Dupka

Byl krásný slunečný den. Nádherné ráno. Jinovatka pokrývala všechny stromy a její jiskřičky bodaly do očí. Zatoulala jsem se svou kobylkou hluboko do lesa. Ta samota a klid mi dodávaly pocit naprostého bezpečí. Mhouřila jsem oči, schovávala si je pod řasami před jasem čerstvého prašanu. Mráz už malinko polevil. Pod kopyty monotónně křupal sníh a odletovaly jeho spršky. Kobylka šla pravidelným krokem a já jsem se zasnila. Můj sen byl o muži.

Sen o muži, který mne zasáhl nepřipravenou. Zasáhl.. jako blesk z čistého nebe. Setkala jsem se s ním na jednom firemním večírku. Bylo to jako smršť. Neuvěřitelná hra magické chemie, kterou jsem jen tušila. Měl nejhlubší oči a já se v nich ihned utopila. Kde zůstala ta sebevědomá žena? Rázem se proměnila v chvějící se stvoření. Nevím, jak se to mohlo stát. Byl o desítku let mladší, jeho zájem mi jistě lichotil, ale tím to nebylo. Hodiny jsme seděli vedle sebe a já jen poslouchala jeho příjemný, sametový hlas. Působil na mne jako afrodiziakum. Naše stehna se dotýkala a mezi nimi vznikala jakási zvláštní elektrická zóna. Naše slova nebyla těmi slovy…vyřčenými. Jakoby pozbývala významu i svého obsahu. Mluvil sebejistě a pomalu.

Nikdy jsem ho už neviděla. Nikdy jsme se už osobně nesetkali a naše důvody byly jistě vážné. Jen jsme si psali. Vypsal mi svou klukovskou duši. Psal mi své úžasné sny, touhy a přání. Byly to nádherné pohádky zakleté do magických písmenek. Nikdy před tím jsem nečetla tak vzrušující věty plné sexu. Byl kouzelník a já jeho čárám dokonale podléhala. Psal scénáře k filmům, které mi probíhaly za zavřenými víčky.

Cítila jsem ho za sebou. Stál tam v rozepnuté košili. Vnímala jsem jeho pohled tak palčivě. Přistoupil zezadu, objal mne a ruce spojil na mém bříšku. Hladil mne a jakoby mimoděk přejel dlaněmi přes moje bradavky. Přitiskl se na má záda a malinko mi foukl do ouška. Já se jen prohnula v pase a zaklonila hlavu k letmému polibku. Otočila jsem se a dlouze se mu dívala do těch jeho nekonečných očí. Tolik jsem toužila se ho dotýkat. Moje neposedné prstíky sjely ke koženému pásku, rozepnuly přezku.. a poklopec. Kalhoty i černé boxerky sjely z jeho horkého těla a já nasála tu vůni. Přitiskla jsem mu k nahému hrudníku hroty svých pevných čtyřek a sjela mu po těle…jako mrštný hádek. Klekla jsem mu k nohám. Krásně oholený každý chloupek a jemná kůže jeho nádherného penisu!Jeho vůně!Otřela jsem si o něj tvář.Špičkou nosíku jsem prováděla něžný průzkum. Užívala si tu chvíli jemností. Slízla krůpěj šťávy jeho vzrušení, která se zaleskla jako malý kouzelný korálek. Díval se na mne a oči se mu leskly touhou.Špička jazyka, jako neposedná ještěrka, vnikla do malé dírky na vrcholku jeho penisu. Jazykem jsem obkroužila jemný a krásně lesklý žalud. Nenechavé ruce si pohrávaly s jeho kouličkami a prozkoumávaly ho všetečně všude, kam dosáhly. Obtáhla jsem jazykem každičkou naběhlou žilku na jeho penisu.

Malinko jsem ho zatlačila hlavou zpět.. a ihned pochopil. Posadil se na hranu stolu a já jsem roztáhla jeho stehna. Měla jsem prostor a on pohodlí.Žalud zmizel mezi rty a já vsála hluboko do sebe jeho mužství. Krásné.. dlouhé…táhlé pohyby. Krásný.. dlouhý kouř. Moje ruce měl všude. Jazykem jsem sjela níž.. až k zadečku, hrála jsem si s ním, dráždila ho. Rukou jsem jemně masírovala jeho penis. Z úst se mu vydral táhlý sten…zvíře moje…co mi to děláš…?

Naklonila jsem se nad jeho tělo a umlčela ho polibkem. Zašeptala mu do ouška několik kouzelných slůvek, která chtěl slyšet. Byla jsem celá jeho. Chvění mého těla se stupňovalo. Toužila jsem ne něj nasednout, užít si ho v sobě. Prodýchat a prokřičet se svými orgasmy. Neudělala jsem to. Pomalinku jsem sjela jazykem přes jeho krk, bradavky, bříško až k pupíku… a níž. Jazyk za sebou nechával stopy.. jako šnek.. po dešti. Opět jsem ho měla hluboko v krku. Hluboko v sobě. Odpověděl mi dost tvrdým přírazem. Vystoupily mi slzy do očí. Prolétla mnou další vlna vzrušení. Dlouhý, táhlý… šílený… kouř. Jazyk mi kmital, nenechal ho odpočinout a pokračoval v jeho malém mučení. Malinko jsem přitáhla. Jeho tělem se prořítila další vlna náhlé rozkoše. Vnímala jsem jeho přicházející vyvrcholení. Několika mohutnými výstřiky mi naplnil pusinku horkým spermatem. Miluji tu chuť. To jemné štípání trpkosti a palčivost na stranách jazyka. A já jsem s pokorou přijímala.

Vyděšeně a polekaně jsem zprudka otevřela oči. Rozžhavený drát právě prolétl mým tělem a já jsem si uvědomila,že jsem na pokraji orgasmu. Vyděsilo mne to zjištění a nevěděla jsem v tu chvíli, co mám dělat. Bylo to náhlé procitnutí. Rozhodla jsem se! Chci to… teď a hned. Nemůžu to nechat odeznít. Tolik to chci. Jen jsem se malinko prohnula a přitiskla se k hrušce sedla víc. Zahodila jsem kobylce otěže a jen doufala,že bude hodná . Poddala se její houpavé chůzi. Přivřela jsem oči a ruka mi sama zabloudila pod bundu. Nemohla jsem tomu zabránit. Jako by nebyla moje. V mém těle byl ještě někdo jiný.. a žil si tam svým vlastním životem. Probouzela ve mně tu šelmičku. Touha napjala mé tělo jako strunu. Rozepnula jsem si těsné rajtky. Byla jsem úplně mokrá. Růžové kalhotky i rajtky zvlhly zkrápěny tím rozpustilým pramínkem mojí touhy. Prsty rozehrály tu naučenou hru a vnikly mezi růžové závojíčky. Můj oříšek touhy byl naběhlý a tvrdý. Pár tahů prstem a jemný tlak v tu pravou chvíli…. Jen jsem se zaklonila a ze rtů mi uniklo táhlé zavytí. Neslo se ztichlým lesem. Moje Dupka jen ke mně otočila svou velkou moudrou hlavu s bílou hvězdičkou.

Je to o snech muže s krásnýma hlubokýma očima.

Jen on ví, kdo je jeho Dupka.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 8 návštěvníků   Průměr: 3.5]

Napište komentář