Výlet za rozkoší

Romča byla skvělá a není to náhoda, že na ni mám vzpomínek nejvíc. Měla ráda sex a prožívala ho tak, že jsem vždycky toužil protáhnout naše milování co nejdéle. Její výraz při rozkoši byl úžasný a vzrušující. Měla štíhlé tělo, se kterým dokázala poskytnout rozkoš na milion způsobů. A jestli měla své chyby? Ano, měla chyby. A hned tři: měla manžela a dvě děti.

Ale musím přiznat, že v tomto ohledu mi nezavdala jediný důvod ke stížnostem. Jezdila za mnou dvakrát i třikrát týdně a užívali jsme si spolu vrchovatě. Ale znáte to: kdo má hodně, chce ještě víc. A tak jsem jednoho dne navrhl, jestli by se mnou mohla někdy vyrazit na pár dní. Bylo vidět že ji potěšilo, že s ní chci strávit víc času a nejen v horizontální poloze. Řekla, že to zkusí nějak vymyslet a už příští týden hlásila, že se mnou vyrazí na fotografický workshop – alespoň tak to řekla manželovi. Že to bude workshop netradiční, typu učitel-žačka, to doma říkat nebude. Vždycky chtěla umět fotografovat a já ji to budu učit. Takže ani nemusela doma lhát.

Naplánovali jsme si týdenní výlet na Šumavu. Jedno slunečné páteční odpoledne jsem ji vyzvednul před její ordinací a vyrazili jsme. Vybral jsem příjemný podkrovní apartmán s přiznanými trámy. Hned jak jsem si při objednávání přes internet všiml, že uprostřed jídelny je masivní dřevěný sloup, zajásal jsem a vůbec nepátral, zda je skutečně nosný nebo falešný. Prostě jsem přibalil do kufru kus lana a moc dobře jsem věděl, na co ho použiju.

Hned první večer jsme se po výletu uvelebili se skleničkou vína na měkkém gauči, chvíli si povídali, chvíli se mazlili, a po druhé skleničce jsem cítil, jak se mi dobývá do kalhot. Rozepnula mi zip a za okamžik vykoukl na světlo boží můj nadržený nástroj. Pohodlně jsem se usadil a chvilku si vychutnával jemné doteky v mém rozkroku. Zajela mi rukou mezi stehna, vzala moje kulky do dlaně a vlhkým jazykem mi olízla špičku žaludu. Podívala se mi do očí a zlehounka se usmála. Tenhle úsměv jsem znal. Říkal: je mi s tebou fajn, ale teď to vážně potřebuju. POTŘEBUJU!

Zasunula si mne do úst. Hluboko, hodně hluboko! Vzal jsem jí hlavu do dlaní, pevně ji sevřel a několikrát tvrdě přirazil. Zakuckala se, povolil jsem a nechal ji nadechnout. Srovnala dech a pak mne opět polkla. Bylo to nádherné. Vrážel jsem jí svůj úd do krku a ona to přijímala s vděčností subinky která je ráda, že může svému pánovi posloužit.

Zatímco jsem si takhle užíval, zbavoval jsem ji oblečení. Občas jsme museli přerušit naše počínání, třeba když jsme museli přetáhnout tričko přes hlavu, ale Romča se pak v mžiku vrátil zpět k mému nástroji. Konečně byla nahá, nezůstala na ní ani nitka.

Vstal jsem, sáhl pro připravené lano a přivedl ji ke sloupu který stál uprostřed místnosti. Vzrušením jí zasvítily oči. Už předem jsem měl vymyšlené, že ji musím přivázat čelem ke sloupu, a to z čistě praktických důvodů. Pokud jste někdy zkoušeli zajet do holky, která je přivázaná ke sloupu jako Old Shatterhand k mučednickému kůlu, víte o čem mluvím. Vypadá to hezky, ale jen dokud se jí nepokoušíte dostat do klína.

Když jsem ji svazoval, všiml jsem si, jak zrychleně dýchá. „To jsem nevěděla, že jsi takhle připravený…“ řekla tiše a usmála se opět tím způsobem, který si říkal o pořádně tvrdé zasunutí.

Sloup byl z hrubě opracovaného dřeva, ale už předem jsem si s uspokojením všiml, že v něm nejsou třísky. Romču jsem pevně přivázal a vytáhl z kalhot opasek. Vyšpulila zadeček a já ji několikrát přetáhl. Hezky to pleskalo, ale dával jsem si pozor, abych na jejích oblinkách nezanechal stopy, která by se neslučovaly s fotografickým workshopem.

Bylo to jen takové symbolické plácání, ale pevné spoutání tomu dodalo atmosféru. Sundal jsem kalhoty a přejel jí špičkou penisu mezi nohama. Hlasitě vydechla a jí cítil jak je mokrá. Několikrát jsem jí protáhl svůj úd mezi stehny až se leskl jejími šťávičkami. Pak jsem namířil žalud do její mušličky a lehounce přitlačil.

„Uh… oh… tak dělej!“ sykla Romča, která se už nemohl dočkat. Vtom jsem prudce vyrazil. Jediným přírazem jsem zaútočil a přišpendlil ji k tomu sloupu. Rozkoší se jí podlomily nohy, ale byla přivázaná a navíc nabodnutá na mé ztopořené kopí. Začal jsem přirážet. Prudce a tvrdě. Muselo to trochu bolet, když jsem její tělo narážel na hrubě opracované dřevo sloupu. Ale to ji jen víc rajcovalo. „Aaah… jooo…“ sténala rozkoší a zaryla nehty do dřeva.

Počkal jsem chvilku až trochu popadne dech a pak se vysunul ven z její mušličky a zamířil o dírku výš. Její análek byl v téhle poloze dostupný ještě lépe než její kundička. A Romča milovala šukání do zadečku snad ještě víc než do mušličky. Lubrikant jsme nepoužívali. Když byla takhle vyrajcovaná a já byl navíc navlhčený z její kundičky, šlo to samo. Přitlačil jsem žalud proti ústí jejího análku a on se sám otevřel a přijal můj ztopořený nástroj.

Zarazil jsem ho do ní co nejhlouběji. Objal jsem ji i se sloupem, chytil se ho a pevně se na ni přitiskl. Když jsem povolil, až zalapala po dechu. Vysunul jsem se ven… ne úplně. Špičkou žaludu jsem zůstal uvnitř a drobnými pohyby dovnitř a ven jsem střídavě roztahoval ústí jejího análku. Bylo to krásně vzrušující… oh… jo… to je ono… hmmm… a pak… prudký útok dovnitř a divoké přirážení. Svázané ženské tělo se poddává mým útokům, cuká sebou v provazech, křičí rozkoší… oooh…

Když jsem ji rozvazoval, klepaly se jí nohy vysílením. Dobrovolně přiznávám, že mně taky. Ještě jsem se neudělal, ale chtěl jsem si finále užít v pohodlí. „Já se opláchnu a sejdeme se v ložnici, ano?“ navrhl jsem. Nadšeně přikývla.

Když jsem se v ložnici slastně rozvalil, zjistil jsem, že nejsem jediný, kdo se na tenhle výlet vybavil. Romana totiž odněkud vytáhla krabici ve které byly vyšetřovací rukavice a lubrikační gel. Páni! První co jsem si představil bylo, jak odchází z ordinace a cestou si ještě hodí do tašky tyhle pomůcky. A zatímco se mi před očima míhaly tyhle představy, nacvičeným pohybem si rukavici natáhla a otevřela gel.

Moc dobře věděla, že mám rád dráždění análu. Jedna z mých oblíbených poloh byla, když jsem si klekl nad jejím obličejem a zatímco jsem si honil penis rukou, ona mne dráždila zespoda jazykem. Začínala na šourku, ale postupem času zajížděl její jazýček dál a dál a nakonec jsem jeho špičku cítil na ústí análu. Když si rukou nemasírovala mušličku, roztáhla mi půlky od sebe aby se dostala co nejdál… to byla slast!

Dnes se však připravila na důkladnější prohlídku. Lehl jsem si na záda a nohy jí položil na ramena. Uvolnil jsem se a ucítil chladivý gel na ústí svého konečníku. Zajela do mne jedním prstem a lehounce s ním zahýbala. Mmm… bylo to… zvláštní a rajcovní. Druhou rukou chytila můj úd a vložila si ho do úst. TEĎ to bylo dokonalé! Jednou rukou mi projížděla zadní dírku, masírovala prostatu a současně mně kouřila. Zajížděla do mne pomalu a opatrně, a v okamžiku když byla nejhlouběji, zavrtěla prstem. Cítil jsem to slastné laskání a přál si, aby nikdy neskončilo. Neskutečný zážitek.

Prsty jsem jí zajel do vlasů a vychutnával si její smyslné dráždění. Už z předešlého kola jsem byl pořádně rozdělaný a teď stačilo málo. Snažil jsem se ten okamžik co nejvíc oddálit, ale nešlo to. Narazil jsem její hlavu na svůj úd až zalapala po dechu a vystříkl dávku svého semene přímo do krku. A další! A ještě jednu! Ooooh… Nepřestávala projíždět prstem můj anál a přitom se poctivě snažila spolykat všechnu tu nálož, kterou jsem do ní vystříkal.

Když se mi přestala točit hlava, Romča se pomalu a opatrně stáhla z mého análu a políbila můj ochabující penis, ve kterém to naposledy zacukalo. Bylo mi blaze, jako už dlouho ne.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 118 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Výlet za rozkoší” (celkem 2)

  1. Milá dámo, závidět nemusíte. A kdybyste to už opravdu nemohla vydržet, napište mi. Mail najdete tady na Storyboardu – schválně jestli ho najdete 😉

  2. Poslyšte, pane… vy jste asi velkej darebák. Ale přesto těm vašim partnerkám tak nějak trochu závidím. Napšte aspoň ještě něco…

Napište komentář