První návštěva

Sex s Romanou v její ordinaci byl předehrou k nádhernému roku, který jsme spolu prožili. Romana byla na štíhlá a docela pěkná holka, ale jinak nenápadná a kdybych ji potkal na ulici, asi bych se po ní neohlídl. Ale když se na mne usmála a smyslně přimhouřila oči… byl jsem ztracený. Erotika z ní přímo sršela.

Hned druhý den jsem jí poslal SMS. A odpověděla bleskově: DNES NEMUZU, CO ZAJIT ZITRA NEKAM NA OBED? KONCIM VE 13:00

Páni, to byla ženská! Žádné dlouhé domlouvání typu: Jo, mohli bychom někdy někam vyrazit, ale nevím kdy a kde. Takže nazítří den jsem ji čekal před ordinací, patřičně natěšený. Končila zima a byl nádherný slunečný den. Romana se objevila chvilku po jedné a dala mi pusu na přivítanou. „Tak kam půjdeme?“

Plán jsem měl vymyšlený předem: kousek byla příjemná restaurace a pak zajedeme ke mně domů. Když za námi zaklaply dveře, znalecky se rozhlédla po bytě: „Hm… Pěkný! Jak je možný, že tě ještě neklofla žádná zlatokopka? Že svádíš vdané paničky?“ pokrčil jsem rameny. V životě jsem narazil asi na dvě holky, které by se rády nechaly vyživovat, ale mně se to protivilo. Ne že by mi vadilo platit za partnerku. Ale když měla jediný životní cíl najít chlapa který ji bude živit? Něco takového bych doma nechtěl.

Tohle se ale Romany netýkalo. Měla dobrou práci, manžela a dvě děti. A teď mi dala ruce kolem krku, přitáhla si mne a zajela mi jazykem až někam do krku. Spojeni ústy jsme se svlékali, kusy oblečení létaly na podlahu. Rozkročila se a já zasunul špičku žaludu na okraj její mušličky. Přitlačil jsem a… byla krásně vlhká vzrušením. „Otoč se!“ poručil jsem.

Obrátila se ke mně zády, předklonila se a opřela se rukama o křeslo. Široce se rozkročila abych mohl do ní a otočila ke mně hlavu. Na rtech se ji objevil ten smyslný úsměv, který mne vždycky dokázal vzrušit. Zajel jsem do ní až po koule. „Aaah… Ooooh…“ zasténali jsme dvojhlasně. A pokojem se rozléhal pravidelný rytmus vášnivého sexu.

Zajel jsem jí rukama do vlasů a sevřel je v pěst. Pevně jsem ji držel za vlasy a narážel si ji na sebe. „Ještě! Dělej! Ještě!!!“

Po chvíli jsem povolil sevření, zpomalili jsme tempo. „Mám tady taky ložnici, a tam ti ošukám análek… pojď!“

Do ložnice jsme vpadli v těsném objetí a padli rovnou na postel. Sáhl jsem do nočního stolku pro lubrikační gel, ale Romana jen zavrtěla hlavou, že je to zbytečné. Ležela na zádech s roztaženýma nohama a usmívala se na mne. Plivla si na ruku a přejela si ústí análku. Zvedla pánev, abych mohl lépe do ní a já a nasadil špičku penisu na její kakaovou dírku. Pomalu jsem vstupoval dovnitř a já ke svému úžasu cítil, jak se i bez lubrikačního gelu posouvám dál a dál.

Po chvíli jsem by v ní! Leželi jsme v klasické misionářské poloze, ovšem až na tu maličkost, že jsem svůj nadržený úd neukájel v její kundičce, ale o jednu dírku níž.

Bylo to krásně vzrušující, šoustat takhle klasicky a přitom perverzně do análku. Zajížděl jsem hodně hluboko a pozoroval, jak se její obličej pode mnou stahuje ve vzrušené grimase vyvrcholení. To byla krása! „Ano… ano… udělej mi to! Pořádně! Vraž mi ho tam!“ sténala vzrušením a já byl v sedmém nebi. Nedokázal jsem se toho nabažit.

Klekl jsem si na jejím zadýchaným tělem a dlouze si ji prohlížel. Penis jsem si pomalu honil rukou.

„Postříkáš mne?“ usmála se na mne vyzývavě.

„Jasně!“ přitakal jsem. Stiskl jsem úd, trochu roztáhl nohy a začal si ho soustředěně honit. Romana se překulila, lehla si přede mnou a začala mne nejprve líbat do slabin, pal mi lízala šourek a nakonec zasunula hlavu pode mne. Skončili jsme tak, že já jsem klečel široce rozkročený a ona ležela na zádech pode mnou.

Cítil jsem její jazyk nejprve na šourku, ale pak se posunula kousek dál a já si vzrušeně uvědomil, že se blíží k mé zadní dírce.

Ooooh! Ty děvko!“ zaryčel jsem vzrušením, když jsem ucítil její jazyk na ústí mého análu. Nejprve jej lehounce olizovala, ale po chvíli mne chytila za zadek, roztáhla a zajela špičkou jazyka až kam jí to mé svěrače povolily.

Uvolnil jsem se a to ji pustilo trochu dál. Už jsem si nehonil, jen zlehounka jsem přetahoval předkožku přes žalud a zpět. Jakýkoli prudší pohyb by spustil mé vyvrcholení a já ho chtěl co nejvíc oddálit. Vychutnával jsem si to perverzní laskání a s potěšením si prohlížel její tělo ležící pode mnou. Byla smyslná, vzrušující… tmavé bradavky na malých ňadrech, hladce vyholený klín, a její jazyk, který mne vynášel na oběžnou dráhu slasti.

Déle už jsem to nedokázal protahovat. Stiskl jsem svůj penis a hlava se mi zatočila rozkoší. „Aaah… Ooooh…“ křičel jsem slastí a stříkal na to krásné tělo pode mnou. Pokrýval jsem její bříško i její prsy kapkami spermatu, až se mi dělaly mžitky před očima.

Večer jsem ji odvezl zpátky před ordinaci. „Vyklop mně raději za rohem, dnes mně tam asi bude čekat manžel“ poprosila. Znovu jsem si uvědomil, že je vdaná. Ale s tím jsem do toho šel. Mám teď přítelkyni, která je báječná v sexu a to je hlavní důvod, proč jsme spolu: prostě si užívat šoustání. A dnes musím říct, že to byly opravdu hodně příjemné chvíle.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 97 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Jeden komentář na téma “První návštěva”

  1. Konečně se někdo odvážil napsat, že se hetero mužům líbí i laskání análu, příště by bylo vhodné postoupit i k dráždění prostaty 🙂 Kdo nezažil, nepochopí

Napište komentář