První milování

Moje první milování jsem zažila trochu později, než ostatní děvčata. Nikdy jsem nemohla najít dokonalého kluka, který by vyhovoval mým požadavkům, a kterému bych byla připravená dát panenství. Stalo se to na až na vysoké škole. Tam jsem totiž poznala kluka jménem Roman. Chodili jsme spolu dva měsíce a já jsem se rozhodla, že je to už dost dlouho na to, abych mu dala svůj věneček.

Roman už sex zažil. Podle jeho slov s dvěma dívkami, se kterými chodil. Nežárlila jsem na ně. Věděla jsem, že to já jsem tady ta opožděná a divná, když mě to teprve čeká poprvé. Svěřila jsem se se svými úmysly Romanovi a ten, jak jinak, než souhlasil. Domluvili jsme si rande na Valentýna. Podle mě to byla ideální příležitost na takovou věc. Šli jsme spolu do kina a povečeřeli jsme v jedné nobl restauraci. Poté jsme jeli k jednomu romantickému hotelu, který jsme si na tento večer rezervovali.

Všechno šlo podle plánu, převlékli jsme se do pyžama a zapnuli jsme rádio. Roman měl na sobě trenýrky, přes které šlo značně vidět, že je vzrušený. Já na sobě měla sexy černou košilku, kterou jsem koupila speciálně pro tuto událost. Košilka byla velmi volná a já pod ní neměla kalhotky. Na začátku jsem se cítila velmi nesvá. Sedla jsem si na kraj postele a čekala jsem, jak můj kluk zareaguje. Ten hned přiskočil ke mně a obejmul mě. Když jsem byla v jeho blízkosti, nervozita ze mě rychle opadla. Věděla jsem, že to, co dělám, je správné.

Roman mě začal líbat na krku a svalil mě u toho na postel. Ležela jsem na zádech a užívala jsem si ty slastné pocity, když se vám někdo věnuje. Roman mi přejel jazýčkem po lícní kosti, pak se dostal k ústům a vášnivě mě na nich líbal. Polibky jsem mu s chutí oplácela. Obejmula jsem ho a rukami jsme přejížděla po jeho svalnatých zádech. Byly tam mužné a pevné. Po chvíli se jeho pusa přesunula po krku až k dekoltu, kde mi líbal prsa vystavená v push-up podprsence. Jednou rukou zajel k rozepínání a jedním pohybem moji košilku rozepnul. Pomohla jsem mu přetáhnout ji přes záda. Moje prsa byla na svobodě, a on si s nimi mohl volně hrát. Prvně je hladil dlaněmi, pak prsty jemně natahoval moje bradavky, a když jsem vzdychala hlasitě, vzal je do svých úst a sál je.

Všechny ty pocity byly krásné. Takhle jsem si první sex nepředstavovala ani v nejkrásnějších snech. Jenže já se nechtěla mazlit. Chtěla jsem mít sex! Vzala jsem jeho ruku a přesunula jsem ji ke své vagíně, aby pochopil, že už jsem nažhavená dost. Roman můj náznak pochopil a s úsměvem si všiml, že nemám žádné kalhotky. Přejel mi rukou po pyskách a pak znovu. Poté se odvážil objevovat vnitřek a zajel mi prstíkem do mé štěrbinky. Vykřikla jsem vzrušením. Jeho prst se pohyboval krouživými pohyby a zkoumal všechny záhyby mé vagíny. Jenže nechtěl zůstat jen u jednoho prstu, přidal další prst a já cítila, jak se moje dírka roztahuje. Jeho prsty klouzaly tam a zpět. Byla jsem tak mokrá, že jsme ani nemuseli používat lubrikační gel. Roman střídal moji štěrbinku s poštěváčkem. Šílela jsem z tak silných pocitů vzrušení. Chtěla jsem ještě víc. Chtěla jsem mít jeho penis v sobě.

Převzala jsem iniciativu a stáhla mu trenky až ke kolenům. Poprvé jsem uviděla jeho penis. Byl velký a tvrdý. Byl větší, než jsem čekala. Dostala jsem trochu strach. Uviděl mi to na očích a pošeptal mi do ouška, ať se nebojím, že bude něžný. Položila jsem hlavu na postel a čekala jsem, co přijde. Jeho špička penisu se dotkla mé vagíny, ale dál nešel. Chytl si svůj penis do ruky a hladil mi jím mé pysky. Dělala to tak dlouho, než jsem se uvolnila a ony se samy rozevřely. Jeho penis zajel hlouběji. Ucítila jsem náhlý tlak uvnitř mě. Nebolelo to, jen jsem vevnitř sebe cítila jeho penis.

Roman se pohupoval tam a zpět ale jen do hloubky, jakou si sám předem určil. Nezajížděl dále. Prvně jsem byl nejistá, ale po chvíli se mi pohyby líbily a já opět začala vzdychat. Poznal moje pocity a zajížděl hlouběji a hlouběji. Tentokrát už nezastavoval. Viděla jsem v jeho obličeji chtíč. Už nebral ohledy na mě, ale chtěl si užít. Jeho penis do mě pronikl až po okraj a já zavyla bolestí. Roman zastrkával penis a vytahoval pořád dokola. Já jsem se svým požitkem spokojená nebyla. Bolelo to. Ne moc, ale nebylo to příjemné. Celou dobu jsem se snažila jen vydržet. Měla jsem pocit, že je moje vagína celá roztáhnutá. Konečně to bylo tady. Roman se do mě vystříkal a poté se převalil na bok a usnul. A já byla ráda, že už mám svoje první milování za sebou a doufala jsem, že to bude příště lepší. Z této noci zůstala pouze rudá skvrna mé panenské krve na prostěradle.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 94 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Jeden komentář na téma “První milování”

Napište komentář