Sex pod žhavým sluncem

S Mirkou jsem se seznámil přes inzerát, hledala přítele „na dovolenou“. Nutno říci, že po první společné noci jsme se oba na tu dovolenou těšili. Scházeli jsme se pravidelně, většinou jsem u Mirky i přespával. Trávili jsme společně víkendy, ale často jsem zajel i během týdne a pěkně nám to spolu klapalo.

Dovolenou jsme naplánovali na jih, k moři za sluníčkem. Vybral jsem místo, kde bylo míň turistů a větší klid. Bydleli jsme s výhledem na moře, snídali jsme na balkoně a pozorovali přitom vlnky. Prostě pohoda.

Na pár dní jsme si půjčili auto a projížděli se po okolí. Bylo tam náramně. Úzké klikaté silnice se proplétaly serpentinami od pobřeží směrem do vnitrozemí, místy jsme zastavili a kochali se vyhlídkou. Někdy jsme vyběhli z auta a popošli někam, kde byl lepší rozhled, jindy stačilo zastavit a stáhnout okénko. Seděli jsme vedle sebe a užívali si pohledu ze strmého útesu na tu obrovskou vodní plochu pod námi. Položil jsem Mirce ruku na stehno a cítil, jak v ní pulzuje život. Políbil jsem ji na šíji a ona jen lehounce zavrněla. Vzala mou ruku a posunula si ji o něco výš, směrem ke klínu.

Vsunul jsem prsty do úzké nohavice šortek a snažil se dosáhnout výš. Cítil jsem pod dlaní její horké stehno, ale špičky prstů sotva nahmataly lem kalhotek. Tudy cesta nevede! Pohladil jsem pevné bříško a zajel rukou pod šortky shora. Mirka si udělala pohodlí a rozepnula si šortky, abych měl lepší přístup. Zajel jsem dlaní do kalhotek a nahmatal rychle vlhnoucí štěrbinku. Mirka se naklonila ke mně a přisála se k mým ústům. Zatímco jsem konečky prstů laskal její lasturku, rejdila mi jazýčkem v ústech. Netrvalo dlouho a podle mokrých prstů jsem poznal, že se blížíme k cíli. Mirka mne přestala líbat, už nestíhala. Zrychleně dýchala a hlasitě sténala.

„Oooh… oooh….OOOOH!“ vydechla hlasitě a strnulé tělo se jí roztřáslo ve slastné křeči. Měla přivřené oči a rychle dýchala. Políbil jsem ji na tvář.

Za těch pár dní jsme zažili hodně krásných chvilek, ale kromě téhle krátké zastávky často vzpomínám na jedno pozdní odpoledne. Mirka se ráda opalovala bez plavek. Nudistické pláže tam sice nebyly, ale nebyl problém zajít kousek stranou, kde nebyli lidi a tam si odložit. Cachtali jsme s v moři, objal jsem to krásné štíhlé tělo, které ve vodě klouzalo a dotek ve vodě byl… prostě jiný. Takový víc živočišný, nevím proč. Ostatně vyzkoušejte to a dejte mi vědět. Líbali jsme se vestoje – vlastně jsem stál já a Mirka na mně visela, nohy kolem mého těla a vlnky se mne snažily porazit. Držel jsem ji za zadek, pevně jsem tiskl její půlky v dlaních a vychutnával si ten báječný pocit.

Mirka se šla slunit na břeh, já jsem si ještě chvilku zaplaval a pak se k ní připojil. Ležela na zádech a usmívala se na mne, když jsem přicházel. „To je horko!“ zašklebila se vesele. „Já tě ochladím!“ nabídl jsem se a lehnul si – mokrý a studený – na ni. Vykřikla. Napřed silně, ale pak už jen tak pro formu. Její jazýček mi zajel mezi rty a po chvilce rejdění jsme cítili, jak se mne zmocňuje vzrušení. Ano, píšu cítili, protože jsem neměli plavky a špička mého údu se nejprve vmáčkla mezi ta krásná štíhlá stehna, a pak se pomaličku posouvala dál a výš… Mirka pomalu povolovala, můj žalud narazil na ústí štěrbinky a opatrně se ho dotýkal. Ťuk… ťuk… ťuk… opatrnými pohyby jsem sondoval půdu. S každým pohybem jsem se dostal o milimetr dál, s každým pohybem se odhrnul další malý kousek předkožky. Po chvíli jsem cítil, jak obnažený žalud už nenaráží na semknutou hradbu ženského ohanbí, ale vniká malý kousek dovnitř.

Sex na misionáře přímo na pláži? Proč ne?

A tam uvnitř je neuvěřitelně mokro. Jako bych namáčel brk do kalamáře. Ťuk… ťuk… ťuk…

V tu chvíli Mirka nečekaně vyskočila. „Jdeme!“ zavelela. „Jsou tady lidi.“

Nu, pravda. Naháčů, kteří hledali soukromí, bylo na pláži víc. Sice si všichni vzájemně udržovali přiměřený odstup, ale sami jsme tady rozhodně nebyli. Do bungalovu jsme to měli kousek. Jak za námi zapadly dveře, Mirka je okamžitě zamkla a vrhla se na mně.

Orální sex byl úžasný

Stáhla mi plavky a vkleče vzala do úst mé nadržené mužství. Opřel jsem se o zeď a chvíli si užíval jejího laskání. Mirka si přitom sundala horní díl plavek a vypustila na svět svá drobná ňadra. Tak to by stačilo! Hodil jsem ji na postel a stáhl i spodní díl plavek. Byl jsem tak nadržený, že jsem potřeboval zajet do její jeskyňky a pořádně ji vystříkat!

Ležela na břiše a já na ní. Jen tak pro jistotu jsem si naslinil svůj trčící penis, ale bylo to zbytečné. Její lasturka byla připravená, mokrá a vzrušená. Tiskla nohy k sobě, zadeček vystrkovala žádostivě vzhůru. Nasměroval jsem svůj úd a jediným mocným přírazem zajel do její mušličky až na doraz. Zabořila tvář do polštáře a hlasitě vykřikla. Ležel jsem na ní a zajížděl prudkými přírazy hluboko dovnitř. Mirka snad musela být ještě víc nadržená než já, protože měla jedno vyvrcholení za druhým. Zakousla se do cípu polštáře bezmocně chrčela, ať jí pořádně opíchám. „Dělej… dělej mi to pořádně! Ještě…Aaah! Pořádně mi to udělej… jo.. jo… JOOO!“ a ve slastné křeči zatínala prsty to prostěradla.

Šukal jsem ji zezadu jako smyslů zbavený...

Trochu jsem se nadzvedl a opřel se jí rukama o kříž. Tím byla totálně nehybná, neschopná pohybu. Podíval jsem se dolů. Bylo to vzrušující sledovat, jak můj penis mizí v mokré kundičce, vysunuje se zpět, celý vlhký… a znovu a znovu.

I Mirka pocítila změnu. Můj úd do ní pronikal v jinému úhlu a i když jsem nepřirážel tak prudce jako dřív, nepřestávala slastně sténat. Vysunul jsem se ven, pak se vrátil zpět, žaludem jsem dráždil ústí její jeskyňky, nepatrnými pohyby si vychutnával tu slast. I přes to minimální dráždění jsem věděl, že to takhle dlouho nevydržím. Cítil jsem to vzdálené šimrání, které pomalu ale nezadržitelně sílilo. Jako když z dálky slyšíte vlak a víte, že do minuty bude u vás.

Lehl jsem si na Mirku a pevně ji objal. Zajel jsem hluboko dovnitř, a… pak to přišlo. „A… a… AAAH!“ zařval jsem slastí a křečovitě sevřel tělo pod sebou, až má přítelkyně vykřikla. „Ooooh….“ sténal jsem a jeden výstřik rozžhavené lávy za druhým plnil horké lůno. Divoce jsem přirážel, naše těla se střetávala v divokém smyslném tanci chtíče, který až po chvíli začal zpomalovat.

Když jsem přišel k sobě, ležel jsem nahoře, naše stále ještě spojená těla byla zbrocená potem. Políbil jsem Mirku na rameno, ucítil jsem na rtech slanou chuť moře a našeho potu. „Ty darebáku!“ ozvalo se zespoda. „To se smí tohleto? Takhle mně ošukat?“ Někdy mluvila vulgárně. Ale vždy jen tehdy, když se to hodilo. Třeba teď.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 101 návštěvníků   Průměr: 3]

Jeden komentář na téma “Sex pod žhavým sluncem”

Napište komentář