erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Divoká trojka

„Tak jsem včera klofla docela dobrýho kluka“ prohodila Jana a spiklenecky mrkla na svou spolubydlící Danu. Bydlely spolu, spaly spolu, ale to jim nijak nebránilo ulovit občas nějakého toho samečka pro sebe. A protože nebyly sobecké, občas si partnery i půjčovaly. Prostě: byly mladé, chtěly si užívat života a celkem se jim to i dařilo.

„A já si říkala, žes přišla a po půlnoci!“ přimhouřila oči Dana. „A co? Dobrý?“

„Hele… je k neutahání“ zazářily Janě očička. „Jestli chceš, můžeme ho zkusit udolat společně. Jako o Velikonocích… co?“ Oběma se zamžil zrak, když si vzpomněly na koledníka s opravu silnou „pomlázkou“, kterou je udolal tak, že je ještě týden bolely slabiny.

„Tak jo, přemluvilas mne!“ mlaskla si Dana. „Zavoláš mu?“ a zatímco si malovala rty, poslouchala, jak její kamarádka domlouvá rande ve třech. „…nooo, jasně že líbilo… chichi… určitě… tak přijdeš? …a nevadí, když tady budu mít kamarádku? …chichi … uvidíš… jo, taky…“ při hovoru povzbudivě mrkala na Danu, že je vše na dobré cestě.

„Bude tady asi za pět sekund“ řekla, když odložila mobil. „Byl nadrženej, až se mi přilepil mobil k uchu!“

Páni, to abychom se daly do pucu! Já si vezmu to nové bílé prádlo!“ prohlásila Dana a šla vyrabovat šatník. Jana utíkala za ní protože když jde o to, kdo vypadá líp a víc sexy, žádná žena nechce být ta druhá. I když je to dobrá kamarádka.

A tak se přihodilo, že když zazvonil zvonek, byly v plné přípravě v koupelnovém koutě. Měly na sobě oslnivě bílé spodní prádlo o kterém byly přesvědčeny, že jim sluší nejlépe.

„Tak počkej, já jdu pro něj“ zašveholila Jana. „Takhle? Nevemeš si něco na sebe?“ zvedla obočí její přítelkyně.

„Proč? Myslíš, že mi to nesluší?“ zasmála se Jana a šla otevřít. Dana se zamračila. Copak Jana, ta už se s ním zná a nepochybně ji viděl i méně oblečenou. Ale co já? No… zase tady nebudu pobíhat ve vytahaném tričku, když Jana bude mít na sobě parádní prádlo! To je situace…

Než jí tyhle myšlenky proběhly hlavou, už tu byla Jana a táhla za sebou sympatického mladíka s úsměvem na tváři a velkou boulí v rozkroku.

„Tak Dani, tohle Bob. Bobe, tohle je Dana.“ představila je Jana a obě dívky se k mladíkovi přitulily, každá z jedné strany.

Bob byl zpočátku hodně zmatený. Přeci jen, když vás vaše nová známost pozve na rande, přivítá vás ve spodním prádle a představí vám stejně krásnou a stejně málo oděnou dívku, máte o čem přemýšlet. Ale dokázal se rychle zorientovat. Zatímco ho Jana vášnivě líbala na rty, nechal si to projít hlavou a  další, neméně vášnivý polibek od Dany už přijal jako samozřejmost.

„Tak nejprve musím poděkovat Janě, že mně pozvala“ prohodil zcela společenským tónem a začal Janu hladit. Jeho ruce sjely ke krajovým kalhotkám a začaly zkoumat, kudy dovnitř.

Jana se jen uchichtla a otočila se svému dobyvateli zády. To by si začátečník mohl nesprávně vyložit jako odmítavé gesto. Ale vyzývavě vystrčený zadeček říkal něco jiného.

Bob jí stáhl kalhotky ke kolenům a začal ji líbat. Nejprve na krk a na záda, ale posléze sjel níž a a ještě níž… Roztál oblinky jejího zadečku a zajel jazykem mezi ně.

Páni… chlapec se rychle rozkoukal! blesklo Daně hlavou. Když sledovala, jak Bobův jazyk projíždí žlábkem mezi půlkami, udělala se jí husí kůže. A když zastavil na ústí Janina zadečku, zvlhly jí kalhotky. Bylo to tak neřestné, tak perverzní, když cizí kluk, kterého vidí teprve pět minut, líže její přítelkyni zadek, že… se musela také nějak zapojit.

Otočila si ho k sobě a políbila. Zajela mu jazykem hluboko do úst a nechala si ho dlouze sát. Pak se mu podívala do očí a řekla „Ale mně tady nenecháš jen tak stát, viď že ne?“

Byla to otázka, která byla současně rozkaz. Dana shodila kalhotky a postavila se do stejné polohy jako Jana. A Boba nemusela vůbec pobízet. Okamžitě cítila jeho horký jazyk, kterým propátrával její nejintimnější místečka. Ale trvalo to jen krátce. Po chvilce se Bob postavil a než stihla něco namítnout, omluvným hlasem pronesl: „Promiň Jano, ale tady tvoje kamarádka je momentálně blíž“.

„Já jsem Da…“ chtěl připomenout své jméno Dana, ale nedořekla. Namísto poslední slabiky jen hlasitě hekla, protože Bob vrazil svůj nadržený úd do její kundičky.

„Oooh…“ zasténala tiše Dana a přitiskla se ke své přítelkyni, která stála před ní. Cítila jak její mušličkou projíždí nadržený penis nalitý krví a tvrdý jako ocelový píst. Jana spokojeně šeptala své přítelkyni do ouška? „Vidíš? Já ti říkala že je dobrej!“

Po chvíli však poznala, že v téhle poloze je tam víceméně zbytečná. Vyvlékla se ven a klekla si před spojenou dvojici na kolena. Zblízka si prohlížela pohlaví své kamarádky.

Byla jako vždy vzorně vyholená, ale na Venušině pahorku si nechávala bujné křovíčko chloupků. Vrcholek tohoto hnědého trojúhelníčku směřoval ke stydkým pyskům, které teď byly doširoka roztažené mohutným penisem. Ten se vláčně pohyboval dovnitř, do pochvy, a zase zpátky a ve stejném rytmu se koupelnou rozléhaly smyslné vzdechy souložící dvojice.

Olízla jazykem to podivuhodné soustrojí, navlhčila dílem Bobův penis, dílem Daninu mušličku a tím ještě více rozdmýchala jejich vášeň.

Bobovi to však připomnělo, kdo ho vlastně pozval a se slovy „Nesmíme tě takhle zanedbávat!“ se vysunul z Dany a zasunul penis do otevřených úst Jany.

Také Dana, jako správná kamarádka se obrátila a přidala se k Janě. „Hmmm… je dobrej! Oplatíme mu to?“

„Myslím, že si to zaslouží“ řekla Jana poté, co vysunula mohutný penis ze svých úst a popadla dech.

„Tak se hezky rozkroč, Bobe. Ty Jani, zůstaň vepředu a já…“

Dana nedořekla. To laskání zadečku ji neskutečně vzrušilo a toužila na to navázat. Klekla si za Boba, chytila jeho vypracovaný zadek a zanořila se mezi jeho půlky.

Sotva nahmatala špičkou jazyka ústí Bobova análu, jeho majitel zasténal rozkoší. Jana, která měla v ústech jeho penis, jen zakoulela očima. „Ty bláho! Úplně mu v něm zacukalo!“ Po vteřině ticha obě dívky vyhrkly současně „Pojď si to prohodit!“ Dana si vzala na starost Bobův penis, zatímco Jana ho chytla za zadek. Bob v tušení přicházejících slastí se opřel nohou o umyvadlo, aby dívce usnadnil přístup. Jana se vsunula pod něj a přejela jazykem po hrázi, mezi šourkem a staženým otvorem konečníku.

Pak si dodala odvahu a zaútočila jazykem přímo na svraštěnou kůžičku svěrače. To bylo ono! Bobovi se až podlomila kolena a Dana s potěšením konstatovala, že penis v jejích ústech skutečně jakoby ožil. Tohle musí prozkoumat blíž!

Položily Boba na záda a vrhly se na něj. Bob zvedl nohy a nechal se oblažovat dvojicí lačných a zvědavých úst. Jedna vzala do úst jeho zduřelé mužství, zatímco druhá laskala jeho anál. Kroužila horkým jazykem kolem jeho stažené dírky a pak ho dokonce zkoušela zasunout dovnitř. Měkký jazyk se daleko nedoslat, ale po chvíli cítila, jak to ve staženém stažený svěrači cuká a pouští špičku jazyka o nějaký ten milimetr hlouběji.

„Pusť mně taky!“ zaškemrala Jana a obě dívky si vyměnily místa. Jejich jazyky přiváděly Boba na samotný okraj rozkoše, ale on si dával velký pozor, aby neukončil předčasně to vzrušující laskání. Měl toho ještě tolik v plánu!

„Holky, jste skvělé obě. A já vám to teď oplatím. Ale kde začít? Jste jedna hezčí než druhá!“ Obě dívky se potěšeně zachichotaly. Nakonec se obrátil na Janu: „Tys to celé zorganizovala, tak budeš první, ano?“ Jana potěšeně přikývla. Nešlo ani tak o to, že v sobě za okamžik ucítí ten nadržený mužský úd, byla také ráda, že za ně Bob vyřešil tu nepříjemnou otázku, která z nich má být první. Klekla si na všechny čtyři a vyzývavě vystrčila zadeček. Byla celá nažhavená tím análním laskáním, takže otočila hlavu a pronesla své přání: „Ale já to budu chtít do zadečku!“

Bob se nenechal dvakrát pobízet. Nejprve se sklonil na kulatým zadečkem, který si říkal o ošoustání a pořádně naslinil vstup do úzké kakaové dírky. Pak si naslinil i svůj naběhlý úd a přiložil obnažený žalud na vstup análku.

Dana se jiskřilo v očích vzrušením, když z bezprostřední blízkosti sledovala, jak se Bobův penis pomaličku noří do zadní dírky její přítelkyně. Rukama jí roztahovala zadeček, aby to jim to usnadnila a vzrušeně poslouchala jejich sténání.

Když byl Bob konečně uvnitř, všichni na moment strnuli. Pak se začal pomalu pohybovat… tam a zpátky, pak rychleji a rychleji a všech se zmocnilo nebývalé vzrušení. Chvíli šoustali jako o závod, až se v jednom okamžiku vysunul Bobův penis ven. K jeho překvapení se ho zmocnila nadržená Dana a bez ohledu na to, kdy byl zasunut předtím, ho vzala do úst. Pořádně mu ho pokouřila a pak se slovy „Já chci taky vymrdat análek!“ se postavila obkročmo nad Janu a vyzývavě se ohlédla na Boba.

Ten se postavil, aby k ní lépe mohl a zaútočil na její zadeček. Dívka mu vycházela vstříc, usilovně uvolňovala svou prdelku, takže byl zakrátko v ní. „Oooh… to je ono! Ještě! JEŠTĚ!!!“

Bylo to sice vzrušující, ale krajně nepohodlné. Proto změnili polohu. Bob se zasunul hluboko do Danina zadečku a aniž by opustil toto vyhřáté hnízdečko, uvolnili Janu, která si lehla pod ně.

Měla přímo před očima jejich pohlaví a sledovala, jak mohutný penis mizí v konečníku její kamarádky. Přitom jí jazykem olizovala mušličku, ze které odkapávaly kapičky vzrušení.

Po chvíli si vyměnili místa, Bob si lehl a Jana se automaticky nabodla análkem na jeho vztyčené kopí.

Chvíli se sama střídavě nadzvedávala a pak zpátky napichovala na Bobův penis, ale jak se dostávala do ráže, přestávala koordinovat své pohyby. Nalehla si na Boba a začala si honit kundičku rukou. Bob ale nezahálel a přirážel dál do jejího análku.

„Ooo… jooo… aaaaAAA“ Dana začínala sténat stále hlasitěji a hlasitěji. Její ruka, kterou se sama dráždila na poštěváčku se jen míhala a za chvílí se dostavilo mohutné vyvrcholení. „AAAARGHh…“ zařvala a z mušličky jí vyrtyskl pramínek tekutiny. „AAAAH!“ a ještě jeden!

Jana věděla, že její přítelkyně občas stříká, ale příliš často tohle její vzrušující číslo neviděla. Stávalo se to pouze, když byla Dana hodně vzrušená vydrážděná. Jako dnes.

Když Bob zjistil, co se přihodilo, a co on neviděl, okamžitě změnil polohu. Položil Danu s roztaženýma nohama na záda a i když se bránila, že už nemůže, zaútočil na ni znovu.

Začal jí znovu zuřivě projíždět zadeček svým nadrženým údem, ale výsledek se dostavil teprve když se do věci vložila Jana. Hladila Daně mušličku a tiše jí šeptala: „Moc ti to sluší, když máš v prdeli pořádnýho ptáka, víš to?“

A skutečně, za chvíli se Daně opět sevřel obličej v křeči rozkoše a z mušličky vytryskl pramínek. Sice o něco menší, než ten první, ale i ten Boba nadchl a vzrušil.

„Tak, holky, střídat! Myslím že teď vystříkám Janičce prdelku!“ zavelel Bob a zvedl dívce nohy, aby mohl lépe k zadním vrátkům.

Dana sice byla celá omámená dvojím intenzivním vyvrcholením, ale přesto se naklonila k nim a zdatně pomáhala. Líbala Janu na vlhký klín a občas jim slinami „namazala soukolí“. A Bob se po předchozích zkušenostech již příliš nerozpakoval a když byla vhodná chvíle, opustil na okamžik těsné sevření prdelky a nabídl svůj penis něžnému laskání Daniných úst.

To už však cítil, že déle nevydrží. Naposled zasunul svůj vzrušením pulzující úd do Janina análku a pak…

„AAAH“ zaryčel Bob, zarazil prudce penis do Jany a cítil, jak z něj do dívčí prdelky tryská žhavá láva. A ještě! A znovu!

Opatrně se vysunul ven a stiskl penis rukou, aby si prodloužil okamžiky rozkoše. Další dávka semene dopadla Janě na ústí análku a začala pomalu stékat dolů.

Dana s rozzářenýma očima sledovala to velkolepé divadlo. Milovala ten pohled na vzrušeného muže, který se oddával své rozkoši. Vzala mu z rukou jeho úd ve kterém to ještě cukalo a nasála ho do úst. Ucítila jeho výstřik a po něm další a další… přála si, ať to nikdy neskončí.

Ale všechno má svůj konec. Dana se naposled olízla špičku penisu, který po té divoké jízdě začal uvadat a s plnými ústy se podívala tázavě na Janu. Ta se jen usmála.

Dana se naklonila nad oddychující kamarádkou. Ta otevřela ústa a přijala dávku semene, které Dana zadržela ve svých ústech. Slastně se usmála a celou tu dávku chlapského mlíčí polkla. Tohle nedělaly často, ale věděly, že tohle malé divadlo chlapi milují. A Bob si to určitě zasloužil.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 218 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Divoká trojka” (celkem 5)

Napište komentář