Gymnastika v praxi

Když jsem jako malá cvičila gymnastiku, byla to strašná otrava. Nikdy jsem si nemyslela, že by mi to mohlo být nějak užitečné. Zpočátku jsem snila o tom, jak budu vyhrávat závody a budou mi tleskat a věšet na krk medaile, ale zas tak dobrá jsem nebyla. Pár let jsem to ještě zkoušela, než jsem s tím definitivně sekla.

Změna přišla až teď, když jsem si našla nového přítele. Je trochu staromódní, takže se nekouká na porno, ale raději si spolu listujeme v kámásůtře. A když jsem viděla, jak mu při tom září oči, začala jsem znovu trénovat.

gymnastka-025 Trénovala jsem doma, tajně, aby to můj miláček nevěděl. Chtěla jsem ho překvapit. A jednou, když přišel, zavázala jsem mu oči, že mám pro něj překvapení. Celá jsem se svlékla a lehla si na něj, ať hledá. To víte, netušil, která bije. Ale snažil se! Občas hledal na úplně neuvěřitelných místech. Chvílemi jsem nevěděla, jestli mám říkat samá voda, nebo raději přihořívá. gymnastka-046 gymnastka-057 Ale kdo má vydržet takovéhle hledání? Stáhla jsem mu kalhoty a vzala si ho trochu do parády. Tedy – spíš do pusinky. A že je ho pořádný kusanec! Musím vždycky hodně otevírat pusu, aby se mi tam vešel. Ale ten pocit! Mmm… No, nakonec jsme skončili v šedesát devítce. Já plnou pusu jeho mužství, a on mi krásně lízal mou mušličku.

To bylo blaho! Hezky si mne přidržoval svýma chlapskýma rukama za zadeček a jazykem rejdil v mém klíně. Prostě nádhera! Za to ho už nebudu trápit, rozhodla jsem se. Sundala jsme mu pásku a řekla: za tohle ti ukážu, jak umím rozštěp. Zvedla jsem nohy, propnula špičky a rozevřela se před ním jako knížka.

Hned byl u mne a pokračoval v lízání. Bylo vidět, jak se mu to líbí. A když se mu to líbí, tak já úplně teču. Pojď… pojď už konečně do mně. Prosííím! Otočila jsem se, vystrčila zadeček, a… Aaah! Už byl ve mně! Zarazil do mne své naběhlé mužství, že jsem až zasténala. A ještě! A znovu!!!

gymnastka-077 gymnastka-082 Ale kvůli tomu jsem to všechno netrénovala! Honem si lehni tady na podlahu, doprostřed mezi gauč a křeslo. Když jsi tady nebyl, hezky jsem si to vyměřila, aby mi to přesně vyšlo. A teď… Mmmm… když jsem se jako malá holčička učila rozštěp, nikdy jsem nemyslela, že se mi to bude TAK MOC líbit!

A ty si mne ještě hezky nadlehčuješ a nabodáváš na svůj úd…. oooh! Skoro jako kdybys se mnou masturboval. Jako bych byla nějaká hračka, se kterou si prostě užíváš! Asi bych se měla zlobit, ale mně to tak vzrušuje! Teď se na chvilku posaď, potřebuju se udělat!

Hezky si tě osedlám, nasednu si na tvůj zduřelý roubík… už to mám na krajíčku… jo… jo… to je ono… AAAH!

Tím jsem si trochu odpočinula, tak teď ti ukážu další kouzlo. Já vím, že jsme to dělali vestoje už včera. Ale dělal jsi to někdy takhle? Pojď… zasuň mi ho tam… jo… přesně! Mmmm…

A teď mne už prosím pořádně ošukej. Vraž mi ho tam až koule! Chceš to takhle? Nebo chceš šoustat hadí ženu? Řekni si, pro tebe to udělám! gymnastka-123 A vystříkej se hezky na mne. Do pusinky to miluju… a na tvář, na prsíčka… prostě všude. Miluju tvoje horké sperma, když na mne stříká, když cítím jeho chuť na jazku, cítím jak mi stéká po tváři… roztírám si ho po bradavkách a vdechuji tvou vůni… to je krása! Jak to uděláme příště?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 109 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář