erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

V baru je hej…

Sedí dva pohlední, opálení chlapi u baru, je jim tak kolem 25 let, jeden se jmenuje Jan a ten má na sobě džíny a tričko. Druhý se jmenuje Pavel který má kraťasy a tílko. Oba stále pokoukávají po jedné slečně tak 24 let… pěkná, štíhlá, má na sobě blůzu a sukni pod kterou nemá nic.

Jak po ní oba koukají… ona se na ně taky dívá… jejich pohledy se střetávají, pak najednou na ně Jana ukáže prstem (tak se jmenuje) aby si šli přisednout k ní… tak oba vstanou a jdou…

Chvíli spolu kecaj, mluví o všem… až přijde na téma sex. Kluci se vyptávaj, jestli Jana někoho má, ta říká že je sama. To je rozhodně potěší… na otázku jestli je pana Jana odpověděla tím, že začala dávat ruce na jejich poklopce pod stolem.

To kluky rozhodně nenechalo jen tak, hned se jim vzpružili ptáci… po chvíli dalšího povídání Jana pozvala Honzu a Pavla, aby tu zůstali po zavíračce, že je majitelkou tohohle baru. Chlapi samozřejmě souhlasili. Když všichni odešli začal se Pavel na Janu hned sápat… pomalu jí líbal a Jan jí zatím sundával blůzku. Po chvíli si obrátili role… teď Jana klukům sundala trička… a lízala jim bradavky… kousala a laskala. Při lízání jí ruce sjely na poklopce Honzy a Pavla. Chvíli je laskala přes oblečení… pak jim sundala kraťasy a džíny až na nich zůstaly jen boxerky. Pavel Janě mezitím sundal podprsenku a začal lízat bradavky on jí. Jana jim sundala boxerky a začala jim honit naběhlý penisy.

vbaru-13 Honila, lízala, kouřila, sála… vše… co šlo… Kluci byli v sedmém nebi. Takhle to probíhalo až do doby, kdy ji kluci zastavily, aby přestala nebo že by se udělali moc rychle. Teď Pavel Janě sundal sukni a tanga a začal jí prstovat. Lízal jí kundičku… až byla úplně mokrá. Jana byla taky v sedmém nebi. Potom za ní přistoupil Pavel a vrazil jí ho do kundičky. Jana se ohnula a kouřila ptáka Honzovi, který u toho v klidu ležel.

Pak si Honza lehl na stůl a Jana si na něj sedla, tak že jí strčil ptáka do lasturky. Jana si zatím vzala do pusy Pavlovo penis a pořádně mu ho vyhonila a vykouřila.

vbaru-04 vbaru-16 Když se po chvíli kluci vystřídali, Jana byla úplně vymrdaná. Už nevěděla co se s ní děje…

Takhle to probíhalo asi hodinu… Pavel i Honza Janu šukali jak jen mohli… ve všech různých polohách, vyzkoušeli 69, Koníčka, Misionáře a mnohé další…

vbaru-11 vbaru-12 Až do konce všichni tři vydrželi… a když už byli chlapi skoro u vrcholu… položili Janu na stůl a stoupli si nad ní a strčili jí je do pusy… ona je na konec vykouřila, dohonila… a pak se Janě vystříkali do pusy, na obličej i na prsa… Chuť spermatu jí moc chutnala… tak jim je vycucala, než byly jejich penisy úplně suchý.

Po chvíli odpočinku se oblékli, Jana jim nalila víno. Chvilku ještě kecali… a pak šli domů… Jana bar uklidila a šla spát.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 116 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář