erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Anální fitko

Tak jsme si s Anetkou zase jednou vyrazily do fitka. Ne že by nás nějak bavilo cvičení nebo poslouchání chlapů, jak tam hekají. Myslím si, že když má holka nějaké to kilo navíc (jako třeba Anetka (ačkoli jinak je to super holka a mám ji moc ráda (ostatně co na tom sejde, kolik holka važí? ne?… ) ) teda… kde jsem to přestala? No prostě když nějaký chlap ofrňuje nad mou postavou, tak ať si políbí šos. On se vždycky někdo najde, ne?

fitko-anal-170 Už v šatně se mi Anetka začala svěřovat, že je dneska nějaká nadržená a že jí svrbí a… no, už jsem začínala mít nějaké tušení. „Nějak mně tlačej kecky,“ nadhodila jsem, abych obrátila list. Ale Anetka se nedala „Mně tlačí podprda. Asi tady někoho ojedu!“. Obrátila jsem oči v sloup a Anetka to asi viděla, protože dodala „Jestli tě tlačí boty, tak si kup ponožkoboty“ a hned vysvětlovala, že to je něco mezi ponožkou a botou, dá se v tom normálně chodit a vůbec je to super. Celá Anetka. Prostě někde něco viděla, a hned hrrr do toho. Ponožkoboty? Proboha, kam na to ta holka chodí…

Ve fitku bylo mrtvo. Bylo už hodně hodin, to nasvalení bouchači už doma prděli do peřin, aby jim přes noc narostly svaly a široko daleko byl jenom jeden vyzáblej zoufalec, kterej bojoval o život s půlkilovou činkou. Anetka se ho i přesto snažila zaujmout, protože když se ona pro něco rozhodne, tak to tak taky bude. Procházela se před ním, vrtěla zadkem, hladila si prsa, ale borec nereagoval. Alespoň navenek. Anetka se ke mně zklamaně přitočila „Hele.. jestli on nebude teplej…“.

fitko-anal-160 fitko-anal-195 „Není teplej“ utěšila jsem ji. „Je nadrženej, ale nesmělej. Jen se podívej!“ a ukázala jsem očima do jeho rozkroku. Anetce se rozzářily oči, protože v šortkách se tomu chlapíkovi rýsovalo něco opravdu výjimečného. Ještě jednou se rozhlédla, jestli jsme ve fitku sami a vybalila z červeného bodíčka své mohutné poprsí. Začala si hladit ty svoje oblé balónky a přitom slastně vzdychat.

Klukovi se orosilo čelo, ale dělal jako nic. Přidala jsem se k Anetce. Odhalila jsem svoje kozičky a usmála jsem se na něj. Uhnul očima. To už naštvalo i mně. Začala jsme se s Anetkou mazlit. Líbaly jsme se na ústa, hladily se, třely se o sebe ňadry… mmm… za chvíli jsem už byla vzrušená stejně jako Anetka. Už jsem si říkala, jestli by nebylo lepší jít s Anetkou do sprch a tam si v klidu užít chvilku pěkného holčičího mazlení. Když v tom…

„Čau holky, já jsem Vláďa!“ ozvalo se to nesmělé stvoření. Nedělaly jsme velké drahoty a hned jsme si k němu přisedly. Začal takové ty řeči jako jestli sem chodíme často, a jestli si myslíme, že by měl sypat víc aminokyselin nebo raděj sacharidy, aby mu narostla svalová hmota… „Jé, ty seš chemik?“ vyhrkla nadšeně Anetka, které imponujou chytrý lidi, protože sama dodělala s odřenýma ušima základku. „Ne“ řekl zklamaně Vláďa, „já dělám sádrokartóny.“

fitko-anal-218 „Páni, to je skvělý!“ nedala se Anetka odradit a dobývala se mu do šortek. Trochu jsem jí pomohla a za chvilku vyskočil na světlo mužný nástroj, mohutný jako baseballová pálka a tvrdý jako skála. Hned jsem měla mokro v kalhotkách. Málem jsme se o něj s Anetkou popraly. Nakonec jsem ale byla o něco rychlejší a než se Anetka nadála, už jsme ho měla v puse. Páni, to byl kousek! Teda spíš kus! Cítila jsem, jak to v tom horkém klacku pulzuje a tepe, až jsem se začala bát, aby se nám jen tak nevystříkal dřív, než si trochu užijeme.

„Páni, ty máš ale výbavu!“ snažila se Anetka udržet konverzaci, zatímco já měla plnou pusu toho náramného chlapského masa. „Oooh… jo… díky… mmmmhm“ zahuhlal Vláďa. Pustila jsem si ho pořádně hluboko do krku, až jsem se zakuckala. Obdivně jsem si prohlédla pěkně zblízka jeho žalud, olízla ho jazykem a znovu si ho zasunula do krku.

fitko-anal-255 fitko-anal-258 Byla jsem tak vyrajcovaná, že už jsem to nevydržela. „Pojď… udělej mi to!“ lehla jsem si na lavici a roztáhla nohy. Vláďa se nemusel dvakrát pobízet, stáhl šortky, a…

„Neblázni, to nemůžeš!“ vyhrkla Anetka. Oba jsme na ni vytřeštili oči. Nojo, bestie žárlivá. Ví, že se klukům líbím víc než ona a teď ji štve, že jsem ji předběhla. Podívala se na mne výrazem, který říkal: „To máš za to“ a nahlas dodala „Erika je ještě panna, víš? Ale můžeš jí to udělat do druhé dírky.“

Vláďa už se na nic neptal. Jen zbrunátněl o něco víc, jeho penis přešaltoval ze stupně „žula“ na „diamant“ a zaútočil na spodní dírku.

fitko-anal-283 Páni, to bylo něco! Mám zadeček docela vytrénovaný, protože anální sex fakt miluju. Ale dostat do sebe tenhle klacek, to byla teda síla. Cítila jsem jak do mne pomalu a opatrně proniká, roztahuje moje svěrače až k prasknutí a razí si cestu dál a hloub. Za chvíli byl ve mně celý a moje tělo se prohnulo ve slastné rozkoši. Takhle napěchovaný jsem svůj zadeček ještě neměla. Celé tělo se mi roztřáslo slastí a před očima se mi roztančily hvězdičky, když několikrát za sebou tvrdě přirazil do mého análku.

fitko-anal-286 fitko-anal-305 „Hlavně se do ní nevystříkej!“ strachovala se Anetka. „Nezapomínej, že je ještě panna, a pak jsem tady ještě já!“ Vláďa se na ni podíval pohledem člověka, který vyhrál první cenu ve Sportce a ještě mu nabídli zadarmo pivo. „Fakt? Můžu?“ zeptal se s rozzářenýma očima.

„Nemůžeš, musíš. Jinak by nás sežrala oba!“ pomyslela jsem si a trochu mne mrzelo, že se mu Anetka asi líbí víc než já. Ale už jsem si své užila a musím férově uznat, že Anetka si taky zaslouží ochutnat jízdu na tom báječným klacku. Vyšpulila na Vláďu zadek a on suverénně zajel do její prdelky. Anetka jen hekla a zakousla se mi do bradavky. Zatímco ji totiž Vláďa obdělával zezadu, mazlily jsme se spolu, líbaly se, a já si navíc honila svou hladovou lasturku.

fitko-anal-294 fitko-anal-307 Vláďa poctivě protahoval Anetce zadeček a byl očividně na vrcholu blaha. Vlastně proboha… ještě ne! Přece toho hřebečka nenecháme tak rychle vystříkat! A Anetka, jako by mi četla myšlenky, se na mne lišácky podívala a zahekala „Ch-chceš j-j-ještě?“ No jasně, že bych chtěla taky takhle krásně hekat! Zlatá Anetka! Je to vlastně docela super kočka!

Políbila jsem Vláďu na ústa a ukázala mu, aby se posadil. Trochu neochotně opustil zadeček Anetky, ale správně tušil, že zábava ještě nekončí. Pěkně jsem si toho hřebečka osedlala a těšila se na další jízdu.

fitko-anal-328 fitko-anal-336 Nasedla jsem na to mohutné mužství, které trčelo vítězně vzhůru. Moje prdelka už věděla co to obnáší, takže byl vevnitř na to šup. A pak už jsem se jenom slastně plavila na vlnách rozkoše. Vláďa zdatně přirážel do mého análku, ale hloubku a intenzitu jsem si určovala sama.

Anetka se přitočila k nám a nabídla našemu býčkovi k ochutnání své mohutné poprsí. Hladově se přisál na její bradavky jako podvyživené batole. Sama jsem přitom zažívala intenzivní slast, která mnou projížděla… no… zrovna tak, jako ten tvrdý penis mým zadečkem. Opět jsem cítila to známé chvění, které rozvibrovalo mé rozpálené tělo. Vnímala jsem jen naše sténání a ten mohutný nástroj, který vyplňoval každičkou skulinku. Ještě… ještě… a… Aaaah!

fitko-anal-337 fitko-anal-339 Anetka mi dopomohla svým jazýčkem k mému dalšímu vrcholu a já ji ochotně přepustila své místo. Vláďa se slastně natáhl na lavici a a Anetka si sedla obkročmo na něj. Zavedla si mohutný pyj do své kakaové dírky rozkošnicky nasedla. Pozorovala jsem je zblízka a vzrušovala se tou rajcovní podívanou. Anetka se zadkem narážela na Vláďův obří kolík a pot se z ní jen lil. Vláďa se snažil přirážet, ale Anetka mu nedala prostor. Jezdila na něm jako profesionální žokejka a on mohl jenom držet. Rozechvěle jsem pozorovala, jak Anetka křečovitě zavírá oči a její strhané rysy ve tváři prozrazovaly, že… „Aaaah… joo… joo.. JOOO!“ zařičela v divoké rozkoši a zaťala nehty Vláďovi do hrudníku, až vykřikl bolestí. Anetka ještě dvakrát prudce dosedla, jakoby z něj chtěla vyždímat poslední kapky rozkoše a pak seskočila dolů.

fitko-anal-355 fitko-anal-370 „Pojď, vykouříme ho a jdeme“ řekla naprosto věcně a pustila se do toho. Střídavě jsme kouřily ten mohutný nástroj rozpálený od našich análků. Anetka olizovala jeho obnažený temně fialový žalud, zatímco já mu jazýčkem laskala kulky. Moc se mi líbí, jak se to tam v nich převaluje a představuju si, jak se tam střádá chlapské mlíčí, které nakonec vystříkne v mohutném orgastickém gejzíru.

Chvíli jsme ho takhle dráždily a nakonec ho Anetka vzala mezi svoje vyvinuté pětky. Vláďa okamžitě strnul v křeči, která byla předzvěstí blízkého konce.

„Pojď… postříkej nás! Vystříkej se na nás!“ zaškemrala Anetka Vláďa, kterého už měla bezpečně obtočeného kolem prstu poslušně vyskočil. Postavil se před nás, stiskl to své mohutné mužství v ruce, a…

fitko-anal-384 Páni, ten kluk stříkal jako… no… jako pořádně nadrženej samec. Měly jsme teplé lepkavé sperma v puse, na tvářích i po těle. Pokropil nás obě, a ještě něco zbylo na olízání a ocucání. Spravedlivě jsme se o to s Anetkou podělily, podávaly jsme si ti žhavou pulzující žílu z ruky do ruky a z ruky do pusy.

Nu, moc jsme si ten den ve fitku nezacvičily, ale stejně to bylo fajn. A díky Anetce jsme přitom ani nepřišly o „panenství“. A můžete hádat, proč jsem použila uvozovky 🙂

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 120 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Anální fitko” (celkem 8)

  1. Ahoj,
    jmenuji se Simona Dvořáková je mi 19 a mám ráda sex. Mám brigádu jako prodavačka a večer co večer jsem čím dál smutnější, protože si to se mnou nikdo nechce rozdat. 🙁 Pokud někdo chce budu ráda. Simonka.

Napište komentář