Ranní překvapení

Ahoj lidičky, tak tohle jsem já. Jmenuju se Pavlínka a to kousek pod pasem je moje věčně vlhká a děsně nadržená kundička.

ranniprek-001 Přiznávám se, děsně miluju sex a mohla bych ho mít klidně pořád. Někteří známí říkají, že jsem snad i nymfomanka. Ale to já si zas nemyslím, prostě mám jen ráda, když mojí kočičkou něco pořádnýho projíždí a mám ráda ty slastný pocity, když už to mám na krajíčku a pohrávám si se svojí rozkoší.

Nedávno, když odešel můj přítel Michal do práce, brousila jsem trochu po internetu. Měla jsem zrovna volno, ve firmě měli vyměňovat okna a vzhledem k tomu, že byl prosinec, nechali nás doma. Po chvilce jsem dostala zase velkou chuť na sex. Už jsem věděla, že Michal má schovaný ve svojí skříni pod hadrama DVDčka s pornem.

ranniprek-003 Tak jsem zalovila, jedno vybrala a pustila si ho. Kundičku jsem měla u pořádně vlhkou, tak jsem si se sebou začla malinko pohrávat, tak jak jsem to měla ve zvyku, když na mě přišla chuť a nikde žádnej kolík, který by mi zacpal micinku, zbavil mě mojí touhy a pořádně mě vyšukal.

Zrovna když jsem byla v nejlepším, zabloudil mi pohled ke dveřím, které byly hned naproti postele. Ani jsem si nevšimla, že se Michal vrátil. a  měl sebou i svýho kámoše a kolegu Petra. „Co to tu děláš?“ Vyvalil na mě oči Michal. Pavel, ten se jen usmíval a bylo vidět, že jen nade mnou tiše slintá a že by mi ho rád našrouboval do mojí vlhké škvírečky, kterou před chvílí viděl, jak si jí pěkně zpracovávám. „Promiň miláčku, já jsem prostě dostala chuť na sex a když ty jsi musel do práce… nechceš mi to udělat?“ Přitáhla jsem si Michala k sobě a začala jsem ho líbat. „A co já jako?“ Hlásil se o svoje „práva“ Petr. „To se mám jako koukat, nebo se mám otočit a odejít?“ Rukou jsem mu sjela do rozkroku a nahmatala jeho tvrdý kolík. „Ukaž, podíváme se, jestli máš v pořádku vstupenku. Hm, řekla bych, že můžeš zůstat. Ten tvůj kamarád si bude určitě chtít užít a  mě se hodí…“ Kupodivu Michal neprotestoval, jinak byl totiž docela žárlivec. a tak jsme najednou byli na posteli tři. Zatím co já jsem se pomalu propracovávala k Michalovu poklopci a pokladu, který se pod ním ukrýval, Petr si klekl za mě a začal mě nádherně prstit. Michal měl pěkně naběhlý svůj kolík a bylo vidět, že je taky dost nadržený. Najednou jsem zacítila, jak mi Petr začal svým hbitým jazykem laskat mojí kundičku.

ranniprek-018 ranniprek-019 Celkem nahlas jsem zasténala, protože to bylo děsně příjemný.

Najednou cítím, jak ten prasák začal laskat i mojí zadní dírečku. To byla nádhera. Kolík mýho mazlíka v pusince a prdýlku mi laská druhý boreček.

Parádička, tohle bych si nechala líbit častějc!

ranniprek-020 ranniprek-021 Otočila jsem se na Petra. „Pojď ke mně ty šikulo, chci vás ochutnat oba pánové, schválně, kteréj chutná líp…“

Začla jsem kouřit oba ty nádherný nástroje. Pěkně jsem je sála a brala si je do svojí pusinky až pokoule… pěkně na střídačku, aby si kluci nezáviděli.

Michal si mě položil na postel a začal mi lízat mojí vlhkou škvírečku. Byla jsem už tak kvalitně vlhká, že moje šťávičky ze mě tekly, jak kdyby ve mně pramenila Vltava. Ale od toho mi Michal pomohl, vylízal mě pěkně do sucha, že jsem byla vlhká tak akorát. Petr si zatím stoupnul nade mě a já mu ho vzala ještě do pusinky a pokouřila. Vlhká a vylízaná už jsem byla dostatečně, ale nějak se mi nedostávalo pořádnýho kolíku, na který bych se mohla nabodnout. Kluci by si se mnou nejraděj pořád jen hráli… „Sakra, kluci!“ zahlásila jsem se o svoje práva. „Ojedete mě konečně někdo, nebo si musim podat písemnou žádost?!“

Petr na nic nečekal. Popadl mě za boky, přiskočil ke mně zezadu a už jsem cítila, jak mi moje závojíčky pomalu roztahuje jeho nástroj. Lehce jsem zasyčela rozkoší a prohla se v zádech v očekávání, co bude následovat. Michal si lehnul přede mě, a já rázem měla před obličejem jeho vztyčený kopí rozkoše. Na nic jsem nečekala a vzala si ho do pusinky… Petr přirážel hezky poctivě a projížděl mě pěkně až po koule. Bože, to je nádhera! Šílela jsem rozkoší.

Ale to už se začal hlásit i Michal, že chce taky přiložit ruku k dílu.
„Hej, je to tvoje, nebo moje holka? Pusť mě k ní taky!“ Zavelel.

ranniprek-034 ranniprek-038 Když už tak krásně ležel, stoupla jsem si nad něj a pomalu si nasedla na svýho “ koníčka“. Pomalu jsem se nabodávala na jeho vztyčený kopí. Tentokrát jsem zase trochu pokouřila Petra, aby jeho nadržený klacek nezahálel. Když ho mám čím “ obsloužit“, tak proč tu krásnou žilnatinu nechávat na pokoji, no nemám pravdu? 🙂

ranniprek-048 Po chvilce jsem zas vyměnila koníčka, ten můj už byl trošku unavený a hlavně jsem nechtěla, aby se mi Michal moc rychle udělal, přeci jen jsem ještě nedostala všechno, po čem jsem toužila. Nasedla jsem si tedy na Petrův kolík a nechala Michala trochu odpočinout a jen jsem ho z lehka pokuřovala. Bože, to byla jízda. Petr se rozjel na plné obrátky a přirážel do mě jak o život. Myslela jsem, že ze mě doslova vyšuká duši. Cítila jsem, jak se mi pomalu blíží orgasmus…. „Jo! Nepřestávej, prosím… jo, ještě… jo…. Už, už budůůůůůůů!!!“ Ani jsem to nestačila doříct a celým mým tělem projel silný elektrický proud, který zkroutil moje tělo ve slastné rozkoši orgasmu… to byla nádhera… ale Petr neměl v úmyslu přestat s tou ďábelskou jízdou. Byla jsem děsně nadržená. Začala jsem si připravovat svůj zadeček, chtěla jsem mít zacpané pěkně obě škvírečky a hlavně jsem věděla, jak má Michal análek rád, takže jsem ho nemusela ani příliš přemlouvat, aby mi tam svůj klacek nasoukal. Michal si nade mě stoupnul, já stále nabodnutá na Petrově nástroji. a najednou jsem cítila tu starou známou žilnatinu, jak se mi dere do zadečku. Celý moje tělo šílelo rozkoší a chtělo tý rozkoše pořád víc a víc… ranniprek-059 To byla jízda! Petr mě bral do přední dírečky a Michal do zadní. Pomalu ale jistě jsem cítila, že mě kluci přiváděj k dalšímu orgasmu. Ooooh… ještě… ještě… JEŠTĚ!!! Mmmm… Tento byl o něco málo slabší, než ten první, ale nádherný.

Vstala jsem a oba klacky jsem si přitáhla pěkně k sobě, abych je mohla pokouřit pěkně oba najednou. Strčila jsem si oba naběhlý žaludy do svojí lačný pusinky a laskala je svým jazýčkem. Kluci jen vzdychali a bylo vidět, že jim to rozhodně nevadí.

Aby se Petr necítil o něco ochuzený, nabodla jsem se teď zadečkem zas na jeho kolík. Zadeček už jsem měla protažený od Michala, takže do mě zajel hladce jak nůž do másla.

ranniprek-063 ranniprek-065 Michal chtěl, abych mu ho trošičku pokouřila. Proč ne, ten jeho klacek chutná prostě úžasně. Ale naštěstí nezahálel moc dlouho a za chvilku už jsem měl zase obě nadržený škvírečky znova zacpaný a projížděli mi nimi dva pořádný buchary, který do mě pumpovaly rozkoš ze všech sil.

Oba kluci přiráželi jak o život a vráželi do mě svoje nástroje pěkně poctivě až po koule. Jak by ne, běda, kdyby mě chtěli šidit, bych se ozvala, co na mě šetří! 🙂

Stačila ale krátká chvilka a už se na mě sápal můj třetí orgasmus. Takovou pekelnou jízdu jsem v životě ještě nezažila. Kluci přiráželi fakt jak o život, jak kdyby byly na dostizích a závodili, který z těch dvou hřebečků je lepší. „Jo, kluci, nepřestávejte, už zas budu…. Jo, ještě, ještě, jooooooo anoooooooo!!!“ Celým mým tělem projel slastný, silný záchvěv rozkoše. Až jsem se z toho celá rozklepala. To už jsem ale slyšela, jak Michal i Petr dost hlasitě vzdychají a bylo mi jasný, co bude následovat. Už to taky nemají daleko.

Lehla jsem si mezi ně a začla honit jejich nadržený klacky a lehce je pokuřovala. Michal si mi začal ještě hrát s kundičkou. Ten chlívák toho ještě neměl pořád dost.

Zrovna jsem kouřila Michala, když jsem slyšela, jak začíná Petr hlasitě sténat, bylo mi jasný, že už to v sobě drží tak tak. Obrátila jsem tedy pozornost k jeho naběhlému údu. Stačilo přes něj přejet zlehka jazýčkem a už mě Petr skrápěl svým horkým semenem.

Sotva se udělal Petr a já se otočila k Michalovi, sotva jsem otevřela pusinku, že Michala ještě trochu poškádlím a pokouřím, už mi letěla do mojí nenasytné tlamičky řádná dávka horkého spermatu od Michala.

ranniprek-100 Bože, to byla dneska nádhera! Ještě teď se při vzpomínce celá chvěju a i při kratinký myšlence mi už vlhnou kalhotky!

Za odměnu jsem ještě oba svoje utěšitele trošičku polaskala jazýčkem, abych nechala doznít moje i jejich příjemný pocity, nevím, jak kluci, ale já jsem byla tentokrát fakt uspokojená až moc.

Takovéhle ranní překvapení bych si nechala líbit častěji. Poprvé v životě jsem byla úplně uspokojená, že jsem já, ani moje kundička necítila potřebu si po chvilce dělat ještě jednou dobře. Byla to i moje první troječka. Fakt nádhera. a musím se vám k něčemu přiznat… nebyla ani poslední.

ranniprek-101 ranniprek-102 Od té doby se scházíme my tři relativně pravidelně, abych já měla dostatečný přísun vitamínu „S“ a nemusela zas Michalovi prohrabávat skříň a  hledat, co má za nový porno.

I klukům se to zalíbilo, vlastně to navrhl Michal sám, že si budeme pravidelně vyměňovat všichni tři svoje tělesný šťávičky rozkoše, ale to už je zas na další povídání, ale pokud budete hodní, třeba vám o tom budu povídat zas příště… 😉

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 136 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář