Rusovláska

Od rána byl na nohou, bylo příšerné vedro, košile se mu lepila na kůži, pot mu stékal po čele a štípal ho v očích. Proto, když se před ním vynořil opuštěný vápencový lom, na jehož dně se lesklo blankytně modré jezírko, na chvilku se zamyslel…

Slezl dolů a aniž se namáhal svlékat, se ponořil do příjemně chladivé vody. Ach, to byla slast. Nebylo divu, že po takovém osvěžení, usnul v trávě na břehu téměř okamžitě. Neměl tušení, jak dlouho spal, když ale otevřel oči, seděla vedle něj. Krásná rusovláska s velkýma zelenýma očima, malým nosíkem, trochu pršáčkem, posetým drobnými pihami a byla úplně nahá. Nebyl si jist, zda ještě nesní, protřel si oči, štípl se, ale ona nezmizela. Dál seděla vedle něj. Cítil, že rudne až za ušima, ale nedokázal odtrhnout oči od jejího nádherně modelovaného těla. Pevná oblá prsa s nevelkými, ale výraznými oválnými bradavkami, ploché bříško a páááni! Ona je to přírodní zrzka! Její klín září jako červánek.

Dívala se na něj a na rtech jí pohrával lehký úsměv. Nezmohl se na slovo, zíral na ni, jak očarovaný. „Půjdeš si zaplavat?“ zeptala se. Nečekala na odpověď, vyskočila a vběhla do vody. Teprve její veselé výkřiky ho vrátili zpátky na zem a on pochopil, že to opravdu není jen sen. Svlékl se a spěchal za ní. Plavali spolu, potápěli se, cákali, prostě hráli si, jako mladé vydry. Jejich vzrušení stoupalo, jak se jejich těla vzájemně dotýkala. Začali se hladit a líbat, její tuhé bradavky ho příjemně šimraly na hrudi a ona cítila na bříšku jeho tuhý penis.

Vrátili se na břeh do trávy, kde pokračovali ve vzájemném zkoumání a laskání svých těl. Položil jí na záda, jemně jí odtáhl nohy od sebe a líbal vnitřní stranu jejích stehen. Měla nádherně jemnou pleť. Špičkou jazyka projel mezírku mezi závojíčky a ona se celá rozechvěla. Rty se vppil mezi její stydké pysky a jazykem zajížděl stále hlouběji. Zvedla své ruce k prsům a třela si bradavky. Když cítil, že se její vzrušení blíží skoro k extázi, jemně se dotkl poštěváčku. Prohnula se prsty mu zajela do vlasů. Sténala a třásla se, jako v horečce. Najednou vykřikla a prudce mi sevřela hlavu svými stehny.

„Teď ty“ řekla po chvíli a semkla prsty okolo jeho naběhlého mužství. Přetáhla předkožku co nejvíc a pečlivě olizovala žalud. V jedné dlani jemně masírovala varlata, skoro, jako by je potěžkávala. Otevřela pusu a pomalu si ho do ní zasouvala. Sála tak božsky, že za chvíli cítil, že takhle by to moc dlouho nevydržel. Jemně jí odstrčil a zašeptal „Moc tě chci…“ Ležel na zádech, ona si klekla rozkročmo přes něj. Vzala ho do dlaně, žaludem rozhrnula své závojíčky a nechala ho vklouznout do vlahého tepla své svatyně. Pak prudce nasedla a začala ta nejzběsilejší jízda, jakou kdy zažil. Její ňadra se rytmicky pohupovala, její dlouhé rusé vlasy ho chvíli šimraly na tváři, po chvíli zaklonila hlavu vzrušením a přehodila svou hřívu na záda. Na vrchol se dostali téměř současně, její výkřik se odrážel od skal do kraje a on cítil, jak s posledním přírazem naplnil její jeskyňku horkým pramenem své vášně…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 27 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář