Sportem ke zdraví

Každý ví, že sport prospívá tělu. Někteří sportovci vydělávají tolik peněz, že ve čtyřiceti odcházejí na odpočinek, a do smrti už neudělají pár kroků bez auta. Pravda, někteří proto, že se už jinak pohybovat nemůžou. Ale já sportuju spíš pro radost než pro peníze. Hlavně proto, že mne to baví, nechci si ničit tělo vrcholovým sportem… a koneckonců i proto, že MNĚ by peníze za sport nikdo nedal.

sportem-01 Skoro každý den jsem běhal v parku, který mám pár kroků od domu. A jednou jsem tam potkal Ji. Krásnou sexy štíhlou blondýnu. A taky hezky zpocenou a udýchanou, protože běhala stejně jako já. Proklopýtala se kolem mne a zmizela za zatáčkou.

Doma jsem se podíval na hodiny, a od toho dne jsem chodil běhat pouze v tuto hodinu v naději, že tu kočku zase potkám.

A taky že jo! Chodila běhat pravidelně každé úterý a čtvrtek. Zpočátku jsme se jen tak míjeli, ale později, když jsme se potkali už poněkolikáté (tuším, že to bylo podruhé) jsem se na ni usmál a kývnul na pozdrav. A od té doby jsme se zdravili jako staří dobří známí. Potkávali jsme se na stejném místě, kývli si na pozdrav, usmáli se, a pelášili dál.

sportem-04 A pak jsem si dodal odvahy. Vyrazil jsem o něco dřív, a počkal si na ni. Vyšlo to perfektně. Zrovna přišla do parku a začala se rozcvičovat.

„Ahoj Jessico!“ zahájil jsem konverzaci a usmál se na ni. Údivem zvedla obočí.
„Ty víš jak se jmenuju? Jak to víš?“ zeptala se s obdivně vykulenýma očima.

sportem-05 „No… mám zkušenosti.“ dělal jsem jakoby nic. „A taky to máš napsané na tričku.“

Podívala se na svou krásně tvarovanou hruď, kde se na přiléhavém tričku vlnil nápis. JESSICA.
„Hm, tak to leda.“ řekla znuděně. „Akorát že já se tak nejmenuju.“ a zasmála se, jak mne doběhla.
„A vůbec. Nechceš mne náááhodou jen tak sbalit? Co?“ zeptala se a dala vyčkávavě hlavu na stranu.
„To teda náhodou nechci. Chci tě jenom přefiknout.“ řekl jsem a čekal co to s ní udělá. Jestli jí má odpověď vyrazila dech, tak to na sobě nedala vůbec znát. Jenom naklonila hlavu na opačnou stranu a řekla:
„Tak jo. Půjdeme k tobě?“

sportem-06 Teď byla řada na mně, abych zamaskoval neočekávanou zástavu srdce. Naštěstí asi po dvou minutách samo naskočilo, takže jsem ledabyle prohodil „Jo.“

Ale to už mne ta kočka chytila za ruku a táhla směrem z parku a přitom vesele žvatlala. Že se jmenuje Mirka a chodí sem běhat stejně jako já, že studuje práva, a jestli jí prý doma ukážu svou sbírku motýlů. Zeptal jsem se, jestli myslí mou kolekci senegalských baboček, anebo vzácnou sadu exemplářů otakárků grónských. Chtěla vidět oboje. Došlo mi, že má ráda legraci stejně jako já, ale byl jsem zvědavý kam až to nechá dojít.

sportem-07 sportem-08 Když jsme přišli ke mně domů, hned jsem ji zezadu objal a začal ji hladit. A řeknu vám, měla krásnou hedvábnou kůži.

Přejet po ní dlaní, to byla nádhera. V ten okamžik jsem pochopil devianty, kteří se ukájejí hlazením hedvábí. Tohle bylo podobné, ale mnohem lepší. A navíc s nadějí, že nezůstane jen u hlazení.

sportem-09 Moje dlaně zajely pod tričko, aby prozkoumaly krásná pevná ňadra. V okamžiku kdy jsem je sevřel, Mirka hlasitě vydechla a slastně přivřela oči. Nahmatal jsem bradavky a lehounce je promnul mezi prsty. Mirka se ke mně přitiskla ještě silněji. Laskal jsem její krásné tělo rukama, a postupně ji zbavoval trička a šortek. Nic jiného na sobě neměla. Mirce dělalo moje laskání zjevně dobře. Položil jsem Mirku na lehátko a stáhl z ní šortky. Začal jsem líbat její nohy od konečků prstů směrem k jejímu hladce vyholenému klínu. Postupoval jsem centimetr po centimetru, Mirka zdvihla nohy ale držela je sevřené. Když jsem byl konečně u její růžové mušličky, najednou si odkašlala:

sportem-15 „Hele… kde máš ty motýly?“
Očividně si dělala srandu. Zatvářil jsem se zkroušeně.
„Zlatíčko, musím se ti k něčemu přiznat. Já žádnou sbírku motýlů nemám.“ Na tváři se jí objevil výraz, který byl směsicí překvapení a pobavení zároveň.
„Já se ti taky musím přiznat miláčku. Já jsem ještě panna. A nechci o své panenství přijít.“
Ufff. A je to tady! Potlačil jsem prvotní impuls tu šprýmařku na místě znásilnit. Místo toho jsem ji políbil na tvář a slíbil.
„Neboj se, zůstaneš panna.“ a hladil jsem ji dál. Poprvé jsem viděl jak znejistěla. Na jednu stranu jsem jí slíbil že ji nepřipravím o panenství a na druhé straně jsem pokračoval v milostných hrátkách.

Ale namísto její mušličky jsem začal laskat její zadeček. Byl pro takové hrátky jako stvořený. Naslinil jsem si prst, a pohladil s ním růžové poupátko jejího zadečku. Její tělo se napnulo, ale když cítila jak pomalu a opatrně postupuji, uklidnila se. Lehounce jsem masíroval její sevřený zadeček a zároveň jsem jazykem lízal její mušličku. Mirka začala tichounce vrnět blahem.

sportem-20 sportem-21 Na jazyku jsem ucítil její šťávičky. Zajel jsem jazykem hloub abych je mohl vychutnat a zároveň jsem prstem přitlačil na její zadní dírku. Cítil jsem jak její svěrač povoluje a pomaličku jsem zasouval svůj prst dál. Z její mušličky stékal pramínek šťávičky smíšené s mými slinami, a usnadňoval mé pronikání do zadečku. Za chvíli jsem měl vevnitř dva články, a Mirka byla stále vzrušenější.

Přidal jsem k ukazováčku ještě prostředník a za chvíli byla její prdelka krásně roztažená a připravená k proniknutí.

sportem-22 „A co ty? Neodložíš si?“ usmála se na mne Mirka. V tom kalupu jsem se nestačil svléknout. A zatímco jsem si přetahoval přes hlavu tílko, zmocnila se její ústa mého penisu. Její sametové rty obemkly můj úd a špička jazyka vítala naběhlý žalud.
„Ooooh…“ neudržel jsem a zasténal. „Takhle krásně mi ho ještě žádná panna nekouřila!“

Nevím jestli můj žert vůbec zaznamenala. Měla plná ústa práce. Laskala mne a lízala, pohltila můj dřík hluboko do svých úst, aby jej za chvíli jen zlehounka přejížděla jazykem. Pohrávala si s mými varlaty, obkroužila jazykem žalud a pak opět vsunula můj nástroj do svých úst. S přivřenýma očima jsem vychutnával tu nádheru. Ale chtěl jsem víc! „Otoč se!“ poručil jsem své nové přítelkyni, která stále klečela na lehátku přede mnou. Poslušně jako malá holčička na mne vyšpulila svůj zadeček. Pohladil jsem ho. Byl krásně pevný, vyzývavý. A hladké úžlabině mezi oběma půlkami té nádherné prdelky se skvělo jen o půl tónu temnější okolí úzké zadní dírky. Ještě nikdy jsem nemiloval holku rovnou do zadečku. Přeci jen, při prvním milování by člověk čekal spíš klasiku… Ale hra je hra!

sportem-32 Přiložil jsem špičku svého na kámen ztopořeného údu k ústí její prdelky a lehounce přitlačil. Mirka se prohnula v zádech a mírně uhnula. Chytil jsem ji za boky a pomalu jsem si ji narážel na svůj pyj. „Chceš zůstat panna, tak nastav prdelku.“ šeptal jsem si v duchu. Mirka křečovitě sevřela okraj lehátka, až jí zbělely klouby.

sportem-33 sportem-34 „Pomalu… prosímtě… ohhh… seš… seš… strašně velkej…“ šeptala tiše, ale statečně mi pomáhala a tlačila se zadečkem proti mému kopí. Pozoroval jsem, jak můj žalud mizí v jejím zadečku. Trochu jsem povolil a pak znovu přitlačil. Změnil jsem trochu úhel a pak už to šlo jako po másle. Milimetr po milimetru můj penis pronikal do těsného sevření té sladké prdelky. „Aaaah…“ vydechl jsem nahlas po chvíli. „Už je tam…!“ Pomaličku jsem se začal pohybovat. Nejprve pomaloučku, ale pak se i Mirka uvolnila, začala sama přirážet, a za pár okamžiků jsme už šoustali jako o závod.

Vrážel jsem do ní svůj úd, prudce a vášnivě. Na chvíli jsem se vysunul úplně ven, plivnul na něj, a pak ho zase bez problémů hezky prudce zarazil do jejího zadečku až po koule.

Na chvíli jsem si lehl na záda a pozval Mirku úsměvem k sobě. Sama si na mne nasedla, zády ke mně. Sama si určovala rytmus, a navíc si dráždila svou kočičku jemnými prsty.

„Panebože ty seš bejk!“ vzlykala nadšeně vzrušením a divoce si masírovala mušličku. Její pohyby byly stále rychlejší a rychlejší až vyvrcholily v křečovitém zmítání.

sportem-42 sportem-49 Na okamžik stáhla ruku z kundičky, jakoby chtěla oddálit tu neodvratitelnou vlnu rozkoše, která se na ni valí. Její tělo strnulo, aby se pak roztřáslo v báječném vyvrcholení.

„Ano… ano… OOOH!“ vykřikla a já na svém penisu mohl cítit jak se její útroby svírají v orgastické křeči. Nechal jsem ji chvilku vydechnout a pak jsem ji položil na záda. Postavil jsem se před ni, nadzvedl její krásné nohy, a jediným přírazem vnikl zpět do jejího zadečku. Už jsem měl sám vyvrcholení na krajíčku a chtěl jsem si ještě chvíli užít ty báječné okamžiky těsného pronikání.

Zajížděl jsem pomalými pohyby do jejích útrob, cítil jak se při každém proniknutí shrne předkožka z mého žaludu a napne se až k prasknutí, aby se pak při vysouvání zčásti nahrnula zpět. Mirka se mi dívala do očí, usmívala se, a rukou hladila svou lasturku.

sportem-54 sportem-55 V očích jí hrály plamínky vzrušení, když se oddávala něžnému laskání svých prstů a tvrdým útokům mého penisu. Bylo vidět že její další vrchol na sebe nenechá dlouho čekat.

„Pojď miláčku… udělej se… uděláme se společně, počkám na tebe…“ zašeptala hlasem zastřeným vášní.
Pevně jsem ji stiskl a znovu zajel do hloubky jejího zadečku. Už… už jsem to cítil. Pomalu to přichází… ještě chvilku… ještě trochu zpomalím… oh…
Na okamžik jsem znehybněl… ano… to je ta chvíle, kdy cítím jak to přichází… neodvratitelně… ah… a teď…

sportem-56 „AAAH!“ zařičel jsem a zarazil do Mirky svůj naběhlý úd, který začal stříkat záplavy semene do jejích střev. Mirka se prohnula jako luk a naše výkřiky se slily v jediný chorál orgasmu.

Prudce jsem vrážel svůj stříkající penis do prdelky pulsující ve slastných křečích. Bylo to jako bouře po horkém letním dni. Pomalu jsem přicházel k sobě a začal vnímat. Mirka ležela na zádech, chvějící se nohy stále roztažené a od zadní dírky jí stékal pramínek mého semene. Pomalu otevřela oči a usmála se na mne.

Od té doby jsme spolu. Později mi řekla, že ten den kdy jsem ji oslovil měla prostě chuť provést něco bláznivého. A náramně se bavila tím, jak se nechala pozvat na sbírku motýlů. Tu fintu s panenstvím neplánovala, prostě ji to napadlo. Ale že si s tím poradím právě takhle, to nedomyslela. „Víš, to jsou ty paradoxy.“ řekla mi, „Pár kluků jsem už měla. Ale do zadečku jsi byl první ty. Takže jsi vlastně připravil o panenství můj zadeček.“
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 74 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Jeden komentář na téma “Sportem ke zdraví”

Napište komentář