Poslušná ženuška

Je to už 5 let co jsem se svoji ženou. Miloval jsem ji jak nikoho předtím a to doslova! Dělali jsme 3 až 4 denně. Pozvali jsme si jeden milenecký pár a pěkně jsme si zašoustali. Nebo sestru mojí ženy a dělali jsme to ve třech, a byla to paráda! Jenže poslední dobou nemám na sex náladu. Nevím proč prostě mě už nebaví se unavovat tak často za den. Radši si zajdu na fotbal na hokej, s kámošama do hospody a tak různě. Nachytal jsem i svoji ženu jak si zve k nám domů cizí chlapy a ženy a dělají to spolu , ale vůbec mi to nevadilo. Vrátil jsem se až k ránu když tam už nikdo nebyl. Jednoho dne to , ale bylo všechno jinak.

Když jsem přišel domů nebyl tam žádný chlápek ani ženská. Jen moje ženuška a seděla na pohovce zahalená v županu. Chtěl jsem jít do kuchyně trochu se najíst, když v tom mě zastavila:
„Manželi. Víš, že mě poslední dobou zanedbáváš!?! Jak dlouho jsme spolu nešoustali?“ Neměl jsem náladu se o tom bavit, jenže než jsem stihl zareagovat, odhodila župan chytla mě za ruku a posadila vedle sebe na pohovku. Začala mi přejíždět po koulích a jazykem mě dusila v krku. Jak jsem neměl tu náladu hned se mi chtělo šoustat. Začal jsem jí přejíždět po bříšku až ke kundičce a zpátky. Byla krásně vlhká. A mě stál jako socha svobody!

„Vyliž mi kundičku!“ zasténala a já poslechl. Stáhl jsem ji tanga a prstem prozkoumal tu dírku. Chvěly se jí nádherně pysky! Lehl jsem si a ona si mi sedla na hlavu.

poslusna-04 poslusna-05 Ta její kunda! Mňam! Lízal jsem jen co to šlo! Tekla mi do pusy! Chvíli jsem lízal rychle jako parní lokomotiva a chvíli zase pomalu jako slimák. A zjevně se jí to líbilo podle toho jak vrčela. „Ty máš, ale mrštný jazýček! Rychle přidej já se chci udělat!“ křičela.

Zrychlil jsem a ona vykřikla orgasmem! „Ty jsi mě, ale poslušně udělal! Teď zas vykouřím já tebe!“ Klekla si přede mě a začala vytahovat tu moji kládu! „Cítím, že ti pěkně stojí tak to mám ráda. Velký tvrdý klacky!“ Vytáhla ho a začala si ho třít o nosánek. „Tak dělej vyhul mi ho!“ už jsem to nemohl vydržet. Pevně ho stiskla a zasunula do pusinky. Přitom přetahovala kožku přes žalud. Vyplázla jazýček a začala mi ho krouživými pohyby lízat. Lízala a kouřila, sála, masíroval, mačkala… „Bože! Už budu!“ začal jsem stříkat a ona to všechno spolykala!

Lehl jsem si a péro mi kleslo. Věděl jsem ještě, že není konec a taky jsem nechtěl. Utřela si pusinku ubrouskem a přisedla si ke mně. Vzala ho do ruky a začala mastit. „Můžem pokračovat!“ usmála se. Podíval jsem se a zase mi stál připraven jít si pořádně zašukat.

Sedl jsem si a ona na mě nasedla tak, že jsem jí viděl jen záda. Byla pěkně nadržená. Začala na mě jezdit jako by jela Pardubickou! „Joooo….“ křičela „Šukej mě!“ Drapl jsem ji za boky a pevně začal ojíždět! Opřela se dozadu a já ji začal masírovat kundu levou rukou! „Přesně tak ano“! Rval jsem ho do ní!

„Pojď, lehni si na bok.“ poručil jsem jí. Poslechla. Obdělával jsem ji z boku! „Aaahhhhhh…aaaahhhhhh“! „Už budeš miláčku?“ zeptal jsem se, ale odpovědí se mi dostal její druhý orgasmus. „AAahhhhhhhhhdddd………“ „Teď si lehni na záda.“ a ona opět poslechla

Ležela na zádech a já dával svý kládě oddech, abych ještě nestříkal. Projížděl jsem ji prstem a pořád vrněla.
„No tak, narvi mi ho tam!“ hmatala rukou po mém údu, který taky chtěl vniknou do manželčiny jeskyňky. Už jsem to taky nevydržel. Položil jsem ho nakraj její píče a přirazil! „Joo, to je ono!“ Jezdil jsem sem a tam a cítil, že už budu stříkat!

poslusna-12 „Už budu miláčku! Kam to chceš?“ zeptal jsem se a pořád jsem přirážel „Ukaž já si tě dodělám!“ vyskočila a sedla si na pohovku, přitom mi ho vzala do ruky „Ahh!! Rychleji zlatíčko rychleji!!“ křičel jsem „Už!“ vystříkal jsem druhou dávku na její kozy. Unaven jsem si lehl na pohovku a ona vedle mě. „Líbilo se ti to?“ zeptala se. „Bylo to super zlato!“

Od té doby zase pícháme. A teď mě omluvte. Musím jít plnit manželské povinnosti.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 137 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář