Splněné přání

Vanguard

Už se vám to někdy stalo? Něco si přejete, a… PINK! Najednou se vám to splní. Ani nevíte jak! A přesně tohle se mi přihodilo v létě, na konci prázdnin.

Byl jsem s rodiči na chatě, protože táta potřeboval pomoc při opravě střechy. Nakonec té práce nebylo tolik a tak jsem ještě v neděli po obědě vyrazil do místního bufáče na pivo. Tiše jsem doufal, že tam potkám někoho známého a poklábosíme, ale jako z udělání tam nikdo na pokec nebyl. Hodil jsem pivo do sebe a přemýšlel co dál. Zpátky do Prahy se vracíme až pozdě večer, až se trochu vyprázdní silnice. Měl jsem spoustu volného času ale trávit ho na chatě s rodiči se mi nechtělo.

Bylo krásné slunečné odpoledne a já se rozhlížel kolem. Za bufáčem bylo volejbalové hřiště a právě se na něj sunula trojice lidí tak v mém věku. Dvě holky a jeden kluk. Měli míč a začali si pinkat. Přidal jsem se k nim, že si to rozdáme „na dva vítězné“.

Kluka jsem si moc nevšímal, spíš mne zajímaly ty holky. Která z nich je asi volná? přemýšlel jsem. Moc jsem si přál, aby to byla ta hezčí. Říkali jí Tereza a měla pěknou štíhlou postavu a tmavě hnědé lesklé vlasy svázané do ohonu, který za ní povlával. Měla na sobě jen černé bikiny takže bylo znát, že je hezky opálená po celém těle. Opravdu po celém, takže nepochybně chodila na nuda pláž za lesem. Blesklo mi hlavou, že příští víkend pojedu na chatu s rodiči dobrovolně a na nuda pláži budu od rána… dokud tam Tereza nepřijde. Náhody se musí plánovat!

Ale… bohužel! Tereza hrála s tím klukem proti mně a její kamarádce, která nebyla ani zdaleka tak přitažlivá. Z toho jsem si odvodil, že Tereza hraje se svým klukem takže je zadaná a já mám smůlu.

Měl jsem docela vztek, že se to takhle vyvrbilo. První set jsme bezpečně vyhráli, protože všichni byli beznadějní amatéři a při vší vrozené skromnosti jsem mezi nimi beznadějně vynikal. O to víc mne mrzelo, když jsem přes síť sledoval Terezu, jak sice nešikovně, ale roztomile vybírá podání, jak usilovně vyskakuje do bloku a jak se jí při dopadu vlní ňadra, zmítané protichůdnými silami setrvačnosti a gravitace.

Po prvním setu jsme dali pivo a trochu pokecali. K mému překvapení se ukázalo, že ta trojice nejsou „Terka s přítelem a kamarádka na ocet“, ale „Terka s kamarádkou a jejich spolužák“. Takže naděje neumírá! Když jsem to zjistil, druhá polovina piva mi začala chutnat mnohem lépe.

Druhý set byl podstatně delší. Bylo to tím, že na Terku jsem sice smečoval, ale byly to smeče tak něžné, že se spíš podobaly přihrávkám. Zato její parťák si to odnesl. Když při jednom smeči polekaně uskočil stranou, mihlo mi hlavou, že ho nechci zabít a ani nechci aby si někdo (třeba Terka) myslel, že se chci vytahovat. Trochu jsem ubral, ale i tak většinu bodů jsem uhrál na toho nešťastníka který navíc ani netušil o co jde.

Po druhém setu jsme dali ještě jedno pivo a Terka prohlásila, že už by měla jít. Skara, takhle rychle? Honem jsem přemýšlet jak se zaháčkovat, ale vtom dodala: „Doprovodíš mně kousek?“

Rozbušilo se mi srdce, ale podařilo se mi ze sebe vysoukat „Jasně“ docela ležérním tónem a hlavně bez zakoktání. Rozloučili jsme se s ostatními, Terka vzala míč a šli jsme. Tedy… šla ona a já za ní.

„Seš docela dobrej!“ ohodnotila mne Terka, když jsme osaměli. „Hraješ závodně? Byl jsi z nás nejlepší!“. Usmál jsem se na ni. „Ale tobě to zase nejvíc slušelo!“

Opatrně jsem ji vzal kolem pasu. Šli jsme řídkým lesíkem směrem k pláži, která je plná ostrých kamínků a proto tam nikdo nechodí. Navíc už se trochu připozdilo a většina lidí se už balila na návrat do města. Byli jsme sami.

Terka se neodtáhla. Naopak, přivinula se ke mně. Ze hry jsme byli oba zpocení, ale nikomu to nevadilo. Položil jsem jí ruce na boky a cítil jak jsou krásně pevné. Přitiskl jsem si ji k sobě, takže se naše klíny dotkly.

Usmála se na mne, pak přivřela oči a políbili jsme se. Nejprve krátce, nesměle, ale pak se naše rty spojily a já ucítil mezi zuby její malý a mrštný jazýček. Rejdil mi v ústech jako malá poplašená rybička v akváriu a to nemohlo zůstat bez důsledků. Opírala se o mne svým klínem a oba jsme cítili že se mezi nás nasouvá a roste něco velkého a tvrdého.

Terka se maličko odtáhla, pak mrkla směrem dolů a šibalsky se na mne usmála. Objal jsem ji a rozvázal jí horní díl plavek. Naštěstí je měla na mašličku a podařilo se mi na první pokus zatáhnout za ten správný konec. BINGO! Hodila za hlavu ten překážející kousek látky, a já jsem okouzleně vzal do dlaní její pevná ňadra. Stiskl jsem je a měl jsem pocit, jako by do mne proudil elektrický proud.

Byl bych tak vydržel stát ještě hodně dlouho, ale Terka mi zatím stáhla šortky, vymanila se z mého objetí a klekla si přede mne. Zálibně si prohlížela můj penis, který vyzývavě trčel proti ní.

Pak mne uchopila do dlaně, stáhla předkožku a dlouze olízla jazykem. A ještě jednou. Pak otevřela doširoka ústa a já nevěřícně sledoval, jak můj úd mizí mezi jejími smyslnými rty. Sevřela ústa a polkla. Stál jsem nad ní a vychutnával si tu nádheru. Terka mne svírala jednou rukou a druhou se opírala o můj bok. Z toho, jak se občas její nehty křečovitě zaryly do mé kůže to vypadalo, že já nejsem jediný, kdo si tohle laskání užívá. Už už jsem cítil to známé mrazení v zádech které signalizovalo nebezpečí exploze. Rozhlédl jsem se kolem. Nikde nikdo, můžeme si to v klidu užít. Pomalu jsem Terku zvedl, i když to vypadalo, že se jí od načatého díla nechce. Ale nechala se odvést k zapomenuté matraci, kterou tam někdo nechal a která ležela za keřem, kam nebylo vidět.

Tam jsem položil Terku na záda a klekl si mezi její roztažená stehna. Spodní díl plavek jsem shrnul na stranu a odhalil hladce vyholenou kundičku. Když jsem ji poprvé políbil, ucítil jsem její smyslnou vůni a ucítil na jazyku šťávičky jejího vzrušení. Bylo to všechno tak nečekaně rychlé a tak neřestné… vždyť lížu mušličku holce, kterou znám asi tak hodinu, a to ještě na místě, kam může kdykoli někdo přijít, blesklo mi hlavou. A zároveň mne to vzrušilo.

Projel jsem jazykem její smyslnou brázdičku zmáčenou její touhou. Zasunul jsem jazyk co nejhlouběji a ochutnával její šťávičky. Když jsem viděl jak je mokrá, zasunul jsem dovnitř dva prsty a jazykem dráždil poštěváček ukrytý mezi růžovými záhyby jejího pohlaví.

Chytila mne za vlasy a směrovala si moje laskání podle své chuti. Její dech se začal zrychlovat, až to nakonec nevydržela. Doslova odtlačila mou hlavu stranou a se slovy „Tak pojď už konečně!“ si stáhla spodní díl plavek. Odhodila je do trávy a já si lehl za ni.

Když mne ucítila za sebou, přimáčkla se ke mně svým zadečkem a zvedla pravou nohu, aby mi usnadnila vstup do své svatyňky.

Chytil jsem ji za stehno a nasměroval své mužství do správné polohy. Dotýkal se její zvlhlé kundičky, stačilo posunout špičku tím správným směrem, a… Oooh… zajel jsem do ní!

Několikrát jsem přirazil, ale stále jsem byl jen na krajíčku. I Terka cítila, že tohle není ta pravá poloha. Ale problém jsme rychle vyřešili. Chytil jsem Terku, překulil se na záda a posadil si ji na koníčka. Teď to bylo to pravé!

Terka se opřela a sama se začala narážet na mou vztyčenou žerď. Bylo vidět, jak ji to vzrušuje, když si to dělá vlastně sama. Já jsem jen ležel a vychutnával si ten pocit, kdy po vás jezdí krásná holka a nabodává se na váš tvrdý penis.

Netrvalo dlouho a její pohyby začaly být tvrdší a prudší. „Ah… jo… jo… ano…“ vyrážela ze sebe trhaně a divoce nasedávala na můj klín.

Položil jsem jí ruku na venušin pahorek a pohladil ji. Okamžitě stiskla mou ruku a pevně ji posunula níž, až jsem nahmatal její vlhké lůno. Navedla mi prsty na svůj klitoris a já cítil jak se chvěje. Začal jsem prsty laskat její klín a její pohyby ustaly. Strnula a ruce, kterýma se vzadu opírala, se jí roztřásly. Lehla si na mne a zakvílela rozkoší. Křečovitě srazila kolena k sobě a uvěznila tak mou ruku mezi pevnými stehny. Vzápětí naopak roztáhla nohy doširoka od sebe a chytila mne za ruku, kterou jsem laskal její knoflíček lásky. Ve slastné křeči mi zaryla nehty do masa, až jsem sykl bolestí. Ale ona to ani nevnímala, vznášela se někde vysoko na vlnách rozkoše.

Chvíli nehybně ležela a popadala dech. Pak se skulila vedle mne a naznačila, abych jí udělal místo. Lehla si na bříško a jednu nohu vysunula dopředu, aby mi usnadnila přístup do její studánky lásky. Nemusela mne pobízet. Klekl jsem si za ni vstoupil dovnitř. Už jsem na nic nečekal, toužil jsem jen dobýt její kundičku a pořádně ji vystříkat! Zarážel jsem do ní své kopí a Terka se jen křečovitě držela za okraj matrace abych ji neskulil pryč. Ale jak se mé útoky stával tvrdší a prudší, i ona začala přirážet a znovu jsem cítil jak se začíná třást.

Na okamžik jsem přestal a vysunul se ven. Ale jen se na Slunci zaleskl můj úd pokrytý jejími šťávičkami, hned se dožadovala pokračování. „Dělej! Píchej! Udělej mi to!!!“ zasípala a snažila se narazit zpět na můj kolík. Ale nebylo třeba. Než se nadála, byl jsem zpátky v ní, až po koule.

Zatřásla prudce hlavou, zaryla nehty do podložky a její ústa se otevřela v němém výkřiku. Cítil jsem jak její mušlička pulzuje a svírá můj zduřelý úd.

To byla ta poslední kapka do mého poháru rozkoše. Cítil jsem jako by mi páteří projel elektrický proud. I když jsem toužil vystříkat tu její nenasytnou kundičku, na poslední chvíli mi blesklo hlavou, že nemám ochranu a vysunul jsem se ven. Stiskl jsem si penis rukou a vystříkl první dávku na její oblý zadeček. A další… a další…

Šťastný a unavený jsem si lehl na bok, za Terezku, která se ke mně rozkošnicky přimáčkla svým pocákaným zadečkem. Cítil jsem, se naše šťávy spokojeně roztékají po našich tělech. „Tak, a už nás nikdo od sebe neodlepí!“ uchichtla se spokojeně.

Pak se otočila ke mně a dala mi pusu. Usmála se na mne a jakoby stydlivě zašeptala. „Tos nemusel… já beru prášky.“

„No… tos měla říct dřív!“ odvětil jsem. „Tak příště…“ řekl jsem neurčitě a posadil se.

„Jak příště?“ vyjekla snad až příliš hlasitě. „Ty už nemůžeš?“.

Den ještě neskončil.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 209 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Splněné přání” (celkem 4)

Napište komentář