Porouchané auto

Je sobota večer. Krásná letní noc, která je teprve na začátku. Jedeme na večeři, kterou už strašně dlouho plánujeme. Jedeme do jedný výborný restaurace asi půl hodiny autem odtud. Najednou se nám začne kouřit z motoru. Asi po 100 metrech se objeví odbočka a tak zastavíš. Otevřeš motor. Vyvalí se na tebe oblak páry. Chvilku koukáš do motoru. Už to nevydržím a jdu se za tebou podívat. Máš tričko a džíny. Naskytne se mi pohled na tvůj vyšpulený zadeček, který se rýsuje přes džíny. Neodolám, přejedu ti po něm dlaní a pak tě zezadu obejmu. Tak co jak to vypadá? Asi jdeme domu pěšky, co? Bohužel asi jo. Tahle hadička to prostě nevydržela… Zavolám bráchovi a  on pro nás zajede! Hmmm dobře.

Zavěsíš. Tak co? Přijede? Jo přijede ale nejdřív za dvě hodiny! Za dvě hodiny? A co budeme do tý doby dělat??? No budeme čekat. Nenechám tu auto. To je pochopitelný. A kam bychom taky šli?!

Otočíš se a chceš si sednout zpátky do auta. Ne zůstaneme venku, prosím. Dneska je přece tak krásně!!! Opodál najdeme lavičku a tak si na chvilku sedneme. Neustále řešíš to, že nechápeš jak se to stalo. Jak mohla ta hadička prasknout! Už mi z toho jde hlava kolem. Zvednu se, dojdu k autu a pustím rádio. Jak jsem nakloněná v autě tak se po tobě po očku ohlédnu a zjistím jak si mě prohlížíš. Vidím jak hypnotizuješ můj zadeček, který se rýsuje v přiléhavé minisukni. Naschvál přenesu váhu z nohy na nohu a zavrtím s ním. Slyším jak polkneš. Najdu nějaký cd a pustím ho.

Narovnám se a vracím se k tobě. Snažím se o to nejsvůdnější krok. Pomalu se pohupuju v bocích a přitom se ti koukám do očí. Přijdu až k tobě. Sednu si na lavičku. O něčem mluvíme. Moc to nevnímám. Jsem trošku ztuhlá. Protáhnu se. Vidím jak hltáš každičký pohyb, cítím tvojí horkou dlaň na mém náhle obnaženém bříšku. Protáhnu se, políbím tě. Zlehka. Pak zaútočím jazykem. Zvednu se. Lehnu si na lavičku a položím ti hlavu do klína. Nabídnu ti pohled na moje prsa. Mám tílko, lehce mě pohladíš v místě kde končí výstřih. Šimrá to. Začnu se smát. Ale ty si lechtivá? Vytřeštím oči. Dovtípil ses, že si se trefil a začal jsi mě lechtat, kde to jen šlo! Za chvilku jsem už pištěla na celé kolo a svíjela se smíchy. Když už jsem to nemohla vydržet vyskočila jsem na nohy. Nezaváhal jsi a přitáhl jsi si mě do klína. Začal si mě zasypávat polibky. Máš horké rty. Sajou ty moje. Hrajeme si, naše jazyky se proplétají.

Tvoje ruka putuje pomalu po mém nahém stehnu od kolene směrem vzhůru. Neodolám a sednu si na tebe obkročmo. Už se jen tak nelíbáme. Oba rychle dýcháme, stala se z toho předehra. Vykasal jsi mi sukni co nejvýš abych tě mohla obejmout nohama. Nepřestáváme se líbat. Tvoje ruce hnětou moje bradavky. I přes tričko začínají tvrdnout. Jsem nedočkavější než ty. Stáhnu ti tričko a začnu tě zasypávat polibky na krku, klíční kosti a pokračuju směrem dolů až se zastavím u tvých bradavek. Na jazyku cítím jak v nich pulzuje. Jsou horké a vztyčené. Pomalu se rukou přesvědčím jestli je to to jediné co je vztyčené. Samozřejmě, že ne.

Pomůžeš mi sundat tričko, můj dekolt zasypáváš polibky zatímco mi rozepínáš podprsenku. Najednou si uvědomím, že už ji nemám. To co mě hřeje na prsou jsou tvoje ruce a rty. Něžně hněteš moje vztyčené bradavky a střídavě je odměňuješ polibky. Prohnu se dozadu a potichu zasténám. Vidím jak se pousměješ a začneš mě dráždit silněji. Koušu se do rtu. Nechci vykřiknout, ale to je to co ty právě chceš. Extáze se ve mě rychle stupňuje. Už to nevydržím. Začnu nahlas sténat. Rukama ti zajíždím do vlasů. Prohnu se ještě víc dozadu. Svými polibky zanecháváš horkou stopu na mém bříšku. Dostaneš se jazykem až k mému pupíku. Obkroužíš ho a zajedeš jím i dovnitř. Evokuje to ve mě vlnu těch nejvzrušivějších myšlenek. Ta představa, že to za chvilku nebude jazyk a nebude takhle zajíždět zrovna do pupíku mě neuvěřitelně vzruší. Okamžitě zvlhnu.

Tvoje ruce jsou dychtivé. Hladíš mě po zadečku. Zajíždíš jakoby mimochodem mezi moje půlky. Cítím jak se celý zachvěješ vzrušením. Chtěla bych vědět co se ti děje v hlavě. To když tvoje ruka sjela do mého rozkroku a místo spodního prádla tam našla perfektně vyholenou lasturku. Začneš znovu laskat moje prsa, krk, ouška, rty. Tvoje ruce se mezitím vrátí tam dolů a začnou mě neuvěřitelně krásně hladit. Projedeš mě prstem odshora dolů. Jednou, pak ještě jednou. Úmyslně se vyhýbáš poštěváčku. Až teď. Prohnu se proti tvojí ruce. Zasténám… ještě, ještě…

Na nic nečekáš. Nekompromisně se dobýváš prsty dovnitř. Vklouzneš dovnitř. Pomalu co nejhlouběji tam a zase ven. Projedeš mojí lasturku a pohladíš mě po rýze mezi mými půlkami. Zasténám a přitisknu se k tobě ještě těsněji. Nechci zůstat pozadu a tak začnu rozepínat pásek na tvých kalhotách. Nejdřív pohladím bouli na tvých kalhotách. Pak sklouznu níž. Pomalu ti rozepínám knoflík. Zapojím svoje zoubky… k rozepnutí zipu už ruce vůbec nepoužiju. Vidím jak tě to dostává do varu. Poposedneš si kousek blíž. Doslova se nastavíš abych měla snazší přístup. Neváhám a začnu tě líbat přes tvoje boxerky. Sténáš. Hladíš mě ve vlasech. Polechtám tě těsně nad lemem tvého prádla. Pak zajedu zlehka za něj. Najdu tě tam v celé kráse. Tvůj penis je tvrdý a horký! Stáhnu ti prádlo jen ke kolenům… víc není třeba!!!

Špičkou jazyka zakmitám na špičce tvého penisu. Pak už si ho pomalu zasouvám do pusinky. Celý ho kolem dokola objíždím jazykem. Saju tě, hladím na hrázi a na zadečku. Prohýbáš se proti mě. Propleteš mi prsty do vlasů a začneš si určovat tempo. Nic nenamítám. Za chvilku přirážím v rychlém tempu. Tlačíš mi na hlavu tak, že tvůj penis cítím co chvilku až v krku. Pomalu se přestáváš ovládat. Někdo tvrdí, že je to sobecký. Ale já to miluju. Miluju ten pocit, že jsem tě takhle rozvášnila. Rozvášnila tak, že se vůbec neovládáš. Ucítím jak v tobě zacuká. Napne se ti každý sval v těle. Stále mě držíš ve vlasech. Něžně ale silně. Stříkáš mi přímo do krku. Neunikne mi ani kapička. Pomalu se začínáš uklidňovat. Ještě se s tebou mazlím. Přitáhneš si mě zpátky na klín. Cítím jak mě objímáš kolem pasu. Promiň zlatíčko. Já… přestal jsem se na chvilku úplně ovládat. Neublížil jsem ti?

Jen ti položím ukazováček přes rty a zakroutím hlavou. Usměješ se, políbíš mě. Ty si zviřátko! A zakroutíš nevěřícně hlavou.

Začneš se znovu věnovat mému tělu. Znovu přesvědčíš polibky moje bradavky aby si stouply do pozoru. Tělem se mi začne znovu rozlévat ten nádherný pocit. Jednou rukou si mě přidržuješ za zadeček a druhou mi zajedeš do klína. Hněteš mi poštěváček. Zajedeš prsty co nejhlouběji to jde a začneš s nimi pohybovat. Přitom saješ moje bradavky. Znovu a znovu se proti tobě prohnu. Jsem vlhká a strašně vzrušená. Prosím o víc. K mému překvapení ty si už zase připravený k akci. Dotknu se tě a cítím jak mi tvůj penis tvrdne v ruce. Nasměruji ho do svého otvoru. Zadívám se ti do očí a pomalu na tebe dosedám.

analni-drazdeni

Znovu se začneš věnovat mému poštěváčku. Hlasitě sténám. Cítím jak se kolem tebe stahuju. Tvoje ruka sjede na můj zadeček. Probojuje se mezi moje půlky. Najednou cítím jak mi do zadečku vniká tvůj prst. Trošku zadeček vyšpulím. Celá se chvěju. Tvůj prst je nehybný. Já proti tobě stále přirážím. A pak když už jsem téměř na vrcholu prstíkem zakroutíš a mě tím vystřelíš do nepředstavitelného orgasmu. Je to silné. Propnu se jako luk. Mám pocit, že se roztříštím na milion kousíčků. Stále jsme spojeni a ty mě zlehka dráždíš. A najednou to uděláš znovu. Opět prstem v mém zadečku zavrtíš a mě roztřese další orgasmus. Další vlna slasti. Křičím a je mi jedno, že by mě mohl někdo slyšet. Takhle se to opakuje ještě jednou… nebo možná dvakrát. Nevnímám svět okolo. Možná že to bylo i třikrát. Neskutečně dlouho jsem ještě v tvém náručí. Čas nevnímám. Když se oba uklidníme, zvedneme se a oblečeme se. Jsem nádherně utahaná. Sedneš si na lavičku. Lehnu si k tobě a položím ti hlavu do klína jako předtím.

A najednou na nás posvítí reflektory jiného auta. Zastaví a z něj vystoupí tvůj bráška… oba se dáme do smíchu… to bylo o chlup!!!

Březen, 2005

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 26 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář