Reál Zn. Dnes

Také jste propadli internetu a zvláště chatování? Ne, že bych měla o mužské nouzi,ale ta anonymita a vzrušení, které chatování přináší mě láká. A těch nadržených chlapů co tam je! Není problém chlapa vyprovokovat a dohnat až k tomu, že napíše: „Chci Tě a hned! “

Proč ne, řekla jsem si. Jenže ten večer mě na chatu zaujali kluci hned tři. Co teď? A tak jsem to riskla. Že jo, ale všichni tři najednou, protože jsem dost náročná a chci si to s nima pořádně rozdat. A světe div se, oni na to kývli. Že už jim můžou prasknout kalhoty a nezávisle na sobě se ke mně řítí taxíkem. Dorazili skoro společně. Žádný andílci to rozhodně nebyli a vůbec mě nešetřili!

Seděla jsem na posteli a oni postupně rozepnuli kalhoty a vyvalili na mě ty své naběhlé ocasy a ať je prý koukám všechny pěkně kouřit. Byla to nádhera. Jednoho čuráka honit rukou a druhého pěkně sát mou mlsnou pusinkou. Cítila jsem jak jim pěkně rostou a jak si je připravuju pro svoje dírečky.

real-01 Nevěděla jsem koho dřív kouřit. Všichni byli dobře vybavení, střídala jsem si je v pusině, zatím co se jeden rozhodl ochutnat mou kundičku. Ááách… nádhera! To mě vzrušuje. Jeho hbitý jazyk v mé vyholené kundičce a před mým obličejem dva tvrdé ocasy.

real-04 „Dělej, sedni si na mě. Chci Ti ho tam zarazit až po koule a nechat se ošukat“ řekl jeden. A tak jsem si na ten jeho naběhlý ocas pěkně pomalinku sedla. Moje pysky pohlcovaly jeho naběhlý žalud až po koule. Jooo… to je ono, jen pomalu se vlnit v bocích a nechat si ho tam pěkně zabořenýho a druhej klacek zase olizovat a sát.

„To je od Tebe pěkný, nechat se takhle šoustat! Dělej, chceme ji taky“, ozvalo se nade mnou. A hned mne čísi ruce mě položily na bok a šoustal mě ten druhý. Z boku a hezky tvrdě, vůbec mě nešetřil.

A konečně mi do kundy zasadil čuráka i ten třetí. Hezky si mě chytnul za mé štíhlé boky a přirazil. Zajel do mne pěkně až nadoraz. Wow… cítila jsem jak teču a blíží se můj první orgasmus.

„Joo, mrdej mě“, řvala jsem na něj. „Dělej, píchej, chci to… Hmmm…“, mé tělo se zachvělo slastnou rozkoší.

Ne, že by mě nechali vydechnout. „Dělej, pěkně kuř. Chtěla si nás. Tak se snaž! „A dali před obličej ty svoje narvaný čuráky. Výdrž měli, jen co je pravda. Olizovala jsem je a sála, pomalinku honila a střídala je všechny v mé pusince.

„Hezky mažeš. Jsi vyrajcovaná co? Tak zkusíme projet taky tu tvojí druhou díru!“ Roztáhli mi ty moje půlky a už jsem cítila jak mi jeden tvrdý ohon pomalinku zajíždí do mé kakaové dírky. Ani křičet rozkoší jsem nemohla. Hned mi do pusy strčili svoje čuráky a musela jsem kouřit.

Rajcoval je pohled na mou vyholenou kundičku a to jak mě jeden z nich šoustá do zadku. Jejich ocasy byly naběhlý stále víc a víc. Laskala jsem je jen tak pomalu, aby mi nevycákali.

real-13 real-14 real-15 Bylo to boží šoustání. V puse jsem cítila pořádný chlapský penis a na zbylé dva jsem vystrkovala svůj zadeček. Neotáčela jsem se tam, ale cítila jsem jak se tam strkají. Každý chtěl do mne zasunout aspoň na chvilku ten svůj klacek a pořádně si zašukat.

„Tak Tobě to nestačí?“ ozvalo se poté, co jsem se udělala podruhé. No dobře, jen pojď sem, ucpeme ti ty díry obě a tak jsem jeden pěkný ocas cítila v zadečku a druhý jak mi projíždí kundu. Tu tozkoš bych přála zažít každé ženě, která to má ráda tak jako já. „Jooo, šoustejte mě chlapi, chci ty díry pěkně vyšoustat, mrdejte mě!“ křičela jsem nahlas jako smyslů zbavená.

A potom přišla ta smršť! Ty vodopády stříkajícího semene. Vycákali se mi na obličej, všichni tři téměř současně. Mlsně jsem se olizovala a honila je rukama. Litovala jsem, že nemám rukou víc. Ten pocit, když v ruce svíráte pulzující chlapský penis je k nezaplacení. Cítila jsem, jak mi semeno stéká po tvářích, div mě neutopili. Chutnali báječně.

Byli skvělí všichni tři a já jen doufám, že se na chatu zase někdy sejdeme.

Tak jak se vám líbila moje povídka? Budu ráda když mi napíšete k čemu vás inspirovala. Třeba pak společně dáme dohromady nějaké další povídání :o)

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 237 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Reál Zn. Dnes” (celkem 14)

  1. Na vejšce jsem přesně tohle zažila (dokonce i s tím začátkem – ty tři kluky jsem poznala přes jednu erotickou stránku) a můžu říct, že to bylo boží!…nebýt vdaná a s dětmi, tak mě to určitě inspiruje k zopakování! 🙂

Napište komentář