erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Mejdan

Rád chodím na večírky. Člověk tam pozná nové lidi, pobaví se, a to je přesně to co potřebuju. Nedávno mne pozval Mirek na večírek který se konal u něj doma. Pozval tam spoustu lidí které jsem neznal, ale to mi nedělalo vůbec problém. Po pár skleničkách se lidi stávají přátelští… někdy až srdeční. Navíc jsem byl tou dobou sám, a tohle byla dobrá příležitost jak někoho sbalit.

Když jsem dorazil na místo, mejdan už běžel na plné obrátky. Kamarád mi namíchal něco dobrého k pití, klábosili jsme, a já se zároveň rozhlížel po holkách. Vynechal jsem ty, které tam byly očividně s  nějakým chlapem a můj pohled padl na dlouhovlasou blondýnku. Nevypadala nejhůř, a kromě toho: já jsem na blondýnky vyloženě zatíženej. Bavila se s nějakou kamarádkou a žádní chlapi se kolem nich nemotali takže nehrozilo že bych kamarádovi nebo sobě dělal nějaký trable.

mejdan-01 „Co je to za kočky?“ zeptal jsem se Mirka a ukázal nenápadně očima na ty dvě.
„Ta blonďatá je Simona a ta druhá Vlaďka.“ řekl a začal se uculovat. Nojo, už mne zná a ví jak jsem na blondýnky vysazenej. Šťouchl jsem ho do žeber a šel si přisednout k těm dvěma.

„Můžu si přisednout k těm nejhezčím holkám které tady jsou?“ zapředl jsem rozhovor svou oblíbenou lichotkou. Holky se zachichotaly a já se vmáčkl vedle nich. Chvilku jsme povídali a já si všímal jak kolem začíná atmosféra houstnout. Začaly se formovat dvojice které se k sobě tiskly nejen při tanci, a sem tam už bylo vidět povalující se kusy oblečení které jejich majitelky v daný okamžik vyhodnotily jako nadbytečné. Byl nejvyšší čas ujmout se iniciativy. Zkoušel jsem Simonu hladit, ale dělala jakoby nic. A jako vrchol všeho jsem najednou ucítil jak Vlaďka začala hladit mou ruku kterou jsem měl na stehně Simony. Co teď? Vlaďka nebyla zrovna můj typ a Simona se tvářila jako že se dobře baví, ale zároveň si dávala záležet na tom aby bylo jasné, že já s její dobrou náladou nemám vůbec nic společného.

„Skočím vám pro nějaký drink. Nechte se překvapit!“ rozhodl jsem se. Do kuchyně jsem se musel doslova prodrat mezi rozpálenými těly. Všichni už byli nalepení na sobě, a bavili se docela nenuceně.

mejdan-06 A nejen kluci s holkama. V kuchyni se Mirek snažil stáhnout nějaké macaté brunetce kalhotky, ale nenechali se vůbec vyrušovat. Jenom se trochu posunuli, abych mohl do mrazáku pro led. Páni! Všichni už jsou v náladě, a jenom ta Simona se na mne tváří jako kdybych nebyl.

Nalil jsem dvě sklenice vodky. Jednu pro Simonu aby byla povolnější a druhou pro Vlaďku aby dala pokoj. Hodil jsem tam led jen to žbluňklo, a vydal se zpátky. Když jsem se propletl klubkem těl, zůstal jsem zaraženě stát. Teprve teď mi došlo, proč se na mne Mirek tak uculoval když jsem se ho ptal na Simonu.

mejdan-02 Nechechtal se proto že je blondýnka. Chechtal se proto, že TYHLE dvě holky rozhodně žádného chlapa nepotřebovaly. Vlaďka byla pohodlně usazená v křesle, stehna od sebe, a mezi nimi rejdila Simona jazykem. Kalhotky měla shrnuté stranou, takže bylo vidět kousek její buchtičky. Stál jsem tam jako trouba, v každé ruce skleničku s vodkou a zíral. Vlaďka se blaženě usmívala a když si mne všimla, vrhla na mne pohled který zcela jasně sděloval, že teď už chtějí být samy.

„Můžu si cucnout?“ ozvalo se vedle mne, a zároveň jsem cítil jak mi někdo bere z ruky jednu skleničku. Byla to sice bruneta, ale kus! Měla tělo, které stoprocentně vyvážilo barvu vlasů.
„Jasně. Namíchal jsem to speciálně pro tebe!“ zalhal jsem pohotově. Usmála se a já spojitě prodlužoval konverzaci. „Zatančíme si?“ Přivřela oči, vrhla na mne další úsměv při kterém mne až polilo horko a řekla rezolutně: „JASNĚ!“

mejdan-03 mejdan-04 Když jsem mluvil o tanci, byla to spíš nadsázka. To co se dělo na malinkatém parketu mělo s tancem společného pouze to, že se to provádělo za doprovodu hudby. Moje nová společnice byla sice oblečená tak, že jsem mohl její postavu ohodnotit už na první pohled, ale teď jsem se mohl přesvědčit skutečně na vlastní ruce, že má tělo se kterým se vyplatí kamarádit. Simonu jsem pustil z hlavy, protože tohle bylo stvoření které rozhodně nevypadalo na to, že by mne opustilo kvůli nějaké holce.

Chvíli jsme tančili pak jsem namíchal další drink a šli jsme se posadit. Zapadli jsme do měkkoučkého křesla a Helena (tak se to sladké stvoření jmenovalo) se ke mně docela samozřejmě přitulila. Měla už zjevně něco vypito, a chovala se hodně kamarádsky. Moje výlety dlaní po jejím stehně vyvolávaly obvyklé chichotání, ale když jsem se propracoval kousek výš, začínaly se jí přivírat oči a moje ruka zaregistrovala snížený odpor.

mejdan-07 Políbil jsem ji na ústa. Sotva se naše rty setkaly, vjel mi do úst její jazyk. Tohle jsem tedy nečekal. Když jsem popadl dech zašeptal jsem jí do ouška „Hrozně moc a moc bych tě chtěl ošoustat!“. Helena mne políbila na ucho a zašeptala ještě o něco hlasitěji než já „Hrozně moc bych tě chtěla vykouřit!“

To už jsem nečekal, vzal ji za ruku a odváděl ji pryč. Věděl jsem že nahoře má Mirek dva pokoje, a když budeme mít štěstí, tak by tam mohlo být volno. Z prvního pokoje se ozývalo pravidelné sténání postele procházející zátěžovým testem. Tak vida, pomyslel jsem si. Ta buclatá Mirkova kamarádka nakonec své kalhotky neuchránila. Helena si dala prst k ústům a zakřičela opilecké „Pšššt!“, načež se sehnula ke klíčové dírce.

Když jsem uviděl její vystrčený zadeček, neodolal jsem pokušení. Rozepnul jsem si kalhoty, odhrnul její kalhotky stranou a zajel zezadu do její mušličky. Byla tak mokrá, že jsem pochopil proč jsem ji nemusel přemlouvat. Naopak. Tady skoro hrozilo že se budu muset bránit.

Helena jenom vyjekla a chytila se kliky aby mohla líp přirážet. Přitom nechtěně pootevřela dveře, vtom jsem přirazil takže se její hlava ocitla uvnitř místnosti. Slyšel jsem jenom jak říká „Čau Hanko, nedej se rušit!“ načež se stáhla zpátky a dveře zase zavřela. Asi bude fakticky lepší když půjdeme do vedlejšího pokoje. Helena to asi taky vycítila protože se do mne zavěsila a pronesla „Počkej počkej, říkala jsem že tě vykouřím. A co já řeknu, to taky platí!“.

mejdan-09 mejdan-10 Nelhala. Vedlejší pokoj byl prázdný a zabrali jsme si ho pro sebe. Sotva jsem ze sebe stáhnul košili, byla už Helena nahá a dobývala se do mých kalhot. „Jé, ten je krásnej!“ zaradovala se když vytáhla na světlo boží můj úd. Slízla z něj svoje šťávičky a mlsně se oblízla: „Čím to chutnáš? Že ty jsi teď někoho píchal? Přiznej se, nevěrníku!“ Ale nečekala ani na odpověď a začala mi ho kouřit s takovou vehemencí, že jsem jenom hlasitě vydechl, chytil ji za vlasy a vychutnával tu krásu.

„Tak a teď si to vyměníme!“ řekl jsem, zašátral v kapse kalhot které jsem měl někde u kotníků a vytáhl prezervativ. Ale když jsem si ho chtěl nasadit, vzala mi ho Helena z ruky. „Já ti ho nasadím!“ prohlásila rezolutně. Lehl jsem si na záda a díval se co bude provádět. Položila mi prezervativ na ztopořený klacek, pak se k němu sehnula a ústy ho narolovala až do poloviny. Ani jsem se neodvažoval zeptat jak dlouho tohleto cvičila. Pak se narovnala a trochu zádýchaná řekla: „Zbytek si musíš natáhnout sám. Seš moc velkej, to bych se už zadusila.“ a se zájmem sledovala jak si natahuju gumičku na svůj nástroj.

mejdan-14 mejdan-15 Jakmile jsem byl připravený, skočila si na koníčka a začala mne ojíždět. Chvílemi se na mne nasouvala v podřepu a protahovala si kundičku pěkně po celé délce, dokud neucítila přicházející vyvrcholení. Pak byly její pohyby rychlejší a rychlejší… začala sténat, křičet, a nakonec se na mne narážela jako o život, jenom aby mne měla co nejhlouběji v sobě. Držel jsem ji za boky a pomáhal jí narážet se na můj klacek. Cítil jsem jak se při vyvrcholení kolem mne její kundička křečovitě stáhla a její nehty se zatnuly do mé kůže.

Nenechal jsem ji vydechnout a překulil jsem se tak aby byla pode mnou. Roztáhl jsem jí nohy a pronikl hluboko do ní. Byla tak překvapená mou rychlou reakcí že jenom vyjekla. Přirazil jsem ještě jednou prudce dovnitř, když se její tělo vzepjalo do oblouku a z úst se jí vydral výkřik rozkoše. To je tedy samička! Šukal jsem ji ze všech stran, střídali jsme polohy, a já si dával záležet aby se v každé aspoň jednou udělala. Byla to nádhera. Ani nevím jak dlouho jsme vydrželi takhle řádit. Za stěnou jsme slyšeli Mirka s Hankou, jak si dávají taky do těla. Občas jsme zaslechli jejich výkřik rozkoše, na který Helena většinou reagovala zcela přirozeně tím, že se udělala taky. Šoustali jsme divoce až do usnutí. Když jsem se ráno probudil, byla Helena už vzhůru. Usmála se na mne, políbila mne za ucho a zašeptala: „To je dost že ses taky probral. Už jsem se nemohla dočkat!“
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 100 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář