Šoustání v pražském metru

Byla dopravní špička a v pražském metru byl zase nával. Je to skoro každý den a já to nesnáším. Vmáčknutý do rohu vagonu metra, zoufale se držící madla nade mnou, když jsem obklopen muži a ženami, kteří se vracejí domů z práce. Paže, kolena, lokty a záda kolem mě drtili zaživa. Každý náraz a škubnutí vagonu metra mě nutí houpat se a já jsem nucen vyvažovat svou váhu tak, abych nespadl. A přesto mám pocit, že když se pustím, zůstanu stát, držen záplavou lidí kolem mě.

SexShop Takto jsem trpěl, až do stanice Holešovice. Na této zastávce, jako na každé zastávce, jsem tiše doufal, že někdo vystoupí a já budu moci zase dýchat. S úlevou jsem sledoval některé z nich, jak vystupují, ale nebylo jich dost a naopak nastupovali další. A další!

Zatnul jsem zuby, když se nacpali do již tak přeplněného metra. Konečně se dveře zavřely a my jsme se dali znovu do pohybu, ještě přeplněnější než předtím.

Teprve když jsme chvíli šli, všiml jsem si ženy přede mnou. Byla velmi atraktivní, oči měla upřené do telefonu. Dlouhé zrzavé vlasy jí padaly na ramena a já jsem se podíval dolů a viděl jsem, že její kulatý zadek obepíná černá sukně. Stála zády ke mně a já si uvědomil, že jsme k sobě namáčknutí, tak, že se můj rozkrok přitiskl k jejímu zadku. Snažil jsem se odvrátit pohled a nemyslet na trapnost situace.

Zdálo se, že si toho nevšimla. Přesto, jak se metro houpalo, zjistil jsem, že jsem znovu a znovu tlačen na její kulatou prdelku. Cítil jsem křivky jejího zadku na mém rozkroku a s každým nárazem jsem se k němu víc a víc tiskl. Nebylo potřeba mnoho fantazie, abych měl pocit, jako bych do ní vrážel svůj tvrdý penis znovu a znovu, k čemu mi nemálo pomáhal pohyb metra. Jediné, co bránilo tomu, aby se to stalo skutečností, byly tenké vrstvy našeho oblečení. Bylo tak snadné si představit, že ty šaty jsou pryč. Nemohl jsem si pomoct a nemyslet na to. Ve skutečnosti to byla velmi příjemná myšlenka.

Podíval jsem se na ni a pak jsem se pokusil zaměřit na reklamu na pojištění, která byla inzerována na stěně metra, když jsem do ní znovu a znovu narážel. Trochu se posunula a její zadek se otřel o můj rozkrok. Bylo toho na mě moc. Mráz mi přeběhl po zádech, když jsem ucítil, jak moje tělo začalo reagovat. Kolem rozkroku mi to začalo pnout a ještě více, jakmile se metro znovu rozhoupalo a já s ním. Během několika sekund jsem byl tvrdý jako kámen. Na tváři mi vyrazil pot, když jsem si uvědomil, že si toho všimne. Ucítí na svém zadku mého tvrdého ptáka a začne si myslet, že má co dočinění se zvrhlíkem. Byla by znechucená, možná by křičela nebo se odtáhla, ani o jedno jsem nestál.

Kousl jsem se do rtu, snažil jsem se uklidnit a obelstít své tělo, aby přestalo na tření reagovat. Nefungovalo to. Pokračovala v koukání do telefonu, když jsem se o ní třel svým ztvrdlým penisem, jako by se nic nedělo. Musela si toho všimnout. Možná ne, to bylo jediné, co mě napadlo. Možná si myslí, že je to jen loket. Musel jsem s tím něco udělat. Trochu jsem se pootočil, abych svůj rozkrok dal co nejdále od jejího zadku.

Najednou jsem se lekl. Ucítil jsem totiž ruku, jak se dotýká mého boku. Prsty vnikly do kapsy mých džínů a táhly mě, dokud jsem se znovu neotočil, takže můj rozkrok byl znovu zabořený do kulatých půlek jejího zadku.

Žena přede mnou vzhlédla od svého telefonu. Její modré oči se upřely na mé a já jsem pochopil, co se právě stalo. Byla to její ruka, která mě přitáhla zpět. Byla to ona, kdo mě přitáhl zpátky k sobě. Zpráva byla jasná. Nechtěla, abych přestal. Skoro jsem nedýchal, ale nechal jsem se unášet rytmem metra o něco více, než před tím. Snažil jsem se, aby to nevypadalo nijak podezřele, prostě jsem se houpl, tak jako se houpalo metro s tím rozdílem, že jsem se k jejímu zadku vždy o něco více přitlačil. Moje boky se lehce odrážely o její zadek, tvrději do něj. Cítil jsem tlak při každém přírazu. Tlačila se na mě. Mezi davem lidí jsme nepozorovaně dělali tyhle sexy pohyby směrem jeden k druhému.

Zaklonil jsem hlavu dozadu, když jsem se k ní přitlačil silněji. Procházela mnou slast, když jsem cítil její teplé tělo na mém. Když jsem se na ni podíval dolů, viděl jsem, jak její tváře zrůžověly a pevněji svírala telefon.

Rozhlédl jsem se kolem nás. Zdálo se, že si toho nikdo nevšiml a nezajímal se, o to co se děje. Byli jsme jen my dva v moři lidí. Jednou rukou jsem pustil madla a nenuceně jsem s ní sklouzl dolů. Nechal jsem svou ruku, aby uchopila jednu půlku jejího kulatého zadku. Zlehka jsem ho zmáčkl a a slyšel jsem, jak se ostře nadechla. Když jsem znovu ucítil její ruku, nebylo to tak překvapivé jako poprvé. Její prsty sklouzly k mému zipu a stáhly ho dolů. Pak mi její ruka vklouzla do džínsů a vytáhla můj oteklý penis z trenek.

Když ho osvobodila, samovolně vyskočil z trenek a přitlačil se k jejímu zadku. Jak jen to šlo, zvedl jsem jí sukni. Teprve pak jsem zjistil, že nemá kalhotky, protože můj penis se okamžitě zabořil do jejího nahého zadku. To už mě pohltily moje živočišné pudy a já tomu propadl. Sevřela půlky k sobě a pevně mě sevřela, když jsem do ní přirážel sem a tam. Pevněji jsem jí chytil za zadek. Ztěžka dýchala, když jsem do ní začal tlačit silněji a rychleji a třel jsem její škvírku, čím dál tím tvrději. Najednou se kousla do rtu a tiše zasténala. Cítil jsem, jak se její půlky svíraly v rytmu, když vyvrcholila, a já už jsem to nevydržel. Nemohl jsem zadržet vzdychnutí, když jsem se do ní udělal. Cítil jsem, jak jsem do ní stříkal. Byli jsme natlačeni k sobě, třásli jsme se, obklopeni lidmi, ale nestarali jsme se o to.

Metro zaskřípělo, když zastavovalo v další stanici. Zrudl jsem a pohltila mě panika, když jsem se ve spěchu snažil zastrčit svůj penis zpátky do kalhot a zapnul zip. Ona si rukou si upravila sukni zpět na své místo. Právě včas, když metro zastavilo a dveře se otevřely. Lidé se začali hnát ven a dovnitř. Žena se ode mě odtáhla a něco hledala v kabelce. Vytáhla kartičku, něco na ní rychle napsala a vsunula mi jí do ruky, když se na mě ještě jednou podívala. Její výraz byl klidný a neutrální, ale na krátký okamžik jsem v jejích očích zahlédl záblesk pobavení. Pak vystoupila, jakoby se nic nestalo.

Masturbátory Když odcházela, zahlédl jsem lesknoucí se čůrek stékající po jejích vnitřních stehnech.

Podíval jsem se dolů na kartičkou, kterou mi dala. Byla na ní narychlo načmáraná zpráva: „Příští úterý budu v metru ve stejný čas. Doufám, že ty tu budeš taky.“

Myslím, že ta dopravní špička nakonec není tak špatná.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 41 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář