Ukaž mi, jak si to děláš sama!

Skončilo léto a s ním i naše první společná dovolená. S Mirkou jsme pravidelně trávili víkendy a často jsem k ní zajel během týdne. Měla malý, ale pěkně zařízený byt. A v ložnici, přímo naproti rozměrné posteli viselo obrovské zrcadlo. Prakticky zabíralo jednu celou stěnu. Když jsem to viděl poprvé, trochu mi to vyrazilo dech. Jako by majitelka bytu otevřeně a na plná ústa říkala: „Miluju sex!“. A nelhala.

Když jsem někdy přijel během týdne jen na noc, měla naše setkání ustálený průběh. Dali jsme si něco malého k jídlu, pak do sprchy a hned do postele. Po sexu se ke mně Mirka přitulila a spokojeně usnula. Spali jsme nazí, ona se namáčkla zadečkem do mého klína a v poloze lžiček se odebrala do říše snů. Já to měl složitější, protože neusínám tak snadno a speciálně v téhle poloze to bývalo hodně nepohodlné. Ale vem to čert. Byli jsme spolu a to bylo hlavní. Ráno Mirka vstala první a já jsem ji z postele pozoroval, jak se chystá do práce. Většinu ranních činností totiž prováděla jen v kalhotkách a opravdu bylo na co se dívat. Závěrečným číslem byl turecký sed, ve kterém si česala vlasy a dělala makeup. A vždycky se posadila tak abych na ni z postele dobře viděl.

Takhle plynuly týdny a já byl celkem spokojený. Milování s Mirkou bylo vždy úžasné a jediné, co mi k mému zármutku odmítala, byl anální sex. Netlačil jsem na pilu, protože i tak jsme si užívali náramně, a na druhou stranu to nebyl nějaký rezolutní odpor, ale spíš takové: „až jindy, časem“. A tak jsem jednou večer přišel s jiným návrhem: „Moc rád bych se díval, jak si to děláš sama…“

Podívala se na mne, dlouze a zkoumavě. Nebyla v těchhle věcech nijak úzkoprsá a její váhání mne překvapilo. Ale nakonec mi dala pusu a vyskočila z postele. Zmátlo mne to, ale brzy jsem pochopil. Přistavila si stoličku a ze skříně sundala velkou papírovou krabici. Když ji otevřela, nasucho jsem polkl. Krabice byla plná různých vibrátorů, umělých penisů a podobných hraček. Zahlédl jsem tam i nějaké anální zátky a viděl jsem v tom dobré znamení. Jednou se dočkám.

Mirka si vybrala vibrátor, a to pořádného macka. Ani se na mne moc nepodívala a lehla si do postele. Roztáhla své štíhlé dlouhé nohy, v jedné ruce hračku, volnou si nejprve pohladila proužek chloupků na vyholeném klíně a pak zajela dlaní níž. Přejela konečky prstů přes hlaďoučkou štěrbinku a naslinila si konec vibrátoru. Potom přiložila ten kolík ke svému klínu a s tichým cvaknutím ho zapnula. Ozvalo se tlumené vrnění, které měnilo svůj tón podle toho, jak intenzivně si ho tiskla na svůj klitoris.

Klekl jsem si vedle ní a tiše ji sledoval. Hladil jsem ji po těle, občas se sehnul, abych líbal její bradavky, které trčely vzrušeně směrem vzhůru. Ale po většinu času jsem sledoval střídavě její klín, rozdrážděný vibrující hračkou.

Z toho velkolepého divadla se mi úd postavil do pozoru. Vzal jsem si ho do ruky a pomalými tahy si umocňoval ten krásný zážitek. Mirka mne vůbec nevnímala, úplně se soustředila sama na sebe. S přivřenýma očima si dráždila poštěváček a pokojem se začala linout vůně vzrušeného ženského lůna. Jak se postupně propracovávala blíž a blíž ke svému vyvrcholení, začala se jí stahovat tvář. Nejprve nepatrně, jen čas od času jí to nepatrně zaškubalo ve tváři. Pak se trochu celá zavrtěla a posunula vibrátor o nepatrný kousek vedle. Okem sotva neznatelný pohyb ji nasměroval k raketovému orgasmu. Roztřásl se jí ret… kousla se do něj… pak hlasitě vydechla… znovu… a ještě… To byla nádhera! Nevěděl jsem, jestli se dívat na její mokrý klín, proklatý vibrujícím nástrojem, nebo na její rozkoší strhaný obličej.

Její tělo se prohnulo do oblouku a z úst se vydralo dlouhé zasténání. S přivřenýma očima hluboce vydechovala. Po chvíli vypnula vibrátor.

Začal jsem ji hladit a líbat po celém těle. Zprvu ležela bez odezvy, ale po chvíli se jí z úst vydralo slastné zavrnění. „Ještě do tebe nepůjdu“, zašeptal jsem jí do ouška, „to bych se hned udělal“. A začal jsem líbat její vzrušené bradavky, ze kterých jsem se přes bříško přesunul dolů, do zcitlivělého a mokrého klína. Stačil nepatrný dotyk jazykem a celým tělem jí projel křečovitý záškub. Přitlačila mi hlavu do svého lůna, takže jsem měl v mžiku obličej celý mokrý od jejích šťáviček. Ve slastné křeči mne tiskla k sobě a já cítil, jak se jejím tělem valí jedna vlna rozkoše za druhou. Zasunul jsem jazyk hluboko dovnitř a ochutnal její nektar. Projížděl jsem jazykem tu sladkou štěrbinku a před očima jsem měl výraz jejího obličeje v okamžiku, kdy se oddávala slasti.

Naposled jsem políbil zmáčené závojíčky vzrušeného lůna a mé rty se vydaly na zpáteční cestu směrem vzhůru. Přeběhly upravený pružek tmavých chloupků na venušině pahorku, obkroužily jamku pupíku, krátce se zastavily na ňadrech s vyzývavě trčícími bradavkami a přes jugulární jamku se vyšvihly až k pootevřeným ústům, se kterými splynuly v dlouhém polibku. Její jazyk se ocitl v mých ústech a v divokém reji rozdmýchal mou vášeň, až se mi zatmělo před očima. Naše těla se k sobě tiskla, až splynula v jediný vroucí propletenec zpocených údů, zmítající se mezi prostěradly na rozkošnicky velké posteli.

Mirka se na mne vyhoupla a osedlala si mne obkročmo. Opřela se mi rukama o prsa a vlhkým klínem se otírala o mé zduřelé mužství. Pak se nadzvedla, nasměrovala žalud na ústí své studánky lásky, a… oooh… nasednutím vehnala můj nástroj do svého lůna. Oba jsme hlasitě vydechli a jí okouzleně pozoroval, jak se prohýbá slastí a zaklání hlavu rozkoší. Její tělo se rozvlnilo do smyslných křivek. Podíval jsem se stranou do toho obrovského zrcadla na zdi, kde jsem viděl náš odraz z jiného úhlu. Fascinovaně jsem hleděl na živočišný tanec štíhlého ženského těla, nabodnutého na můj úd. Rukama se mi opírala o hrudník a pánví se tvrdě narážela na můj pyj. A ještě! A ještě víc! Sledoval jsem její obraz na stěně a rukama laskal její prsy, které se nade mnou vlnily v erotických křivkách.

Déle jsem to nevydržel. Zmocnila se mne přirozená mužská touha zmocnit se ženského těla, ovládnout je a učinit z něj předmět vlastního ukojení. Překulil jsem se navrch a zalehl to vášní rozžhavené tělo. Její nohy se s nádhernou samozřejmostí rozevřely a zaklesly se kolem mých boků. Můj vztyčený úd nepotřeboval, abych mu ukazoval cestu. Zajel do smyslné štěrbinky vzrušeného ženského pohlaví, které ho vděčně přijalo. Opíral jsem se o ruce, ve kterých jsem svíral útlá zápěstí mé přítelkyně, která tím byla téměř zcela znehybněná. Když sem začal přirážet, prudce házela hlavou ze strany na stranu, což byl jediný pohyb, který byl v této poloze možný.

Už jsem nedokázal své vyvrcholení oddalovat. V pravidelném rytmu jsem pronikal až na dno jejího klína, penis těsně sevřený vlhkou štěrbinkou, která při každém přírazu stahovala předkožku z mého žaludu, aby ji při vysunutí rolovala opět zpátky. Mým tělem procházely vlnky slasti, které se postupně slévaly a sílily, až do té neodvratitelné mohutné tsunami, která mne téměř zbavila smyslů. Nejasně, jakoby z velké dálky ke mně doléhaly slastné výkřiky mé partnerky, do které se teď v prudkých dávkách valily výstřiky mého semene. Aaaah!!! Nevnímal jsem vlastní sténání, mého těla se zmocnil orgasmus, který zkroutil mé údy do drtivého objetí, ve kterém Mirka dosáhla svého posledního vrcholu.

Trvalo celou věčnost, než jsem se pohnul. Pot se z nás jen řinul a postupně jsme zklidňovali svůj dech. Povolil jsem stisk, kterým jsem mimoděk drtil to vášnivé tělo pod sebou. Podívali jsme se sobě do očí a usmáli se na sebe. „Smí se to?“ zeptala se Mirka tak, jak to dělala pokaždé, když se jí něco hodně líbilo. Políbil jsem ji.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 116 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář