Facebook_logo-2 Pokud chcete být v kontaktu s ostatnímu, na Facebooku máme skupinu Storyboard erotické povídky. Když se tam připojíte, neunikne vám žádná nová povídka!

Já sám jsem na Facebooku jsem zaregistrovaný jako Mario Storyboard. Když si mne dáte do přátel, budu potěšen. Jinak mailujte, pište komentáře, jak je vám libo!

Registrace

Storyboard byl a nadále zůstává zadarmo. Registrace je dobrovolná a usnadní vám pouze psaní komentářů. Získáte svůj nezaměnitelný nick a avatar (ikonku), a hlavně nebudete muset při každém psaní příspěvku vyplňovat kontrolní kód.

Pokud na Storyboard rádi chodíte

budu rád, když mne upozorníte na mouchy a nedostatky, které tady najdete. A když vás napadne něco, co byste tady rádi měli, tak sem s tím!

Pokud rádi píšete

ozvěte se taky. Pokud budou dobré, rád vaše povídky zveřejním. Storyboard je zaměřen na ilustrované povídky(s fotkama). Pokud fotky nemáte, napište, něco vám pošlu. Na Storyboardu je však také sekce povídek bez obrázků. Tyto povídky píšete vy, návštěvníci Storyboardu.

Další podrobnosti k psaní povídek najdete zde. Psaním povídek můžete pracovat na linkbuildingu vaš vlastní stránky!

Reklama

Pokud chcete na Storyboard umístit svou reklamu, přečtěte si prosím podmínky pro reklamu a napište na admin@storyboard.cz

Komentáře na téma “Vítejte na Storyboardu” (celkem 15)

 1. Je to dobré a má to švih. To, že se staré věci objeví jako „novinky“ asi nebude nikomu vadit. BTW – bude i část s psanými povídkami? Dřív se myslím skrývaly pod záložkou „diskuze“.

  1. Díky :)
   Psané povídky (tedy bez obrázků) se tady objevit mohou. Ale jen pokud se najdou nějací ochotní autoři. Myslím, že hlavním přínosem Storyboardu je právě kombinace textu a obrázků. Když se mi sejde víc povídek bez obrázků, tak to nějak pořeším, ale základem zůstanou povídky s obrázky.

    1. To ne… když mi lidi pošlou nějaké povídky a sejde se aspoň 5-10 povídek, tak můžu vyrobit další kategorii vedle ilustrovaných povídek, comixů a stripů.

   1. Ahoj. Hele, a není u povídek s obráky problém v autorizaci právě těch obrázků: Předpokládám, že asi není někdo, kdo by své povídky doprovodil vlastními fotografiemi a tedy na použité nemá autorská práva.. ne?
    Jinak nápad s povídkami je fajna jen tak dál. Sami určitě rádi přispějeme, ale nikoliv s nelegálními obrázky. buď s vlastními, nebo s žádnými…))

   1. To je naozaj skoda :/ Nemas ani zalohu uzivatelskych poviedok? Niekde, odkial by sa dali stiahnut? Zaujimaju ma teda hlavne moje, kedze som si ich nikam inam neukladal :)

    1. Zálohu mám, jen je v poněkud nešikovném formátu (je to záloha SQL databáze a když jsem to pokoušel oživit tak tam byly technické problémy). Ale když vydržíš, tak až bude chvilka, mrknu na to. Dej mi na sebe mail (nebo se zaregistruj), zkusím tvoje povídky nějak vydolovat. Měl jsi tam nick taky VP84, že?

  1. Jojo, většinu povídek se mi podařilo převést při přechodu na nový systém, a teď dodělávám ty zbytky, u kterých je převod z různých důvodů složitější. Takže se tyhle „staré kusy“ objeví jako „novinky“ prostě proto, že jsem je dodatečně (nově) přidal (převedl). Takže nebojte, neopakují se v tom smyslu, že by tady byly dvakrát.

   Vybírám jenom ty, které stojí za to. Ty horší nechám zmizet v propadlišti dějin.

Napište komentář