Pokušení ve sprše

Není nad to, krásně se pomilovat. Ležel jsem celý zadýchaný na Vendulce, stále ještě v ní, a pot se z nás jen řinul.
„Miláčku,“ zašeptal jsem jí do ucha. „Miláčku… tys mi dala! Bylo to… nádherné…“ a políbil jsem ji za ouško. Usmála se na mne a přisála se k mým ústům. Pomaličku jsem se začal vysouvat z její mušličky. Slastně zavrněla a přitiskla si mne ještě k sobě, jako by říkala „Nepustím!“

Neřešili jsme, kdo půjde první do sprchy. Vešli jsme se tam oba. Namydlil jsem její krásné tělo, a ona se s přivřenýma očima oddávala mým dotekům. Přivinula se ke mně a nastavila mi své rty. Jakmile jsem se jich dotknul, už jsem cítil její jazýček, kterým pronikala do mých úst. Lačně jsem ho přijal, ochutnával ho, hrál si s ním…

Políbil jsem ji na bradu, a pak se mé rty vydaly neodvratně níž. Na ňadra, bříško… až se dostaly k tenounkému, sotva znatelnému proužku chloupků na jejím klíně. Vendulka jen vydechla a pustila mne dál.

sprcha2-04 sprcha2-05 Zvedla nohu a zapřela si ji o stěnu, abych měl dost místa. Pohled na její kundičku mne vzrušil. Políbil jsem ji a přisál se k ní. Olízl jsem její škvírku, zajel do ní jazykem a začal se s ní mazlit.

Vendulka jen sténala a lehounce se vrtěla v bocích. „Miláčku… lásko moje… oooh… miluju tvůj jazýček… tak hezky mi to děláš…“ šeptala a její vzrušení se stále stupňovalo. Její vůně, vůně jejího vzručšeného pohlaví, zprvu smíšená s s vůní mýdla postupně získávala převahu.

sprcha2-06 sprcha2-07 Vzal jsem sprchu a nasměroval ji na její mušličku. Jen vykřikla a pevně se mne chytila. Byla v sedmém nebi. Jemné pramínky vody dopadaly na její pohlaví a něžně jej masírovaly.

„Mmmm… oooh… to je krása…“ rukou si hladila svou sladkou kočičku a nastavovala ji stříbrným pramínkům. Její sténání mne vzrušovalo… cítil jsem jak se můj úd opět probouzí k životu, jak se zvedá, napřimuje a tvrdne. Zastavil jsem vodu a zašeptal Vendulce do ouška: „Chci tě, lásko moje…“

Začervenala se a otočila se ke mně zády. „Uděláš mi to zezadu?“ otočila ke mně hlavu a přitiskla se ke mně. Můj vztyčený úd přesně zapadl do žlábku jejího zadečku. Pohyboval jsem s ním v tom příjemném sevření, nahoru a dolů, a má láska také občas zavrtěla zadečkem. Přitiskl jsem ji k sobě a dostal chuť na něco, co jsme spolu ještě nikdy nedělali.

sprcha2-12 Znali jsme se teprve krátce, ona byla trochu stydlivá a nezkušená… ale ten večer jsem náhle zatoužil…
„Miláčku…“ zašeptal jsem, „chtěl bych tě pomilovat do zadečku… Smím?“

Přitiskla se ke mně ještě silněji. Bylo vidět, že ji to také vzrušilo. Přikývla a tiše zašeptala „Ano… ale buď prosím opatrný.“
„Lásko moje… kdyby ti to bylo nepříjemné… řekni a já přestanu!“ slíbil jsem a objal ji.

Nasměroval jsem svůj žalud k její kakaové dírce. Lehounce jsem zatlačil a Vendulka jen vzrušeně vydechla. Opatrně jsem přitlačil, a cítil jak špička mého žaludu pomaličku překonává sevření její zadní dírky a proniká dál. Bylo to jen pár milimetrů, když jsem povolil, hned mne vytlačila zpátky. Ale její výraz ve tváři zrcadlil touhu a vzrušení.

sprcha2-10 Namířil jsem znovu na ústí jejího zadečku a přitlačil silněji. Vendulka se prohnula v kříži a já cítil, jak pomaličku, milimetr po milimetru vnikám dál. Za chvíli už byl celý žalud pevně uvnitř. Jednou rukou jsem začal hladit její kundičku zepředu a mé lásce se rozřásly nohy. „Bože… to je krása… já tě cítím… tak moc…“

Její ruce hledaly oporu, marně klouzaly po hladkých dlaždičkách… „Neboj se, miláčku… držím tě. Držím tě pevně a nepustím!“ řekla jsem a znovu zaútočil proti jejímu zadečku. Pomalu, pomaličku jsem pronikal do jejích útrob. Sledoval jsem, jak můj nedočkavý nástroj mizí v její prdelce, jak proniká dál a dál.
Konečně jsem byl uvnitř! Cítil jsem její těsné sevření, bylo to nádherné a vzrušující. A sténání mé lásky prozrazovalo, že i ona si naše první proniknutí do  těsného zadečku patřičně užívá.

