Večírek ve třech

Míša je moje nejlepší kamarádka. Známe se už několik let. Chodíme spolu na diskotéky, svěřujeme si navzájem naše tajnosti, radíme se spolu když je jedna z nás v úzkých. Už na střední škole jsme si vzájemně půjčovaly oblečení, když jedna z nás chtěla obzvlášť silně zapůsobit na nějakého pohledného kluka. A tohle všechno nám zůstalo dodnes.

Minulou sobotu jsem ji navštívila v bytě, kde žila se svým přítelem Patrikem. Ten se zrovna vrátil z nákupu. V náručí držel velkou krabici a zářil jako sluníčko.

vecirek-01 „Ahoj holky!“ zahalekal. „Koukejte, kámoš likvidoval obchod a dal mi na památku nějaké zbylé zboží“. A začal z krabice vytahovat na světlo boží vibrátory, venušiny kuličky a další a další erotické pomůcky.

Začali jsme to společně zkoumat. „Máš hlavně baterky?“ zeptala jsem se, protože při pohledu na tu nadílku mne začalo svrbět celé tělo.

„Jasně!“ přikývl Patrik. „Tak co vyzkoušíme napřed? Holky, odložte si přeci!“ Ale to už nás nemusel pobízet. Za chvíli jsme byly jen v kalhotkách a nakukovaly žádostivě do té krabice, jako mlsné školačky do bonboniéry.

Míša mi jukala přes rameno a jakoby mimoděk mne hladila. „Hele, tohle jsem chtěla vždycky vyzkoušet!“ zajásala při pohledu na malé vibrovací vajíčko.

Patrik hned přístrojek rozbalil a začal se s Míšou mazlit. Já jsem využila chvilky a zalovila v krabici.

„Koukej! Tohle mu nasaď!“ podala jsem Míše podtlakovou pumpičku na penis. Ale než jsme to uvedli do provozu, nebylo podtlaku zapotřebí.

Stejně není nad ruční práci! Odhodili jsme tu zbytečnou věc a začaly Patrikovi honit ptáka, který narostl do úctyhodných rozměrů.

„Ochutnej ho, Eriko!“ pobídla mne Míša. „Je skvělej!“

Za chvilku byl Patrik pěkně nažhavený. Položil si Míšu na záda, roztáhl jí nohy a začal ji přede mnou ošukávat. Vzala jsem si velký umělý penis, posadila se k nim a zasouvala si ho do mušličky.

Za chvilku jsem ucítila na své ruce teplou dlaň. Byla to Míša. „Můžu ti to dělat?“ zaprosila. Roztáhla jsem si závojíčky a Míša mne lízala a šoustala tím červeným umělákem.

vecirek-08 Ne, nejsme lesbičky, ale rády se mazlíme. A nejen s chlapama, ale i vzájemně. Lízala jsem Míše kundičku, zatímco si ji Patrik bral zezadu. Chvíli jsem lízala plátky ženskéhopohlaví, chvílemi jsem jazykem přejížděla po tuhém klacku který zajížděl do promočené mušličky. „Dělejte, ještě… oooh… To je nádhera když mi to děláte oba! Já už to nevydržím… já… ahhh… AAAH!!!“ Míša vykřikla rozkoší a její tělo se křečovitě zachvělo. „Mhmmm… to byla krása!“ zapředla spokojeně jako kočka.

vecirek-09 Míša na chvilku odpadla, ale Patrik byl rozjetý jako hřebec v říji. Když viděl že mám v pičce umělý penis, vůbec ho to nerozházelo. Se slovy: „Když je doma obsazeno, půjdeme k sousedům!“ mi vrazil svůj nástroj do prdelky.

Razil si cestu do mého zadečku, zatímco jsem si protahovala pičku umělákem. Míša se k nám připojila, a za chvíli už byly slyšet jen mlaskavé zvuky a hlasité sténání.

Mhmmm… miluju, když se můžu sama narazit prdelkou na pořádného ptáka! A ten Patrikův stál za to! Nasedala jsem na jeho nástroj a Míša mi přitom laskala pičku.

Oooh… ještě jednou si ho tam zarazím… a… Aaaaoooouuu! Naříkám rozkoší a cítím jak se mi po celém těle rozlévá slast.

vecirek-13 vecirek-14 Patrik byl toho dne k neutahání. Když si dosyta vychutnal můj orgasmus, zabořil se zase Míše do její stále mokré pičky. Ležela jsem pod ní, hladila její stehna třesoucí se vzrušením, a pozorovala jak v jejím klíně mizí a znovu se objevuje dobře promazaný píst.

Patrik šukal chvíli Míšu, chvílemi mi zasunul ptáka do pusy, abych mu ho pokouřila. Už jsme nemluvili, jenom sténali a hlasitými výkřiky oznamovali jednotlivá vyvrcholení.

Jenom Patrik si nechával svůj vrchol až na samotný závěr. Klekl si před nás, stiskl pevně v ruce svůj pyj a několikrát s ním prudce zapumpoval.

„Otevřete tlamičky, kočičky moje! Já už… já… já.. UŽŽŽ! OOOH!!!“ vykřikl hlasitě. Zaklonil hlavu a jeho tělo se prohnulo pod náporem rozkoše.

Jeho penis stříkal proudy semene, nastavovaly jsme mu ústa, tváře, soutěžily jsme, která z nás uloví pro sebe větší část jeho výronu.

Dlouho jsme leželi propletení na jedné hromadě, a užívali si doznívající rozkoše. Na našich tělech se perlil pot smíchaný s Patrikovým mlíčím. Vtíraly jsme si s Míšou tu směs do kůže a vychutnávaly její vůni.

Tak skončil náš neplánovaný večírek který byl první toho druhu, ale zdaleka ne poslední.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 118 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář