Sex po opeře

Popravdě si na operu moc nepotrpím. Ale Markéta ano, a tak se ze mne časem stal odborník. Dokonce se na představení opery těším. Přesněji řečeno těším se, až představení skončí. Ale ne tak, jak si teď možná myslíte. Netěším se nakonec proto, že bych se nudil. To určitě ne. Jsou to pro mne dvě hodiny příjemně strávené těšením se na to, co přijde po opeře.

sex-opera-001 Poprvé jsem si toho všiml, když jsme vyrazili na Nabuka do Vídně. Věděl jsem, že Maki touží to představení vidět, tak jsem jí to dal jako narozeninový dárek. A dobře jsem udělal. Ano, představení bylo nádherné (aspoň Maki to tvrdila), ale to nebylo to hlavní. Důležité bylo, že se večer změnila v nenasytnou sexuální dračici.

Ne, že by jindy byla frigidní, ale ten večer byl prostě nezapomenutelný. Byli jsme ubytovaní v hotelu kousek od opery, takže jsme cestu zvládli pěšky. Nabídl jsem Maki rámě a ona se ke mně přitiskla takovým způsobem… Vlastně ani nevím jak to udělala. Myslel jsem si, že když pán nabídne dámě rámě, je to naprosto korektní a erotiky prosté. Ale Maki z toho dokázala udělat hodně rajcovní záležitost. A přitom vesele švitořila o nějakém Verdim kterého asi dobře znala. Asi spolužák, nebo spíš učitel co ho měla na škole, protože snad napsal i nějakou operu. Moc jsem to nevnímal, protože mne vyrušovalo dění v mých kalhotách. Způsob, kterým se ke mně Maki tiskla, ve mně vyvolal určité fyziologické procesy, v jejichž důsledku mi byly malé kalhoty. Prostě se mi postavil a vzpříčil.

Když za námi zaklaply dveře pokoje, Maki se opřela o zeď a zasněně vzdychla. „To byla krása, viď?“ zašeptala a začala se dlaněmi hladit po těle. Němě jsem přikývl a prohlížel si ji. Maki má krásnou drobnou postavu – jako japonská školačka. Hnědé oči, maličký nosík, roztomilá pusinka, k tomu nádherně modelovaná postavu, prostě k pomilování. A tuhle sexy holku jsem si teď prohlížel, jak si zvedá šaty, zajíždí si dlaněmi mezi nohy a v očích jí přeskakují jiskřičky vášně.

Moc rád si svou Maki prohlížím. Zvlášť, když je takhle vzrušená. Už to poznám, že mne chce a vychutnávám si ty situace, kdy nemusím ani hnout prstem, protože mne ona sama dostane do postele. V tu chvíli se ze mne stává voyeur, který se vzrušuje jenom pohledem na tu nádheru před sebou.

sex-opera-045 Maki si přetáhla šaty přes hlavu a zůstala jenom v kalhotkách. Má nádherná drobná, ale pevná prsa, takže si může dovolit chodit naostro. Sotva jsem stihl shodit sako, už byla u mne a dobývala se mi do kalhot. „V obleku ti to moc sluší… strašně mně to rajcuje!“ šeptala. „Ale teď tě chci bez kvádra!“ a už jsem cítil její drobnou ručku na svém ztopořeném údu. Maki, když se takhle přesvědčila, že není jediná, kdo se těší na věci příští, radostně vydechla a kousla se do rtu. Políbila mne a povalila na nadýchanou postel. Horečnatě mne líbala a zbavovala oblečení.

sex-opera-056 „Moc tě chci… chci to…“ drmolila tiše, jako v transu a líbala mne po celém těle. Zastavila se v mém klíně, kde se lačně zmocnila vztyčeného přirození. Ucítil jsem její horké rty na svém žaludu a slastně přivřel oči. „Aaaach… hezky mi ho pokuř!“ pobídl jsem ji. Ale pobízení nebylo vůbec potřeba. Maki se něžně mazlila s mým nástrojem, olízala ho svým jazýčkem po celé délce, od žaludu až po kořen a vsunula si mne hluboko do krku.

Zvedl jsem hlavu, abych viděl jak mne laská, jak její jazýček rejdí po mém údu. Chvíli mne kouřila, chvíli zase honila můj pyj mokrý od jejích slin drobnou ručkou… a přitom si ještě stihla svléknout kalhotky.

„Pojď, vyskoč si na koníčka!“ pobídl jsem ji. Poslušně přikývla, jako malá školačka, a klekla si na mne obkročmo. Chvíli se mi dívala nehnutě do očí, potom nasměrovala můj úd do svého klína a pomaloučku na mne nasedla. Páni! Byl tak mokrá a nadržená, že jsem do ní zajel jako po másle!

„Ach… bože… já tě cítím až v krku!“ vyhekla, když pevně nasedla na můj klacek. Opřela se mi rukama o prsa a několikrát si mne zarazila do sebe až po kořen. „Oooh… to miluju… seš tak velkej!“ zasténala blahem a moje chlapské ego vyrazilo do nadoblačných výšin. Přitáhl jsem si k sobě to krásné tělíčko, sevřel jsem ji v objetí a začal do ní tvrdě zarážet svůj mocný nástroj. Maki jen sténala rozkoší. „Dělej… ještě… udělej mi to… a.. a… AAAH!“ sex-opera-097 Její tělo se napjalo, celá se roztřásla v bouřlivém orgasmu. Pevně jsem ji tiskl k sobě, dokud se neuklidnila. Políbila mne – tedy pokud se dá nazvat polibkem, když vám někdo olízne mandle. „To bylo krásný… “ zašeptala a dívala se mi do očí. „Uděláš mi to ještě zezadu?“ a klekla si na všechny čtyři.

Klekl jsem si za ni a pohladil dlaněmi její krásný oblý zadeček. Přejel jsem špičkou penisu po mokré štěrbince a Maki se slastně prohnula v kříži jako kočka.

sex-opera-101 sex-opera-108 To už jsem nevydržel a zarazil své mužství do její mušličky. Jen vyjekla a zaryla prsty do prostěradla pod sebou. Chytil jsem její útlé boky a narážel si ji na svůj pyj. Byla drobná a lehká jako panenka. Maki křičela rozkoší a jednou rukou se hladila na poštěváčku.

Začal jsem přirážet tvrději a tvrději. S každým přírazem se hotelovým pokojem neslo naše dvojité heknutí. Její drobné tělo nemělo sílu odolávat mým přírazům a postupně se z kleku dostala na bříško. Přitiskl jsem ji k posteli naposledy několikrát přirazil.

„Otoč se!“ poručil jsem. „Chci si tě prohlížet, zatímco tě budu ošukávat“ Maki se bleskurychle obrátila na záda a já zajel nedočkavě do ní. Objala mne nohama a přitiskla do sebe. „Chci tě v sobě…hodně… moc!“ syčela mezi jednotlivými přírazy. Vrážel jsem do svůj pyj do její kundičky tvrdě a pravidelně jako buchar.

sex-opera-124 sex-opera-127 Klekl jsem si před ni a roztál její krásné nohy od sebe. „Udělej si to!“ rozkázal jsem. „Moc rád se na tebe dívám jak si to děláš.“

Maki se obvykle zdráhala masturbovat přede mnou. Ale tentokrát byla jako vyměněná. Hned si začala hladit mušličku a a dívala se mi přitom do očí. „A postříkáš mne?“ zeptala se. „Moc bych chtěla aby ses mi vystříkal na bříško….“

Nevydržel jsem dlouho jen tak pozorovat, jak si to Maki dělá sama a vrazil jsem svůj úd do ní. Stačilo pár přírazů a Maki opět odplouvala na vlnách rozkoše. „Jo…jo… JOOO!“ zařičela, zvrátila hlavu a její tělo se prohnulo do obouku. Cítil jsem, jak se její kundička stahuje kolem mého údu a tahle masáž byla poslední kapičkou do poháru mé rozkoše.

Naposledy jsem zarazil svůj penis až po koule do jejího mokrého klína a už jsem cítil, jak mým tělem probíhají tísíce voltů. Hlasitě jsem vykřikl, vysunul se ven a začal stříkat na její ploché bříško. Chytil jsem rukou svůj pulzující úd a několika tahy znásobil svou rozkoš. Po chvilce jsem otevřel oči. Pod sebou jsem viděl šťastnou a blaženě se usmívající Maki. Ještě stále měla zrychlený dech a její pocákané bříško se trochu třáslo.

Takhle krásné a vzrušující milování jsem s Maki zažil poprvé. A pak ještě mnohokrát. Pokaždé, když jsem se vrátili z nějakého představení, stala se z ní nenasytná dračice. Takže od jisté doby nedám na operu dopustit.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 149 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář