Podnájem

Konečně chvilka klidu. Ty poslední týdny byli neuvěřitelně hektický. Každý den v práci škola do toho všeho. Semestr se nachýlil a tak mám za sebou další zkouškový. Naštěstí jsem všechno zvládla a teď si patřičně užiju 14 dní volna. Celej tenhle kolotoč se točí už od konce října, kdy se mi v práci nabídlo povýšení. To ovšem znamenalo zabrat dvojnásob a projít třemi pohovory zkoumající znalost firemní kultury, procedur a schopnost vedení obchodního jednání. Všeho jsem dosáhla, všechno jsem dokončila, ale nebylo to zadarmo. Jsem sama. Bez přítele. Nezbýval čas a já ho zanedbávala. a on?? On to špatně nesl. Nejdřív byl jen protivnej. Pak začal být nesnesitelnej. Potom přišli na řadu žárlivý scény a  obviňování, že mám v práci nebo někde jinde nějakýho milence. Samozřejmě, že to byla hloupost. Ale nepodařilo se mi vymluvit mu to. Nakonec se ze mě stala, jeho slovy, “ děvka a kariéristka, která si ho drží v posteli jen aby v ní nebylo zima“.

podnajem-01 A teď?? Je mi smutno. Prožili jsme spolu krásných pět měsíců, plných romantiky a něžností… měla jsem ho ráda. Teď jen tak sedím u přehrávače a poslouchám „naše písničky“. Bydlím na podnájmu s jedním párem (Pepa a Jana) a ještě s Lukášem. Je to pořádnej kus chlapa. Vysokej, blonďák, mohutná mužná postava a  strašně fajn človíček. Je to kamarád k nezaplacení.

Byt je, ale prázdný. Všichni na víkend odjeli. Jsem ráda… poslouchám ty cédéčka a přemýšlím co bylo špatně.

V tu chvíli se doslova rozrazí dveře a v nich Lukáš. Vůbec si mě nevšiml, že tam sedím.. Je bez sebe vzteky. Sleduju ho jak projde dveřma, který při zabouchnutí málem vysadí z pantů, jde k lednici a vztekle si otevírá pivo a samozřejmě nezapomene kopnout do odpadkovýho koše, který tam stojí. Jde z něj až strach.

„Ahoj“ hlesnu. „Řekneš mi co se ti stalo??“ Lukáš se prudce otočí, očividně tu nikoho nečekal. „Ta mrcha, ta děvka ….“ Že by mluvil o Soně?? To je jeho přítelkyně. „Právě jsem načapal Soňu v posteli s cizím chlapem. Rozdávali si to jako by se nechumelilo. a já jí tak důvěřoval! Nedokážu pochopit, že takovýmhle kozám ve svým věku ještě naletím. Mělo mi to být jasný hned od začátku!!!“ Mimochodem Lukášovi je 28 let 😉 …. rád přehání. Ale tentokrát má pravdu. Soně to od začátku koukalo z očí, že je pro ní Lukáš jen nicotná hračka.

podnajem-02 „Pojď sem za mnou, teď jsme na tom oba stejně!!!“ Konečně se trošku uklidnil. Šel za mnou a sedl si vedle mě. Chvíli jsme jen tak mlčky poslouchali, pomalu to začali všechno rozebírat a nakonec jsme skončili u toho, že jsem si popisovali svoje první objevování druhého pohlaví. První pusa, první ploužák, první zábava nebo diskotéka, upocený ruce, šílený návrhy… no prostě za chvilku jsme se oba smáli jak pominutí. ;o)

podnajem-03 Když se najednou Lukáš naklonil a políbil mě na tvář. Ztuhla jsem a jen jsem mu vyděšeně hleděla do očí. Pohladil mě po tváří, krásně se usmál a zašeptal … klid maličká… znovu mě políbil tentokrát už na rty. Ucítila jsem jeho horkou ruku na svém bříšku. Přisála jsem se k jeho horkým rtům a začala mu polibek oplácet. Po chvíli jsme se od sebe odtrhli … nemohla jsem popadnout dech, srdce mi bušilo jako splašené. a Lukáš??? On se mi smál. Bavil se tím jak se chvěju vzrušením, jak se mi nedostává vzduchu. Znovu mě začal líbat a pomalu se přesouval k útoku na moje ouško. „Počkej… to nejde, tohle nemůžeme“ … než jsem tohle ze sebe vysoukala tak se Lukášova dlaň přesunula po mém bříšku nahoru. Zvednul mi tričko a neodpustil si dlaní přejet přes mojí bradavku. Tiše jsem zasténala, protože tenhle pohyb mi vyloženě zatemňoval mozek. Ten sten pro něj byla jako zelená na semaforech. Vždycky sešlápne v takovou chvíli pedál až na podlahu …. a to udělal i teď. Zatímco jeho rty se lačně přisály k mojí bradavce, která už byla naběhlá vzrušením, jeho ruka mi zajela pod sukni a pohladila můj lačnící klín.

Zajel mi jedním prstem pod moje tanga … přerývavě se nadechl … a zakousl se do mého ušního lalůčku. Pomalu mi začal zařezávat tanga víc a víc do rozkroku, byl něžný, ale ve mě to rozpoutávalo bouři. Už se to nedalo dál vydržet. Vyprostila jsem se mu, klekla si na všechny čtyři a rukou pohladila jeho klín. Naznačoval, že i Lukáše tahle hra nenechala rozhodně chladným.

podnajem-06 Projela jsem celou délku jeho mužství. Hladila jsem ho přes šortky. Teď jsem měla v moci já jeho. Hladila jsem ho po vnitřní straně stehen, škádlila ho jak jen se dalo. Když jsem zajela pod kraťasy Lukáš už to nevydržel, chytil mě za culík a  začal mě vášnivě líbat. „On nemá spodní prádlo“ projelo mi hlavo, když jsem se konečně dostala k jeho penisu a  vysvobodila ho ze šortek.

podnajem-07 To už jsem cítila Lukášovu ruku na svém zadečku jak mi pomalu stahuje kalhotky a laská moje půlky. Svalila jsem ho na záda, stáhla mu šortky a dala mu polibek na špičku penisu. Byl malé bezbranné zvíře, zasténal, propnul se slastí. Pomalu jsem začala jeho penis víc a  víc polykat. Dvakrát nebo třikrát jsem ho zlehka sála. Chytil mě za vlasy a přitáhl si mě k polibku. Jeho ruce mě chytily za zadeček. Rozevřely ho doširoka. Pak jeho horká ruka začala hladit moje tělo. Projížděl mě od zadečku po mojí jeskyňku. Pomalu, lačně. Zatlačil na můj poštěváček, na prstech cítil jak jsem vlhká. Zajel mi dovnitř jedním, dvěma a pak třemi prsty. Zasténala jsem a  prohnula se v zádech.

Lehnul si na zem, obkročmo jsem si na něj sedla. Vzala jsem jeho penis do ruky a přivedla ho ke svému rozpálenému klínu. Chytil mne za boky a  prudce si mě přirazil. A znovu a znovu. Každý nerv v mém těle vnímal jeho teplo, jeho živočišnost, jeho vášeň, jeho penis uvnitř mě. A jen jakoby z dálky jsem ho slyšela jak mí říká „Otoč se ke mně lásko, chci mít v ruce ty tvoje překrásný kozičky, chci je laskat a  líbat, chci ti vidět do tváře!!!“ Byl to spíš příkaz než prosba.

podnajem-10 V mžiku si mě otočil k sobě čelem a moje kotníky zaklínil o svoje stehna tak, že jsem mu v podstatě nemohla nijak uniknout. Pronikal do mě hluboko, laskal moje bradavky, hrál si s nima jako se dvěma drahokamy, byly to jako dva poklady, které právě objevil a už se jich nikdy nehodlá vzdát. Laskala jsem ho na varlatech. Pomalu ale jistě jsem ho připravovala o jeho sebekontrolu. Přestalo mu stačit pomalé tempo, které jsem stále ještě určovala já. Převalil si mě na bok a začal do mě pravidelně přirážet. Šílela jsem blahem. Každý sval v mém těle se chvěl vzrušením a ve chvíli, kdy se Lukáš dotkl mého poštěváčku přišla první vlna orgasmu. Svět se se mnou zatočil. Srdce mi bušilo a od klína se mi rozléval ten překrásný pocit.

podnajem-11 Třásla jsem se a sténala. Ale Lukáš nepolevoval, neustále udržoval tempo. Ještě nepřišla jeho chvíle. Když mě ta vlna začala pomalu opouštět a já začala zase vnímat trošku okolí, uvědomila jsem si, že Lukáš potřebuje trošku pozornosti. Začala jsem ho hladit po zadku, trošku škrábat. Naschvál jsem se překulila víc na břicho aby měl horší přístup. „Jo tak ty takhle, ty blonďatej ďáblíku“ v tu chvíli jsem klečela na všech čtyřech a Lukáš si mě bral zezadu. Laskal mi prsa, přirážel… cítila jsem ho až v krku, ale nádherně.

podnajem-14 Nakonec si mě postavil, zvedl mi jednu nohu a prudce do mě pronikal. Zběsile do mě narážel. Až na mě přišla druhá vlna. Opět jsem se rozechvěla po celém těle. Málem jsem upadla, jak jsem vzrušením ztratila rovnováhu, ale jeho silné ruce mě pevně držely. Když ucítil, jak se znovu stahuji okolo jeho penisu začali se mu třást kolena, sténal. Pomalu mě spustil na zem, protože už neměl sílu udržet mě. Klekla jsem si před něj, podívala se mu přímo do očí. Otevřela pusu a začala se pomalu přibližovat k jeho horkému penisu. Chvějící se dlaní me pohladil po tváři. Dotkla jsem se špičky penisu, olízla ho, nasála sem ho v celé jeho délce.

podnajem-15 podnajem-16 Cítila jsem jak mu v něm prudce cuká. Políbila jsem ho na špičku a v tu chvíli moje ústa a obličej zalila vlna semene. Horkého, krásně chutnalo. Lukášovi oči byly jakoby zastřené. Klekl si vedle mě, zlehka mě líbal na rty, já jeho, hladil mi prsa. Přitáhl si mě k sobě. Obtočila jsem mu nohy okolo pasu. Objala ho okolo krku a zavěsila se do něj. Oba jsme prudce oddechovali, srdce nám divoce bušila, ještě jsme se znatelně chvěli po celém těle. Odpočívali jsme jeden vedle druhého… ne vlastně jsme odpočívali spolu. ;o) Odpočívali jsme takhle do rána… ještě asi pětkrát ;o)

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 72 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář