Jarní úklid

Byl první jarní víkend. Za oknem sice kvetly první petrklíče a zpívali kosové, jenže místo sluníčka nás do nového dne přivítal pěkný liják.Já a Alex, moje spolubydlící, jsme měly naplánovaný výlet, ale co teď? V tomhle nečase přeci nikam nepojedeme! Co se dá dělat. Když už musíme být zavřené doma, tak si alespoň pořádně vygruntujeme.

uklid-01 uklid-02 A tak jsme šly do komory pro hadry, čistidla, smeták… jenže, když jsme otevřely dveře, zůstaly jsme stát v němém úžasu. V komoře byl náš nájemník Martin. Seděl nad otevřeným pornočasopisem, zip u kalhot rozepnutý a leštil si tam svoje nářadíčko.

Veškeré chutě na úklid byly pryč. Chuť jsme dostaly úplně jinou. To už se Alex ke mně přivinula a rukou zajela pod mé hedvábné šatičky. Něžně mi začala hladit můj pevný zadeček. Její prstíky a pohled na Martinův naběhlý ocas mě doslova dostaly. Zachvěla jsem se vzrušením a touhou. uklid-03 Horní díl šatů jsem lehce spustila k pasu. Martinův zrak spočinul na mých malých kozičkách, jejichž bradavky se tyčily vzrušením. Naše ústa se dychtivě spojila, cítila jsem jeho jazyk, jak divoce krouží v mých ústech. Přivřela jsem slastně oči, a těšila se, co přijde za chvíli.

Zatímco jsme se líbali, Alex nevydržela pohled na nás dva a pomalu začala Martina kouřit. Pomaličku stáhla předkožku, až se ukázal velký temně rudý žalud. Jemně laskala jeho špičku, kde se již objevily první kapičky touhy. Zasvítily jí oči, a hbitým jazýčkem je slízla.

Cítila jak je jeho ocas krásně tvrdý. Chtěla ho! Vždycky když dostala chuť na nějakého chlapa, bylo to na ní zatraceně poznat. A mně to vždycky pěkně vyrajcovalo. Zatímco jí Martin stahoval kalhotky, pohrávala jsem si s jejíma bradavkama. Jazýčkem je olízla, kroužila špičkou kolem bradavky a něžně ji sevřela mezi zuby. Zasténala rozkoší. Přisála jsem se k jejím ňadrům, lízala je, laskala a poslouchala zrychlený dech který se jí dral z pootevřených úst.

uklid-06 uklid-04

Toužila jsem ji ochutnat. Lehla jsem si na postel a zatím co si Martin pohrával s mojí lasturkou, já ochutnávala šťávičku z kundičky, kterou jsem měla nad svým obličejem. Alexina hebká kundička krásně tekla, byla tak vzrušená. Zabořila jsem do ní celý svůj jazyk. Ona si sama pohrávala se svým poštěváčkem. To mě dostalo.

Ke vší té rozkoši se Martinův jazyk pohyboval v mé kundičce stále rychleji, Alex nade mnou sténala rozkoší a já cítila, že to nemůžu déle vydržet a všechnu šťávičku si tak poprvé vychutnal Martin. Bylo mi krásně, ale přeci nemůžu o tu nádheru z orgasmu ošidit Alex. Cítila jsem jak je mokrá…

uklid-07 Jen povzbudíme svými jazýčky Martinův ocas, aby byl krásně připravený nám to udělat. Naše jazyky se setkaly na Martinově naběhlém žaludu.

Lehce jsme ho olízly. Byl už krásně tvrdý. Naše jazyky ho laskaly pomalu po celé jeho délce až ke kořeni a zpátky. Potom ho Alex objala svými rty a pomalu, labužnicky si ho vychutnávala, zatímco já jsem olizovala jeho koule. uklid-08 To se nedalo vydržet – Martin obrátil Alex na záda a jediným strkem jí ho tam zarazil až po koule. Alex vykřikla bolestnou rozkoší. Martin na chvíli znehybněl, hluboko zasunutý do mojí kamarádky. Měl přivřené oči, a z jeho přerývaného dechu jsem poznala jeho vzrušení.

Potom se začal pomalu pohybovat. Sledovala jsem jak se jeho ocas boří do mokré kundičky. Moje kamarádka jenom rozkošnicky vrněla, nebo tiše zasténala, když Martin občas prudce přirazil. Pozorovala jsem jeho nástroj, který pravidelně mizel v té sladké škvírce. Občas ho vytáhl a já mohla na okamžik spatřit jeho obnažený naběhlý žalud. Přejel s ním mezi závojíčky které se leskly milostnou šťávičkou, a vzápětí ho zase zasunul hluboko dovnitř. Opravdu nádherný pohled. Pěkně mě to vyrajcovalo.

uklid-09 uklid-10 Zvláště, když změnili polohu a Alex si Martina osedlala. Jeho ocas byl úplně mokrý od její šťávičky. Přidržovala jsem ho u kořene a přitom Alex ještě lízala. Doslova jsem cítila jak její vzrušení vrcholí. Její sténání bylo stále silnější a přecházelo ve výkřiky.

Náhle se jí roztřásla stehna a viděla jsem jak se jí křečovitě stáhly svaly na bříšku. Nahlas vykřikla, a vyvrcholila v nádherně divokém orgasmu. Udělala se tak, že její šťávička tekla Martinovi až po koulích. uklid-11

Alex mi viděla na očích, že také toužím po jejím jazýčku. Hezky ho cítit jak se boří do mé kundičky. Obkročila jsem její obličej a nastavila svou mušličku jejímu laskání. Nemusela jsem ji dvakrát pobízet.Zatímco jí Martin pěkně šoustal, dělala mi to pěkně jazykem. Dokonce jsem cítila jak do mne její jazyk naráží v rytmu Martinova přirážení. Začala mě lízat s takovou lačností po mé šťávičce, že jsem to podruhé nevydržela. Křečovitě jsem sevřela čelo postele abych neztratila rovnováhu a parádně se udělala.

uklid-14 Martin měl slušnou výdrž. Projížděl nám naše kundičky snad hodinu. Už jsme byly pěkně vyšoustané a on už také toužil po tom pěkně se vycákat.

Pohodlně jsme se posadily a těšily se na Martinovo vyvrcholení. Naše prstíky si lehce pohrávaly s kundičkami. Martin nás pozoroval. Postavil se nad nás, pevně ten svůj ocas sevřel a mrskal si ho. Jeho pohyby byly stále rychlejší a rychlejší, blížila se jeho chvilka.

Nechtěly jsme, aby jeho semeno přišlo jen tak nazmar a tak jsme nastavily pusinky. Jo, bylo to tady! Hmm… cítily jsme jeho výstřik. Plnil nám tím svým semenem pusinky, cákal nám do obličeje. Nádherné, chutnal skvěle! uklid-15 Martin musel být pěkně nadržený, protože se na obě dostalo vrchovatě. Cítila jsem jeho chuť v ústech, a pramínky spermatu mi stékaly po tvářích i ňadrech. Alex si jeho semeno roztírala na své báječné poprsí. Milovala tu vůni, a takhle si ji ráda vychutnávala.

Z úklidu bytu sice nebylo ten víkend nic, naše jeskyňky však byly vysmejčené dokonale. Ještě jsme si dali druhý den opakování. Jestlipak, až budeme chtít příště uklízet tam Martina nachytáme na „švestkách“?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 119 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář