Výročí

Do vinárny jsem dorazil o něco dřív. Jednak se to sluší, když má člověk schůzku s dámou, a jednak jsem byl zvědavý. S Monikou jsme se si sice dopisovali a chatovali spolu už nějaký čas, ale tohle mělo být naše první setkání. Poprvé jsme na sebe narazili na chatu, a to bylo právě před rokem. A protože jsme si měli vždycky o čem povídat nebo psát, pozval jsem ji dnes na večeři.

Monika přišla přesně na čas, a bylo nám spolu stejně fajn jako když jsme si spolu povídali přes net. Vlastně ne – povídat si tváří v tvář s někým kdo je vám příjemný je vždycky lepší. Tak nám večer uplynul ani jsme nevěděli jak.

„Máš to daleko? Můžu tě někam odvézt?“ nabídl jsem se. Monika přikývla. Cestou jsme mlčeli. Přemýšlel jsem o dnešním večeru, a Monika byla také nějaká zamlklá. Jeli jsme přibližně půl hodiny, a ze celou tu dobu jsme si řekli sotva půl slova. A sova jsme dorazili na místo, Monika vyskočila z auta a čekala až si taky vystoupím.

„Doprovodíš mne nahoru?“ špitla. Vzal jsem ji za ruku.
„Doprovodím tě kam budeš chtít.“ řekl jsem. „Když jsem tě před rokem potkal na chatu, netušil jsem že se někdy vůbec uvidíme. Je mi s tebou hezky.“

„Mně je s tebou taky hezky, víš?“ řekla Monika, sotva za námi zapadly dveře. Objala mne, a poprvé jsme se políbili. Měla horká voňavá ústa s báječně měkkými rty. Stáli jsme v temné předsíni, a začali jsme se vzájemně svlékat. Za chvíli jsme byli jen v prádle. Vzal jsem Moniku do náruče, a zašeptal jí do ouška:

„Tak co, nepozveš mne dál?“ Monika se usmála. „Tak: tudy!“ rozkázala a rukou ukázala směr. Po několika pokusech se nám podařilo otevřít dveře a rozsvítit. Ono se to sice nezdá, ale vyzkoušejte si to, když jste v cizím bytě a máte náruč plnou báječné holky!

vyroci-01 Automaticky jsem zamířil k posteli a složil na ni svůj drahocenný náklad. Chvíli jsem si prohlížel její báječné tělo, které mne lákalo k sobě. Naklonil jsem se k ní, a znovu jsme se políbili. Naše jazyky se vzájemně propletly a divoce spolu kroužily v ústech.

Cítil jsem, jak se mne zmocňuje vzrušení. Hladil jsem její pružné tělo které se proti mně vlnilo jako rozbouřené moře. Pohladil jsem Moniku mezi stehny, a moje dlaň zamířila do jejího klína. Byl horký jako roztopená kamna. Cítil jsem jak můj penis roste a tvrdne.

Přes tenké slipy so muselo být znát, protože Monika neochvějně zamířila svými ústy právě tam a začala mi je svlékat. Netrvalo dlouho a proti její tváři se vyhoupl můj vzrušený úd. Chvíli se s ním mazlila a hned si ho vzala do úst. Oba jsme přivřeli oči slastí.

Po chvilce si mne Monika vysunula z úst a jemně mi ho pohonila rukou.
„Líbí se ti to? Dělám to dobře?“ zeptala se starostlivě.
„Jsi báječná!“ ujistil jsem. „Copak necítíš jak je tvrdej?“
Monika se jen usmála, olízla můj dřík a chvilku pokračovala v honění.

Naklonil jsem se na ni, a stáhl jí kalhotky. Objevila se hlaďoučká kundička, která si přímo říkala o laskání. Přejel jsem její sevřenou škvírku zlehka jedním prstem. Monika jenom prudce vydechla. Sehnul jsem se k ní a zabořil hlavu do jejího klína. Pevně jsem objal její horké tělo a projel jí štěrbinku ještě jednou – tentokrát špičkou jazyka. Monika se roztřásla vzrušením.

Několikrát jsme se překulili a skončili v šedesátdevítce. Monika nahoře, já pod ní, ústa pevně přitisknutá k jejímu klínu.

Lízal jsem její kočičku a vychutnával si její sladkou chuť. Pokaždé když jsem zajel jazykem trochu hloub, uslyšel jsem vzrušený výdech.
„Ano… takhle mi to dělej… bože to je nádhera!“ vyrážel ze sebe a tiskla svou kundičku proti mému obličeji.

vyroci-16 Jazykem jsem nahmatal její poštěváček a rukama si roztáhl její pohlaví, takže jsem mohl jazykem přímo k jejímu knoflíčku lásky. Stačilo ho několikrát olíznout jazykem a Monika se vznášela na samém okraji extáze.

Aby mi to oplatila, zmocnila se ústy mého penisu a zasunula si ho hluboko do úst.
„Víš že umíš báječně kouřit?“ zeptal jsem se. „Děláš to krásně jemně… oooh…“ ani jsem vzrušením nedokázal dokončit větu. Znovu jsem zabořil jazyk do rozpálené pičky, a pak do ní zasunul špičku ukazováčku. Monika byla už tak vzrušená, že z ní vytékaly milostné šťávičky a můj prst do ní zajel jako namazaný.

Přidal jsem k ukazováčku i prostředníček a zajel co nejhloub. Začal jsem Moniku šoustat dvěma prsty. Z bezprostřední blízkosti jsem si vychutnával ten pohled, kdy v ní mizely mé prsty a znovu se objevovaly, celé mokré od jejích šťáviček. Představoval jsem si, že takhle do ní zajíždí můj ztopořený pyj.

„Miláčku… už to takhle nevydržím… chci do tebe! Musím tě mít!“ zašeptal jsem.
„Já… já už to mám na krajíčku!“ vyrazila ze sebe přerývavě. „Jakmile se mne jenom dotkneš, tak…“ nedokončila. Položil jsem Moniku na záda a klekl si mezi její roztažená stehna.

vyroci-14 Rukama jsem jí roztáhl nohy co nejdál od sebe a chvíli si vychutnával ten nádherný pohled. Ale pak už jsem se nedokázal ovládat a vrazil jsem svůj nadržený nástroj do jejího klína. Zajel do kundičky jako po másle. A znovu, a znovu a ještě… Moniku můj prudký útok tak vzrušil, že se udělala téměř okamžitě! Její krásné tělo se prohnulo do oblouku a její prsty se zaryly do prostěradla.

vyroci-15 „Aaah!“ vyrazila ze sebe a snažila se dostat mne dovnitř co nejhloub. „Ty bejku… takhle mne ošoustat! Ještě… ano… ANOOO!“ zakvílela hlasitě a zůstala na okamžik nehnutě ležet.

Vysunul jsem se z ní a začal si ho honit rukou. Ale v ten moment se Monika vzpamatovala, a sama se chopila mého údu a nasměrovala si ho do úst.

Cítil jsem jak moje vzrušení vrcholí a už jsem to nedokázal dále ovládat. Pevně jsem sevřel svůj pyj ve kterém to zacukalo, a…
„Oooh! Tady máš… jooo… “ zařval jsem rozkoší když můj úd začal chrli proudy horkého semene. Část pochytala Monika do svých lačných úst, zbytek jsem nacákal na její tvář, ňadra, ramena…

vyroci-22 Zatmělo se mi před očima, a spíš ze setrvačnosti jsem vymačkával ze svého nástroje poslední kapičky. Monika ochotně asistovala, a mrštným jazykem mne pečlivě očistila. Hladil jsem ji po vlasech, zatímco špičkou jazyka projížděla každičký záhyb a zbavovala ho zbytků spermatu.

Díval jsem se jak spokojeně sklízí úrodu našeho prvního milování, zatímco jí po bradě stékal velký cákanec. Po chvilce se slil ve velkou kapku, která skanula na její bradavku.

Tak skončilo naše první setkání. První, ale určitě ne poslední.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 74 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Napište komentář