erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Nabídka, která se neodmítá

S Maruškou jsem se seznámila na střední škole, když nás na internátu dali do jednoho pokoje. Byla to malá docela zakřiknutá blondýnka s velice hezkým úsměvem. Okamžitě jsme si padly do oka a vytvořilo se mezi námi velmi silné přátelské pouto. I po studiích jsme se pravidelně navštěvovaly, probíraly jsme zážitky a problémy minulé a rozprávěli o problémech a zážitcích současných.

Při jednom takovém setkání, zrovna když Maruška rozebírala svůj milostný život se svým nastávajícím, obrátila se na mne s prosbou, která mne zprvu velice zaskočila. Maruška se na chvíli odmlčela, já nahnula hrnek s kávou ke rtům, když na mne vychrlila svou nabídku. „Mohla bych se tě na něco zeptat?“ začala a zakousla se do spodního rtu. Nahnula jsem se nad stolem a usmála jsem se na ni. Chvíli jen tak pokukovala, rozhlížela se kolem a pak spustila: „Víš, normálně bych se tě neptala, ale jde o to, že jsi má nejlepší kamarádka a já – No prostě chceme s Karlem vyzkoušet trojku. Teda on chce. Prosí mě o to už hrozně dlouho a já nevím, jak se k tomu postavit. Znáš můj názor na sdílení partnera, ale on je tak neodbytný, a navíc mám strach, že by se mohl potom porozhlédnout jinde. No takže. Jde mi o to, jestli bys nechtěla jít se mnou a Karlem do trojky. Vím, je to padlé na hlavu,“ dodala rychle, když viděla, jak jsem se zatvářila, „ale nevím, koho jiného se zeptat a tahat domů nějakou štětku si nechci. Prosím, nech si to projít hlavou.“ A taky že jsem nechala.

Nedovedla jsem jí odpovědět hned na místě, pravdou je, že jsem byla zaskočená, ale i polichocená zároveň. Problém nebyl ve styku se stejným pohlavím (s čímž jsem počítala, i když se o tom Maruška vůbec nezmínila), problém byl v sexu s přítelem mé nejlepší kamarádky. Měla jsem strach, že to nakonec Maruška neunese a dojde jí, že to vlastně vůbec nechtěla. Ležela jsem večer v posteli a nechávala si to všechno procházet hlavou, najednou se nade mnou vynořil obraz. Byl to Karel, který do mne pronikal zezadu, před tváří se mi rozevřela Maruščina kundička a já do ní zajela jazykem, Karel silně přirážel a já dusila své steny do Maruščina klína. Uvědomila jsem si, že jsem úplně vlhká, zajela si rukou pod noční košili a začala zpracovávat svůj klitoris, druhou rukou jsem se silně a hrubě tahala za bradavku. Pokračovala jsem, dokud se moje ložnice nenaplnila křikem vyvrcholení. Bylo rozhodnuto.

Hned ráno jsem napsala Marušce, že nabídku přijímám, měla radost. Okamžitě jsme se domluvily na datu uskutečnění. „Mám si vzít nějaké prádýlko?“ zeptala jsem se. „Jestli chceš, tak určitě, Karel to má rád. Budu mít taky podvazky.“ odpověděla mi Maruška.

Dorazila jsem k nim do bytu přesně na minutu ve sjednaném čase. Doma jsem si dala pár panáků, jelikož mě zastihla mírná nervozita, ale vzrušení, které mnou procházelo, bylo větší, a když jsem viděla Maruščin úsměv a pocítila její vřelé objetí, cítila jsem se velmi dobře; a nadrženě. Karel mne pozdravil, spiklenecky na mne mrkl, a ulil tři skleničky šampaňského, připili jsme si na krásný večer. Karel se odebral do ložnice, zatímco my se zavřely v koupelně, kde jsme se převlekly do spodního prádla a podvazků.

nabidka-001 Maruška si natáhla přes ramena tygrovanou blůzku. „Nic takového nemám,“ reagovala jsem se smíchem, načež mi Maruška podala rudou blůzičku. Když jsme poté stáli před zrcadlem, otočila se ke mně a pohladila mne po rameni. „Děkuju, Lucko,“ řekla s úsměvem a projela mi ústa svým jazykem, přivinula jsem ji k sobě a naše velká prsa se přilepily k sobě.

nabidka-002 Připojily jsme se ke Karlovi v ložnici, který nás nafotil na posteli, na památku údajně, nebylo mi to zrovna po vůli, aby měl někdo mé fotografie, ale nedokázala jsem odmítnout, a tak jsem mlčela. Maruška mne poté strhla stranou na křeslo vedle postele, kde Karel pokračoval ve focení, Maruška mne vysvlékala a já jsem jí to oplácela stejnou měrou. nabidka-003 Když jsem se ocitla bez kalhotek, Maruška se sklonila a jazýčkem mi začala sát mou již tak vlhkou dírku. Karel stále fotil a já viděla, jak se mu vzdouvají kalhoty. Má nadrženost dosáhla vrcholu. Bylo to nezastavitelné. Odsunula jsem od sebe Marušku a strčila ji na své místo do křesla, stáhla jsem s ní kalhotky a tentokrát se zabořila do její kundičky. Jazykem jsem z ní lízala šťávu, byla hrozně sladká, chtělo se mi nikdy neodlepit ústa od jé mušličky.

Uvědomila jsem si, že je to poprvé, za celé ty roky, co vidím Maruščinu kundičku takhle rozevřenou a připravenou k hrátkám. Karel již nefotil, seděl na stoličce před postelí a pomalu masíroval svůj naběhlý penis. S Maruškou jsme si vyměnily pohledy a přejely jsme si jazykem po rtu. Maruška mne přistrčila k posteli, padla jsem na záda, ale poté jsem se nechala otočit a postavit na všechny čtyři, Maruška na mne zaútočila zezadu. Dolovala ze mne mou šťávičku a jazýčkem kroužila i kolem mého análku. Začala jsem slastně vzdychat, bylo to opravdu velmi příjemné, ale dělala jsem to hlavně kvůli Karlovi, který jako lev obcházel kolem postele a prohlížel si nás ze všech stran.

nabidka-006 nabidka-007 Maruška mu pokynula rukou, a tak se přidal k nám. Lehl si na postel a my jej obklopily. Vzala jsem okamžitě do rukou jeho mužství, ale viděla jsem Marušku, jak na sebe opět natahuje blůzičku, usoudila jsem, že to dělá kvůli Karlovi, a tak jsem udělala to samé. Poté jsem to už nevydržela a vzala jej do pusy, sála jsem, přejížděla jazykem po žaludu, mačkala mu koule v dlani. Maruška zatím krmila Karla svým objemným poprsím. Nakonec se i ona přidala ke mně. Přenechala jsem jí ho a ona jej zkušeně vzala do úst, věděla, co má její muž rád, přejížděla mu nejprve jen tak jazykem po špičce, poté špičku vzala mezi rty a jemně sála, nakonec to zakončila svým jazýčkem na cestě od špičky až ke kořenu a nazpět, viděla jsem, jak Karel reaguje a jeho kláda se cuká při každém Maruščině doteku, začala jsem ji napodobovat a přidala i pár svých triků.

nabidka-008 „Tohle nejde, chci tě!“ zasyčel Karel. „Chci vás obě!“ Maruška na další pokyn nečekala, vyhoupla se na Karla a ten do ní lehce vklouzl, strhla ze sebe svou blůzku a dala se do zběsilé jízdy. „Jo, bejbe, víš, jak to mám rád, dělej!“ úpěl Karel a přirážel zespoda do Maruščiny kundičky. Ta slastně sténala. Já si hrála se svou kundičkou, jak jsem byla nadržená. Vzala jsem Maruščinu bradavku do svých rtů a hrála si s ní, lízala jsem a sála. Byla jsem rozžhavená, ale neodvažovala jsem se říct o výměnu, třeba k ní nakonec nedojde, třeba jsem tady jenom pro to, abych tady byla. Třeba to nakonec Maruška ani nedovolí, tahle myšlenka mne silně zarmoutila, jelikož můj klín hořel a já potřebovala hasiče, a to okamžitě!

nabidka-009 Hrála jsem si se svým klitorisem, strkala jsem si prsty hluboko do mušličky a hlasitě sténala. A jako by mé vzdechy donutily Marušku, aby seskočila z Karla a pronesla: „A teď Lucku, vymrdej Lucku! Dělej!“ Její sprostá mluva na mne zapůsobila silným dojmem, samou nadržeností, kterou jsem neměla už kam skladovat, jsem se zmohla jen na jedno dlouhé vzdychnutí. Chtěla jsem Marušku vystřídat na Karlovi, ale ten se vymrštil, serval ze mne blůzu, až praskaly nitě, hrubě mne popadl, položil si mne na bok a zezadu do mne pronikl.

Měla jsem mžitky před očima. Bylo to krásné. Přirážel a já mu vždy šla vstříc, bušil do mne jako zvíře a já se rozsténala na celou ložnici. Přestala jsem se ovládat. Pokaždé zapomenu, jak je sex skvělý. „Mrdej ji, mrdej ji!“ přidávala na síle ještě Maruška a provokovala Karla, který po každém jejím slovu, přirazil silněji. Ne že by mi to vadilo. „Já budu,“ hlesla jsem a rukou jsem si začala třít klitoris. Bylo to náhlé, nečekané, nekontrolovatelné. Místností se rozlehl můj hlas. Bylo to tak silné, že jsem nechala Karla vyklouznout ven a v silných záchvěvech jsem se odvalila stranou.

nabidka-010 Když jsem se vzpamatovala, Karel a Maruška se na mne smáli, zjevně překvapeni mým rychlým orgasmem. Maruška poté opět nasedla na Karla a rozběhla se další zběsilá jízda. Já už jenom asistovala, hladila jsem je po těle, mačkala Maruščiny prsa, Karlovy koule, byla jsem pár rukou navíc. „Chci to na našem místě,“ zavelela Maruška a Karel poslechl. Přesunuli se na křeslo, kde jsme s Maruškou začínaly. Karel jí to dělal zezadu, i Maruška teď otevřela pusu a dala se do hlasitých vzdechů. Koukala jsem na ně a začala být zase trochu nadržená.

nabidka-011 Přesunula jsem se k nim, vlezla si před Marušku, zapřela jsem se o opěradla křesla a vyzvedla jsem k ní svou kundičku, Maruška ji okamžitě začala zpracovávat svým jazykem. Působilo to velmi příjemně po prodělaném orgasmu a s každým jejím líznutím jsem byla znovu vzrušená čím dál víc. „Už budu,“ tentokrát zvolal Pavel a vysunul se z Marušky, ta k němu seskočila a začala sát jeho úd. Přidala jsem se k ní a čekala, že přijde výstřik na naše tváře, ale Maruška nepouštěla jeho penis z úst. A když přišel okamžik Karlova zavití a Maruška do úst začala chytat tu horkou dávku, přisála jsem se na Karlovy koule a mocně je sála a lízala. Karel sebou cukal jako na trní.

nabidka-012 „Miluju to,“ pronesla Maruška, když spolkla obsah svých úst a slastně se olízla. Karel oddychoval a i já vstřebávala svůj první zážitek s Maruškou a jejím přítelem. „Já jsem nebyla,“ postěžovala si Maruška. „Copak končíme?“ usmál se na ni Karel a políbil ji. Pak se sklonil i ke mně a dal mi také polibek, načež se přiblížila i Maruška a také mne políbila. Karel přinesl šampaňské, chvilku jsme popíjeli, a když Karel nabral nové síly, narazil si silně Marušku na svůj znovu naběhlý penis a tvrdě ji mrdal, dokud i ona nezakřičela slastí. Naše další hrátky pokračovaly až do brzkého rána…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 157 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář