Kyprá BBW a její chlupatá buchtička

Jmenuji se Lubor a pronajímám v Praze pokoje mladým studentkám, vždy je pronajmu jen od září do konce června, abych si přes ty dva měsíce odpočinul u moře a pak se deset měsíců staral o podnájem a všechny starosti okolo domu. Mám větší třípodlažní dům a v něm 6 garzonek a ještě mohu nabídnout pokoj u mě v přízemí, ale to už by měly se mnou sdílený obývák, dva pokoje, kuchyň a koupelnu. Za tu dobu jsem to ale nikdy nemusel nabízet, protože mám rád svůj klid a taky mám strach, aby se mi tam v bytě něco neztratilo.

Táhne mi na pětatřicet, ženskou na stálo nemám, spíš takové bokové akce. Mám hnědé vlasy i oči a vypadám tak nějak normálně. Jednoho léta mi přišel email, zda nemám ještě jednu volnou garsonku na ubytování. Že je studentka a nutně shání podnájem na 10 měsíců, nástup v září. Musel jsem odepsat, že mi je to moc líto, ale všechny pokoje si už studentky zabraly před 4 měsíci. Jediný pokoj bych měl sdílený se mnou. Hned za minutu mi přišla zpráva, že by to i tak brala a ráda by se druhý den přijela ukázat, abych viděl jak vypadá, rovnou mi poslala přihlášku na školu, kde si to můžu zjistit, že tam bude studovat na vysoké škole.

Odepsal jsem jí, ať tedy přijede dopoledne a ukážu jí svůj byt. Následující den slečna přijela v devět ráno a můžu říct byla pěkně vyfiknutá. Na sobě měla lesklé, hnědé obtažené leginy, bílé krátké tričko, růžovou rtěnku, kabelku přes rameno a byla zatraceně sexy. Takovou pěknou baculatou studentku jsem tu ještě neměl ubytovanou, a teď bych ji mohl mít u mě doma a mohl se s ní potkávat každý den v obývacím pokoji, v kuchyni a vlastně v celém bytě. Představila se mi jako Simona, měla devatenáct let, blonďaté vlasy a modré oči, a děsně moc velké prsa a sexy boky. Zadek jsem si nestihl prohlédnout, protože se ještě přede mnou neotočila, ale zdál se být děsně rajcovní. Občas koukám na PORNO ZDARMA, na holky a ženy s velkým zadkem, to se mi fakt líbí a ještě když mají k tomu obrovské poprsí.

Vzal jsem ji na prohlídku mého celého domu a vlastně i apartmánu, kde by přebývala se mnou. Simoně se líbila zahrada a altánový dům, že by se tam mohla učit na zkoušky, a hned vedle byla solární sprcha s dlouhou hadicí, takže by i toto mohla využít. V hlavě mi projely chlípné myšlenky, při představě, že by se tam ta baculka opalovala v bikinách. Hmm, tak tu bych si dal! V trenkách mi začal pulzovat život a stačilo by na ni myslet ještě další dvě minuty, a asi bych samovolně stříkal do kalhot. Navoněná Simona se prošla mým bytem, líbil se jí pokoj, který by dostala a že by ráda sepsala smlouvu na 10 měsíců na dobu studia.

Simoně jsem dal do smlouvy podnájem za 5000,- měsíčně, normálně bych dal tak 7000,- Kč ale protože se mi děsně líbila a byla tak rajcovní, udělal jsem jí velkou slevu. Při dnešních cenách, to měla za hubičku. Jen za náklady na ohřev vody a tepla. Další dny se tam pomalu stěhovala, musím říct, že na studentku toho měla dost. Ale většina z toho bylo oblečení a nějaké bytové doplňky. Hned první týden, jsme si udělali takové pravidla, že si nebudeme lézt navzájem do svých pokojů a že ona si zabere koupelnu v 6:15 ráno do 6:45 a večer od 18:00 do 18:45. Do obývacího pokoje prý nemusí chodit, protože si pustí vše na wi-fi, a v lednici jí vyhradím jednu spodní poličku. Předal jsem jí klíče od bytu, vysvětlil pračku, mikrovlnku a varnou desku.

Začátkem září začala slečna Simona chodit na ekonomickou školu a první dny přicházela až pozdě domů, rovnou si dala sprchu, něco malého na zub, zavřela se v pokoji a brzo ráno zase odešla do školy. Prvních 14 dní se zdálo, že si ani nechce povídat, já jsem na ni netlačil, vždy se na ni usmál a jen se zeptal „tak jaké to bylo ve škole“? Simona byla první dny z toho trochu nesvá. Ale nabídl jsem jí, že pokud má málo času na nákupy, stačí mi napsat seznam, a já už bych to vše nakoupil a pak se vyrovnáme. Simona mi poděkovala, a že je to velice dobrý nápad a moc si toho váží a určitě by mé služby využila. Ten večer jsme si povídali u kávy v kuchyni asi hodinu a půl. Už to nebyla taková smutná studentka a pomalu se začala usmívat i na mě. Každý druhý víkend odjížděla do Mělníka za rodiči a vracela se v neděli večer. Jednoho říjnového nedělního večera jsem jí připravil na uvítanou palačinky s džemem, jahodami a šlehačkou. Věděl jsem, že přijede v 19 hodin do bytu. A opravdu, v sedm večer odemykala dveře. Hned u dveří pozdravila a řekla „Fíha, tady to ale nádherně vodní“, vešla do kuchyně a koukala na stůl, kde byly dva talíře plné palačinek. Řekl jsem jí, že jsem dělal pro sebe palačinky, ale rád se s nimi rozdělím.

Simona se zaradovala, sedla si rychle za stůl a začala je do sebe ládovat. Ještě jsem se jí zeptal, zda by k tomu nechtěla kakao nebo Granko s mlékem. Prý že jo, že jí to takto připravovala babička z Kralup, ale s tou se viděla naposledy v létě. Simona dojedla všechny palačinky, zapila je kakaem a že se dnes nemusí učit a ani nikam spěchat, protože jde do školy, až v úterý na devátou. Nabídl jsem jí, zda by si nechtěla se mnou zajet v pondělí ráno do Westfiled Chodov, jen tak kouknout do obchodů a nebo si dat kafe, či oběd. Simona souhlasila, a že tam prý ještě nikdy nebyla a bude to pro ní poprvé se tam podívat.

Další den jsme nikam nespěchali a vyjeli až po deváté směr Chodov. Ještě jsem jí nezapomněl říct, že kdyby se ztratila, dali by jsme si sraz u KFC u jídla v horním patře. Simona se zase začala smát, a že se mě bude raději držet po boku, než aby se mi ztratila. Asi hodinku jsme chodili po obchodech a Simona mě poprosila, zda bych jí nepomohl si vybrat nové zateplené kalhoty.

Zapluli jsme do nějakého obchodu s oblečením a prádlem a vybrala si asi deset kousků oblečení a že si je půjde zkoušet a ať na ni počkám před kabinkami, že se mi v tom ukáže a pomůžu jí rozhodnout se ve výběru. První co si zkoušela byly tesilové kalhoty a černou hedvábnou košili, pak tam měla troje šaty, nějaká saka a nakonec si zkoušela lesklé zateplené leginy v červené barvě a k tomu černé obtažené tričko. Uf, polkl jsem a sám sobě si řekl „to je ale samice k nakousnutí“. Řekl jsem jí pravdu, že je ve všem moc krásná, ale nejvíc jí to sekne v tom posledním kousku, který si vybrala.

Simona se začala trochu červenat, a že si tedy vybere to poslední oblečení. A že má doma i dlouhé černé kozačky, které se k tomu budou hodit. Pak se mi ještě omluvila, že ve vedlejším obchodě mají i slevy na spodní prádlo, ale u toho už nemusím být, a začala se zase smát. Domluvili jsme se, že počkám o patro výš v kavárně u jezdících schodů a až ji uvidím, tak na ni houknu. Asi za 30 minut Simona přijela o patro výš a natěšená, že sehnala fakt pěkné prádlo za dobrou cenu, si se mnou dala kávu a dort s ovocem. Pak jsme ještě nakoupili něco do lednice a jeli zpět domů. Cestou jsem přemýšlel jaké si asi tak koupila prádélko, a trochu smutně jsem si v mozku sám pro sebe prohodil „chtěl bych ji vidět v kalhotkách a podprsence“.

Celý týden se Simona učila a v pátek mi řekla, že by se nejraději koukala v obýváku na televizi, že tam dávají film Titanik, který miluje. Prohodil jsem, že je to krásný romantický film, ale pěkně dlouhý, a rád se s ní na něj podívám. V pátek večer jsem připravil obložené chlebíčky, vychladil kubánský rum, colu, ledové víno a další pití. Hned v 20 hodin začal Titanik. Nabídl jsem Simoně něco na pití a že prý nikdy nepila ani kubánský rum a ani ledové víno, řekl jsem jí značku, a ona se hned podívala v mobilu na internet a když spatřila za 3 deci cenu 800 korun, tak řekla, to snad ani nemůžeme pít, takhle drahé sladké víno.

Smál jsem se tomu a řekl, že je to jen pro zvláštní a slavnostní dny a dnes je takový den. Simona se smála a že tedy ochutná. Každému jsem nalil po 1,5 deci a Simona se blahem rozparádila. V půlce filmu a po třetí lahvičce vína šla do svého pokoje a přišla v těch kožených červených kalhotách, které si koupila a že má na sobě i to nové prádlo a znovu se začala smát.

Asi po půlnoci skončil film a my dva už měli v sobě i po třech panácích kubánského rumu s Colou. Simona si odskočila na wc, potom já. Když jsem se vrátil do obývacího pokoje, nestačil se divit, Simona měla rozepnuté kalhoty a čekala na mě, poprosila mě, že si mám sednout k ní vedle, a že má chuť se se mnou pomilovat. Že už to dlouho neměla. Začali jsme se líbat, jednou rukou jsem jí zajel pod tričko a hrál si s těmi jejími gigantickými prsy, Simona začala sténat a kousat se do rtů. Pomalu jsem sjel rukou do kalhot, fakt byly těsné. Musel jsem je jí svléknout, na sobě měla bílé hedvábné jemné kalhotky a přes ně bylo vidět, že je celá chlupatá a neholí se. Mě to tak vzrušilo, že jsem jí sundal i tričko přes hlavu. Stáhl jsme jí košíčky podprsenky přes kozy a vyhouply na mě její obří dudy, které spadly pod podprsenku. Zeptal jsme se jí, jakou má vůbec velikost, že se mi ty její nádherné prsa moc líbí. Odpověděla 85G a že jsou děsně moc citlivé na dotek, tak ať jí je saji pusou, ale hodně jemně.

Zajel jsem jí prstem pod kalhotky a ucítil nevyholenou svatyni, Simona začala vzdychat a při druhém prstu, kdy už jsem jí krátce prstoval, začala pouštět šťávičky. Během pár minut si zaplavila své kalhotky krémovým nektarem, prsty jsem měl úplně mokré a kluzké. Olízl jsem si prst a ucítil její vůni a chuť, nádherně chutnala po vanilce a banánu. Simona mi už honila mé péro a pak jsme se vyměnili, ona si poklekla a začala mi ho kouřit. Koukal jsem na ty její houpající kozy, to byla nádhera. Pak si na mě zkušeně sedla a osedlala si mě jako mladého hřebečka.

Simona mě začala šukat jak zběsilá, co přiražení na můj ohon, to pustila trochu šťávy ze své kundy. Během pár minut mi zaplavila tekutinami celý šourek a když sjela kundičkou dolů a nahoru, tak to zamlaskalo docela slušně a hlasitě.

Po půl hodině už tekla jako vodopád, pak se zvedla, opřela se na všechny čtyři a že ji mám nabrat zezadu. Zeptal jsem se jí jak to myslí, jestli do kundičky nebo do zadečku. Prý jen do kundičky, že se ještě tolik neznáme. Chytla mě mé mužství a sama si ho přivedla do prciny, vlastně do chlupaté kundy. Začala se znovu nabodávat jak studentská kurvička, řvala u toho ještě víc než před pár minutami a povídala u toho takové ty krásné erotické představy jako „mrdej moji mokrou chlupatou píču, jsem jen tvá mladá studentka co má ráda mrdání, ošukej mě tvým tlustým pérem, moje píča je jen tvá, dnešní večer budu tvá kurvička, jsem studentská děvka pro tvůj ocas“ a další desítky slov a vět, které mě ještě více rozrajcovaly.

Chytl jsem Simonku zezadu za houpající se koziska a začal ji mrdat, co přiražení, to se její kozy zhouply ve vzduchu. Ten pocit dívat se, jak se jí houpají cecky byl fantastický. Po deseti minutách mě poprosila, zda se může projet na mém tlustém kopí na koníčka. Nasedla si na mě a začala se šoustat jak zběsilá nymfomanka, dřela se tou její chlupaticí na mém péru a ještě více mě zaplavovala sladkým nektarem. Uf, dlouho jsem neprcal takovou nadměrnou kyprou samici. Byla luxusní. Simona mi řekla, že jestli ji chci vystříkat do kundy mým spermatem, tak můžu a že bere prášky proti otěhotnění. Jak to dořekla, začal jsem ji plnit horkou mrdkou. Pak jsem se v ní ještě dvě minuty klouzal a štěstím bez sebe ležel vyčerpáním na koberci.

Simona si vzala kapesníčky ze stolku, pár si jich dala na svoji chlupatou kundu, aby mrdka mohla vytékat do kapesníčků a šla si sednout na wc, kde to nechala ze sebe pomalu vytékat. Po pár minutách jsme si dali spolu sprchu a jaké bylo překvapení, když mi oznámila, že by chtěla zase šukat, protože má děsně ráda sex. Péro už mi stálo na povel a stačila minutka a už jsem se v ní zase ohrnoval. Kolem třetí hodiny ranní jsme už byly oba dva vyšukaní jak se patří a já poprvé dovolil Simoně, aby šla spát do mé ložnice, kde mám velké letiště.

Ráno mě probudilo šimrání na koulích a pod peřinou se ke mně dobývala Simča, párkrát mi ho olízla a pokouřila a hned si nasedala na ranní sexík. Teď když to píšu už je to půl roku co se vše přihodilo, a od té doby už spí Simona jen v mé posteli a vlastně se dá říct, že spolu už chodíme. Mockrát jsme spolu už nakupovali spodní prádlo, a v kabinkách jsme si i už tajně párkrát zašukali.

Za pár měsíců Vám napíšu, jak to všechno dopadlo. Jestli spolu ještě chodíme, nebo už u mě nebydlí.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili FREE SEX WEBCAMS“? Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.

Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 39 návštěvníků   Průměr: 3.5]

Komentáře na téma “Kyprá BBW a její chlupatá buchtička” (celkem 2)

Napište komentář