Pracovní pauza

Ahoj! Já jsem Terka. A ta menší kočka co se ke mně tulí, to je Věrka. V hotelu kde pracujeme je spousta pokojů kde je potřeba uklidit.

pracovnipauza-002 pracovnipauza-001 Ale taky je tam ještě větší spousta pokojů, které uklidit nepotřebujou, protože tam je už uklizeno. A protože tam nikdo nechodí, tak tam chodíme my. Je tam klid, a když máme mazlivou náladu, tak je to úplně super. A to je super že je to super, protože my máme mazlivou náladu skoro pořád.

pracovnipauza-004 pracovnipauza-005 A ten borec co se tváří jako by mu to tady všechno patřilo, to je Honza. Honza se často taky tváří, jako že má mazlivou náladu, ale kecá. Teda – on jako nic neříká, ale tváří se jako že má mazlivou. A přitom vůbec nemá mazlivou, on by nejraději šukal. Proto říkám že kecá i když on při tom vlastně mlčí. Chlívák jeden.

pracovnipauza-005 pracovnipauza-006 Ale my ho berem takovýho jakej je. A občas ho vezmem mezi sebe aby mu nebylo smutno. Protože i když je Věrka príma holka, tak jí přeci jenom něco chybí. Teda chybí – no prostě to nemá. A já to taky nemám. Ale Honza to má. A my se o to s Věrkou vždycky nějak podělíme. Protože ať je Honza jakej chce, lakomej on není. Vždycky nás nechá ať mu ho vyndáme z kalhot a můžeme si s ním dělat co chceme. Fakticky! Nikdy nám nevynadal že mu ho olížeme nebo tak něco. On trpělivě drží, maximálně o něco povyroste.

A tak my se o něj s Věrkou nejčastěji střídáme. Mně se moc líbí, když mi Věrka líže mušličku. Ona má takový šikovný jazýček, který se dostane všude. A Honzík mně při tom ještě hladí všude kam dosáhne svýma nenechavýma rukama. Ale Věrka je stejně třída. Moooc si to užívám. Ještě teď když vzpomenu na ten její jazýček, tak mi běhá mráz po zádech! No, ale když to chci Věrce oplatit a taky jí pěkně něžně vylízat mušličku, co myslíte že udělá Honza? Normálně stačí aby se člověk předklonil, a už ho tam má! Ooooh!!! V tomhle hotelu si člověk prostě vůbec nikdy nemůže bejt jistej. Stačí když chviličku nedávám pozor, a už mně někdo šoustá! Mmmm… jooo… ještě!!! A Věrka mu normálně ještě pomáhá! Hodná holka. Honzík mi ho tam zaráží až po koule a ona mi k tomu líže poštěváček. Úúúúžasný! Tak já jí taky na chvilku pučím Honzova ptáka, ať si lízne. Je to kamarádka a já nejsem žádnej hamoun! A taky dohlídnu na to, aby ji Honza nešidil. Sama jí ho tam dám a dohlídnu na to, aby jí ho tam pořádně zarazil. Nedávno jsem četla v Blesku o asistované reprodukci. To musí bejt pěkná prasárna! Ale když těm dvěma tady tak asistuju, tak se to dá celkem vydržet. Ale musím si občas taky líznout. To je jasný! To bych tady pak nebyla jako asistentka, ale jako křen. A to by mne fakt nebavilo. Ale úplně boží je, když Honza Věrku klátí takhle zezadu a já na ně koukám zespoda. Vidím hezky zblízka, jak jí tam zajíždí tím svým mohutným nástrojem. pracovnipauza-067 Jasně že nezůstane jenom při koukání! Občas mi dá taky ochutnat. Vysune se z Věrky a nechá mne líznout. Jazýčkem přejedu po tom žilnatým klacku a cítím na něm chuť Věrčiných šťáviček. No, je to mazec.

Strašně mně to rajcuje. Hezky ho olízat a pak sledovat jak se znovu zanoří do té mokré nadržené škvírky. A taky se při tom ráda mazlím s jejím poštěváčkem. Pár milimetrů od mého jazýčku se jako mohutný píst zasouvá Honzův penis a já ji ještě laskám na poštěváčku.

pracovnipauza-086 A Honza najedou, že si potřebuje odpočinout a že nás jen tak vyprstí. Ale známe to. On je takovej prasák, že… no kam nám to strkáš ty prsty? Mmmm… ty bejku jeden! Teda… že to máme s Věrkou rády do zadečku, to je jedna věc. Ale mohl se zeptat, chlívák jeden. Takhle si nás obě připravil a já mrkla na Věrku ať jde první. pracovnipauza-094 Věrka si na Honzu opatrně nasedla… Týjo, to je pohled! Koukat se hezky zblízka na to, jak pořádný péro zajíždí Věrce do zadečku, to je fakt nářez! Držela jsem mu ho rukou, když do Věrky pronikal a cítila jsem jak se jeho pták napíná. Věrka jenom tiše sténala když se zasouval kousek po kousku do její prdelky až tam byl pěkně celej až po koule! No, fakt mazec. Strašně mne rajcuje sledovat to takhle zblízka. Neříkám že je špatný, když to někdo zaráží do mně. Ale zase na to nevidím. A já tak ráda koukám! A když mne něco vyrajcuje, tak to chci mít taky! Naštěstí Věrka je dobrá kamarádka. Když se dostatečně nabažila šoustání do zadečku, pustila mne na svoje místo. A nejen to! Jako bonus navíc se mi rozkročila nad obličejem a prohnula se slastně v bocích. Napřed mi ukázala pěkně zblízka svůj vyšukaný zadeček a pak mi nabídla k lízání svoje mokré závojíčky. pracovnipauza-112 Ale sotva jsem z nich slízla mokré kapičky, cítila jsem jak… oooh… jooo… aaaah!!! Cítila jsem jak se mi do zadečku dere mohutný Honzův nástroj. Cítila jsem jak mnou proniká dál a dál, až byl ve mně úplně celý! Pak přirazil… prudce a vášnivě, až se celé mé tělo otřáslo pod tím nárazem. A pak znovu a znovu! Mé tělo nabodnuté na jeho vztyčené kopí se začalo třást vzrušením. Jeho divoké útoky byly prudší a prudší a mé vzrušení rostlo nade všechny poznané meze. Jeho dychtivost, sténání, můj obličej celý mokrý od Věrčiny mušličky, to všechno se slévalo v jednu řeku která se náhle vzedmula a…

pracovnipauza-125 AAAAAH! Vykřikla jsem nahlas když se přese mne převalila vlny orgasmu který mi svíral útroby a zkroutil celé tělo prokláté Honzovým údem. Jako bych na chvíli ztratila vědomí, vznášela se kdesi úplně mimo a snažila se z plných plic vykřičet z té krásné divoké rozkoše. Takhle mi ošoustat prdelkůůů!

Když jsem se vzpamatovala, viděla jsem, že i Honza se propracovává ke svému vrcholu. Klečel obkročmo na Věrkou a honil si svůj naběhlý úd. Bylo vidět že to má na krajíčku. Přiskočila jsem k nim zrovna v okamžiku, kdy se Věrka rozhodla vzít Honzovu rozkoš do svých rukou. Stiskla jeho nástroj v prstech párkrát rychle přetáhla předkožku přes žalud a zpátky, a…

pracovnipauza-126 Honzův hlasitý výkřik, při kterém nám zaléhaly uši, byl důkazem, že Věrka má opravdu zlaté ručičky. Honzův úd chrlil potoky horkého spermatu, který Věrka lačně lapala svými hladovými ústy a přitom nepřestávala ždímat ten tvrdý roubík, jako by z něj chtěla vydojit i poslední kapičku.

Ždímala, ale nepolykala. Věrka je totiž kámoška. A kámošky se dělí. Když Honzu doslova vydojila a on se s hlasitým zafuněním svalil na stranu, přisála jsem se k jejím rtům a zajela jazykem do jejích úst. Páni! Tam toho bylo! Naše jazýčky se proplétaly v záplavě ještě teplého semene a obě jsme ho postupně a po troškách polykaly. Mmmm… to bylo něco!
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 72 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Pracovní pauza” (celkem 4)

    1. To se mi líbí že jsi šikovná. A nechtěla bys svou šikovnost vyzkoušet na mě? Já se taky nechci chlubit ale taky mám šikovný jazýček i prsty. A ptáček, ten je nejšikovnější. Nakonec má na to 21cm.

Napište komentář