erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Letní dovolená se změnou plánu

To léto jsme strávily s Míšou dva krásné horké týdny u moře. Naše původní plány byly sbalit tam nějaké pořádné chlapy a hezky si to užít. Nu, naše plány jsme musely mírně pozměnit, ale k tomu se ještě dostanu. Napřed musím říct, proč jsme taková plány vůbec… naplánovaly.

Erotické masáže Praha To, že jsou chlapi na baterky, to jsem věděla už dávno. Minimálně půl roku, co jsem musela toho svého vyhodit pro absolutní neschopnost bavit se o něčem jiném než o fotbalu a pivu. Míše jsem v té době záviděla, měla docela pěknýho chlapa a zdálo se, že jim to klape. A v květnu se pochlubila, že koupila krásný romantický zájezd k moři. Ale hned týden po tom se něco stalo. Míša přišla ke mně celá rozčilená a uplakaná zároveň. Nalila jsem do ní panáka slivovice, pak druhého, a po třetím se rozpovídala.

Ukázalo se, že ten její není tak dokonalý, jak na první pohled vypadá. Víte co je to „mamánek“? Tak to je on. O nic se nestará, nic nezařídí, je prostě… neschopný. „Víš…“ svěřovala se mi Monika „Ten zájezd jsem koupila já prostě proto, že on by to sám nikdy neudělal. On by rád někam jel, ale… jen čeká, až to někdo zařídí.“ Hrnulo se to z ní proudem. Mamánek byl ajťák, takže práci by našel všude. Ale raději byl na podpoře, protože nebyl schopen sehnat si práci. Byl celý den doma, ale v domácnosti nepomohl, protože to prý není chlapská práce. A v posteli (tady se Míša zase rozvzlykala): „Představ si, já musela být pokaždé nahoře! Jinak než na koníčka to prostě nešlo. Jednou jsem ho ukecala na misionáře, a on se mu ani nepostavil! Místo aby mne sklátil a pořádně ojel, tak on umí jenom ležet na krovkách. Copak musím všechno oddřít já?“

Ukázal se prostě jako naprosto nepoužitelný chlap, Míša mu dala kopačky a dobře mu tak. A tak se stalo, že jsme vyrazily na zájezd spolu. Bez chlapů, ale s velkými plány.

Zájezd začínal klasickým nočním letem, v pět ráno jsme se mátožně vpotácely do hotelu (kde nás naštěstí ubytovali), pak snídaně a hned po snídani za neustálého zívání nedočkavý úprk k moři. Po obědě se ukázalo, že dva dny bez spánku a čtyřicet stupňů ve stínu je na nás moc. Zalezly jsme do pokoje, zavřely okenice, pustily klimatizaci, padly do postele a usnuly tvrdým spánkem cestovatelů. lesbicky-BSDM-001 Když jsem se probudila, Míša ještě spala. V tom vedru jsme spaly obě nahé, prostěradlo který jsme se přikryly leželo na podlaze a já si mohla prohlédnou krásné tělo mé společnice. Měla nádhernou sametovou pleť a i v tom šeru jsem viděla, že si dala tu práci a důkladně se oholila. Nejen nohy, ale i v klíně… a to docela. Neměla na svém venušině pahorku ani chloupek. Jako malá holčička. Drobná ňadra se jí pravidelně zdvíhala v rytmu dechu a štíhlé prsty ležely volně v klíně… jako by si chtěla dělat dobře a hrát si sama se svým tělem, které jako by bylo stvořené k lásce a milování. „Jojo, holka“ řekla jsem si sama pro sebe. „S tím tvým mamánkem sis toho milování asi moc neužila.“

Nechtěla jsem Míšu budit a skočila si na chvilku zaplavat do hotelového bazénu. Chladná voda mne probudila k životu a rozproudila ve mně krev. Pořád jsem měla před očima smyslné tělo mé kamarádky, které mi vnuklo nemravnou myšlenku. Mám…? Nemám…? říkala jsem si, ale nakonec – proč ne? Jsme na světě jenom jednou, a člověk má zkusit všechno.

lesbicky-BSDM-003 Za půl hodinky jsem byla zpátky, Míša stále spala. Zaštrachala jsem v kufru. Hluboko na dně jsem nahmatala plátěný sáček s jemně cinkajícím obsahem. Přeci jen to nevezu zbytečně. I když jsem si původně myslela, že to použiju jinak. Míša se na posteli zavrtěla a pootevřela oči. „Copak je?“

lesbicky-BSDM-002 Sklonila jsem se nad procitající kamarádkou a pohladila ji po vlasech. „Mám pro tebe malé překvapení,“ zašeptala jsem. Lehla jsem si vedle ní na postel a Míša, ještě v polospánku se ke mně tak nějak samozřejmě přivinula. Dívaly jsme se jedna druhé do očí, a já jsem najednou věděla, že to byl dobrý nápad. Sklonila jsem se blíž a ucítila vůni jejích vlasů… ještě blíž… naše rty se dotkly. Nejprve jemně, rozpačitě, jako dva cizí lidé, kteří se o sebe omylem otřou v tramvaji… ale pak se otočí a zjistí, že se znají… že se vlastně znají velmi dobře a je jim spolu blaze. To už jsme se líbaly divoce, bylo to úplně jiné než když jsem se líbala s mužem. Bylo to… jemné… kamarádské… a svádivé. Položila jsem dlaň na malé pevné ňadro a ucítila, jak na to zareagovaly rty, kterých jsem se dotýkala svými ústy. Nejprve překvapením strnuly, ale pak se maličko, úplně neznatelně otevřely víc, jako by říkaly „ano… prosím… vem si mne!“

lesbicky-BSDM-005 Zalovila jsem v pytlíku a vzala Míšu za ruku. Obě jsme mlčely, ale v jejích očích jsem viděla směs nejistoty a vzrušení. Poslušně držela ruku, když jsem ji obtáčela koženým páskem pout. Pak se ozvalo jen jemné cvaknutí kovové přezky. Míše se zajiskřilo v očích. Milovala jsem bondáž. Je pravda, že donedávna jsem byla spíš pasivní, ale chtěla jsem Míše vynahradit ty chvíle s neschopným chlapem, který se ani nedokázal zmocnit jejího těla. „Klidně lež“, broukla jsem. „Dnes nebudeš muset ani hnout prstem… nech to na mně!“

lesbicky-BSDM-007 Omotala jsem kožený pásek i kolem druhého zápěstí a karabinami připevnila látkové pásky, které jsem upevnila zespoda k nohám postele. Míša ležela na zádech s roztaženýma rukama. Neříkala nic, ale bylo cítit, že ji to vzrušuje. Vzpomněla jsem si, jak jsem sama poprvé zažívala ten pocit. To nebyla ta ošklivá bezmocnost, kdy chcete něco dělat ale nemůžete. Byla to ta sladká opojná bezmoc, kdy nechcete vůbec nic, chcete být hračkou v moci toho druhého, a ta pouta vás ani tak neomezují, ale naopak vám stvrzují vaše právo nic nedělat. Vaši povinnost nic nedělat. Jen se vydat tomu druhému.

Jela jsem dlaní po hladké kůži a zdálo se mi, že se Míša trochu třese. Bylo to nervozitou nebo vzrušením? Těžko říct.

lesbicky-BSDM-013 lesbicky-BSDM-014 Sunula jsem dlaň přes ploché bříško a pevná stehna až ke kotníkům. A opět několik hmatů, a už měla přivázané i nohy. Mezi široce roztaženými stehny se mi naskytl pohled na nestydatě odhalenou mušličku. „Tak, teď jsi v mé moci… a já si s tebou budu dělat, co budu chtít!“ zašeptala jsem tiše.

Políbila jsem svou vězenkyni na bříško, pak mezi prsy, na bradu… Přitiskla jsem se k ní celým tělem a cítila dotek její sametové kůže na svých vzrušených bradavkách. Políbila jsem ji na ústa a ona mé laskání přijala nečekaně vášnivě. Pila mé polibky jako žíznivý poutník chladivý pramen čerstvé vody. Vsunula jsem jazyk mezi její rty a ona jej žádostivě nasála do svých úst. Cítila jsem její ostré zoubky i špičku jazyka, kterým mne vítala.

lesbicky-BSDM-015 lesbicky-BSDM-018 Zajela jsem prsty do těch krásných hustých voňavých vlasů a zasunula jazyk do jejích hladových úst. Popruhy, kterými byla připoutaná, se napnuly… chtěla mne obejmout, ale nemohla. Políbila jsem ji na tvář, na bradu, na krk… pokryla jsem ji celou polibky, mé rty postupovaly níž… krátce se zastavily u vztyčených bradavek trčících z drobných ňader. Odpovědí bylo hluboké vydechnutí, přecházející v dlouhý sten… ale pokračovala jsem dál… ještě níž… ucítila jsem vůni vzrušeného lůna, které mne neodolatelně vábilo ke smyslným hrátkám.

Lehla jsem si mezi roztažené nohy a udělala si pohodlí, jako nedočkavý čtenář před novou koupenou otevřenou knihou. Ale jaká to byla kniha! Leskla se touhou a voněla vzrušením.

lesbicky-BSDM-023 lesbicky-BSDM-025 Lehounce jsem ji políbila… „Aaah…“ odpovědí bylo slabé, sotva znatelné zasténání. Přejela jsem špičkou jazyka mezi jemnými záhyby kůže… těsně sevřená štěrbinka hlídala své tajemství, ale ochotně se rozestupovala před mým jazýčkem. Chuť vzrušeného dívčího těla ve mně probudila chtíč.

Naslinila jsem si dva prsty a opatrně přiložila k ústí mušilčky. Míša ani nedýchala, když jsem je opatrně zasouvala dovnitř. Ale pak… „Mmmm… Aaah!!!“ hlasitě zasténala, když jsem byla v ní a začala ji špičkami prstů dráždit zevnitř. Byla tak mokrá, že moje opatrnost byla úplně zbytečná. Cítila jsem na svých prstech pramínky vášně, které se draly z té roztoužené studánky slasti.

Zůstala jsem hluboko v ní a přidala ještě jazýček. Políbila jsem venušin pahorek, celičký jej zlíbala a pak přesunula rty na knoflíček lásky, cudně ukrytý mezi růžovými závojíčky. „Aaah! Ooooh!…“ Tělo nabodnuté na mých prstech strnulo v křeči… nepřestávala jsem a s drobným klitorisem v ústech sledovala, jak se krásného těla pode mnou zmocňují orgastické stahy. Sevřená ústa vydávala jen tlumené sténání, ale sevření kolem mých prstů dávalo tušit, jak intenzivní rozkoš má otrokyně lásky zažívá.

Když bouře utichla, opatrně jsem vysunula své mokré prsty ven. Míša ležela s přivřenýma očima a prsy se jí pohybovaly nahoru a dolů, jak popadala dech. Poznala že se na ni dívám a otevřela oči. Slastně se na mne usmála a já jí na prstech nabídla ochutnat její vlastní vzrušení.

lesbicky-BSDM-037 „Jsi nějaká zadýchaná,“ usmála jsem se. „Počkej, trochu tě namasíruju, to ti udělá dobře!“ a sáhla jsem do kufru pro olejíček. Zabalila jsem si ho pro případ, že by nás spálilo tropické sluníčko. Ale teď se hodil.

Spustila jsem tenký pramínek oleje na rozžhavené tělo a podvědomě jsem očekávala, že se ozve tiché zasyčení. Ale jediné zasyknutí splynulo ze rtů mé přítelkyně.

lesbicky-BSDM-045 lesbicky-BSDM-051 Rozetřela jsem důkladně olej po celém těle a Míša se uvolnila. Slastně zavřela oči a tiše předla. Doslova. Ze rtů se jí ozývalo spokojené vrnění, jako když hladíte kočku. Ale kdepak kočka, tohle byla docela jiná šelma!

Přitiskla jsem se k tomu spokojenému lesknoucímu se tělu a políbila pootevřená ústa. Její jazyk mi zajel mezi rty jako mrštný hádek. Tak ty takhle? Pomyslela jsem si, a rukou bloudila po horké kůži. Přejela jsem přes prsa, pohladila bříško a neomylně zamířila mezi široce roztažená stehna. Položila jsem svou dlaň na její klín a můj prostředník sám zajel přímo do promočené, a teď i namaštěné štěrbinky.

„Mmmm…“ tělo pode mnou se lehounce napjalo a na rtech se objevil slastný úsměv. Sklouzla jsem trochu níž, ale tak, abych mohla pozorovat tu vzrušenou tvář a přidala druhý prst. Viděla jsem kousnutí do rtu a slyšela tichý vzdech.

lesbicky-BSDM-057 Dělala jsem jí jednou rukou blaho nejlépe, jak jsem to uměla a zblízka jsem sledovala výraz její tváře. Se zavřenýma očima se oddávala rozkoši, která bouřila v jejím těle. „Aaah…. ano… ano… ještě… oooh!“ Z otevřených úst jí vycházelo sténání, přecházející v hlasité výkřiky. Její lůno obemklo mé prsty a stisklo, jako by je nechtělo nikdy pustit ven. „A… a… AAARGH!“ S tělem zkrouceným rozkoší a zakloněnou hlavou pro ni okolní svět přestal existovat. Nemohla jsem odtrhnout oči od její tváře, ve které se zračilo vzrušení, rozkoš a slast v jedné nádherné směsici. Když ustalo pulzování kolem mých prstů, pomalu jsem je vytáhla ven.

Erotické masáže „Ufff…“ usmála se Míša. „Ty jsem netušila, že jsi tak zdatná masérka!“ Políbily jsme se. Když jsem ji zbavila pout, chvíli si pohrávala s koženými řemínky a zdálo se, ž o něčem přemýšlí. „Myslím, že ti to chci oplatit.“ zapředla tiše.

A tak jsme hned první večer změnily plány. Proč se otravovat s chlapama, když je vlastně nepotřebujeme? Vystačíme si samy. A tak začala naše báječná dovolená, plná sluníčka, pohody a… samozřejmě i sexu. Nu, a pokud by vás náhodou zajímalo, jestli někdy později náááhodou nedošlo k další změně plánu, tak na to vám odpovím „možná“. Protože i když jsou chlapi někdy otravní, tak čas od času se najdou okamžiky, kdy je s nimi celkem fajn. Ale o tom až někdy příště.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 259 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář