Náročný sex po náročné tůře

V poslední povídce jsem vyprávěl o Pavle. Přestože vidět partnerku stříkat při orgasmu je opravdu zážitek který stojí za to, nevydrželi jsme spolu dlouho. Dnes to bude o Martině, jejíž půvaby byly zase někde jinde.

Především byla mnohem mladší než já. To první, co jsem si na ní všiml na prvním rande byly krásné hnědé jiskřící oči. Byla energická, vitální a když se na mne podívala těma krásnýma očima, byl jsem ztracen. To je ona! blesklo mi hlavou.

Byla menší postavy a měla nádherně vypracovaný hrudník. Když jsem poprvé osvobodil její poprsí z krajkové podprsenky, doslova se mi zatajil dech. Tak krásně tvarované prsy jsem snad neviděl. Velké, plné, a přitom pevné, hladké jako jako vysoustružené ze slonové kosti. Se světlou kůží nádherně kontrastovaly tmavé prsní dvorce a v jejich středu se tyčily roztomilé bradavky které přímo volaly po laskání.

Její poprsí, to bylo skutečné boží dílo. Dokonale tvarované bradavky čněly z tmavých prsních dvorců, které byly dokonale kulaté, jako by je narýsoval kružítkem. Vydržel bych si s nimi hrát a laskat je celé hodiny, kdyby… kdyby nebylo mnoho dalších lákavých zákoutí, které lákaly ke zkoumání.

A ještě jedna věc mi utkvěla v paměti – nohy. Přesněji řečeno: prsty na nohách. Nebyly zdeformované, jak se to často stává holkám, které své nohy trápí krásnou a svůdnou, ale k nohám macešskou módní obuví. Ne. Martina měla prsty na nohách krásné, dokonale rovné a doslova k zulíbání. A když se jednou vytasila s perfektní francouzskou manikůrou na těch dokonalých prstech, začal jsem chápat fetišisty, kterým k ukojení plně postačují nohy jejich partnerek.

Zkrátka: bylo na co koukat, ale jak už to bývá, nic není dokonalé. Martina byla… řekněme konzervativní. Ne, že by byla příliš konzervativní, to zase ne. Ale nebylo to ono. Však pochopíte. Upřímně řečeno – byl jsem tím trochu překvapený. Martina byla lékařka a absolventky medicíny jsem si vždy představoval jako živočišné samice, které bez váhání realizují své nejdivočejší sexuální fantazie. Nu, v tomto případě jsem se mýlil.

Na začátku léta jsme si udělali výlet do jednoho rakouského lázeňského městečka v Alpách. Bylo těsně před sezónou, rakouští i němečtí školáci byli ještě bezpečně zavření ve školních budovách a my si mohli dosyta vychutnat horské tůry bez návalu turistů.

Léto ještě pořádně nezačalo a místy bylo docela chladno, takže jsem s chutí využili místních termálních lázní. Bazén s termální vodou byl úžasný, obzvlášť když jsme v něm byli úplně sami. Zkusmo jsem se k Martině přivinul a zajel jí dlaní pod plavky, ale přesně tohle byla věc, která jí byla proti srsti. Nu, jakáž pomoc. Ale i tak to bylo náramné. Vyložili jsme se na lehátka u bazénu a přes zasklenou stěnu pozorovali Slunce zapadající za hory.

Sešli jsme do převlékárny, kde jsme byli opět sami. Nikde ani živáčka, všude klid. Vmáčkl jsem se k Martině do kabinky a zamkl. Objal jsem ji a políbil. Trochu rozpačitě mi polibek opětovala, ale když jsem se začal dobývat dál, vykroutila se mi a s poukazem na možnost vyrušení a skrytých bezpečnostních kamer a tisíce dalších nebezpečenství mne vykázala z kabinky. Takže asi tak pro ilustraci. Ne, že by odmítala sex, ale nebylo to vždy jednoduché. Ale další den to přišlo.

Udělali jsme si pořádnou tůru po hřebenech a až k večeru sešli zpátky do údolí. Měli jsme v nohách pěkných pár kilometrů po horách a z posledních sil doklopýtali do hospody která stála těsně u chaty, kde jsme bydleli. Unaveně jsme padli na lavici a když se přikolébala kyprá číšnice v dirndlu, podívali jsme se na sebe a dali si každý jedno velké pivo. Za minutu bylo na stole a v mžiku zasyčelo v našich útrobách. Sesbírali jsme zbytky sil a vydali se na posledních pár metrů do chaty. A tu se ukázala léčivá moc chmelového moku.

Už po několika krocích jsme cítili, že vlastně tak moc unavení nejsme. Chytil jsem Martinu kolem pasu (což za normálních okolností odmítala), opřeli jsme se o sebe a křepce zdolali těch pár zbývajících metrů. A když za námi zaklaply dveře, pustili jsme se do sebe.

Boty a batohy letěly do kouta, za nimi šly bundy a to už jsem ze své přítelkyně stahoval kalhoty. O ty svoje jsem přišel ani nevím jak. Pamatuji se jen, že ze mne stáhla propocené tričko a zatímco jsem jí stahoval kalhotky, stáhla tričko i ze sebe a zůstal jí jen podprsenka. Hned jsem ji začal rozepínat a přitom se kroutil v bocích, abych jí pomohl se stahováním těsných slipů. Ne že bych nosil těsné prádlo, ale tyhle bouřlivé přípravy mne vzrušily natolik, že se guma od slipů stále zadrhávala o můj vztyčený úd. Konečně jsem byl té přítěže zbaven – téměř současně s mým vítězstvím na složitým zapínáním podprsenky.

A opět jsem byl oslněn tím přepychovým poprsím, které se rozvlnilo pod mými prsty. Hladil jsem konečky prstů, objížděl ztopořené bradavky a nemohl jsem se té krásy nasytit. Zlíbal jsem je plnými ústy a na jazyku cítil slaný pot ze všech těch kilometrů, které jsme ten den ušli. Ale vůbec mi to nevadilo. Naopak mne ta živočišná chuť vzrušila. Stejně jako drobná ručka, která se chopila mého ztopořeného údu a jemně ale nekompromisně ho nasměrovala do vlhké jeskyňky.

Martina doširoka roztáhla svá bílá stehna a nasměrovala si mne do sebe. Stačilo jen přirazit a… Aaah! Zaplul jsem dovnitř do jejího horkého klína a pokojem zazněl dvojí slastný sten. Martina měla přivřené oči a vzrušeně dýchala. Políbil jsem ji na ústa a mezi rty mi zaplul její mrštný jazýček. Rejdil mezi mými zuby, polaskal se s mým jazykem a pak zajel co nejhloub, snad až do krku.

Zaútočil jsem svým na kámen tvrdým beranidlem na její jeskyňku. Tvrdě a hluboko jsem přirazil a zajel do promočeného klína až po koule. A ještě! A znovu! Jen počkej, jak tě ošukám… já ti ukážu… drtil jsem tiše mezi zuby. A Martina, ta cudná a chladná Martina jen sténala a přizvukovala: Ano, ano… ještě… pořádně… Oooh!

Položil jsem dlaně na ty nádherné prsy pode mnou a pevně je stiskl. Hnětl jsem ty skvostné bochánky a přitom divoce přirážel proti jejímu klínu. „Ano… ano… ješte… prosííím!“ sténala Martina a já se nenechal pobízet. Surově jsem ji chytil za vlasy a přisál se k její bradavkám. Její tělo strnulo a já cítil, jak se začíná třást. Pevně jsem ji sevřel v objetí. Nemohla se ani pohnout a já do ní začal vnikat pod jiným úhlem. Její sténání se proměnilo v krátké výkřiky. Cítil sem jak se v mém náručí svíjí rozkoší ale nepustil jsem. Sám jsem cítil neodvratně se blížící vyvrcholení a nic by mne v ten okamžik nedokázalo zastavit.

„Oooh! Aaaaa…“ vykřikl jsem, když mne zavalila první vlna orgasmu. Mé prsty se křečovitě zaryly do její bílé kůže a můj úd začal pumpovat horké sperma do hlubin žíznivého klína. A ještě… „AAAAhh… mhmmm…“ v penisu mi škubalo, když jsem do ní stříkal své mlíčí. A další… Vzduch byl prosycen naším potem a vášnivými steny.

Když jsem přišel k sobě, byl jsem stále v ní. Pevně zaklíněn a v údu mi ještě lehce cukalo. Políbil jsem rozechvělé rty pod sebou. Přivřená víčka se otevřela a opět se jí rozsvítila ta její jiskřící hnědá kukadla. Ovinula mne rukama a přitiskla k sobě. Neříkali jsme už nic. Nebylo to třeba.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 105 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář