Monika a Míša

První tohoto druhu:

Venku pršelo jako z konve. Neměla co na práci, ven nemohla tak si uvařila hrnek horkého čaje a zabrouzdala na internetu na jednu seznamku. Na těch stránkách byl i chat,tak se připojila. Nevím,co ji to napadlo – vstoupila do místnosti – HLEDAM HOLKU. Asi spíš toužila prohodit pár slov s někým, kdo nemá mezi nohama penis,ale lasturku. Potřebovala si popovídat o všem co ji trápilo, o jejích radostech a starostech.

Po chvilce upejpavých pozdravů a obyčejných slov, ji oslovila jedna dívka… žena, prostě sympatické stvoření. Začaly si spolu povídat. Mluvily, písmenkovaly, čas plynul. Na dně hrníčku zůstaly jen kapky čaje, ručičky na hodinách ukazovaly noc. Přišlo jí,že se znají tak strašně dlouho, přitom to nebyla pravda. Rozebraly vše, co šlo… i své zkušenosti se ženami. Líbila se jí, viděla ji na fotkách a slyšela z telefonu její hlas. Chtěla zapomenout a podala se touze.

Položila se na postýlku a nechala svou ruku vklouznout ke štěrbince. Začala si hrát, přitom slyšela její hlas v telefonu. prsty klouzaly po poštěváčku a zajížděly dovnitř do lasturky. Povídaly si, jedna druhé říkala, co by té druhé chtěla udělat naživo – když by byly spolu. Jejich vzrušení stoupalo. Obě dvě měly ve svých kundičkách robertky a  dělaly si to spolu. Ona poprvé zažívala sex po telefonu s dívkou. Hrozně ji vzrušovala. Její přerývavý dech, sténání a slova,která nejdou opakovat. Vzrušila ji tak moc, že jí ruka zvlhla touhou a dosáhla orgasmu. Nebyla schopná mluvit, jen hluboce dýchala, srdce jí zběsile tlouklo. Na druhé straně telefonu pro změnu ona začínala přicházet k vrcholu a tak jí ještě pomáhala a povzbuzovala. Po chvilce to na Moniku přišlo také. Míša slyšela jen nádherné sténání a křik v přílivu jejího orgasmu. Byla to slast. V hlavě jí běhalo spousta myšlenek.

Takhle to dopadlo ještě 2x během jednoho telefonátu a byly obě neskutečně – přitom krásně unavené.

Zašla se osprchovat a usnula v pelíšku jako špalek. Zdálo se jí pár snů,ale bohužel si ráno nic nepamatovala. Když se ráno podívala na telefon, byla tam SMSka: „Krásné ráno, sluníčko!“ Tak tohle se jí opravdu nezdálo!!! Odepsala a od té chvíle si vyměnily nespočetné množství smsek. Některé hambaté (mezi nima i MMSky s překrásnými obrázky jejich těl, koziček a kundiček) jiné úplně normální. O dění během dne, o starostech a práci.

Druhý dne večer, když Míša ulehla do pelíšku,tak si k sobe přizvala Monču… alespoň po telefonu. Povídaly si,opět se opakovalo to co předchozí den. Vzrušovala jedna druhou,tak něžně a spontánně. Obě se spolu krásně udělaly. Pod Míšou se objevil mokrý flíček, touha,kterou v ní vzbudila Monika. Popřály si krásné sny a Monika usnula s telefonem u ucha,naprosto šťastná a uspokojená.

Domlouvaly se na setkání, plánovaly průběh dne a noci strávené společně. Těšily se na sebe, nemohly se dočkat.Mělo to být Praze, společná procházka, kafe na Václaváku, pak noc v jednom malebném penzionu,který byl Moničin oblíbený. Míša byla celá nedočkavá.

Když přišel den D, dlouho si vybírala co si vezme na sebe. Věděla,že se Monče líbí černé prádélko,tak šáhla po černou podprsenku a kalhotky, na to natáhla tilečko,které ještě více odhalovalo krásu jejího poprsí. Ještě sukýnku,na nožky žabky a mohla vyrazit! Klepalo se jí srdíčko! Moc se těšila, byla i neznatelně vzrušená touhou po realitě s Mony. Zakoukala se do ní. A ne málo!

Vydala se na vlak a během cesty do Prahy si poslaly spoustu zpráviček. Dopilovávaly naplánované společně strávené okamžiky. Míša měla za úkol políbit Monču jako první. „Prý,snad se nebudeš stydět mi dát na ulici pusinu“ smála se Monča. „No,co… to zvládnu“ odpověděla jí Míša. Do příjezdu vlaku na hlavní nádraží zbývalo sotva pět minut, Mony už na ní čekala. Měla černé kalhoty a tričko s hlubokým výstřihem. Byla hrozně sexy. Taková žena se vším všudy. Měla krásný zadeček…úžasnou buchtičku k umazlení (to věděla Míša z fotek) a ty kozičky… pěkné 4ky!

Vystoupila z vlaku a rozhlédla se po nástupišti. Byla tam! Srdíčko jí zaplesalo, něco jí říkalo,že na tohle opravdu nezapomene. Přišly k sobě, pozdravily se šibalským úsměvem a objaly se. „Těšila jsem se na Tebe a moc…“ řekla Monča. Míša se jen pousmála a přikývla. „Však já také… ty to víš“ a přitáhla si ji k sobě. Jejich rty se spojily a oběma proběhl skoro elektrický výboj. Míše proběhl mráz po zádech. Nádherný pocit, chutnala po jahůdkách a voněla… moc krásně. Na rty jí vtiskla ještě jeden polibek a zatoužila jí vklouznout mezi rty i jazykem,ale styděla se mezi tolika lidmi.

Vydaly se toulat se po Praze a když toho měly obě tak akorát tak dost, zašly si na ledovou kávu do jedné cukrárničky v jedné boční ulici na Václaváku. Seděly vedle sebe, nepotřebovaly mluvit. Z jejich vzájemných pohledů byla cítit touha jedné po druhé. Chtěla ji, moc a nemohla se dočkat večera. Dopily kafčo a šly ještě na záchod. Spolu. Hned co se zavřely dveře,tak Monča natlačila Míšu na stěnu v umývárně a políbila ji. Nenechala se odbýt a vklouzla jí mezi rty jazykem. Dlouze se líbaly, vášnivě, až se začaly místností rozléhat vzdechy. „PŠTttttt“… nebo se bude chtít někdo přidat, řekla Monča. „Ale já Tě nikomu nedám, dneska jsi jenom moje zlatí.“

Byly spolu v kině, na nějaké vtipné komedii. Seděly úplně vzadu na sedačce pro dva. Přitulily se k sobě a když se zhasla světla,tak Monča vklouzla Míše pod sukýnku. Zavrněla blahem. Chtělo se jí zakřičet do celého sálu.. „Chci Tě“ ale… neudělala to. Monča hladila její kalhotky,až byly celé vlhké. Byly obě neskutečně roztoužené. Měly co dělat,aby dokoukaly film a neutekly do rezervovaného pokoje v penzionu.

Po kině si zašly na večeři,kterou skoro odbyly jak byly nedočkavé. Objednaly si šampáňo a společně s jahodama ho celé vypily. Vydaly se noční tramvají na Prahu 8,kde je čekal ráj.

V penzionu se nahlásily a už ve výtahu se vášnivě a něžně líbaly. Jejich jazýčky se proplétaly a kmitaly. Byly vzrušené. Oběma zvlhly kalhotky. Jen co se zavřely dveře do pokoje,tak si Míša opřela Monču o zeď. „Těším se na Tebe celý den… chci se s tebou milovat“… Monika odvětila, že není sama, kdo se těšil. Něžně a vzrušivě se svlékaly, nepřestávaly se líbat a hladit. Zašly spolu do sprchového koutu a tam jedna druhou namydlila skoro až po ouška. Jejich těla se o sebe třela,jejich jazyky zkoumaly rty té druhé. Voda jim stékala po vlasech a vztyčených bradavkách. Dostávala se i na vlhké štěrbinky. Míša si klekla před Monču a vklouzla svým jazykem mezi její závojíčky. Monika zasténala až se jí v návalu té slasti podlomily kolena. Osušily se a odebraly se na obrovské letiště.

Lehly si jedna na druhou, jejich těla po sobě klouzala. Míša svým stehnem jezdila po Moničiné štěrbince. Sténaly vzrušením… přicházejícími orgasmy. Přesunula se níž, hrála si s jejíma kozičkami, lízala a líbala její bradavky. Brala je do úst, něžně je kousala, hladila jí vlhkou mušličku. Její rty sjížděly přes pupík níž a níž. Najednou měla před sebou její mušličku, hladce oholenou štěrbinku – plnou touhy a milostné šťávy. Jazykem po ní přejížděla a pomalu se dostávala mezi závojíčky, až narazila na poštěváček. Vsála ho mezi své rty a jazykem po něm přejížděla. Druhou rukou hladila Monče kozičky. Po chviličce,kdy jí jazyk zajížděl do mušličky a divoce jí tam klouzal… vyměnila jazyk za prsty. roztáhla štěrbinku a dvěma prsty přejížděla po poštěváčku a vklouzávala do kundičky. Píchala ji tam skvostně. Monika sténala… blížila se k vrcholu. Pomalu, nikdo nikam nespěchal. Míša si to vychutnávala, tu její bezmoc a bezbrannost. Dělala si s ní co chtěla. Vzrušovala ji a dráždila k zbláznění. Až najednou Moničiny vzdechy zesílily a její kundička začala svírat Míšiny prsty v přicházejícím orgasmu. Stiskla jí ruku… a vyvrcholila…

Nádherné… zlatí, usmála se Monča.

A teď je řada na mě Miško, teď Ti to tvoje zlobení oplatím!!! Přitáhla si ji k sobě a něžně ji líbala. Nechala ji, ať se postaví na všechny 4 a klekla si za ní. Jazykem přejížděla štěrbinku zezadu, občas jí jazýček zajel i na zadeček. Vtiskávala tam spoustu polibků. Vzala si do ruky robertka a pomalinku jím začala Míšu vzrušovat. Sténala, prosila ať přestane… bylo to neskutečně vzrušující. Píchala jí, dělala jí to přímo božsky. Pak si ji položila na záda a vklouzla do její štěrbinky jazykem. Najednou to tu bylo… krásný mokrý orgasmus. Míša se nádherně udělala a Monika všechno to její mokro slízala…

Přitulily se k sobě a na chvilku usnuly…

A co bylo potom?…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 28 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář