erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Storyboard je moje volnočasová aktivita. Díky tomu se zde nové povídky objevují podle mé momentální nálady a pracovního vytížení.

Pokud vás baví psaní erotických povídek, ozvěte se. Dobré povídky rád zveřejním. Pokud chcete na Storyboard něčím přispět, přečtěte si pokyny pro autory.

A víte, že psaním povídek můžete zlepšit linkbuilding vaší vlastní stránky?!

Já sám jsem na Facebooku jsem zaregistrovaný jako Mario Storyboard. Když si mne dáte do přátel, budu potěšen. Jinak mailujte, pište komentáře, jak je vám libo!

Registrace

Storyboard byl a nadále zůstává zadarmo. Registrace je dobrovolná a usnadní vám pouze psaní komentářů. Získáte svůj nezaměnitelný nick a avatar (ikonku), a hlavně nebudete muset při každém psaní příspěvku vyplňovat kontrolní kód.

Komentáře na téma “Vítejte na Storyboardu” (celkem 15)

 1. Je to dobré a má to švih. To, že se staré věci objeví jako „novinky“ asi nebude nikomu vadit. BTW – bude i část s psanými povídkami? Dřív se myslím skrývaly pod záložkou „diskuze“.

  1. Díky 🙂
   Psané povídky (tedy bez obrázků) se tady objevit mohou. Ale jen pokud se najdou nějací ochotní autoři. Myslím, že hlavním přínosem Storyboardu je právě kombinace textu a obrázků. Když se mi sejde víc povídek bez obrázků, tak to nějak pořeším, ale základem zůstanou povídky s obrázky.

    1. To ne… když mi lidi pošlou nějaké povídky a sejde se aspoň 5-10 povídek, tak můžu vyrobit další kategorii vedle ilustrovaných povídek, comixů a stripů.

   1. Ahoj. Hele, a není u povídek s obráky problém v autorizaci právě těch obrázků: Předpokládám, že asi není někdo, kdo by své povídky doprovodil vlastními fotografiemi a tedy na použité nemá autorská práva.. ne?
    Jinak nápad s povídkami je fajna jen tak dál. Sami určitě rádi přispějeme, ale nikoliv s nelegálními obrázky. buď s vlastními, nebo s žádnými…))

   1. To je naozaj skoda :/ Nemas ani zalohu uzivatelskych poviedok? Niekde, odkial by sa dali stiahnut? Zaujimaju ma teda hlavne moje, kedze som si ich nikam inam neukladal 🙂

    1. Zálohu mám, jen je v poněkud nešikovném formátu (je to záloha SQL databáze a když jsem to pokoušel oživit tak tam byly technické problémy). Ale když vydržíš, tak až bude chvilka, mrknu na to. Dej mi na sebe mail (nebo se zaregistruj), zkusím tvoje povídky nějak vydolovat. Měl jsi tam nick taky VP84, že?

  1. Jojo, většinu povídek se mi podařilo převést při přechodu na nový systém, a teď dodělávám ty zbytky, u kterých je převod z různých důvodů složitější. Takže se tyhle „staré kusy“ objeví jako „novinky“ prostě proto, že jsem je dodatečně (nově) přidal (převedl). Takže nebojte, neopakují se v tom smyslu, že by tady byly dvakrát.

   Vybírám jenom ty, které stojí za to. Ty horší nechám zmizet v propadlišti dějin.

Napište komentář