Trojka s Danou

Připadá vám že na mejdanu ve třech musí být nuda? Ani náhodou! Zvlášť pokud se ho kromě prima kámoše Mirka účastní taky Dana. Dana je totiž holka se sexy postavou, a hlavně je pořád při chuti. Takže bylo docela zbytečné ptát se jí, jestli si dá s námi trojku. Zvlášť poté, co ji Mirek začal svlékat a líbat na ňadra. „Copak to tady máte, pánové?“ zeptala se Dana když nahmatala boule v našich kalhotách. „Aby vám nepraskly poklopce!“ A aby ukázala jakou starost má o naše oblečení, jednoho po druhém si nás rozepla, a z napnutých poklopců vysvobodila naše nadržené ptáky. „Páni, to je ale nedočkavé nářadíčko!“ libovala si nahlas. Ale ne dlouho, protože neodolala a hned si nás vzala do pusy, pěkně jednoho po druhém. Klečela mezi námi, a brala si nás střídavě do úst. Zatímco jednoho laskala ústy, druhého svírala v dlani, jako by se bála, aby jí zatím neutekl.

Cítil jsem na svém penisu její horký dech, potom lehký dotek jejích rtů, a pak jsem si jen blaženě vychutnával jak zajíždím hluboko do jejích úst.

Cítil jsem jak mi začalo v podbřišku cukat. Můj pták se napnul, a… a Dana bezpečně poznala že to na mne začíná přicházet a vysunula si mne z úst. „Ještě ne, to bysme si toho moc neužili!“ zabroukala a obrátil se k Mirkovi, aby ho svými ústy přivedla stejně jako mne na samotnou hranici vyvrcholení. Ale všeho do času! Shodili jsme ze sebe oblečení a položili si Danu na gauč. Zatímco Mirek jí vrazil svůj ocas zpět do úst, já jsem neodolal její sladké kundičce. Měla ji úplně vyholenou, až na tenounkou čárečku. Přejel jsem ji jazykem, a zajel mezi její růžové závojíčky. „Pojďte už do mne! Chci vás mít v sobě, vy bejci!“ zaprosila Dana, a nastavila Mirkovi svou lasturku kterou jsem svým jazykem tak pěkně připravil. Mirek se nenechal pobízet, a zajel do ní svým utahovákem až po koule. Dana blaženě zasténala a začala mne kouřit. Bylo to náramné šukání. Párkrát jsme se takhle prostřídali. Jeden vždycky obdělával pičku, a druhý ji šoustal do pusy. Dana jenom funěla blahem, protože měla ústa pořád ucpaná jedním z našich kolíků. „Pěkně mi ho olízej, ať je hezky mokrý!“ poručil jsem Daně když jsem ji zrovna šoustal do pusy. Překvapeně ke mně zdvihla oči.

„To proto, aby tě tolik nebolel zadeček, víš?“ vysvětlil jsem a ukázal, aby si klekla na všechny čtyři. Opatrně jsem pronikal do její prdelky, doslova milimetr po milimetru. Dana jenom tiše sténala, a narážela se zadečkem hloub a hloub na můj úd.

„A co ty? Pojď taky do mne!“ obrátila se Dana prosebně na Mirka. A za chvíli jsme jí udělal takový sendvič, že se její tělo vzepjalo a vzápětí vybuchla v oslňujícím orgasmu. „Ano, ano… vy bejci…. šoustejte mne… ještě… oooh!“ trojka-s-danou-017 trojka-s-danou-018 „Máš báječně úzkou prdelku!“ pochválil jsem Danu když se trochu vzpamatovala z toho divokého vyvrcholení.

„Ukaž, ať si ji taky vyzkouším!“ řekl Mirek. A než bys řekl „švec“, hned jsme se prohodili. Její zadní dírka už byla připravená, takže Mirek do ní vrazil svého ptáka až po koule jediným silným přírazem. Mrdali jsme Danu do obou dírek jako o závod. Užívali jsme si chvilku mušličku, chvilku zadeček, a nemohli jsme se té nádhery nasytit.

Najednou jsem ucítil jak to na mne přichází. „Pojď, uděláme se!“ zavolal jsem na Mirka. Postavili jsme se proti sobě, a Dana si zase klekla mezi nás. „Tak do toho! Postříkejte mne! Ukažte co jste si pro mne nachystali!“ pobízela nás a sledovala kdo z nás to spustí dřív.

Vyhonili jsme se skoro zároveň. Spršky našeho spermatu za chvíli pokryly její obličej, a stékaly jí na ňadra a břicho. Dana jenom přivřela oči, a vychutnávala si to horkou a voňavou lázeň.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 171 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Trojka s Danou” (celkem 3)

    1. Díky 🙂 Tohle je taky jedna ze starších povídek, kterou jsem musel ještě dodatečně upravit, proto se objevila až teď. Ale chystám i nové povídky, a tam už budou fotky větší.

      Na fotkách je vidět, jak jde technika kupředu. Jen ten sex je pořád stejný.
      Naštěstí 😀

Napište komentář