erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Galantní doprovod

Tohle se mi přihodilo v době, kdy jsem vyrážel na diskotéky většinou sólo. Bavilo mne seznamovat se s novejma lidma, a především samozřejmě s holkama. A stejně tak to bylo i tenkrát v létě. Přisedl jsem si ke dvěma kočkám které tam byly samy a očividně se nudily. Objednal jsem jim něco k pití a večer nám prima utíkal. Eva byla taková nevýrazná bruneta, ale její kamarádka Monika – páni, to byl kus! Dlouhé tmavé vlasy, krásně štíhlá postava, a když se zavlnila, úplně se mi orosilo čelo. Není divu že jsem se bavil hlavně s ní, a když jsme se po půlnoci loučili, nabídl jsem jí doprovod.

doprovod-01 „Ale já trefím domů sama.“ namítla Monika, ale já už mával na taxíka. Sedli jsme si dozadu a já si přitáhl Moniku k sobě. Krásně se ke mně přitulila, a já cítil jak mi začínají být malé kalhoty. Políbil jsem ji. Napřed jen tak zlehka, ale pak se sama přisála k mým rtům a já ucítil špičku jejího jazyka ve svých ústech. Zrovna jsme byli v nejlepším, když taxík zastavil. Vystoupili jsme a já přemýšlel jak dál.

„Tak díky, a čau.“ loučila se se mnou Monika, ale já ji chytil za ruku.
„Nepozveš mně ještě na chvíli?“ zeptal jsem se. Monika se usmála.
„Raději ne, nechci budit naše.“

Sakra. Toho jsem se bál. Přitáhl jsem si Moniku těsně k sobě, a políbil ji. Přisála se ke mně horkými rty, a moje se postavilo tak prudce, že to nemohla necítit.

doprovod-02 „Ve kterém patře bydlíš?“ zeptal jsem se.
„Až nahoře.“ odpověděla Monika a pomalu se vydala ke vchodu. Šel jsem s ní, drželi jsme se kolem pasu, a došli – nebo spíš dopotáceli jsme se do tmavé chodby.

Znovu jsem Moniku objal a políbil. Tiskla se ke mně, cítil jsem na hrudi její ňadra a rukama hladil oblý zadeček. Posunul jsem ruku výš, pohladil pevné říško, a snažil vsunout ruku pod halenkou až na její ňadra.

„Ne… počkej…“ prudce se obrátila ke mně zády, ale vzrušeně dýchala. Přitiskl jsem se k ní zezadu a políbil ji na šíji. Prudce vzdychla. Líbal jsem ji dál na šíji, na skráně, a přitom ji hladil po celém těle všude kam jsem jen rukama dosáhl. Bylo vidět že už je přinejmenším stejně vzrušená jako já. Už se nebránila když jsem jí vyhrnul halenku nad prsa a rukama stiskl její krásné obliny.

„To je dobře, že nenosíš podprsenku.“ zašeptal jsem jí do ucha.
„Někdy nenosím ani kalhotky.“ řekla vyzývavě Monika a zavrtěla zadečkem. Vyhrnul jsem jí sukni. Opravdu. Kromě sexy červených punčoch měla už jenom rajcovní podvazkový pás. A kundičku dohola vyholenou, kromě uzounké čárečky uprostřed. Vyholenou, a… a úplně mokrou. Pohladil jsem ji, a ucítil na prstech vlahé horko.

„Mmmm… “ ozvalo se z jejích rtů. „Vůbec bych se nedivila, kdyby ten taxikář našel na sedačce mokrý flek.“ zašeptala Monika. Hladil jsem ji dlaní vlhkou lasturku, a ona jen slastně vrněla opřela se se o zábradlí tak, abych k ní mohl co nejlépe.
„Jseš děsná kočka! Jestli mi to neuděláš, tak asi prasknu!“ zašeptal jsem jí do ucha, a přitiskl se k jejímu zadečku svým tvrdolínem.

Ten tlak musela cítit i přes moje kalhoty. Otočila se, a její ruce pohladily můj poklopec. Pak už jsem jen sledoval, jak pomaličku rozepíná zip, a osvobozuje ze zajetí kalhot mého ptáka. Pohladila ho po celé délce, sklonila se k němu, a pak…

Ucítil jsem horký dech jejích úst, a pak jen ten báječný pocit, když jsem mizel mezi jejími rty. Její jazyk kroužil kolem mého žaludu, cítil jsem jeho dotyky jak si se mnou pohrávala. Chvíli mne laskala, pak si mne vytáhla z úst a lehounce pohonila rukou. Podívala se na mne, jako by si chtěla ověřit jak se mi to líbí, a znovu mne vzala do úst.

doprovod-09 Chvíli mne kouřila, a pak se přitiskla k mému klínu svými ňadry. Stiskla můj nástroj mezi prsy a já přirážel jako o závod. Dívala se na mého ptáka, jak projíždí žlábkem mezi ňadry, jak se z něj při každém přírazu stahuje předkožka a odhaluje tak naběhlý žalud. Cítil jsem jak mé vzrušení sílí a mohutní, až…

Ne,ještě ne! Vytrhl jsem se z jejího sevření a přitáhl si ji k sobě. Monika se narovnala, a já jí znovu zajel dlaní mezi nohy. Monice se okamžitě zamlžily oči vzrušením. Tentokrát jsem se já sehnul a políbil ji na klín. Monika pomalu ustoupila pozpátku k zábradlí ve kterém našla oporu. Opřela se, a nastavila mi svou mokrou lasturku.

Prudce jsem ji políbil a zaútočil ústy na její pohlaví. Jazykem jsem přejel přes její štěrbinku a vychutnal sladký nektar který z ní prýštil. Laskal jsem její stydké pysky, a pak zasunul jazyk co nejhlouběji dovnitř. Prázdnou chodbou se rozlehlo Moniččino hlasité heknutí. Podíval jsem se nahoru a viděl, jak se kouše do ruky, aby zadržela milostné sténání.

Vstal jsem, a políbil ji na ňadra.
„Otoč se a předkloň se.“ poručil jsem. „Musím už do tebe!“
Vůbec neprotestovala a poslušně na mne vystrčila svůj zadeček. Přskočil jsem k ní, a jedním rázem doní pronikl až po koule. Monika se prohnula v kříži a hlasitě zafuněla „Oooh… ty bejku…“ ale to už jsem přirážel dovnitř a Monika jenom držela. Ani nebyla schopná přirážet. Nastavovala pičku mým útokům, a kolena se jí třásla rozkoší a vzrušením. Naposledy jsem přirazil a posadil se na schody.

doprovod-17 „Pojď, vyskoč si na koníčka!“ vybídl jsem ji. Monika se na mne hned vrhla, jako by nechtěla ztratit jedinou vteřinu. Hned mne obskočila a nabodla se na mého ptáka. Nasedla si na něj a blaženě vrněla. Chvíli si mne takhle vychutnávala, pak se chytila zábradlí a začala po mně rajtovat. Přirážela víc a víc, a její vlasy vlály před mým obličejem. Sevřel jsem zezadu její ňadra. Byla krásně měkká a přitom pevná. Křečovitě jsem je svíral a tisknul v dlaních. Monika stále zrychlovala, a já začal přirážet. Chytil jsem ji za boky a několikrát si ji mocně narazil na svůk úd. Už to na mně začalo přicházet.

„Pojď, dělej… já za chvilku… “ vyhekl jsem. „Ooooh… oooh… já taky, já taky… “ vyrazila se sebe Monika a chodbou zaznělo její zakvílení. To už jsem nevydržel.

Narazil jsem si ji a svého ptáka a zároveň prudce přirazil. A znovu a ještě… „Aaaah… !“ zasténal jsem a vystříkl první porci semene do hloubky jejího lůna. Nevnímal jsem nic kolem sebe, celý svět se mi scvrkl na horký klín vyplněný mým mužstvím, kterým jsem do ní pumpoval dávky spermatu. To báječné a vzrušující tělo nabodnuté na mém vztyčeném kopí se chvělo rozkoší. Nedokážu odhadnout jak dlouho trvalo náše společné vyvrcholení. Ale skončilo právě v okamžiku, kdy se na chodbě rozsvítilo světlo.

Monika mne popadla za ruku a zatáhla o patro níž ke sklepům. Někde nad námi se otevřely dveře, chvíli bylo pátravé ticho, pak světlo zase zhaslo a dveře se zavřely.

„Asi jsme někoho probudili.“ usmála se na mne Monika.
„Ale to hlavní jsme už stihli.“
Objal jsem ji, a políbili jsme se na rozloučenou. Díval jsem se za ní, jak stoupá nahoru po schodech, a po vnitřní straně stehen jí stéká lesklý pramínek.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 74 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář