erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Kancelářský servis

Jana se pohodlně zavrtěla ve svém šéfovském křesle. Podívala se na monitor, pro jistotu ještě jednou nalistovala diář – dnes už žádná jednání, teď už bude klid. Poposedla. Od rána je pěkně nadržená. Za chvíli bude mít pod sebou loužičku! Usmála se při představě, že by si po měsíci šéfování nechávala vyměnit křeslo, protože je na něm mokrý flek. Co by na to řekli kolegové? Neřekli by nic, to by si netroufli. Ale pomysleli by si. A mezi sebou by si toho povídali o to víc.

Ruka jí zajela pod sukni a prstem si přejela po štěrbince. Přes tenounkou látku kalhotek cítila jak je horká a vlhká. I kalhotky už měla pěkně mokré. Zavřela oči, zvrátila hlavu, a bříško jejího ukazováčku samo našlo cestu ke dráždivému místečku na poštěváčku. Má si to udělat sama? Ne, ještě ne. Ještě…

servis-004 Ze snění ji vytrhlo řinčení telefonu. Podívala se na displej – volali jí z recepce. Přejela si jazykem vyschlé rty a snažila se, aby její hlas zněl normálně.
„Ano… jistě… Opravář ze servisu… ano, vím o tom. Pošlete ho ke mně nahoru.“

„Tak opravář… vida vida!“ zabroukala si. Upravila si sukni a jukla do zrcadla, jestli je všechno na svém místě. Usmála se svůdně na svůj obraz, posadila se ke stolu a dala si k uchu sluchátko aby vypadala dostatečně šéfovsky a zaměstnaně. Právě v tom okamžiku se ozvalo zaklepání.

servis-005 „Dobrý den… tak já vám jdu na tu židli“ zahlaholil mladík v modrákách a s kufříkem nářadí. Nechala ho chvíli čekat a pak se na něj podívala zpoza brýlí.
„Copak si přejete?“
„No, jdu vám spravit tu sesli. Jste si stěžovala že vám nějak vrže, tak vám ji dám do rychtyku, co?“
„A musíte ji spravovat? To přeci nevadí. Takové křeslo si snad může sem tam vzrnout, ne?“ dodala dvojsmyslně a nevinně se usmála. Ale mladík jako by to přeslech a hrnul se do práce. Sehnul se, a Janu podráždilo, že si zespodu neprohlíží ji, ale to pitomé křeslo na kolečkách.

servis-009 servis-006 „Jojo, tady ty vinty jsou nějaký vyžvejkaný.“ prohodil znalecky, jako by to čekal. Já ti dám vinty! pomyslela si Jana a přehodila nohu přes nohu.
„Momentík, s dovolením…“ zamrmlal ten odporný kutil, dal jí nohu zpět, otočil si Janu čelem k sobě, roztáhl jí nohy od sebe a… a s vyjící vrtačkou se vrhnul pod tu odpornou sesli!

Tak ať si trhne nohou! pomyslela si Jana a začala si přes kalhotky hladit roztouženou a už dávno pěkně mokrou mušličku. Náhle vrtačka ztichla.

„Poslouchejte… to křeslo nemůžete nechávat takhle ve vlhku! Tam je fajnová mechanika a ta vám takhle zrezne!“ prohodil mladík v modrákách, upřeně se dívaje Janě mezi nohy.

servis-021 Jana mlčky odhrnula proužek kalhotek kryjící její klín. Se skousnutými rty sledovala, jak se horká ústa blíží k jejímu vyholenému klínu. Když ucítila horký dech na své mušličce, zavřela oči a zvrátila hlavu. Jako by jejím tělem projel elektrický výboj, když se špička jazyka dotkla její štěrbinky.

„Ty darebáku!“ zasténala „Takhle mne nechat čekat!“. Ale mladík se nedal rušit. Jazykem pečlivě propátrával záhyby jejího klína. Chvíli kroužil kolem poštěváčku, aby vzápětí projel po celé délce její mokré škvírky. Vychutnával si chuť a vůni jejího vzrušení, aby se nakonec zanořil co nejhlouběji do její svatyňky.

servis-026 servis-028 Jana si rozepnula blůzku a hladila se op celém těle. Vysvobodila svá pevná ňadra ze sevření podprsenky, aby si mohla hladit a dráždit své velké prsy.

Stiskla je v dlaních a slabě vykřikla, když ucítila jak si zvědavé mužské prsty našly cestu do její mušličky. „Mmmm… oooh…“ sténala potichu a užívala si něžného laskání. Cítila v sobě střídavě prsty, klouzající dovnitř a ven z jejího klína, pak zase něžné doteky jazyka a místy polibky horkých rtů na jejím knoflíčku lásky.

servis-038 servis-039 Vstala, aby mohla návštěvníka obejmout a políbit.
„Miláčku…“ zašeptala a přisála se k jeho rtům. Mladík si přivinul k sobě její pružné tělo vonící vzrušením, až ucítila na podbřišku tlak jeho ztopořeného mužství. Nahmatala ho rukou a stiskla přes látku kalhot. Usmála se. „To máme teda kliku, že tě ta holka co má dnes službu na recepci neprošacovala. S tímhle by tě ke mně určitě nepustila!“
„Myslíš? A co by s tím mohla dělat?“ odtušil mladík, sleduje jak si Jana kleká, loví z kalhot jeho stojící úd a vkládá si ho do úst.

servis-040 servis-042 „No, to nevím…“ připustila Jana mezi dvěma sousty, „…ale raději to nebudeme pokoušet!“ Soustředěně si vychutnávala laskání velkého a tvrdého penisu, jehož vůni tak zbožňovala. „Krásně voníš…“ broukla potichu a nasoukala si ho co nejhlouběji do krku. Byla by ho nejraději spolkla… kdyby se do ní vešel.

servis-065 Vzrušovala ji ta velikost. Nabyla žádná panna a už v životě několik chlapů potkala. Ale tenhle nástroj, to byla opravdu třída! Zachvěla se při představě slasti která ji čeká, až do ní bude ten obrovský kus chlapa vnikat.

Přejela ho jazykem od kořenu až po žalud a polaskala ho na špičce. Vsála do úst jedno varle, měla ho plná ústa… Cítila tu dráždivou mužnou vůni, ruka se jí sevřela na vztyčeném klacku.

„Pojď už… vezmi si mne… chci tě…“ Mladík ji rázně otočil čelem ke stolu a sám se postavila za ni. Jana se opřela o stůl a přivřela oči ve slastném očekávání divokého útoku na svou svatyňku. A dočkala se vzápětí.

servis-072 servis-078 Ohromný úd zajel do její úzké mušličky až se Jana zapotácela. Opřela se o desku stolu a už tady byl druhý útok. A za ním další a další… Zatmělo se jí před očima. To dlouhé čekání, potom laskání ústy… to všechno ji natolik vybudilo, že stačilo několik přírazů mohutného samčího údu k rozpoutání orkánu rozkoše.

„Oooh… bože… já už… AAAH“ vykřikla a nohy se jí podlomily. Naštěstí ji muž pohotově chytil a držel aby neupadla, nepřestávaje do ní bušit svým nástrojem rozkoše, kterým ji uváděl v šílenství.

Když se vzpamatovala a otevřela oči, dívala se do usmívajícího se obličeje.
„Už jsem ti někdy řekla, že jseš strašnej bejk?“ usmála se a políbila svého partnera na ústa.

servis-093 „A to jsem ještě ani pořádně nezačal!“ řekl významně a položil Janu zády na stůl. Jana se potěšeně usmála a roztáhla doširoka svá štíhlá stehna, aby do ní mohl vstoupit. Cítila jak do ní zajíždí, jak si jeho žalud razí cestu její mušličkou, roztahuje ji a vniká stále dál a hloub… „Ooooh… to je ono!“

Stál před ní a dlouhými vláčnými tahy projížděl její mokrou kundičku. Cítil ho v sobě, cítila jak v ní klouže dovnitř a zase zpátky a nechává po sobě ten krásný pocit, po kterém se jí dělala husí kůže.

servis-098 „Pojď na chvilku nahoru!“ zavelel náhle a lehnul si na stůl namísto ní. Jana hned vyskočila a sedla si na něj, zády k němu. Chytil ji rukama za zadek, nadzvedl ji, a pomáhal jí nalézt tu správnou polohu. Teď je to ono!

Postupně klesala a cítila jak se nabodává na ten tvrdý masitý klacek.
„Ty mne budeš mít jednou na svědomí!“ zahrozila žertovně když v sobě ucítila ten tvrdý nástroj. Tohle přeci nemůže… oooh… zase? Znovu? To asi…
„AAAAH AAAA!!!“ zařičela, když se přes ni převalila další vlna orgasmu.

servis-099 servis-100 „To… hle… to… je… tak… nád… her… ný…“ drtila mezi zuby, zatímco se sama divoce nabodávala na penis pod sebou. V divoké smršti rozkoše se jí celý svět scvrknul jen na ta dvě těla, pevně spojená a zaklesnutá v sobě.

Po chvíli pomalu otevřela oči. „To byl krása…“ vydechla. S námahou vstala, postavila se na stůl a podívala se na mužské tělo pod sebou. Položila mu své chodidlo na pevné břicho. Bylo krásně teplé a vlhké potem.

servis-111 servis-115 Asi ti odpustím, žes mne nechal tak dlouho čekat. Takhle krásně jsi mi to už dlouho neudělal!“
„Mmmm… děkuji!“ usmál se mladík a pohladil jí kotník. Pak si její nohu přiblížil k ústům a políbil ji na prsty. „Že by velkou paní šéfovou tolik vzrušovali opraváři židlí?“

Oba se rozesmáli. „Jak tě prosímtě napadla taková pitomost? Vydávat se za nějakého montéra…“ zavrtěla Jan hlavou.
„No… když jsem ti včera slíbil, že za tebou přijdu do práce, tak mne napadlo, že ti udělám nějaké překvapení!“
„Ty seš teda dobrej… a příště přijď radši dřív. Už jsem myslela, že si to budu muset udělat sama.“

servis-118 Jana si během rozhovoru klekla obkročmo na svého přítele, a pomalu ho líbala po těle. Cítila v rozkroku tlak jeho zduřelého mužství a zlehka se o něj třela. Pohladil ji po vlasech.

„No… myslím, že jsem dorazil právě včas!“ a pomaloučku zajel svým údem do její mokré jeskyňky.

Jana spokojeně zavrtěla boky a začala se narážet na ten mohutný úd. Dívala se svému příteli do tváře. Milovala ten vzrušený výraz v jeho očích. Podle něj se orientovala… věděla kdy zrychlit, kdy zpomalit… a také věděla, že když se mu v očích takhle zaleskne, že už je to vpodstatě jedno, protože ho už nic nezadrží, vezme si ji, ošoustá, ošuká vystříká… tohle milovala! Jeho tělo se vztyčilo. Stále Svíral Janu v náručí a narážel si ji na sebe. Stále rychleji a divočeji. Jeho vzdechy přešly v hlasité sténání.
„Oooh… ano… miláčku… já už budu… ještě… ještě…“

servis-149 Položil Janu na podlahu kanceláře. Klekla si a lačně se vrhla po jeho údu. Byl napnutý k prasknutí a věděla že ta konečná exploze musí přijít každým okamžikem. A skutečně! Jakmile stáhla předkožku a obnažila velký lesklý žalud, vytryskla z něj první sprška horkého mlíčí.

„Aaaah! Ano! Ano! ANO!!!“ Kanceláří se rozléhaly výkřiky rozkoše a její tvář zkrápěly výstřiky mužského semene. Lapala je ústy, olizovala si je z prstů a polykala. Chutnalo to božsky. Jako vždy.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 81 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář