Časová tíseň

Určitě to taky znáte. Máte před sebou tolik zajímavých věcí, a nevíte kterou dřív. A času je tak zoufale málo! Chcete příklad? Tak třeba máte rande, a zrovna vám přivezou nadupanou audinu, se kterou si můžete pohrát. A tak váháte, jestli máte protáhnout tohle žihadlo po silnici, nebo naopak protáhnout kundičku tý nový kočce svým žihadlem! Teda povím vám, to jsou situace! Zvlášť když pro mne Lenka přijela v takovým rajcovním oblečení, ve kterým se dá akorát… no, však víte co. Když viděla že jsem ještě v montérkách a hrabu se pod kapotou jiné krásce, normálně začala žárlit.

tisen-006 „Hele zlatíčko,“ snažil jsem se získat čas, „jenom tady něco to… a pak, no… co ty na to… jo?“

Naštěstí je Lenka správná holka a ví si rady. Pochopila, že dneska by se mnou stejně nebyla žádná řeč, a vyřešila to po svém. Přitiskla se ke mně a dala mi pusu, při které jen tak mimochodem zkontrolovala jestli mám v pořádku krční mandle. V takové situaci se nedokážu přetvařovat, protože přes montérky je to stejně poznat. A taky že jo! Lenka je hned rozepnula na tom správném místě, a pustila začala mne kouřit.

tisen-014 Samosebou že jsem jí to hned oplatil. Položil jsem ji na naštosovyný gumy, roztáhl jí nožičky hezky od sebe a už jsem ji lízal mušličku. Zkusmo jsem do ní zajel dvěma prsty… panečku! Zajely do ní jako po másle. Byla krásně mokrá a nadržená. „Jenom prstama, jo?“ zasyčela Lenka žádostivě. „Mně neošidíš!“

Ale nemusela se strachovat. Už jsem ze sebe shodil montérky a nasadil ptáka na to správné místo!

tisen-028 Lenka zvedla nohy a já do ní zajel. Páni, to bylo něco! Byla tak nadržená, že jsem do ní zajel na první strk až po koule! Oba jsme hlasitě vydechli rozkoší.

„Jooo… to je ono… To jsem potřebovala… pořádnej kus klacku!“ sténala tiše Lenka.

„Mně se už taky stýskalo!“ přidal jsem se, „A tomu mýmu rošťákovi taky!“ Hezky jsem jí ho tam zasouval… pěkně pomaloučku, ale důkladně. Vychutnával jsem si tu krásnou jízdu, když jsem projížděl její parádně promazanou mušličkou až nadoraz. Ale člověk se nezavděčí. Lenka měla dneska divokou!

tisen-034 Tak jsem si raději lehl na záda sám, ať se holka vyřádí. Lenka si vyskočila na koníčka, a rozjela to plnou parou. Panečku! Ta holka by mohla jezdit rodeo! S rozkoší se nabodávala na můj tuhý klacek a slastně přitom vzdychala.

„Oh… oh… oh… jooo…“ Ruce jí občas sjely do klína, aby pohladily poštěváček, nebo zlehka promnula moje koule.

Pomalu se dostávala do ráže a já cítil, že se za chvilku udělá. Dílnou se neslo naše hlasité sténání. Zajel jsem zespoda Lence do klína… když ucítila moje ruce, rozdivočela se ještě víc. Úplně se přestala ovládat, musel jsem ji držet, aby nespadla.

tisen-051 „Ty bejku jeden… ještě! Ještě! OOOH!“ vykřikla a já cítil jak jejím tělem probíhají záškuby orgasmu.

„Tak teď ja řada na mně.“ povídám, „Pojď, nastav mi zadeček!“

Lenka vyskočila a nastavila mi svou prdelku. Nedočkavě jsem k ní přiskočil a nasměroval svůj žalud do její úzké dírky. Měl jsem ptáka dobře promazaného z její pičky, takže to šlo natošup. Přitlačil jsem, a pozoroval jak moje ztopořená kláda mizí v jejích útrobách. Už… už jsem v ní!

Jakmile jsem zajel do její prdelky, už jsem cítil jak to na mne jde. Stačilo párkrát přirazit, a…

tisen-057 „AAAH…“ doslova jsem zařval rozkoší! Vysunul jsem se ven, stiskl si ptáka rukou a vyhonil si ho na její zadeček. Pořádně jsem jí pocákal kakaovou dírku i mušličku.

„To bylo ale pošoustáníčko!“ pochvalovala si Lenka. „Teď už se klidně můžeš až do noci mazlit tady s tím plechovým křápem. Do toho kina půjdem zítra.“

Dala mi pusu a odešla do sprchy. Cestu už znala. V téhle dílně totiž nebyla poprvé. No řekněte – není to správná holka?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 148 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Časová tíseň” (celkem 6)

Napište komentář