Dělání

Když se řekne „italské manželství“, tak se to na nikoho nemůže hodit lépe, než na Jitku s Pavlem. Oba jsou paličatí a když se Pavel rozhodl že koupí parcelu a postaví dům, začali se všichno sázet, jestli na nože dojde před postavením základové desky, nebo před jejím naprojektováním. Potíž totiž byla v tom, že se Pavel rozhodl postavit si dům sám, neboť, jak pravil, má na to školy a nenechá se okrádat od stavebních firem.

Společný cíl je však natolik sblížil, že fázi projektu přežili bez vážnějších hádek a  koncem května začali stavět. Pavel jako správný chlap chtěl Jitku ušetřit tvrdé manuální práce, ale Jitka jako správná partnerka chtěla zase pomáhat.

„No dobře.“ kapituloval Pavel „Tak můžeš katrovat písek.“
„Co? Katrovat? A co to je?“
„No dyť jsem ti to říkal že se v tom nevyznáš, tak se mi do stavby nepleť a nechej to laskavě na mně. To je chlapská práce.“
„No ale já ti chci pomoct!“
„No tak nakatruj písek.“
„Tak mi řekni co mám dělat!“
„No vždyť ti to říkám: Nakatruj písek!“
„Tak mi to řekni česky a nebuď tak pitomě zabedněnej!“
„Já nejsem zabedněnej.“
„Jseš. Jseš zabedněnej jako bedna kytu.“
„Ještě kdybys tak věděla co je to kyt, žejo?“
„No… jasněže vím!“
„Tak pověz, co je to?“
„To je jedno.“
„Nevíš, viď? Dyť jsem to říkal.“

delani-002 Aby bylo jasno, toto nebyla manželská hádka. To byla běžná každodenní konverzace. Jitku ani Pavla by rozhodně nenapadlo označit za hádku rozhovor, při kterém nebylo použito nástrojů. Nadto ani nedošlo k žádnému zranění. Takže jaká hádka? Ostatně rozhovor pokračoval dále:

„Tak mi teda pověz proč sis mně bral, když jsem podle tebe tak blbá, co?“
„Já neřekl že jsi blbá!“
„Stejně sis mne vzal jenom proto, abys měl s kým šoustat, protože ti pořád stojí.“
„Nestojí!“

delani-003 delani-004 „Kecáš. Ukaž!“ a Jitka sáhla jemnou ale zkušenou dlaní Pavlovi do rozkroku. A protože nerada prohrávala, držela tam ruku tak dlouho, dokud neměla pravdu.
„Tak vidíš, že ti stojí.“
„Stojí mi, protože jsi mne dráždila.“
„Nojo… jsem nějakej podrážděnej!“ odtušila Jitka a začala Pavla svlékat.
„Co je zas…?“ zeptal se Pavel překvapený tím obratem.
„No, když už ti stojí… tak mne aspoň ošoustáš, ne?“
„Hele, zlato, ale za hodinu mi mají přijít chlapi na ty výkopy!“

Ale to už Pavel říkal jen tak pro formu, aby Jitka věděla, kolik na to mají času. A Jitka už na to nic neříkala, protože měla plná ústa Pavlova naběhléhu údu.

Jitka se k smrti ráda mazlila s Pavlovým údem. Cítila jeho tvrdost, vychutnávala si jeho velikost, jak se jen stěží vejde do jejích otevřených úst a představovala si, jak ten tvrdý kus masa bude za chvíli pronikat do jejího klína.

delani-016 delani-017 Ale napřed si nechá svou lasturku připravit něžnými doteky Pavlova jazýčku. Shodila ze sebe šortky a jen v kalhotkách vyskočila na kus lešení o který se Pavel opíral a rozkročila své krásné štíhlé nohy kolem jeho boků.

Pavel přejel lehounce prstem po tenké látce kalhotek, pod kterými cítil měkkoučkou vlhnoucí kundičku. Zajel prstem pod látku a shrnul ji stranou. Přisál se k mokré štěrbince lačnými ústy a vylizoval její záhyby.

delani-018 delani-020 Přitom si nepřestával jednou rukou masírovat svůj penis, aby ho udržel v pohotovosti. Jitka si toho po chvíli všimla, pomalu si podřepla, políbila Pavla na ústa, takže na chvíli ucítil její mrštný jazýček jak rejdí na všechny strany, a potom si lehounce nasedla na jeho připravený úd.

Nasedla si na něj plnou vahou a cítila jak jí celou proniká. Milovala ty okamžiky prvního proniknutí, kdy jí ten ztopořený kus chlapského těla vniká do klína stále hloub a hloub. Trochu zavrtěla zadečkem a z úst jí splynulo slastné vydechnutí. Potom, jako by si to rozmyslela, vstala a obrátila se k Pavlovi zády. V téhle poloze se jí lépe nasedalo a měla pocit ještě hlubšího zasunutí.

delani-028 Začala po Pavlovi divoce jezdit, nabodávat se na něj a rukou si ještě dráždila poštěváček. V jednom okamžiku se rozvášnila natolik, že jí Pavlův úd ze svatyňky vyklouzl. Pavel ho okamžitě uchopil do ruky a Jitka si hned chtěl nasednou zpátky.

Ale co to? Ucítila, že Pavel nesměřuje svůj nástroj zpátky do její mušličky, ale trochu víc dozadu. Trochu zavrtěla boky, a už měla obnažený žalud přitisknutý k ústí zadečku. Slastně přivřela oči a začala opatrně nasedat. Ještě kousek… ještě… cítila jak hlava Pavlova nástroje roztahuje její uzounkou dírku a proniká pomalu dovnitř.

delani-030 delani-036 Jitka se trochu nadzvedla a pak si nasedla ještě jednou, s větší razancí. Málem se zajíkla když ucítila jak Pavlův nástroj překonal první překážku zajel do hlubin jejího zadečku.

S očima přivřenýma slastí nasedala dál a dál, až ucítila jak ho má v sobě celý. Ale Pavel jí nedal čas aby si vychutnala tu slast. Úzké sevření Jitčina zadečku ho vzrušilo natolik, že už nedokázal jen pasivně sedět a sledovat jak si jeho partnerka dělá dobře. Toužil do ní vniknout sám, hezky tvrdě, jako beranidlem.

delani-040 delani-041 Opřel Jitku o hromadu cihel a doslova z ní serval kalhotky. Jitka si v předtuše pěkně divoké jízdy taktak stihla naslinit zadní dírku, aby neutrpěla úhony, a už byl Pavel v ní. Chytil ji pevně za boky a zarazil svůj penis do její připraveného zadečku, až Jitka zalapala po dechu.

Byla už tak hodně vydrážděná a Pavlovo divoké pronikání do jejího análku ji postrčilo na samotnou hranici vyvrcholení. Stačilo jen lehounké pohlazení rukou na poštěváčku, a její tělo se roztřáslo v krásné orgastické křeči. Z doširoka otevřených úst jí vycházely divoké skřeky a Pavel ji musel chvíli držet, aby neupadla na zem. Ale o to vášnivější bylo potom jeho přirážení.

delani-053 delani-050 Po chvíli ji Pavel položil na lešení. Zvedl její krásné štíhlé nohy a vtlačil špičku žaludu do jejího análku. Zůstal jenom na krajíčku a krátkými pohyby dráždil sebe i Jitku až k nepříčetnosti. Čekal, až ho ona začne prosit, aby do ní pořádně zajel. Vzrušovalo ho, když ho doslova prosila, aby si ji vzal, aby ji pořádně pomiloval.

A dočkal se! Po chvíli to už Jitka nevydržela:
„Dělej… vraž mi ho tam! Prosííím…. !“
Pavel nejprve Jitku otočil na všechny čtyři a teprve potom její přání vyplnil. Vnikl do ní tak prudce, že se musela pořádně zapřít, aby ji nepovalil. Tentokrát Jitka dosáhla orgasmu i bez toho, aby si hladila mušličku. Její sténání přešlo v neartikulované výřiky a tělo se jí roztřáslo. Její zadeček v křeči orgasmu tiskl a masíroval Pavlův úd tak, že i Pavel ucítil blížící se vyvrcholení.

delani-090 delani-088 Stačil jen hlasitě vykřiknout rozkoší a už cítil, jak se jeho výstřik nedá zadržet. Jitka se hbitě otočila a nastavila svá ústa. Pavel stiskl rukou svůj pulzující penis a zasténal. První sprška jeho horkého semene dopadla Jitce na tvář, a za ní další a další. Jitka cítila jak horké kapky dopadají do jejích úst, na tvář, na bradu a stékají jí po krku mezi ňadra.

Když po nějaké chvíli přišla parta s nářadím kopat výkopy, nemohli na staveništi nikoho najít. Teprve po chvíli volání a halekání se za hromadou cihel objevila rozcuchaná Pavlova hlava. Mžoural ospale do sluníčka a chlapi si z něj dělali legraci, co že jako dělal v noci, když teď přes den spí.
A co na to Pavel? Pavel na to nic. Jen se uculoval.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 63 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář