Probuzení do snu

clinic-sex-003 Znáte ten pocit, že se na vás někdo dívá a pozoruje vás? Měl jsem zavřené oči a doslova jsem cítil, jak si mne někdo prohlíží. Pomalu otevírám oči a štěrbinou mezi víčky vnímám pološero nemocničního pokoje. Ležím na zádech a cítím ten divný zápach desinfekce. Nade mnou se někdo sklání, mám problém zaostřit… jako by to bylo několik lidí… jsem jako omámený… spíš tuším než skutečně vidím… bílé pláště… dlouhé vlasy, bujné poprsí deroucí se z blůzky… Cože?

clinic-sex-008 Zavírám oči a usilovně přemýšlím. Ale nevím o čem. Zkouším vymyslet, o čem jsem chtěl přemýšlet, ale marně. Vzdávám to. Cítím na hrudi studený dotek. Je to něco kovového… otevřu oči a… jasně. Doktor si mne přišel poslechnout fonendoskopem. Dívám se na ruku, která drží ten doktorský nástroj a něco mi nehraje. Můj doktor má šedesát let a pleš. Určitě si nelakuje nehty na černo. Sleduju očima kam ta ruka vede… Podle fonendoskopu a bílého pláště je to doktor, ale podle dlouhých lesklých černých vlasů, štíhlé postavy, sexy opálené pokožky a poprsí velikosti E je to… nějaká nová doktorka?

„No, to je dost! Už jsem myslela, že se neproberete!“ usmála se na mne a dodala trochu vážnějším hlasem: „Nebojte všechno bude v pořádku“. To mne rozhodilo a definitivně probudilo. „Co? Co by nemělo být v pořádku? Vždyť jsem zdravý!“ vyrazil jsem ze sebe. „Jen klid, nemusíte se bát.“ Naklonila se ke mně, takže jsem ucítil vůni jejího parfému, opřela se svými pevnými prsy o mou ruku a chvíli se mi dívala do očí. Nevěděl jsem, jestli mám ucuknout a upozornit tak, že cítím na paži její bradavku, ale nakonec jsem zůstal. Ostatně… nebylo to nepříjemné. Každý nemá tak sexy ošetřující doktorku se smyslnými rty, které jsou našpulené, jako připravené k polibku.

clinic-sex-030 clinic-sex-031 Sklonila se ještě níž, až jsem v uchu cítil teplo jejího dechu a tiše zašeptala: „Stojí ti?“ Takovou otázku jsem opravdu nečekal… ale vzápětí jsem si uvědomil, že má něco do sebe. Opravdu jsem byl vzrušený! Doktorka ze mně začala pomalu stahovat deku. Sakra… je to ostuda, když mi stojí? Nebo co to znamená? Ležel jsem před doktorkou s odhaleným klínem a pevně ztopořeným údem. „Hmmm… “ prohodila zamyšleně a vzápětí jsem ucítil na penisu její teplou dlaň. Stiskla mne… napřed lehounce, jako by mne hladila… pak silněji… „erekce osm na jedenadvacet…“ dodala a chytila mne oběma rukama. Zasténal jsem a zatmělo se mi před očima. Absolutní tmu způsobilo bujné poprsí paní doktorky, které mi přitiskla na obličej. Zalapal jsem po dechu: Kam jsem se to sakra dostal?

clinic-sex-044 Najednou cvakly dveře a do místnosti vstoupila… nebo spíš veplula další… další… že by taky doktorka? Kdybychom nebyli ve špitále a kdyby neměla bílý plášť a brejle tak bych nikdy neřekl, že je to doktorka. Lesklé dlouhé vlasy, sametová, nádherně opálená pokožka a výstřih odhalující bujné a pevné poprsí. Co to sakra je? Všude se říká, že máme málo doktorů a tady jsou hned dvě a obě jako vystřižené z reklamy na mlíko! Sice neměla kolem krku fonendoskop, ale byla nejen víc sexy než ta první, ale byla asi taky větší kápo, protože tu první poslala pryč. Udělal jsem smutný obličej, protože to přerušené ruční vyšetření se mi docela líbilo. Ale brzy jsem zjistil, že nebudu změny litovat.

Mrkla do lejster, zamumlala „Hm… zvětšení penisu… jo… osmička… tak se na to podíváme!“ a zálibně si začala prohlížet můj vztyčený úd. Překvapeně jsem zamrkal. Cože? Zvětšení penisu? „Paní doktorko… vy jste mi zvětšili penis?“ Ale doktorka neodpovídala. Měla mne totiž právě plná ústa. Jednou rukou mne pevně chytila a zavedla si mé mužství hluboko do krku.

clinic-sex-070 Chvíli takhle nehnutě zůstala… jen nasucho polykala a já cítil slastné šimrání na údu. Co je tohle za podnik? napadlo mne. Namísto doktorů tady mají sexbomby, které tě při vizitě vykouří… a… oooh… mhhh… a… docela kvalitně! Takže – stěžovat si nebudu, aspoň prozatím.

Díval jsem se, jak dlouhovlasá krasavice lačně olizuje můj kolík, až se jí mlží brejle. Vypadalo to, že je vzrušená a měla trochu nejistý hlas, když mi oznámila: „Vypadá to, že je všechno v pořádku. Ještě uděláme zátěžový test.“ A než jsem se vzpamatoval, vyskočila na postel, rozkročila se nade mnou a vyhrnula plášť. V tom okamžiku jsem zjistil, že tahle doktorka se obejde nejen bez fonendoskopu, ale i bez kalhotek!

Podřepla si, obrátila ke mně hlavu, aby se na mne usmála, a pak… oooh… nasedla si na můj vztyčený pyj. Chytil jsem ji za boky, ona zvrátila hlavu a ze rtů se jí vydral slastný sten. Její kundička mne pohltila, zajel jsem do ní jako po másle. Teprve teď jsem poznal, jak moc byla vzrušená. Šťávičky jí z mušličky přímo odkapávaly a stékaly po mém dříku.

clinic-sex-108 clinic-sex-117 Byli jsme zrovna v nejlepším, když ze znovu otevřely dveře. Vůbec mne nepřekvapilo, že v nich stála krásná štíhlá vysoká blondýna s modrýma očima, nádherně modelovanými smyslnými rty a hlubokým výstřihem. V něm se rýsovala dvojice krásně vyvinutých kůzlátek, až mne napadlo, že tady všechny doktorky povinně podstupují zvětšení prsou, aby takříkajíc zapadly. Jediné co mne překvapilo bylo to, že ona byla překvapená. Nějak jsem si na ten osobní přístup k pacientům rychle zvykl. Ale tahle paní doktorka byla zjevně rozrušená tím, co tady vidí. Dokonce jsem měl pocit, že je jí do pláče. A její kolegyně, která mne ojížděla, skutečně trochu zahanbeně slezla.

„Vždyť…“ zafňukala ta blonďatá krasavice „dohodly jsme se, že dneska budu zkoušet já!“ Překvapeně jsem zamrkal. Takže to, že se tady šuká nebyl ten hlavní problém. Jí prostě vadilo, že si neštrejchla sama!

clinic-sex-125 clinic-sex-155 „Tedy, jestli k tomu můžu něco říct“ ozval jsem se nesměle, „tak my jsme tady s paní doktorkou sotva začali. A budeme rádi, když se k nám přidáte. Že?“ obrátil jsem se drze na tmavovlasou krasojezdkyni, které po vnitřní straně stehen stékal lesklý pramínek. Ta jenom horlivě zakývala, jako malá školačka. Blondýna pookřála, utřela si nos a usmála se na mne. „Děkuju“ řekla a políbila mne na penis.

Zkrátka, za chvíli jsme byli všichni kamarádi. Obě kočky mne nádherně kouřily a já byl v sedmém nebi. Chvílemi jsem zavíral oči a zkoušel poznat, čí jazýček mne právě laská. Ale většinu času jsem se díval. Nemohl jsem se nabažit toho pohledu na dvoje krásná ústa, peroucí se o můj úd. Užuž jsem začal přemýšlet, do které se zasunu dřív, když vtom… co byste řekli?

clinic-sex-167 clinic-sex-171 No ovšem. Otevřely se dveře a v nich – to mne trochu zaskočilo – nestála sexy doktorka. Stály tam totiž dvě sexy doktory. Ta první byla černovláska, která mne probudila a pak byla vyhozena svou brejlatou kolegyní, a ta druhá… ta měla červené vlasy, úžasně pevné pružné štíhlé tělíčko, které (jak jsem za chvíli zjistil), bylo tak hustě potetované, že mohla děla reklamu pro tetovací salón.

„Takže tady se jedou zátěžové pooperační testy, a nám se nic neřekne, jo?“ zahlaholila rudovláska a všechny se vrhly na můj penis jako vosy na ocucaný bonbón. „Počkejte, necpěte se! Musíme v tom udělat pořádek!“ pokoušela se rudovláska zjednat nějaký pořádek, ale marně. Můj úd šel z ruky do ruky a z dlaně do úst. Už jsem to nemohl vydržet. Kuřba to byla sice dobrá, ale asi pochopíte, že jsem nechtěl zůstat jenom u kouření. Vstal jsem, holky doktorky se přeskupily a já jsem se díval dolů, do těch jejich žádostivých očí. Tak kterou si vezmu jako první?

Kočky to byly všechny, tak jsem vybral tu, která mne probudila. Byla první, kterou jsem po narkóze viděl, tak ať si taky jako první užije. Ohnul jsem ji přes postel a projel špičkou údu po její štěrbince, která se leskla vzrušením. Ne, tohle jsem už nedokázal dál prodlužovat. Prostě jsem ho vrazil hluboko do její kundičky, až těžká masivní postel popojela o dobrého půl metru.

clinic-sex-235 clinic-sex-227 Páni, to byla slast! Divoce jsem přirážel, až černovláska řičela rozkoší. Bušil jsem do toho jako vzteklý, potřeboval jsem vybít všechnu tu svou nashromážděnou energii. Vrážel jsem svůj kolík do její promočené mušličky znovu a znovu… a znovu… Ostatní se shlukly kolem nás, ta s červenými vlasy se nechala lízat od černovlásky, kterou jsem právě obdělával, a blondýna… ta si klekla vedle mne, Seděla tam jako oddaný psíček a žádostivě koukala svýma velkýma očima vzhůru. Jako by říkala: „Já chci taky kousíček!“

Dokázali byste odolat takovému loudění? Já tedy ne. Vysunul jsem se ven a nabídl blonďaté krasavici svůj penis k olízání. Lačně se na něj vrhla a něžně z něj olízala šťávičky své kolegyně.

clinic-sex-252 Rozepnula si bílý plášť a odhalila své přepychové poprsí. Neodolal jsem, musel jsem ji pohladit a mé prsty chvíli bloudily po té krásné hladké kůži. Políbila mne na tvář a já jí tiše pošeptal „Teď chci tebe!“. Blondýna zrůžověla radostí a očekáváním. Holky si vyměnily místa, má nová favoritka si lehla na záda a roztáhla své krásné dlouhé štíhlé nohy. Její kundička byla už řádně promočená a i do ní jsem zajel na první pokus až na doraz.

Ostatní děvčata se příjemně a nenásilně bavila. Hladily se, vzájemně si lízaly kundičky a občas jsem zahlédl i mrštné prstíky, mizející v intimních skulinkách. Potetovaná rudovláska se přitočila k nám a jazýčkem jemně olizovala krásné bradavky blondýnky, kterou jsem měl nabodnutou na svém údu. Byla v sedmém nebi, jenom slastně vrněla a dožadovala se dalšího a dalšího pokračování.

clinic-sex-315 clinic-sex-317 Zaútočil jsem prudce proti jejímu klínu a kráska nabodnutá na můj rožeň explodovala v gejzíru rozkoše. Jejím vzepjatým tělem projela slastná křeč, na několik vteřin bez pohybu strnula a pak se roztřásla v doznívajícím orgasmu.

Rudovláska spokojeně pozorovala vyvrcholení své kolegyně a laskala ji svými rty, které se pomaloučku polehoučku přesouvaly ke klínu, ve kterém byl hluboko zanořený můj kolík. Žádostivě na mne mrkla, já se vysunul ven a nabídl svůj nástroj rozžhavený divokým šoustáním jejím ústům.

clinic-sex-329 clinic-sex-334 Nu, abych nenudil… prostě jsme ti to všichni náramně užívali. Ukázalo se, že holky se rády mazlí i mezi sebou, takže když jsem zrovna zabýval jednou, ostatní si vystačily samy. Střídaly se pravidelně na mém kolíku, postupně jsem je vyzkoušel všechny a nemůžu říct, že by některá z nich byla horší nebo lepší než ostatní. Všechny byly vášnivé a divoké a každá měla své kouzlo.

Rudovláska byla asi nejdivočejší. Osedlala si mne a rajtovala po mně jako o závod a přitom se ještě stíhala mazlit s blondýnkou, která se rozkročila nad mými ústy.

clinic-sex-363 clinic-sex-385 Měl jsem tvář úplně mokrou od jejích šťáviček, ale dvojhlasné sténání nad mou hlavou mi bylo dostatečnou odměnou. Tmavovlásku jsem měl přisátou na svých slabinách. Lízala mi koule a občas si uzurpovala pro sebe můj úd, aby si ho mohla pokouřit. A její vystrčená zadeček zase vábil obrýlenou dlouhovlásku, která jí lízala mušličku a občas zajela svým rejdivým jazýčkem i do druhé dírky.

V jednu chvíli se holky seřadily hezky jedna vedle druhé a já se zasouval do jedné kundičky za druhou. Jen jsem párkrát přirazil a tradá… jedeme dál!

clinic-sex-450 clinic-sex-465 Při každém přírazu jsem si říkal, že už to dál nevydržím a že se už už vystříkám… ale když jsem viděl hned vedle další lačnou mušličku, neodolal jsem a pokračoval jsem dál a dál.

Mimochodem – obrýlená dlouhovláska nebyla tak přísná jak na první pohled vypadala. Když jsem zajel do jejího klína, hlasitě vykřikla a začala usilovně přirážet. Měl jsem pocit, že se mého penisu zmocnila sametová přísavka, která se ze mne snaží vysát duši. Bylo to hodně vášnivé a rozhodně ne nepříjemné.

clinic-sex-496 clinic-sex-497 Takhle jsme si to rozdávali ve volném stylu systémem „zasuň kam můžeš“. Holky se spolu mazlily, kočkovaly se a lízaly si dírky, a já kolem nich chodil, tuhle si líznul, tamhle zasunul a jinde se nechal laskat mrštným jazýčkem. Vzduch byl prosycený vůní vzrušených ženských těl a pot se z nás jenom řinul.

Postupně jsem musel zkracovat dobu, po kterou jsem byl některé z těch rozříjených kundiček, protože jsem to měl na krajíčku ale pořád jsem se ještě nechtěl vystříkat.

clinic-sex-555 clinic-sex-557 A nakonec to byla blondýna, která mne svými krásnými ústy doslova dokouřila až k orgasmu. Vzala si mne do úst a jemně laskala svými nádherně modelovanými rty obnažený žalud mého penisu. Jazykem přitom dráždila uzdičku a já doslova tekl blahem. K tomu se přidala černovláska, která mi zespoda lízala kolky a slabiny a to bylo teprve něco!

Úplně se mi roztřásly nohy a já cílit, jak se nevyhnutelně blíží mohutná exploze. „Já… já… už… budu…“ zasténal jsem hlasitě.

clinic-sex-619 Když to viděly paní doktorky, klekly si hned přede mne a lačně čekaly na můj výstřik. Cítil jsem, jak to ve mně pulzuje, páteří mi prošlehly tisíce voltů a… „Aaaah! Jooo… Ooooh… Mhmmmm….“ Proudy horkého spermatu jsem kropil ta rozžhavená těla pode mnou a cítil, jak mi slábnou nohy. Hlava se mi zatočila, před očima se mi zatmělo a pak najednou tma.

Otevřel jsem jedno oko a bylo mi bídně. Bolela mne hlava, měl jsem hroznou žízeň, a pomalu se probíral k vědomí. Když jsem zaostřil na postavu, která se skláněla nad mým lůžkem, překvapeně jsem zamrkal. Sestřička, která mi podávala prášky nebyla rozhodně tak vyvinutá, jako ty čtyři paní doktorky a už vůbec neměla chuť si se mnou něco začínat. Chvilku jsem si to skládal v hlavě a snažil se zrekonstruovat, co se to se mnou v posledních hodinách dělo. Pravda byla smutná. Neměl jsem zvětšený penis, ale vyoperované slepé střevo. Po narkóze mně všechno bolelo. A na vizitu nepřišla čtveřice skotačivých krasavic s vyvinutými hrudníky, ale malý plešatý doktor.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 88 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Probuzení do snu” (celkem 5)

Napište komentář