erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Rajcovní půjčka

Když mám přítele a přítelkyni… je to nevěra? Já jsem to tak nikdy nebrala. Ale na druhou stranu jsem si vždycky dávala pozor, aby se to můj přítel nedozvěděl. Katka samozřejmě o Michalovi věděla. Katka byla moje lesbická láska, říkaly jsme si všechno. Když se Katka rozešla se svým přítelem, byla jsem první, kdo se to dozvěděl.

pujcka-070 „Víš, on byl sice hezkej, ale jinak blbec“ řekla mi, když si trochu poplakala. Pohladila jsem ji „To bude zas dobrý, uvidíš“ těšila jsem ji. Byly jsme samy v její postýlce, chvílemi jsme si povídaly, chvíli se mazlily. „To mi taky bude chybět…“ zasnila se po chvilce. „On byl sice blbej, ale v posteli…“ hluboce vzdychla a oči se jí zase zaleskly. Asi měla toho idiota ještě ráda. Bylo mi jí líto.

„Nefňukej!“ okřikla jsem ji, „takovejch chlapů je!“ Ale moc to nepomohlo. Ležela na bříšku, objímala polštář a já jsem ji hladila po zádech a po zadečku. „No…“ zamyslela jsem se, „jestli je tohle ten největší problém, tak… mohla bych ti půjčit Michala.“

Fňukání najednou přestalo. Obrátila se a vysmrkala. „Jak jako… půjčit…?“
„Nevíš, co je to půjčka?“ opáčia jsem. „Samozřejmě bych ale musela být u toho!“ dodala jsem rychle. Protože mám Káťu ráda, ale všechno má svoje hranice. „A jak bych ti pak takové půjčení oplatila?“ zamyslela se. Usmála jsem se… podívaly jsme se na sebe a začaly jsme se smát. Někdy vás prostě napadne totéž ve stejný okamžik. „Tak jo!“ přikývla už vesele. „A třeba, kdyby si kluci rozuměli, mohli bychom to pak zkusit ve čtyřech!“ plánovala budoucnost, která zahrnovala nás dvě, Michala, a pak Někoho s velkým „N“, koho jsme sice ještě neznaly, ale na koho jsme se těšily… vlastně už obě. Hlavně aby měl to velké „N“!

pujcka-007 Michala jsem na návštěvu Katky samozřejmě připravila. Podle očekávání nijak neprotestoval. Když přišla Katka, šla jsem jí otevřít a nechala Michala v pokoji. Tvářil se, že si čte, ale podle boule která byla patrná i přes džíny jsem poznala, že myslí na úplně jiné věci. Přivedla jsem Katku dovnitř a zakryla Michalovi oči.

„Hádej, kdo k nám přišel na návštěvu?“ zeptala jsem se ho, zatímco Katka obcházela gauč jako mlsná kočka a prohlížela si jeho atletickou postavu. „Že by strejda z Přelouče?“ zavtipkoval Michal. pujcka-011 „Ne, to není strejda z Přelouče!“ řekla jsem důrazně, protože někdy mi ty Michalovy vtípky lezou na nervy. Katka si mezitím vlezla k Míšovi na gauč a políbila ho lehce na rty.

„Jééé… nazdar babi!“ zavtipkoval znovu Michal, ale jeho hlas už tak sebejistý nebyl. Zvlášť poté, co mu Katka dala pořádnýho francouzáka. S potěšením jsem sledovala, jak s rostoucím vzrušením klesá jeho nesnesitelné vtipkování. Katka mu mezitím rozepnula kalhoty a vysvobodila jeho vztyčený úd. Očkem zkontrolovala, jestli má Michal stále zakryté oči a pak na mne uznale kývla. Já to věděla, že se bude můj Míša líbit. Ten zatím jenom zrychleně dýchal v očekávání věcí příštích.

pujcka-021 „Tak už mně nechej podívat, koho jsi to přivedla!“ začal škemrat, ale já se nenechala odbýt. „Nene miláčku, musíš to uhodnout!“ Katka se mezitím chopila Michalova penisu a začala se s ním mazlit. Michal se kousl do rtu a ze rtů se mu vydralo slastné zasténání. Trochu žárlivě jsem sledovala, jak se při tom kouření roztéká jako máslo na plotně. Na jeho obranu musím říct, že Katka má opravdu šikovný jazýček. Vzpomněla jsem si, jak umí laskat mou mušličku a hned jsem ucítila vlhko v kalhotkách.

pujcka-023 „Aaah…“ vydechl Míša rozkošnicky, když Katka ukončila tu uvítací kuřbu. Odkryla jsem mu oči a oba se na sebe podívali. „Ahoj, já jsem Káťa!“ zazubila se má přítelkyně. „Michal“ představil se Míša a hned se obrátil na mne: „Proč jsi mi neřekla dřív, že máš tak šikovnou kamarádku?“

pujcka-031 pujcka-037 Sklonila jsem se k Míšovi a políbila ho na ústa. Poznala jsem, jak moc je nadržený, jak moc to chce. Za neustálého mazlení, líbání a kouření jsme se postupně svlékali. Protože samo sebou i já jsem si chtěla trochu užít.

Klekla jsem si Míšovi nad obličej a nabídla mu svou lasturku. Dívala jsem se, jak mu Katka svou šikovnou pusinkou laská jeho mužství a současně jsem si vychutnávala Michalův jazyk, který zajížděl do mé mušličky. „Jo… jooo… mmm…“ kroutila jsem se v bocích a nastavovala mu místečka, která mi dělala nejvíc dobře.

pujcka-042 pujcka-047 Katka se na nás podívala a pak pronesla: „Pojď Eriko, ukaž mi, jak to spolu děláte!“ Zlatá holka! Mušlička mně už svrběla a toužila po pořádném protažení. Katka chytila Michalův nástroj hezky u kořene, nasměrovala ho do mé kundičky a mně stačilo jenom nasednout. Mmmm… to bylo něco. Cítila jsem jak do mne zajíždí… krásně hladce… byl jsem vzrušená tou představou, že se budeme milovat ve třech, že ze mne šťávičky málem stříkaly ven. A Káťa, ta mne ještě hladila po stehnech, po mušličce, a… nakonec se sklonila a já ucítila na svém poštěváčku její šikovný jazýček. „A… a… AAAH!“ zasténala jsem a moje tělo se roztřáslo v prudké rozkoši. Toho laskání bylo víc, než jsem dokázala unést. Hlava se mi roztočila jako na kolotoči a na okamžik jsem snad i ztratila vědomí.

pujcka-052 „To byla krása… tohle musíme Katušce oplatit!“ blesklo mi hlavou. Vlastně to všechno děláme pro ni! Katka si lehla, Michal hned za ni, a já se chopila jeho údu. Byl ještě vlhký od mých šťáviček, když jsem ho zaváděla do vyhladovělé kundičky mé kamarádky. Sledovala jsem, jak se lesknoucí špička žaludu noří mezi růžové plátky dívčího pohlaví, jak je roztahuje a postupuje dál a hloub, až… „Ooooh…“ zasténala něžně moje Katuška. Michal se postupně zasouval dál a dál, hladila jsem ho přitom po slabinách a cítila, jak jeho svaly pracují, když opatrně vniká do lasturky mé přítelkyně. pujcka-058 „To je krásný…“ vydechla Katka. „Ještě… ještě mi to dělej… bože, ty máš tak krásnýho ptáka!“ sténala přitom rajcovala mého Míšu. Ten začal silně přirážet, bylo vidět, že ho to hezky rajcuje. Tiskl Katku k sobě, jako by se bál, že mu uteče, a přitom do ní přirážel jako o život. Věděla jsem, jaké to je, když se Michal do toho OPRAVDU pustí a tiše jsem Katce záviděla. Byla asi pořádně vyhládlá, protože netrvalo dlouho a přišlo i její vyvrcholení. Vykřikla a celá strnula. Michal několikrát prudce vrazil svůj penis až po koule do její kundičky, a… „AAAH!!!“ slastný sten se vydral Katce z jejích krásných rtů. pujcka-071 pujcka-084 Bylo to tak vzrušující, že jsem se okamžitě dožadovala dalšího čísla. Michla byl na vrcholu blaha. Měl pro sebe dvě žádostivé mušličky a nutno říci, že ani jednu nezanedbával a spravedlivě nás střídal.

Bral mne hezky zezadu, zatímco Katka, která se vzpamatovala z té divoké jízdy, líbala střídavě mne i Michala. Vystřídali jsme všechny možné i nemožné pozice a Michal se opravdu snažil. Bušil do nás udatně snad tři hodiny a zdálo se, že stále nemá dost.

pujcka-098 Daly jsme si s Katuškou šedesát devítku. Ležela jsem na zádech a Katka na mně. Nastavila mi svou mušličku, zatímco sama zahrnula můj klín laskáním. Projížděla jsem jazykem záhyby jejího pohlaví, rozpáleného divokým šoustáním. pujcka-113 pujcka-108 Pak se do toho vložil Michal. Pohled na dvě mazlící se těla a provokativně vystrčený zadeček mé přítelkyně ho definitivně dostaly. Klekl si za Katku a já z bezprostřední blízkosti sledovala, jak zajíždí do jejího klína až po koule. Dívala jsem se, jak noří hloub a hloub, aby se za okamžik vysunul lesklý a mokrý od jejích šťáviček.

Letmo jsem ho políbila, ale to už opět mířil zpět, do hlubin dívčího klína. Bylo to neskutečné. Cítila jsem, jak Katka laská můj klín, chvíli ústy, chvílemi jsem cítila, jak do mne zajíždějí její něžné prstíky. A přitom jsem pozorovala, jak se do její studánky lásky noří penis mého přítele.

pujcka-115 Brzy jsem poznala, že i Michal má blízko ke svému vrcholu. Každou chvilku se zastavil a zůstal bez pohnutí jako socha, aby oddálil svůj orgasmus, ale už ani to nepomáhalo.

Prudce zajel do Katky a zavyl rozkoší. Viděla jsem, jak mu v penisu zacukalo a domyslela si, že to vystříkl první dávku do mušličky mé Katušky. A taky že ano! V následujícím okamžiku totiž vysunul ven svůj stříkající penis a chuchvalce lepkavého spermatu pokryly mou tvář.

pujcka-120 Zůstala jsem chvíli ležet. Bylo to tak úžasné, že jsem se ani nepohnula, abych nechala doznít všechny ty nádherné okamžiky, které jsme právě prožili. Katka se ještě chvíli vášnivě líbala s Míšou a já – světe div se – jsem ani trošičku nežárlila. Všechno se vznášelo v mlžném oparu prožité slasti.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 273 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Jeden komentář na téma “Rajcovní půjčka”

Napište komentář