erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Bylo to jednoho pátečního večera

Bylo to jednoho pátečního večera, kdy jsem společně s Pavlem a Martinou vyrazila do víru velkoměsta. Obrazili jsme několik hospod a diskoték a pořádně si vypili. Dorazili jsme k nám někdy nad ránem. Pavla samozřejmě nenapadlo nic lepšího než si dát ještě chlazené pivko z lednice, takže jsme nakonec všichni skončili položení v obyváku. Ležela jsem na sedačce a nechávala nohy, ať si po té dávce tance odpočinou. Pavel popíjel pivko a posedával v křesle vedle mě.

patecnivecer-001 Martina si přisedla na pohovku ke mně. „Co to bylo za slečnu?“ zeptala jsem se jí, protože jsem si vzpomněla na dlouhý rozhovor, který měla na baru v jednom lokále s nějakou slečnou. „Lesbička,“ odpověděla nezaujatě. „Nevím, co na mně pořád vidí,“ pokračovala dál a kroutila hlavou. Nereagovala jsem, ale místo toho se ozval Pavel: „Měla jsi s ní odběhnout na záchod a byl by pokoj.“ „Nech toho,“ řekla jsem směrem na Pavlovu poznámku. „No co? Na tom snad nic není,“ bránil se Pavel a dopil pivo. „Já bych to teda neudělala,“ trvala jsem si na svém a čekala na Pavlovu odpověď, místo toho se ale ozvala Martina. „Proč ne?“ Nevěděla jsem teď pořádně, jak zareagovat. Martina nečekala a dodala: „Není to špatné.“ „Chceš mi říct…“ načala jsem větu, ale Martina mě přerušila. “ Nezkusila jsi to ještě nikdy?“ „Nikdy,“ odpověděla jsem ji a sledovala jsem, jak se zvedá z pohovky.

patecnivecer-002 Začala mi přejíždět pomalu po těle, převážně přes prsa a rozkrok. „Co to děláš?“ zeptala jsem se. Martina neodpověděla, začala mi pomalu rozepínat zip u riflí a tiše dodala: „Klid.“ Musím říct, že mi její dotyky nebyly nikterak nepříjemné, bylo to určitě alkoholem, který mi koloval v těle, a proto jsem byla tak svévolná. Vždy jsem na nějaké dívčí hrátky pohlížela jako na odpornou homosexualitu a rozhodně jsem to neshledávala vzrušujícím nebo příjemným. Dnes jsem se ale nedokázala bránit. Alkohol mě příjemně hřál a Martininy doteky byly tak příjemné a jemné, a než jsem se nadála, cítila jsem, jak mi rifle sklouzly přes kolena ke kotníkům. „Podívejme se,“ řekla Martina a pozvedla obočí. Zajela mi prstem pod kalhotky a projela mi kundičku. Byla jsem vlhká – nic jsem na její poznámku neodpověděla, jen jsem se nechala laskat – a nadržená. Ucítila jsem, jak mi její jazyk zajel do kundičky, rozrážela mi tu mou malou lasturku a přejížděla po poštěváčku nahoru a dolů a já tekla čím dál víc. Pořádně jsem jí přirazila hlavu do mého klína a nechala ji, ať mě vylíže do sucha, i když jsem moc dobře věděla, že se jí to nepovede. Bylo to perfektní, orální sex mám ráda, ale od Martiny to bylo naprosto něco jiného, její doteky nebyly hrubé a jednotvárné, hrála si se mnou a přiváděla mě do varu. Když jsem se po chvíli odhodlala otevřít oči, uvědomila jsem si, že je tu ještě s námi Pavel, který po celou tu dobu jen tiše seděl a pozoroval nás.

patecnivecer-003 Držel v ruce svůj nástroj, viděla jsem, jak mu mezi prsty pulzuje, a sledoval nás s pohledem hladového psa. Chtěla jsem ho tam mít. Odstrčila jsem Martinu, která si také až teď všimnula Pavla, poklekla jsem na pohovku a nahnula se nad Pavla sedícího vedle v křesle. Vzala jsem do úst tu jeho kládu a chtělo se mi ji spolknout. Martina mi zatím projížděla kundičku zezadu. Byla jsem tak nesmírně nadržená, musela jsem ho mít v sobě. „Vraž mi ho tam,“ řekla jsem Pavlovi. Na nic nečekal, vyměnil si post s Martinou a pronikl do mě zezadu.

patecnivecer-004 Přirážel jako králík. „Šukej mě!“ dralo se mi z úst a Pavel hecován přidával na intenzitě. Martina zaujala Pavlovo místo v křesle, roztáhla nohy a ukázala na mě svou kundičku. Na mně si už vyhrála, teď jsem jí byla zase dlužná já. Nedostala jsem se jí mezi nohy jazykem, takže jsem ji zpracovávala jen prsty, ale i tak se hlasitě rozvzdychala. Byla také mokrá, tekla jako vodopád. Zajížděla jsem ji prsty do kundičky a ven, pohrávala jsem si s jejím poštěváčkem, zatímco mě Pavel zezadu ničil svými silnými přírazy. „Chci taky,“ hlesla Martina.

Vystřídali jsme se. Pavel si sedl a Martina se na něj nabodnula, zatímco já si hrála se svou nadrženou kundičkou vedle. Martina hlasitě vzdychala a v rychlém tempu se nabodávala na Pavla. Ten do ní pronikal až po koule a při každém přírazu Martina hlasitě křikla. Popadla jsem do dlaní Martininy prsa a počala je silně mačkat, což stupňovalo jak mé, tak převážně její vzrušení. Pavel si pochytil Martinu a položil ji na bok. Musela jsem jim uvolnit pohovku, aby mohli svou novou polohu aplikovat. Martina nepřestávala křičet a Pavel jako stroj jí šukal v tom samém tempu. Až teď mi došlo, co se to tady děje. Klečela jsem na podlaze před pohovkou, na které si to rozdává moje nejlepší kamarádka s mým klukem. Šukají jako zvířata a já se na to dívám. Nikdy bych si nic nezačala s dívkou a nikdy bych nikoho nenechala, aby si to rozdával s mým klukem. A teď to tady mám na dlani všechno a sleduju to se zaujetím a šíleným vzrušením. Nevydržela jsem se jen dívat. Přisála jsem se Martině na kundičku. Jako dítě jsem sála a lízala tu její horkou a mokrou dírku. Jazykem jsem přejížděla až na Pavlův penis a slízávala z něj všechnu tu šťávičku, kterou doloval z Martiny.

patecnivecer-009 „Já chci taky ještě,“ ozvala jsem se po chvilce, jelikož jsem ten pohled už nemohla vydržet a moje dychtící mušlička potřebovala něco pořádného v sobě. Pavel si sedl a já na něj naskočila jako na koníka. Tentokrát to nebyl on, kdo přirážel, ale byla jsem to já, která na něm skákala jako na trampolíně. „Šukej mě, dělej, mrdej…“ dala jsem se do sprostého povzbuzování. Pavel mi drtil mou prdýlku mezi prsty a vracel mi mé přírazy stejnou měrou. Skákala jsem na něm tak rychle, jak to jen šlo a když už jsem měla pocit, že ze sebe nevytáhnu víc, vždy jsem ještě o několik temp zrychlila. „Už budu…“ zvolal Pavel a já z něj seskočila. Pavel se postavil a my s Martinou uklekli pod něj jako poslušné holčičky. Honil si nad námi to své kladivo a náhle zaúpěl a jeho horký proud nám pokryl tváře. Poté se svalil zpět do křesla a dlouze oddechoval.

Já byla tak nesmírně vzrušená ze všech těch událostí, že jsem chtěla – potřebovala – pokračovat. Nevěděla jsem, co udělat první, a tak jsem chytila Martinu a vrazila jí jazyk do pusy. Slízávala jsem jí všechen ten krém, který ji pokrýval ústa a pronikala jsem do jejího krku, kde se naše jazyky proplétaly. Nevím, jak dlouho jsme tam jen tak klečeli – Pavel odešel dávno do postele – snad do rána. Jen jsme klečeli a líbali se. A já věděla, že jsem dnes zažila ten nejúžasnější erotický zážitek ve svém životě. Zatím…
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 95 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář