erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Sex s dechovkou

S Mirkou jsme se poznali přes seznamku. Měla tam inzerát ve smyslu, že hledá chlapa na společnou dovolenou. Popravdě, když jsem ji vyhlížel na naší první schůzce, moc jsem si od toho nesliboval. Za posledním inzerátem podobného obsahu se skrývala zlatokopka, která byla nejen hloupá, ale k dovršení všeho neštěstí ještě ošklivá. Ale když jsem Mirku poprvé uviděl, okamžitě jsem poznal, že tohle je jiný případ.

Tak především měla ladnou štíhlou postavu. A to je věc, která se počítá. A taky nebyla vůbec hloupá. Naopak! Měla dobrou práci ve velké firmě, často jednala se zákazníky, a jak jsem si později několikrát ověřil, „uměla to s lidma“. Což je disciplina, ve které beznadějně selhávám. A její představa dovolené nebyla „já budu ležet na pláži a ty to budeš platit“.

Po příjemné společné večeři jsem ji zavezl domů a ona mne pozvala „na kafe“. Šel jsem, ale – ani nevím proč – za chvilku jsem se odporoučel. Po čase se ukázalo, že to nebyl vůbec špatný tah. Po nějaké době se přiznala, že ji to hodně rozhodilo a pak o to víc usilovala, aby mne získala.

Ani já jsem nechtěl o tuhle známost přijít. A tak jsem naplánoval výlet. Zajedeme na víkend do Moravského Krumlova, kde tehdy visela Slovanská epopej. Je to kus cesty, takže tam přespíme a když bude chuť, můžeme tam udělat i nějakou tu pěší tůru. A Mirka – k mé radosti – souhlasila. Říkal jsem si: budeme spolu v hotelu, takže bude sex. Ale pak jsem si vzpomněl na některé jiné, truchlivé zážitky, a raději jsem držel své fantazie na uzdě. No, ale prezervativy jsem si vzal.

Do Krumlova jsme přijeli odpoledne, do zámku k obrazům nás už nepustili, musíme zítra. Udělali jsme si procházku a já pořád nevěděl, co si mám o Mirce myslet. Občas jsem se jí lehce dotkl, ale bez nějaké patrné odezvy. Že by fakt chtěla jenom chlapa s peněženkou, který jí zaplatí dovču? Připomněl jsem si, jakou má práci a rázně tuhle myšlenku zapudil. Mirka vydělávala možná víc, než já. Ale že je taková odtažitá?

Zešeřilo se a vraceli jsme se k hotelu. A tam nás čekalo nepříjemné překvapení: svatba. Věřte mi, nechcete nocovat v hotelu, kde se slaví svatba. Hodně lidí považuje svatbu za vhodnou záminku k rušení nočního klidu, houkání na klaksony a podobnému chování, které dokáže mnoha lidem znepříjemnit život. A tohle byl přesně ten případ. Vešli jsme do hotelového pokoje, zavřel jsem dveře a oba jsme chvíli nehnutě stáli a poslouchali. „Jo, hudbu budeme slyšet docela dobře!“ zašklebila se Mirka. „A zpěv taky“ dodal jsem, protože někteří svatebčané se připojili svými neškolenými, ale o to zvučnějšími hlasy. Stylem: „čím víc různých tónin, tím víc muziky“. Mirka se ke mně přivinula v hraném zoufalství a zašeptala „Co budeme dělat?“. Přitiskl jsem ji k sobě, a tenkrát jsme se poprvé políbili. A že to byl polibek! Zajela mi prsty do vlasů a naše jazyky se začaly vzájemně ohledávat. Nejprve nesměle, jen špička na špičku, ale pak…

„Nějak tu noc přežijeme“ prohlásil jsem odhodlaně do dunění dechovky, když jsem popadl dech.

To už se ale byly naše prsty zaneprázdněny rozepínáním knoflíků, stahováním šatstva a objevováním nových zákoutí toho druhého. Mirka měla drobné poprsí s výraznými bradavkami, které jsem pokryl polibky. Zvrátila hlavu a slastně vrněla. „Mmmm… Proč jsi mne nechal tak dlouho čekat? Já jsem celé nevymazlená!“ stěžovala si naoko. Já měl plná ústa práce a neříkal jsem nic. Zlíbal jsem její prsy, pěkně jeden po druhém, a pak se vydal na výzvědy níž. Měl hezké, pevné bříško, a pod okrouhlým pupíkem byla hraniční čára kalhotek. Všechno však napovídalo tomu, že tuhle kótu je možno dobýt jedinou ztečí. A taky že ano. Stačilo je uchopit na bocích a Mirka zvedla zadek tak, abych je jediným pohybem stáhl. Teď už bylo to krásné nadržené tělo bez jediné nitky, připravené a dychtivé po milování.

Klín měla vzorně vyholený, s tenkým proužkem uprostřed. Políbil jsem ten pásek voňavých chloupků a zajel ústy ještě níž, do vlhkého horka žádostivé lasturky. Lehounce jsem se dotkl závojíčků, které se leskly vášní. Odpovědí bylo vzrušené vydechnutí. Šťávičky prýštící z voňavého klína mé nové přítelkyně dávaly tušit, že předehra je zbytečná, ale nejsem zvyklý věci odbývat. Přisál jsem se ústy k mokrému nadrženému klínu a zajel jazykem hluboko do mokré štěrbinky. Koutkem oka jsem sledoval dívčí ruku zarývající prsty do prostěradla a pod prsty ucítil křečovité chvění. Zasunul jsem dva prsty do její studánky a jazykem laskal klitoris. To už bylo příliš. Měl jsem pocit, že každou chvíli exploduje!

Vyskočil jsem a v šeru pokoje nahmatal tašku s prezervativy. Mirka mne mezitím vzala do úst a předvedla, co umí s jazykem zase ona. A vedla si opravdu skvěle. S chutí bych si tohle laskání užíval celé hodiny, ale na druhé straně jsem tušil, že její lůno mi nabídne ještě větší slasti. A nemýlil jsem se.

Nasadil jsem si ochranu a pak jsme se poprvé spojili. Takhle to ovšem zní hodně usedle. Ve skutečnosti jsem do ní vrazil svůj penis jediným přírazem až po koule. Mirka se prohnula v zádech a její nehty mi vyryly do zad osm dlouhých škrábanců. Bolest jen vystupňovala mou vášeň. Začal jsem prudce přirážet, zblízka i zdaleka a Mirka se zmítala pode mnou v křečích rozkoše.

Nedokázali jsme se nasytit jeden druhého. Dechovka v sále pod námi vyhrávala jednu polku za druhou a my jsme si užívali toho, že se nemusíme nutit ke zbytečné tichosti. „Jo… jo… takhle mi to dělej!“ křičela Mirka, když jsem jí předvedl několik důrazných přírazů, při kterých pleskal sval o sval. „Chceš to? Chceš to pořádně?“ zasyčel jsem a nadzvedl se na loktech. Klekl jsem si mezi její roztažené nohy a v dlaních tvrdě sevřel její drobné prsy. Vydechla vzrušením. „Teď tě ošukám jako poslední děvku!“ zachrčel jsem a začal si její tělo nabodávat na svůj pyj. „Ano, ano… udělej mi to. Prosííím… udělej mi to pořádně! Potřebuju to! PROSÍM!“ sténala hlasitě. Moje prsty se zaryly do jejích malých ňader, navždy zamknuty kódem vášně. Držel jsem ji rukama za její poprsí a tvrdě si ji narážel na svůj klín. Oooh… ještě… ještě… Mirka se přestávala ovládat, rukama mávala kolem sebe, chytala se čela postele, polštářů, hledala oporu. Jejím tělem se převalily vlny orgasmu a se zvrácenou hlavou zvrácenou vydala zvířecí skřek ukojené samice.

Stanuli jsme. Lil se z nás pot a hlasitě jsme lapali po dechu. Mirka pomalu otevřela oči a usmála se na mne. „Smí se to?“ zaševelila svou oblíbenou hlášku, kterou dávala najevo svou spokojenost. „Nesmí… a proto je to tak prima“ odpověděl jsem a položil si prst na ústa. „Slyšíš?“ Bylo ticho.

„Přestali? Překřičeli jsme je?!“ zvedla hlavu Mirka, ale jen to dořekla, rozjela to dechovka nanovo. Padla rezignovaně zpět mezi polštáře.

„No počkej, ještě jsme neskončili!“ připomněl jsem skutečnost, že zatímco někteří z nás už očividně několikrát vyvrcholili, můj prezervativ byl stále ještě prázdný. Ta první etapa byla skutečně parádní číslo a musel jsem uznat, že tahle holka to v posteli opravdu umí. Ovšem měl jsem to štěstí, že se neudělám po pár přírazech a hleděl jsem si dnešní noc pořádně užít.

„Lízej mi kulky!“ Poručil jsem a klekl si nad její ústa. Mirka poslechla… a nejen to. Po chvíli ze mne stáhla prezervativ a předvedla mi ještě jednou, jak to umí ústy. Klečela přede mnou schoulená, ústa plná mého mužství, které laskala s nevšední péčí. Cítil jsem doteky jejích úst na svém dříku a vychutnával si její něžné laskání. Chvíli olizovala jazykem můj naběhlý žalud, pak se věnovala celému údu, který několikrát pokryla polibky od uzdičky až po koule a přitom mi rukou hladila šourek. Zapletl jsem své prsty do jejích vlasů, hladil ji, a občas i udával rytmus. Tak… tak… mhmmm… ještě… jooo…

Můj nástroj mohutněl stále víc a dožadoval se pokračování. Sáhl jsem pro prezervativy a Mirce se zaleskly oči. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila na mne svůj zadeček. V mžiku jsem byl v ní! Opět jsem cítil to slastné sevření její promazané kundičky. Vrážel jsem zezadu své tvrdé kopí do její svatyňky tak prudce, až začala s každým přírazem hlasitě hekat. „Ah… ah… jo… jo… AAAH! Ještě! Ooooh…“. Zdálo se, že se opět blíží její vyvrcholení. Už jsem nechtěl oddalovat svůj konec a přitvrdil sem. „Aaah! Tumáš! Jen drž! Ooooh!“ přirážel jsem tvrději a tvrději. Zařičela slastí a klesla na břicho. Zůstal jsem pevně v ní, rozhodnut završit tohle divoké pojímání. Pleskl jsem ji dlaní přes zadek a na ni to mělo doslova elektrizující účinek. Hlasitě vykřikla a vystrčila zadeček o něco výš. Několikrát jsem přirazil, když vtom se mé tělo zkroutilo ve slastné křeči a snad jsem i na okamžik ztratil vědomí.

„AAAH! Jooo….“ vykřikl jsem z plných plic a začal stříkat. Ooooh… ještě… a ještě… Naše těla zůstala spojená, cítil jsem jak se Mirka chvěje. Řinul se z nás pot a zdola k nám doléhaly zvuky dechovky.

Takhle jsme promilovali celou noc. Doslova. Usnuli jsme v objetí až nad ránem, vyčerpaní sexem. A hádejte, jaké bylo probuzení? Sluníčko se snažilo prodrat do pokoje hustými závěsy a já si rekapituloval poslední hodiny. Skvělý sex s ženskou, která to fakt umí a která se celou noc tulila ke mně. Moc jsem se nevyspal, ale kdo by myslel na takové maličkosti. Zvlášť, když ta dotyčná už nespí stočená do klubíčka v mém objetí, ale… ale líbá mne na břicho, a pak níž, a ještě níž…

Nevím, jestli jste se někdy probudili s penisem v něčích ústech. Můžu zodpovědně prohlásit, že je to velmi příjemné probuzení, a to i v případě, kdy jste toho moc nenaspali a vlastně byste měli být nevrlí a měla by vás bolet hlava. Ale Mirka mne prostě vzbudila tímhle navýsost příjemným způsobem, a když zjistila, že už jsem zase ve formě, nasadila mi ochranu a hned si mne osedlala „na koníčka“. Fascinovaně jsem hleděl na její štíhlé tělo, nabodnuté na mém údu. Viděl jsem ji v protisvětle, v paprscích, které si našly cestu mezi závěsy. Její boky se sladce vlnily jako loďka přivázaná u mola. Oči měla přivřené, ve tváři soustředěný výraz. Mohl jsem se dosyta vynadívat na její smyslné tvary, jednou rukou si hladila prs, druhou, položenou v klíně, si dráždila poštěváček. Dokonalý obraz smyslnosti.

Hladil jsem ji po stehnech, po bocích, bylo vidět, jak ji mé doteky vzrušují. Přestala se laskat sama a spokojeně zavrněla, když jsem v dlaních stiskl její prsy. Opřela se mi o hrudník a vlnivý pohyb v bocích se změnil v jemné přirážení. Nasedla na můj penis, ne příliš zprudka, ale cítil jsem, jak se to v jejím lůně vaří. Náhle strnula… pohlédl jsem nahoru… celá se roztřásla, nehty zaryla do mé hrudi, až jsem hlasitě vykřikl, a… „Aaaah…“ z úst jí vyšel jeden dlouhý, vášnivý sten. Lehla si na mne a sotva popadala dech.

„Potřebovala jsem si to zopakovat… abych věděla, že se mi to jenom nezdálo.“ řekla trochu omluvně a stáhla mi z penisu kondom. Klekla si mezi mé nohy a vzala mne do úst. Můj penis byl po té divoké noci hodně citlivý. Stačila chvilka, a… Oooh… cítil jsem, jak tryskám mezi její smyslné rty.

Tak začal můj rok s Mirkou, se kterou jsem zažil hodně krásných okamžiků. Ale asi žádný z nich nebyl takový, jako ta první noc s hlasitou dechovkou v přízemí.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 76 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář