erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Raní rito

Už bylo k ránu, a vypadalo to, že teď už žádného zákazníka neulovím. Stáhl jsem si okénko a užíval si nočního vzduchu.

rito-01 „Zdárek!“ ozvalo se vedle mne. Stála tam blonďatá šlapka. Znal jsem ji od vidění, párkrát jsem ji vezl za zákazníkem, ale ani jsem nevěděl jak se jmenuje.

„Dneska je mizernej den.“ pokračovala a nespokojeně podupávala jehlovým podpatkem.
„Je to na draka.“ přisadil jsem si. „Taky se ti dneska kunčafti nehrnou? Já už to balím. Jestli chceš, tak si nasedni, hodím tě domů.“
„Jseš zlato!“ ocenila mou nabídku blondýna. Posadila se dozadu a pohodlě se natáhla na sedačku.

rito-02 Nočním městem se jelo rychle. Za pár minut jsem zastavil ve tmavé ulici, vedle parku.
„Tak jsme tady!“ oznámil jsem dozadu.
„Díky. Co ti dlužím?“
„To neřeš, měl jsem to cestou!“ odpověděl jsem velkoryse. Ale moje cestující se nenechala jen tak odbýt.

rito-03 „Hele, neříkej, že by sis ode mne něco nevzal!“ a vzadu na krku jsem ucítil její horký dech.
„Hm… přijde na to!“ otočil jsem se abych zjistil, že ta blonďatá kočka tam sedí už polonahá, kozy venku z těsných šatů a nohy roztažené, takže bylo vidět že na sobě nemá ani kalhotky.

„Koukám že jsi pěkně nadržená, co?“
„Hele, dneska jsem to vůbec neměla. Normálně pech!“ povzdechla si.
„To nic, jindy si to vynahradíš.“ snažil jsem se ji utěšit.
„Jindy není teď!“ odsekla. „Já prostě bez toho nemůžu bejt! Chápeš?“ a její ruka zamířila do klína, kde si pohladila kundičku. Cítil jsem jak se mi zvedá.

„Tak co? Uděláš mi to? Nebo se budeš jenom koukat jak si to dělám sama?“ dožadovala se odpovědi.
„A vykouříš mi ho?“ zeptal jsem se.
Namísto odpovědi se nade mne naklonila a už mi lovila rukou v kalhotech. Než bys řekl švec, vyndala mi ho ven a hned s ním do pusy.

Ta holka tedy uměla kouřit! Olízla mi ho po celé délce, trochu ho pohonila rukou, a pak ho polkla hluboko do krku, až se mi zatmělo před očima.

„Počkej…“ vymanil jsem se z jejího sevření a přesedl si na zadní sedadlo. Uvítala mne s roztaženýma nohama, a mezi kterýma se jí leskla vzrušená mušlička. Hnětla si ji rukou ostošest. V tom okamžiku jsem na ni dostal doopravdy chuť.

Kleknul jsem si mezi její stehna a zaútočil jazykem na její kundičku. Olizoval jsem napřed jemné závojíčky, a pak vyhledal špičkou jazyka poštěváček. Chvíli jsem se ho jen tak dotýkal, dokud jsem neuslyšel její zrychlený dech. V tom okamžiku jsem vsunul jazyk co nejhlouběji do její mokré pičky.

Celá se prohnula, chytila mne hrubě za vlasy a přitiskla si mne do klína. „Dělej mi to… ještě hloub… pojď do mne! Ošukej mne!! Potřebuju to… hrozně moc!“

Posadil jsem se vedle ní a ona si na mne nasedla. Než jsem se nadál, byl jsem v ní až po koule. Jenom párkrát přirazila a prakticky okamžitě se udělala. Hlasitě vykřikla a její tělo se začalo křečovitě zmítat. Musel jsem ji držet vší silou, aby se mi nevysmekla.

rito-09 Jakmile se trochu uklidnila, seskočila ze mne, a začala mne znovu kouřit. byl to prostě senzační odvaz. Hladila mne po slabinách, a narážela se ústy na můj kolík, až ho musela mít někde hluboko v krku. Chytil jsem ji, a ještě víc si ji narazil na sebe. Položil jsem ji na sedačku, a vložil ptáka mezi její výstavní kozy. Okamžitě si je stiskla dlaněmi k sobě, a uvěznila tak můj utahovák v jemném sevření. Přirážel jsem, a společně jsme sledovali jak se jeho špička střídavě objevuje mezi ňadry. Naběhlý žalud s každým přírazem vykoukl z předkožky a razil si cestu vpřed, aby pak vzápětí opět zmizel mezi těmi krásnými prsy.

„Teď se otoč!“ poručil jsem, a vzal si ji zezadu. Ukázkově na mne vyšpulila zadeček a ještě se mírně prohnula v kříži, abych měl snadnější cestu. Ale byla už tak rozdělaná, že to nebylo vůbec zapotřebí. Vjel jsem do ní jako po másle a začal ji tvrdě zpracovávat.

rito-11 „Ano… takhle mne šoustej… pořádně!“ libovala si přirážela proti mně. Měla fantasticky modelované tělo. „Lehni si!“ řekl jsem jí. „Chci si tě ještě pořádně prohlídnout!“

Poslušně si lehla na sedačku a začala se automaticky dráždit rukou. Chvilku jsem sledoval jak se s přivřenýma očima vzrušuje víc a víc, až jsem to sám nevydržel. Klekl jsem si mezi její nohy a proklál ji svým kopím.

Ale pořád se mi nechtělo končit. Nevím jestli jste to někdy dělali v autě, ale můžu vás ujistit, že je tam opravdu hodně málo místa, a za chvíli jsem byl už docela otlučený. Venku bylo úplně mrtvo, tak jsme si troufli vystoupit a pokračovat u auta. Vyzkoušeli jsme všechny možné polohy na které jsme si vzpomněli. Nedokázali jsme se nasytit.

Přehnul jsem ji přes kapotu, a rázně do ní vnikl. Přitiskla se k rozpálenému plechu a sténala vzrušením. Chvílemi jsem měnil tempo, vysunul se z ní honil si ho rukou a sledoval jak jednou rukou tápe za zády a hledá mne, aby si mne nasadila zpátky. Pak jsem jí nasměroval špičku žaludu proti mušličce, a ona doslova hladově vyrazila proti, aby mne dostala co nejhlouběj.

rito-17 Dali jsme si dokonce šedesát devítku ve stoje – opřel jsem se o auto, chytil ji do náruče a chvíli jsme takhle vrávorali, až jsem ji položil na kapotu abych ji mohl ještě jednou vylízat. Měla fakticky slaďoučkou kundičku, které jsem se nedokázal nabažit.

Lízal jsem ji, dráždil prsty i jazykem, a chvílemi si pohonil svého ptáka, který byl už taky pěkně nadržený. Byl to hrozně rajcovní pocit. Lízat přepychovou kundičku, cítit její vzrušení, přitom si ho honit – opatrně, abych se předčasně neudělal. Chvilkama jsem si to přestával dělat, abych se trochu uklidnil, a o to víc jsem se věnoval její kočičce.

rito-19 Ale nic se nedá oddalovat do nekonečna. „Pojď… vykuř mi ho!“ řekl jsem a postavil se vedle auta. Holka vyskočila, klekla si přede mne, a už mi ho kouřila. Byl jsem tak nadržený, že stačilo ucítit horko z jejích úst, a už jsem cítil jak se hromada spermatu dala do pohybu směrem ven.

Vytrhl jsem se jí, a stiskl si ptáka v ruce. Cítil jsem jak to v něm pulsuje. Namířil jsem ho na její ňadra, trochu ho pohonil, a…

„Oooh! Ty děvko jedna… tumáš! Aaah!“ vykřikl jsem a zkrápěl její báječné tělo dávkami semene. Poslušně držela a rukama si rozmazávala moje sperma po těle. Stál jsem před ní, pot se ze mne jen řinul a dýchal jsem jako po sprintu do desátého patra. Přimkla se ke mně blíž, a olízala dočista můj nástroj, potřísněný zbytky semene. Pak mne políbila lehce na žalud a mrkla na mne.
„Díky brouku! Bylo to super!“

Dopotácel jsem se do auta, a ještě nahý se svalil na sedačku. Byl jsem utahaný jako kotě. Musel jsem na okamžik usnout, protože když jsem otevřel oči, byl jsem široko daleko sám. Až jsem si pomyslel, jestli se mi to nezdálo. Ale ne, tohle nemohl být sen. Ještě jsem cítil na jazyku sladkou šťávičku z její kundičky, a kromě toho jsem musel složitě vysvětlovat dvěma zástupcům policejního okrsku, proč nenosím v autě šaty.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 37 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář