Pokud máte zájem o bannerovou reklamu, jděte prosím sem.

Zpětné odkazy

Chcete zpětné odkazy (backlinky) na váš web? Pokud napíšete povídku vhodnou pro publikaci na Storyboardu, může obsahovat dva odkazy na váš web. Povídku zveřejním zdarma. Za menší obnos si můžete nechat povídku napsat.

Statistiky návštěvnosti Storyboardu
Google Analytics
Navrcholu.cz

Podrobné podmínky

  • Pošlete originální erotickou povídku s obrázky na mail admin@storyboard.cz
  • Povídka musí být s obrázky (viz ukázka) a musí být původní a kvalitní. Nevhodné povídky nebudou akceptovány!
  • V mailu upřesněte, kde a jakým způsobem chcete mít zpětné odkazy umístěné, případně je vložte sami.
  • Začlenění odkazů je zcela na vás. Mohou však být nejvýše dva a musí do povídky vhodně obsahově zapadat. Pokud chcete mít v odkazu text, který se špatně začleňuje do textu povídky, můžete použít barevné boxy, jako je například v povídce o fotografování (stylování textu nechte na mně, pošlete jen text povídky a informace k odkazům).
  • Pokud stránka na kterou je odkazováno přestane existovat, bude odkaz smazán (povídka ale zůstane).
  • Povídky podléhají schválení.
Povídka i s odkazy zůstane na webu nastálo (Storyboard existuje od roku 2005)! Je pouze nutno počítat s tím, že s časem se povídka bude postupně propadat na nižší pozice, takže nebude tak často navštěvovaná (ale Google si ji najde, pro SEO bude fungovat stále).

Před psaním se seznamte s pokyny pro autory.

Objednání povídky s odkazy

Pokud se na psaní necítíte, mohu napsat povídku za vás. Bud vás to stát nějaké peníze (550,- Kč), ale budete mít jistotu, že povídka s vašimi odkazy bude zveřejněna. V případě placené povídky si také můžete dokoupit více odkazů – dva odkazy jsou zdarma, každý další pak stojí 50 Kč navíc. Za povídku se třemi odkazy tedy zaplatíte 600 Kč. Pošlete mail, upřesněte o jaké stránky se jedná a domluvíme se.

U placených povídek platí, že text odkazu bude zobrazen v barevném (modrém) boxu. Ukázka je například zde, v povídce o fotografování. To proto, že jinak není možno zaručit, že text odkazu zapadne do tématu povídky. Barevný box je pro čtenáře výraznější a pro vyhledávače (Google) je součástí textu. Ani AdBlock neodhalí, že jde o reklamu, a tyto boxy zobrazuje (vyzkoušejte si to). Pokud byste chtěli mít klasický odkaz v textu jako například v povídce o pornu, můžete mi zkusit napsat (napište, jaká slova chcete mít v odkazu), ale nezaručuji, že vám vyhovím.

Zpětné odkazy nejsou jediná možnost propagace vašich stránek na Storyboardu!
Více viz typy reklamy.

Objednávky reklamy: admin@storyboard.cz

Napište komentář