Začal jsem se v ní pohybovat. Zprvu pomalu a opatrně, ale postupně, když se uvolnila, stále rychleji a prudčeji. A za chvíle jsme už šoustali ostošest.

sprcha2-14 sprcha2-15 Vendulka se předklonila a zvedla jednu nohu… To jsem se dostal ještě o kousek dál a náležitě toho využil. Vrážel jsem svůj úd do její prdelky tak prudce, až jí mé koule pleskaly o kundičku. Chvílemi jsem se vysunul úplně ven, a vzápětí se s dvouhlasným zasténáním zanořil zpět. Už byl krásně uvolněná, a proniknutí dovnitř už šlo jako po másle.

sprcha2-13 „Oooh… ano… šoustej mne… šoustej mi mou prdelku ty můj hřebečku!“ sténala Vendulka přerývavým hlasem. „Vraž mi ho do zadečku… mmm… ano, ano… takhle se mi to líbí… ještě…. oooh…“

A já jsem do ní bušil jako stroj. Vnikal jsem do ní prudce a divoce, stále rychleji a rychleji.

sprcha2-16 sprcha2-17 Vendulka si klekla a vyšpulila na mne znovu svou prdelku. Hned jsem k ní přiskočil a než stačila něco říct, už jsem byl v ní!

Nemohl jsem se nasytit toho krásného pronikání do těsného sevření jejího análku.

sprcha2-18 Cítil jsem jak se mi při každém vniknutí dovnitř předkožka převléká přes žalud, takže když jsem byl v maximální hloubce, napíná k prasknutí kůžičku na mém žaludu a při pohybu zpátky se shrnuje zase zpět.

Rukama jsem hladil, svíral i hnětl oblé půlky jejího zadečku. Občas jsem je plácl otevřenou dlaní, až se koupelnou rozlehlo hlasité plesknutí následované vyjeknutím překvapení a rozkoše, které se vydralo Vendulce z úst.

Lehnul jsem si, a Vendulka si vyskočila na koníčka. Podřepla si, a sama si nasměrovala můj penis do svě zadní dírky. Sledoval jsem, jak se opatrně spouští níž a níž, jak můj úd postupně mizí v její prdelce až na mne v hlasitým zasténáním naplno nasedne.

sprcha2-21 Krásně si mne vychutnávala, užívala si volnosti pohybů, mohla si sama určovat rytmus i intenzitu proniknutí, a navíc si dráždila svou kočičku rukou. „Aaah… to je krása… cítím tě v sobě, miláčku… oooh… Ano… to je ono… ano… ano… ANO“.

Náhle vykřikla a její tělo se prohnulo pod vlnou divoké rozkoše. Sledoval jsem výraz v její tváři, strhané křečí orgasmu. Cítil jsem svírání jejího zadečku na svém údu a pevně ji držel pažemi aby se mi nevysmekla.

sprcha2-26 sprcha2-27 Náhle byla vláčná, malátná… Zvedl jsem ji a nabodl si ji vestoje na vztyčený penis. Chytila se zárubní a tentokrát jsem ji měl já zcela ve své moci. Držel jsem ji pevně za stehna a spouštěl si ji na svůj úd. Vendulka jen tiše sténala blahem.

Vychutnával jsem si to vzrušující pronikání do těsného zadečku a cítil, jak i mé vzrušení pomalu kulminuje. Ještě několikrát jsem si narazil její těsnou prdelku na svůj úd a opatrně jsem ji postavil na zem.

Vendulka mi pečlivě namydlila a osprchovala penis. Její něžné doteky mne udržovaly ve stavu nejvyššího vzrušení. Cítil jsem, že stačí málo a udělám se. Snažil jsem se ten slastný okamžik ještě trochu oddálit, ale Vendulka si mne zasunula do úst a předvedla co umí její mrštný jazýček. sprcha2-40 „Udělej se miláčku.“ zaprosila „Dej mi ochutnat tvoje semeno. Chci tě cítit na jazyku…“
Ale to už jsem cítil jak to na mne přichází. Musel jsem se opřít o stěnu a pak…

„Aaaah… AAAA!“ vykřikl jsem a z penisu mi vystříkl proud spermatu, Vendulce přímo do otevřených úst. „Ooooh!“ sotva se stačila olíznout už tady byla další dávka! A za ní další a další…

Zažíval jsem slastné křeče vyvrcholení a pozoroval jak se Vendulčina tvář postupně pokrývá mým semenem. Cákance jí stékaly po tvářích a kanuly jí na ňadra, kde si je roztírala dlaní. Jazykem laskala můj pulzující pyj, ve kterém postupně dozníval můj orgasmus. Pečlivě mne očistila a usmála se na mne. Naposledy mne políbila na špičku penisu a unaveně se opřela o stěnu. Bylo nám krásně.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 75 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář