Jedno zimní ráno

Pošmourné zimní ráno. Žádný sníh, sluníčko za mraky, člověku se nechce z útulně vytopeného bytu. Ještě že v práci začínám až v devět. A tak sedím v klidu u stolu a pozoruju Terezku, která se chystá do školy.

zimnirano-01 „Kdy se dnes vrátíš?“ ptám se. „Máme na dnešek přesunutou jednu přednášku z minulého týdne.“ povzdechne si moje láska a políbí mne letmo na ústa. „Takže dnes přijdu později.“

„To je škoda…“ vstanu a obejmu ji zezadu. Pod huňatým svetrem cítím její krásné pevné tělo. Přitiskne se ke mně a zavrtí zadečkem. Moje ranní letargie je ta tam. Moje paže se ještě těsněji ovinou kolem štíhlého pasu a políbím ji zezadu na krk. Cítím vůni jejích vlasů.

zimnirano-03 zimnirano-02 Moje ruce automaticky zajedou pod její svetr na ploché, vypracované bříško. Chvíli ji hladím a šeptám do ouška
„Už aby byl zase večer!“. Terezka neříká nic. Mlčí, ale její dech, který je o poznání rychlejší než obvykle, ji prozrazuje. Nebrání se, když z ní stahuji svetr, spíš naopak. Líbám ji zezadu na krk, za ouško… moje rty se dotýkají její sametové pokožky která krásně a svěže voní.

zimnirano-04 Terezka si s přivřenýma očima vychutnává tohle ranní mazlení. Její tělo se něžně, sotva znatelně vlní, rukama tápe za sebou, dokud mne nenahmatá. Když její dlaně spočinou na mých stehnech, jakoby uklidněny se na ně přitisknou a zakotví. Vyhrnu jí košilku a stisknu její krásná, pevná ňadra uvězněná v podprsence. Terezka jen hlasitě vydechne a dá hlavu na stranu. Přejedu jí rukama po holém bříšku a zajedu dlaní do kalhot. Její těsné džíny mne daleko nepustí, chvíli hmatám… podaří se mi zasunout prsty pod okraj kalhotek. Terezka se lehounce zachvěje.

zimnirano-08 zimnirano-09 „Miláčku… dostal jsem na tebe hroznou chuť!“ zašeptám tiše a stahuji z pevných boků těsné džíny. Terezka stále neříká nic, ale z toho jak mi pomáhá vidím, že nejsem sám, kdo má tohle ráno chuť na sex. Objevuje se svůdný pevný zadeček, mezi jeho půlkami mizí tenký bílý proužek kalhotek. Neodolám a zajedu pod něj prsty. Terezka se opře o stůl a z jejích rtů se vydere tichý vzdech. Shrnu ten dráždivý proužek látky stranou a políbím její lasturku, zatím napůl skrytou mezi vypracovanými stehny. Vysunu jazyk co nejdál, a jeho špičkou laskám něžné záhyby jejího pohlaví. Terezka, ztěžka opřená o stůl zalapá po dechu.

zimnirano-12 zimnirano-13 Jak její vzrušení stoupá, roztahuje postupně své krásné, štíhlé nohy, a pouští mne dál a dál. Propátrávám jazykem ta vzrušující zákoutí, cítím na jazyku medovou chuť jejího vzrušení.

Hladím ji po hebkých oblinách jejího zadečku, ústy si vychutnávám sladkou chuť její kundičky na kterou útočím svým jazykem. Přejíždím jí lehounce bříšky prstů po slabinách, pomaloučku se blížím k její štěrbince. Už cítím vlhký dotek jejího klína, už jsem u ústí její štěrbinky. Zasouvám do ní nejprve ukazováček, je tak vzrušená že do ní zajíždí jako po másle.

Přidávám ještě prostředníček, šoustám ji dvěma prsty a cítím že i ona mi pomáhá. Naše prsty se občas střetnou když zajíždím hluboko do ní, zatímco si ona nedočkavými pohyby masíruje poštěváček. Dýchá stále rychleji, občas se jí z úst vydere tichý sten.

zimnirano-20 zimnirano-19 Náhle se obrátí a zjistí že já jsem stále ještě oblečený. V tom spěchu nebyl na nějaké svlékání čas. Nedočkavě to napravujeme. Zatímco si svlékám tričko, Terezka se mi dobývá do kalhot. Konečně!

Líbá a hladí mne po nahém těle, jazýčkem dráždí moje bradavky. Políbíme se na rty, její jazyk se dere do mých úst, obrací se a mrská sebou jako úhoř. Uchopí mne za vztyčený penis a přitahuje si mne blíž a blíž…

Náhle Terezka seskočí ze stolu a skloní se nad mým údem. Posadím se místo ní na stůl a zajedu prsty do jejích hustých vlasů. Cítím nejprve její horký dech a pak…. „Ooooh!“ zasténám nahlas když něžná ústa obemknou můj nástroj. Terezka si to vychutnává stejně jako já. Mlsně olizuje můj nadržený kolík, který je už tvrdý jako kámen. Přejíždí po něm jazykem, a pak jen nasouká do úst. Shrne z něj předkožku a objíždí jazýčkem jeho naběhlý žalud.

zimnirano-31 Takové laskání se nedá vydržet dlouho. Vymaním se z jejího sevření a nedočkavě pronikám zezadu do její mušličky.
„Aaaah!“ oba hlasitě vykřikneme při prvním slastném proniknutí. Zajíždím dovnitř prudkými a tvrdými pohyby. Terezka se opírá o desku stolu a s přivřenýma očima si vychutnává tu divokou jízdu.

Po chvíli přichází čas na změnu. Posadím Terezku na stůl čelem ke mně, ona sama nedočkavě rozevírá stehna a chystá se mne přijmout. Já přistupuji k ní, svůj penis svírám v ruce a směruji ho k ústí její nedočkavé kundičky.

zimnirano-35 Obnaženým žaludem přejíždím po její vlhké skulince, špičkou rozhrnuji lístky její mušličky, ale zůstávám jen na okraji.

Takhle nás oba dráždím, cítím jak se krásné tělo přede mnou chvěje neukojenou vášní. Konečně to Terezka nevydrží a nedočkavě zasténá:
„Tak už mi ho tam zaraž! Prosííím!“

Nakláním se na ní, a jediným mocným přírazem vnikám hluboko do jejího klína. Můj úd proniká do horkého masa, razí si cestu dál a dál…
„Jo… jo… dělej mne…. šoustej mne…. ještě! Ještě!“ křičí Terezka ve víru vzrušení a její tělo se svíjí v přicházející vlně rozkoše. Musím ji pevně držet aby nespadla. Po chvíli otevře své krásné oči které má při vyvrcholení křečovitě sevřené a usměje se na mne.
Políbíme se.

zimnirano-44 zimnirano-45 Vyměníme si místa, lehám si na stůl a Terezka si vyskočí na koníčka. Zády ke mně se nabodává na můj úd, a já pozoruji vzrušující křivku jejích boků které se přede mnou vlní.

Tentokrát je to ona, kdo určuje rytmus. Nechávám se vést, užívám si ten nádherný pocit, když se Terezka naráží na můj vztyčený kolík. Rukama jí chvíli přejíždím po zádech. Cítím pod svými dlaněmi její teplou, hebkou pokožku. Přejedu její boky a jednou rukou zabloudím až na její klín.

zimnirano-50 Zlehounka jí masíruji poštěváček a hladím slabiny. Díky tomu, že si sama určuje tempo, dostává se Terezka rychle znovu do varu.

Její pohyby jsou stále prudší a prudší, a její sténání opět nabírá na intenzitě. Není pochyb, že má nablízku svůj další vrchol. „Otoč se ke mně…“ zaprosím. „Chci tě vidět!“ Neznám totiž krásnější podívanou, než je pohled do tváře mé krásné Terezky při vyvrcholení.

zimnirano-56 zimnirano-57 Terezka se bleskurychle obrací a znovu nasedá na můj penis, tentokrát čelem ke mně. Vzrušeně ji pozoruji jak se střídavě zvedá a opět spouští na můj úd.

Celý svět pro ni přestal existovat, jsme jen my dva a její rychle se blížící orgasmus. Naráží se na mne stále prudčeji a divočeji až…

„ÁÁÁH!!!“ vykřikne a její tělo se vypne jako struna. Celá se chvěje ve vlnobití vášně a tvář se jí stahuje rozkoší. Její vrchol mne vždy vzruší. Stejně i dnes.

zimnirano-65 zimnirano-64 Cítím že to mám na krajíčku a Terezka to už pozná také. Hbitě ze mne seskočí a chopí se mého údu ve kterém to začíná cukat.

Stačí jen pár pohybů a mým tělem probleskuje oslnivá rozkoš. Gejzír spermatu tryská do výše a skrápí její tvář.

Pak už jen vnímám lehké doteky mrštného jazýčku, který mne opatrně čistí. Terezka se na mne usměje a zmizí v koupelně. Po bleskové sprše na sebe nahází oblečení porůznu rozházené po zemi a cestou ke dveřím mne políbí.
„Díky miláčku! Už se těším na večer!“
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář