Stará láska nerezaví

Alenka byla kdysi moje… řekněme kamarádka. Seznámili jsme se kdysi dávno, v době kdy mi to doma s manželkou nějak neklapalo a ona zase nemohla svému manželovi vysvětlit, že misionář jednou měsíčně není pro její sexuální potřeby postačující. Čas od času jsme se tenkrát scházeli a nahrazovali si to, čeho se nám oběma nedostávalo doma. Pak se seběhla spousta věcí které teď nejsou důležité. Uběhlo několik let kdy jsme se neviděli. Občas jsme si poslali nějaký ten mejlík nebo jsme si zavolali. Až letos na jaře jsme se domluvili, že spolu zajdeme na večeři.

I když jsme se dlouho neviděli, připadalo nám, jako bychom se rozešli včera. Alence to pořád slušelo – byla krásně štíhlá, trochu opálená, a pořád v dobré náladě. Za těch několik let co jsme se neviděli odešla od svého manžela a našla si milence. Já jsem se shodou okolností před krátkou dobou rozvedl a teď jsem chodil pilně na jedno rande za druhým, protože bez ženské je smutno a nějakou pořádnou najít, to dá práci. Tak jsme si povídali co jsme zažili za tu dobu co jsme se neviděli. Alenka mi popsala, jak si vyzkoušela mazlení s kamarádkou a vyzdvihla přednosti ženského laskání. Ale jedním dechem dodala, že „…bez vás, chlapů to stejně není ono!“. Já jsem zase barvitě líčil zážitky z mých schůzek, které sice občas skončily v posteli, ale ještě častěji rozčarováním.

Pojedli jsme, poklábosili, a pořád se nám nechtělo loučit.
„Pojď ještě ke mně na skleničku. Bydlím tady za rohem a mám tam dobré červené víno!“ navrhla Alenka.
„A co ten tvůj?“ zeptal jsem se překvapeně. „Já myslel, že bydlíš u něj, když jsi odešla od manžela.“
„Ne, bydlím teď sama. On není z Prahy a jezdí za mnou hlavně na víkendy.“ a zavěsila se do mého nabídnutého rámě.

nerezavi-01 Tu láhev červeného jsme pili hodně pomalu, ale pořád bylo o čem povídat. Seděli jsme, popíjeli a vzpomínali jsme na staré časy. Měl jsem obrovskou chuť ji políbit. Cítil jsem její tělo blízko sebe, to krásné tělo, které mi kdysi dalo tolik rozkoše. Cítil jsem její vůni, stejnou jako tenkrát, před lety. Položil jsem svou dlaň na její stehno. Nebránila se a neodtáhla se. Naopak. Přitiskla se ke mně, chvíli jsme se dívali do očí.

nerezavi-02 Políbil jsem ji na rty. A znovu mi hlavou probleskla ta řada vzpomínek na krásné chvíle s ní. Alenka hlasitě vydechla, a mezi rty se mi protáhl její mrštný jazyk. Zakroužil kolem mých zubů a polaskal mé patro. Bylo zbytečné něco říkat. Chtěl jsem ji, toužil jsem po ní, po tom krásném těle, které jsem tak dobře znal. A i ona toužila znovu prožít ty závratné okamžiky slasti, při kterých se nemyslí na nic… jen na rozkoš.

Ochutnávali jsme se… když jsem se rty dotýkal jejího těla, když jsem jazykem ochutnával její ústa, bylo to jako procházka místy, kde jste už dlouho nebyli a na všechno se postupně rozvzpomínáváte. Ano… přesně tak chutnala její ústa… tohle je její zasténání když ji políbím na vrcholek bradavky…. tohle je vůně jejích vlasů.

Myslím, že jsme takhle vzpomínali oba. Lehl jsem si na postel a Alenka začala pátrat v mých kalhotách. Rozepnula mi pásek, a po krátkém boji se zipem i poklopec.

nerezavi-05 „Kdepak máš toho svého Rošťáka?“ a zalovila rukou v mých boxerkách. Tohle oslovení si vyhradila speciálně pro určitou část mé maličkosti. Někdy se stávalo, že nemluvila ani tak se mnou, jako s ním. Jako třeba právě teď.

„Tak se ukaž, Rošťáku! Už jsme se dlooouho neviděli!“

nerezavi-06 Klečela mi obkročmo kolem hlavy, ale stále měla na sobě těsné šortky, takže jsem mohl jen líbat její stehna a zajíždět dlaněmi pod tu zářivě bílou látku, pod kterou se ukrývala její sladká kočička. Její horké dlaně mne hladily na podbřišku a vylovily na světlo boží můj vzdouvající se úd. „Mmmm… ten je krásnej!“ rozplývala se Alenka a začala se s ním mazlit. „Pojď sem, Rošťáku… musím tě hned ochutnat!“ a já ucítil něžné sevření jejích rtů.

Něžně mne olizovala po celé délce, od kořenu až po žalud, pak ho stiskla v dlani a zasunula hluboko do úst. „Mmm… to je dobrota…“ pochvalovala si.

nerezavi-11 Chvíli jsem si vychutnával její báječné laskání, ale zatoužil jsem také po její kundičce.

„Pusť mne… tohle ti musím oplatit!“ řekl jsem a skulil ji ze sebe. Shodil jsem ze sebe košili a položil Alenku na záda. Okamžitě se natočila tak, aby měla můj penis stále v dosahu svých mlsných rtů.

nerezavi-14 Stáhl jsem z ní šortky, pod kterými měla už jen tanga. Pohladil jsem ji po klíně, který se ukrýval pod tenkou, a nyní již vlhkou látkou kalhotek. Prsty jsem přejel po štěrbince, která byla krásně hladká a mokrá. Klečel jsem nad tím krásným vzrušeným tělem a nemohl jsem se vynadívat.

Rukama hladila můj ztopořený penis aby ho pak polaskala jazykem a nasála do úst. Rukou jsem hladil její horký a žádoucí klín. Poklekl jsem mezi jejími doširoka roztaženými stehny, sklonil se k její studánce a dotkl se jí zlehka jazykem.

„Ooooh…“ zasténala Alenka když jsem začal jazykem projíždět její mokrou štěrbinku. „Lízej mi ji… lízej tu mou kundičku… takhle… takhle to má ráda!“ Znovu po několika letech jsem ucítil na jazyku chuť jejích milostných šťáviček. Za těch několik posledních let se toho tolik změnilo, ale její klín chutná stále stejně!

nerezavi-18 Ale to už jsem se chystal zmocnit se jejího nažhaveného těla. Vzít si ji stejně jako tenkrát před lety a přivést nás oba až na vrchol…
„Chci tě… moc tě chci!“ zašeptal jsem, když jsem se nedočkavě dral do její roztoužené kočičky.
„A co bys chtěl?“ vyrážela ze sebe vzrušeně Alenka, protože to chtěla slyšet.
„Chci tě ošoustat! Pořádně ti to udělat, až budeš křičet rozkoší!“ odpověděl jsem a zajel zezadu do její svatyňky.

„Ano… ano… takhle…“ vyrážela Alenka do rytmu mých přírazů. Pronikal jsem do ní dlouhými ráznými tahy a pořádně si to vychutnával.

nerezavi-23 nerezavi-22 „Počkej ty nedočkavče…“ přerušila mne v nejlepším. „Vždyť jsem ještě oblečená!“

Svlékla si tričko a podprsenku, a pak nahmátla za zády můj úd. V tu ránu zapomněla na všechno kolem.
„Mmm… ten tvůj Rošťák je pořád při chuti, co? Tak pojď… dej mi ho tam!“ Klekla si přede mnou na všechny čtyři a zavrtěla lákavě zadečkem. Ale já jsem nás oba vždycky rád napínal. Proto jsem se sklonil, a nejprve olízl její rozkošnou mušličku která na mne vykukovala.

nerezavi-25 „Aaah…“ zasténala Alenka a prohnula se slastí v zádech. „Takhle ty mně lížeš, místo toho abys mne pořádně ošukal?“

„Hmmm…“ zapředl jsem, protože s plnými ústy toho říct o moc víc nejde. Ale přeci jen jsem se po chvíli odtrhl od její kundičky a klekl si těsně za její zadeček.

nerezavi-28 Nasměroval jsem špičku svého údu na její mušličku a projel žaludem mezi jejími stydkými pysky.

„Chceš ho tam?“ zeptal jsem se provokativně, protože jsem dobře znal odpověď. A uslyšel jsem ji vzápětí:

„Dělej… dělej! Vraž mi ho tam!“ Nasměroval jsem svůj nástroj na ústí její studánky, chytil ji za boky, a…
„Aaah!!!“ zarazil jsem ho dovnitř až po koule! Alenka jen zabořila hlavu do polštáře a její prsty se křečovitě zaryly do prostěradla.

nerezavi-30 Hladil jsem její krásný kulaťoučký zadeček a přitom dlouhými vláčnými tahy projížděl její nenasytnou mušličku. Její krásné štíhlé tělo se vlnilo přede mnou a já do něj vnikal znovu a znovu svým na kámen ztopořeným přirozením.

Zasouval jsem se do ní hluboko, až na samé dno, pak se vláčně vysouval ven a přitom cítil jak se předkožka shrnutá přes žalud při pronikání roluje zase zpátky. Vysunul jsem se úplně ven, polaskal špičkou penisu ústí její lastury a znovu se zanořil do její hlubiny.

nerezavi-31 Lehl jsem si na záda, Alenka mi nabídla svou mušličku k vylízání a sama se chopila mého údu. Sevřela jej pevně rukama a mazlila se s ním, pokrývala ho polibky, aby ho nakonec pojala do svých horkých úst. Zbavil jsem ji jejích kalhotek, ale ani jejich svlékání ji nepřinutilo vysunout z úst můj penis.

nerezavi-36 Já ji laskal jazykem, projížděl jsem lačně mezi záhyby jejího pohlaví, bral jsem něžně do rtů okvětní lístky jejího poupátka a vychutnával si její sladký nektar. Měla krásně hlaďoučce vyholený klín, po kterém můj jazyk báječně klouzal. Šťávičky se řinuly pramínkem z její studánky a mísily se s mými slinami.

Zasunul jsem jazyk do ní… co nejhlouběji a kroužil jsem jím v její kundičce. Mé prsty se zabořily do jejího zadečku a přitiskl jsem si ji klínem na svůj obličej.

„Počkej, teď si tě osedlám, ty můj hřebečku!“ vykřikla náhle a přesedla si z mé hlavy na můj klín.

Klekla si obkročmo a já nasměroval svůj dřík do jejího klína. Pomaloučku se spouštěla níž a níž, až…
„Ooooh!“ vykřikla vzrušením a tvrdě dosedla.

nerezavi-41 nerezavi-42 Chytil jsem ji za boky a pomáhal jí narážet se na svůj nadržený nástroj.

„Jooo… ten tvůj Rošťák je pěknej kusanec!“ pochvalovala si Alenka mé vybavení.
„Když pánbu naděloval, tak sis šel dvakrát, viď?“ a kroužila přitom pánví, aby si toho nadělení taky užila.

„Mmmm…“ předla jako kočka a obrátila se čelem ke mně. Pohladila mne po tváři a znovu se narazila na můj kolík.

nerezavi-47 „Jo… jo… jooo… to je ono!“ rozpalovala se stále víc a víc. Měla přivřené oči a její pohyby byly stále prudší a divočejší. Její vzrušení kulminovalo. Ruka jí zabloudila do klína, do spojení našich těl. Jakoby se chtěla přesvědčit že jsme spolu, zaklíněni v sobě. Prsty sevřela kořen mého penisu, obkroužila okraj kundičky který svíral můj dřík a zastavila se na poštěváčku.

nerezavi-46 Pohladila svůj knoflíček lásky a začala divoce masturbovat. Naražená na můj klacek si ještě pomáhala rukou. Fascinovaně jsem na ni hleděl a čekal až přijde její vrchol. Věděl jsem, že to nemůže trvat dlouho. A skutečně! Mohlo to trvat nejvýš několik vteřin a její ruka se zastavila. Její tělo se roztřáslo jako list papíru ve vichřici.
„Aaaaah!!!“ zařičela a několikrát křečovitě zacukala pánví. Cítil jsem jak se její kundička křečovitě svírá kolem mého údu. Pozoroval jsem její krásnou tvář, zkřivenou rozkoší. Rukama hledala oporu, nakonec zaťala prsty do mých ramen a bolestivě je sevřela. Z úst se jí draly výkřiky rozkoše, kterou si vychutnávala do poslední kapičky.

nerezavi-51 Vyčerpaně ale spokojeně se odkulila na bok. Pozoroval jsem ji jak popadá dech, sledoval jsem její prudce se zvedající ňadra a obličej, celý růžový prožitou rozkoší.

Nechal jsem ji popadnout dech a klekl si k její hlavě. Objala mne rukou kolem stehen a přitáhla si můj penis k ústům.

Začala mne kouřit a laskat ústy. Pozoroval jsem ji, jak se mnou mazlí a rukou ji hladil po celém těle. S ústy plnými mého penisu zvedla oči. Jakoby se na něco ptala.
„Tak teď ošukám zase já tebe!“ usmál jsem se na ni a pohladil ji po vlasech. nerezavi-55 Lehl jsem si na její krásné štíhlé tělo, ona roztáhla doširoka nohy a pojala mne do sebe. Zajel jsem do její kundičky jako po másle. Políbili jsme se, zajela mi do úst jazykem a můj jazyk jí vyšel vstříc.

Cítil jsem její rozpálené tělo a přirážel do ní. Ještě rychleji… ještě… ještě! Miluji ten pocit, kdy cítím že to už přichází… pomalu a neodvratně. Vztyčil jsem se mezi těmi bílými stehny, hladkými jako chrámové sloupy a vysunul se ven.

nerezavi-56 Uchopil jsem svůj nástroj pevně do ruky, a obnaženým žaludem přejížděl po její mokré mušličce. Alenka zvrátila hlavu a kousala se do rtů. Moje vzrušení a doteky žaludu na kundičce udělaly své.

„Ty mi to chceš udělat… snad… ještě… AAAAH!!!“ a její tělo se znovu roztřáslo rozkoší.

nerezavi-58 Její orgasmus byl tou poslední kapkou, která naplnila můj pohár rozkoše. Tělem mi projel blesk a rozčísnul mne ve dví. Napjal jsem se jako struna a stiskhl rukou penis, ze kterého vytryskl gejzír horkého semene.
„AAAH!!!“ vykřikl jsem rozkoší a pokrýval svým spermatem tělo Alenky, které se pode mnou chvělo posledními záchvěvy vyvrcholení.

nerezavi-61 Rukou hladila své bříško pocákané spermatem a pak nahmatala můj penis. Nabídnul jsem ho jejím ústům, která ho začala čistit a olizovat. Klečel jsem nad ní, popadal dech a pozoroval, jak polyká poslední kapičky které uplěly na mém dříku.

Unaveně jse leželi vedle sebe a dívali se jeden druhému do očí. Vzpomínal jsem znovu na ty krásné okamžiky před lety, které byly plné vášně a rozkoše. A porovnával je s dnešním náhlým vzplanutím. Život běží, ale některá věci zůstávají.
Naštěstí.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 89 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář