Ve třech se to lépe táhne

Martina je perfektní kočka. Černovláska se skvělým tělem a báječným poprsím. A mušlička? Ta je k zulíbání! A navíc má pro mne pochopení. Když se mne otevřeně zeptala co bych si přál k narozeninám, odpověděl jsem stejně otevřeně, že bych si rád vyzkoušel sex ve třech. Tedy s ní, a ještě s nějakou další holkou.

Věděl jsem, že je Martina poměrně liberální a nikdy na mne nežárlila, ale stejně mne její reakce překvapila. Řekla totiž: „Tak já pozvu Irenu a můžeme si spolu pěkně užít!“

Ukázalo se totiž, že Martina sice není lesbička, ale ráda se občas pomazlí s jinou dívkou. Neříkala tomu sex, ale jenom mazlení. Je jí příjemné, když cítí doteky ženského těla, ráda se líbá a hladí, a vyvrcholení pro ni prý není to hlavní.

vetrech-01 Ať je to jak chce, moc se mi její nápad líbil a hned druhý den večer přišla i s Irenou. Když nás představila, Irena se k mně přitulila a políbila mne na ústa. Ucítil jsem na okamžik teplo jejího těla a dráždivou vůni parfému. Měla stejně krásnou postavu jako Martina, a byl bych opravdu v rozpacích, kdybych se měl rozhodnout která z nich se mi líbí víc. Na rozdíl od Martiny byla Irena blondýna s krásnou sametovou kůží a náramně sexy hlasem.

Obě holky mne okamžitě a společně svlékly, a hned jsme hupsli do postele.
„Páni, ty máš teda pořádnou kládu!“ ohodnotila mne Irena když se spolu s Martinou uvelebily u mého klína. „Přece jsem ti to říkala!“ odpověděla Martina a dodala pyšně: „Ten nás zvládne obě jako nic.“

vetrech-02 vetrech-03 „Tak dost řečí,“ přerušil jsem je „nemáte pusu jenom na mluvení!“. Ale moje pobízení bylo zbytečné. Ani jsem to nedořekl, a už jsem cítil doteky dvou jazýčků.
„Páni! Tohle až budu mít v sobě…“ zamlaskala ještě Irena a její další slova už nebyla srozumitelná, protože si mne nacpala do úst snad až po mandle. Laskala mého ptáka a jen čas od času bylo slyšet její spokojené vrnění.

vetrech-04 Když Martina viděla jak je Irena spokojená, doslova zářila. Hladila ji po těle, a  šeptala jí do ucha: „Jen počkej až ti ho tam zasune! To bude věc!“. Svezla se k jejímu klínu a začala Irenu líbat a hladit po kundičce.

vetrech-05 Bylo vidět, že to nedělá poprvé. Irena jen tiše vydechla. „Oooh… ty mi to krásně děláš…“ a chvíli mi ho honila rukou. Občas si naslinila dlaň, takže to krásně klouzalo a já byl v sedmém nebi.

„Martino… ty kočko jedna…“ zasténala Irena která už byla očividně vyrajcovaná. „Ty bys mne udělala… ale… mmmm… dneska… oooh… dneska jsme tady kvůli něčemu jinému!“

A Irena se ke mně přitulila a na okamžik jsem ucítil na hrudi něžný tlak jejích koziček. Políbila mne a zašeptala mi do ucha: „Já už tě chci… moc tě chci cítit v sobě!“ A sotva jsem si nasadil ochranu, klekla si na mne obkročmo a pohladila si hladce vyholenou lasturku. Cítil jsem jak se pomalu nabodává na můj pyj. „Aaah… to je macek… Martino já ti tak závidím… uuu… tohleto mít domaaa!“ sténala šťastně Irena.

vetrech-06 vetrech-09 Martina se zatím uvelebila u mé hlavy. Roztáhla nade mnou nohy a přiblížila se svou kočičkou k mému obličeji. Cítil jsem jak je vzrušená.

Sledovala jak se můj penis noří do klína její kamarádky, do klína který sama před malou chvílí laskala svými prsty. Sama už měla lasturku vlhkou vzrušením a tiše vykřikla když jsem se jí dotkl jazykem.

A tak zatímco si Irena užívala jízdy na mém ohonu, Martina slastně vrněla pod doteky mých úst. Zároveň se obě dívky vzájemně hladily a povzbuzovaly.

vetrech-10 vetrech-08 „Jen se na něj pořádně napíchni!“ radila Martina a rukama hnětla Irenina ňadra. Občas ji políbila, a Irena byla doslova ve dvojím ohni. Její pohybe se stále zrychlovaly, byly prudší a tvrdší, a i její sténání se stávalo hlasitější a vášnivější. Bylo znát, že slastný vrchol na sebe nedá dlouho čekat.

„Bože… ještě… ještě…“ vykřikovala Irena. „Já tě cítím až v krku… takovýho ptáka… oooh… já už…“
Nedomluvila. Její tělo na okamžik strnulo a pak se z jejích úst vydral hlasitý výkřik rozkoše. Celá se roztřásla a ještě několikrát se v křeči rozkoše prudce nabodla. Cítil jsem jak se její mušlička stahuje kolem mého údu.

vetrech-07 Pomaličku se vzpamatovávala. Pohladila mne vděčne po hrudi a tiše zašeptala: „To bylo něco… celá se třesu!“ a vděčně políbila Martinu na tvář.

Lehounce vrtěla boky a vychutnávala si ten slastný pocit. Přitom začala Martinu hladit a líbat. „Je mi krásně… a díky tobě!“ šeptala jí přitom. Martina, která už byla silně vzrušená jenom tiše sténala a nastavovala svůj klín mým ústům. Zasouval jsem svůj jazyk do její sladké škvírky, zatímco se již ukojená Irena zmocnila jejích ňader.

„Vy jste se na mne domluvili, co?“ popadla Martina na chvíli dech. Našemu společnému laskání prostě nedokázala odolat.

vetrech-11 vetrech-12 „Takhle mne za chvíli uděláte!“
„Hmmm… a co je na tom špatného?“ zavrněla jí do ouška Irena.

„Nic… já jen… chci tě mít taky v sobě… Já si tě chci taky užít! Pojď… ošoustej mne pořádně!“ zavolala na mne.
Vymanila se z našeho sevření a vytrčila na mne vyzývavě svůj zadeček. Vyšpulila na mne svou lasturku, lesklou a mokrou od jejích šťáviček a mých slin. „Dělej… zaraž mi ho tam… chci tě mít v sobě až po koule… stejně jako Irena… pojď…“

vetrech-13 vetrech-14 Poklekl jsem za ni a pohladil ji po zadečku. Nasadil jsem žalud na okraj její lasturky a jediným přírazem do ní zajel.

„Uuuu.. “ vyrazila ze sebe Martina a zavrtěla slastně zadečkem. Chytil jsem ji za boky a začal přirážet. Projížděl jsem její kundičku pěkně celou délkou svého nástroje. Chvílemi jsem se z ní vysunul a špičkou žaludu dráždil ústí její jeskyňky, abych pak zajel zpátky do ní až po koule.

vetrech-15 Irena se na nás nevydržela jen tak dívat. Lehla si pod Martinu a lízala naše pohlaví. Občas mi naslinila píst, který pak lehounce zajížděl do nadržené kundičky, pak mi zase chvíli olizovala koule. Cítil jsem její jazýček na svém šourku, jemné polibky i něžná kousnutí…

Pak její jazýček zamířil ke klínu Martiny. Nahmatala její poštěváček a přisála se k němu. Martina doslova ztuhla. Chvíli zůstala nepohnutě klečet, a pak už se nedala ovládat. Zařičela v divokém orgasmu a nabodla se na mne ve slastné křeči.

vetrech-16 „Jo… jo… OOOH!“ zasténala a překulila se na bok. Irena se k ní hned přitulila a něžně ji hladila. Já jsem to měl také na krajíčku, a vyrcholení Martiny mne dostalo na samotnou hranici vyvrcholení. Stáhl jsem ochranu a začal si ho honit nad těmi voňavými těly, které se objímaly a vzájemně laskaly.

Irena mne pozorovala a nastavila mi svůj zadeček.
„Pojď… udělej se… pocákej nás! Nastříkej mi to na zadeček!!!“

Páteří mi prošlehla rozkoš. Stříkal jsem Ireně na zadeček, na záda… celou jsem ji pocákal svým semenem. Ona jenom slastně vrněla a ňadry se otírala o Martinu, která pomalu rozdýchávala prožitou extázi.

Tak skončila naše první společná trojka. První, ale zdaleka ne poslední.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 68 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář