erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Něco za něco

Vždycky si to takhle přála. Aspoň si to vyzkoušet, říkala. Prý někde slyšela, že poslepu člověk vnímá jinak. Když nemůžete používat zrak, o to citlivěji vnímáte jiné smysly. Nějakou dobu mi to vrtalo hlavou, ale jednoho odpoledne jsem se rozhodl. Skočil jsem do sexshopu který máme naštěstí za rohem, a domů přišel s malým balíčkem.

„Copak to máš?“ přivítala mne Pavla a zvědavě pokukovala po mém nákupu.
„Uvidíš!“ řekl jsem významně. Přitulila se ke mně, začala mi rukama jezdit po těle a přitom se nenápadně snažila zmocnit balíčku.
„Ty jsi ale zvědavá.“ usmál jsem se. „Tak víš co? Počkej na mne vedle.“

neco-01 Ani neprotestovala a odcupitala do obyváku. V klidu jsem rozbalil baliček. Neprůhledná páska přes oči – to je nepoznané tajemství, po kterém vždy toužila. A nádavkem – jedna krásná lesklá pouta. To je zase něco, co rajcuje mne. Takže to bude něco za něco – Pavla si vyzkouší sex poslepu, a já ochutnám jaké to je mít ve své moci spoutanou ženou. Opatrně, aby to moc neřinčelo jsem je rozmotal – byly to pouta na ruce i nohy zároveň, spojené uprostřed krátkým řetízkem. Potichu jsem otevřel dveře. Pavla seděla na židli, zády ke mně. Nějakým sedmým smyslem asi odhadla co se bude dít, protože měla na sobě jenom sexy průsvitnou košilku a kalhotky. Přikradl jsem se zezadu k ní a přehodil jí přes oči pásku.

neco-02 „Co to děláš?“ cukla sebou. Ale vzápětí jí to došlo. Usmála se, a ještě si pečlivě urovnala pásku tak, aby nic neviděla.
„Tak. A teď vidím jenom tmu.“

Políbil jsem ji na krk a pošeptal: „Teď se uvolni, udělej si pohodlí, natáhni nohy…“
„Říkal jsi NATÁHNOUT, nebo ROZTÁHNOUT?“ usmála se a pohodlně se opřela. Když tu ucítila dotek chladného kovu.
„Co je to?“ napřímila se,ale to už CVAK – CVAK – měla spoutané ruce, a než se vzpamatovala, i nohy.

„Ty darebáku!“ řekla, ale v hlase měla lehounký odstín nejistoty.
„Vždycky jsem toužil mít tě někdy svázanou.“ pošeptal jsem jí do ucha. „Stejně jako ty jsi toužila dělat to někdy poslepu. Tak dneska si to oba splníme.“
Neodpověděla. Tiše seděla a zrychlený dech prozrazoval její vzrušení. Ňadra jenom zpola skrytá pod košilkou se jí zvedala a vzrušené hroty bradavek čněly kupředu. Vsunul jsem jednu dlaň mezi košilku a její vlahé ňadro. Cítil jsem její teplo když jsem pomalu zasouval ruku dál a dál. Ale nedokázal jsem se dál udržet. Vyprostil jsem jeden prs zpod bílé látky a lačně jsem se do něj zakousl. Pavla vykřikla vzrušením.

„Oooh! Co to děláš?“ Nemohla se bránit, ale ani se bránit nechtěla. Seděla strnule, jako v křeči, když jsem laskal její nádherné prsy. Její krásné tělo se lehounce třáslo.

neco-06 „Co mi to děláš? Co mi to děláš…?“ drmolila opřekot. Roztáhl jsem jí nohy jak to jen pouta dovolovala. Nemýlil jsem se. Kalhotky měla v klíně úplně mokré, promočené. Olízl jsem jazykem tu vonící látku pod kterou se skrývala její rozpálená mušlička.

Pavla jenom zaklonila hlavu a z úst se jí ozvalo zasténání.
„Tak na co čekáš? Nemůžu se bránit… Vem si mne, tak už mne ošukej!“
Ale já nechtěl nic uspěchat. Naopak, chtěl jsem si ji pěkně vychutnat. Odhrnul jsem promočený proužek kalhotek, a políbil horkou pulzující kundičku.
„Oooh…“ ozvalo se hlasité zasténání. Zaútočil jsem znovu jazykem na tu nadrženou pičku. Olizoval jsem šťávičky které z ní prýštily a občas zasunul jazyk hluboko dovnitř. Její tělo se vzpínalo proti mým ústům stále rychleji a divočeji. Výkřiky sílily a slévaly se v táhlé kvílení. Až najednou…

„Aaaah… aaa…“ výkřik rozkoše ohlásil vyvrcholení. Její svaly se napjaly a cloumaly jejím tělem. Počkal jsem až se trochu uklidní, naposledy políbil její studánku lásky a postavil se.

neco-12 „Tak teď jsi na řadě ty!“ řekl jsem a nastavil jí k ústům svůj ztopořený penis. Automaticky ho sevřela v dlaních a nasoukala si ho do úst. Vychutnával jsem si její slepé laskání. Hladil jsem ji po tvářích, konečky prstů jsem cítil jak se jí napínají když jí do úst zasouvám svůj klacek. Chvílemi jsem neodolal, chytil ji za vlasy, a narazil si její hlavu na pyj, který zmizel skoro celý v jejích ústech. Pak jsem se zase vysunul ven, aby na něj dosáhla jen špičkou jazyka, která se zlehka dotýkala žaludu.

„Ne… teď už ne. Chci tě vidět. Sundej mi to. Chci tě vidět jak jsi velkej a tvrdej!“ škemrala. Sundal jsem jí pásku z očí. Spokojeně zamžourala a znovu se vrhla hladovými ústy na mého ptáka. Horké rty se semkly kolem jeho ztopořeného dříku a mrštný jazyk kroužil kolem naběhlého žaludu. Chvíli jsme nepromluvili ani slovo. Ale pak, najednou, jsme oba pocítili tu neodvratnou touhu po splynutí. Odemkl jsem Pavle pouta aby se mohla svléknout a posadil jsem se na židli. Shodila ze sebe jenom košilku, a už se nabodávala na mé trčící mužství. Divoce se na mne narážela svým klínem a přitom křičela vzrušením. Strhl jsem z ní kalhotky, a znovu si ji narazil na svůj dřík. Její promočená kundička lačně přijala moje péro a těsně ho obemkla. Chytil jsem ji pod zadečkem, střídavě ji nadlehčoval, a střídavě zase naopak tvrdě narážel na svůj klacek. Náhle jsem vstal a poručil jí, aby si lehla na zem. Poslechla jako malá školačka. Lehla si na záda a nestydatě roztáhla nohy.
„Tak pojď, pojď už do mne!“
Chytil jsem ji za kotníky a zvedl jí nohy do výšky. Pavla udělala „svíčku“, takže se můj penis ocitl těsně u její mušličky. Podepřela si rukama boky, a skrčila se do kozelce, pičku vystrčenou vzhůru. Tomu se nedalo odolat! Namířil jsem svůj nástroj na její hlaďoučkou skulinku a vniknul do ní. Pavla jenom spokojeně zahekala. Stál jsem nad ní, a pomalými pohyby do ní zajížděl v téhle prapodivné poloze. Její vystrčené pohlaví jsem měl před očima jako na talíři. Hlaďoučká kundička, do které zajížděl můj ztopořený klacek, lesknoucí se šťávičkami vzrušení. A kousek dál – uzounký sevřený otvůrek zadečku… Dotkl jsem se ho zlehka prstem.

neco-26 „Oooh… “ vyrazila Pavla ze sevřených rtů. Očividně ji to vzrušilo. Vysunul jsem se z její pičky a nasměroval svého ptáka o pár centimetrů níž. Prdelka se jí stáhla. Anální sex měla ráda, ale vždycky předtím jsme používali lubrikační gel. Chytila mne za ruku v obranném gestu.

„Neboj se. Jsem krásně namazaný z tvojí kundičky! Vjedu tam jako po másle.“ uklidnil jsem ji, a nasadil nadržený žalud na ústí její prdelky. Trochu jsem přitlačil, a… Vzrušeně jsem pozoroval, jak milimetr po milimetru mizí v jejím uzounkém zadečku.
„Vidíš jak tam krásně zaplouvá?“ zeptal jsem se potěšeně.
„Bože ten je velkej!“ vzdychla Pavla. „Ten je velkej! Cítím tě až v krku!“

Už jsme spolu pěkně dlouho, ale pořád si pochvaluje mou velikost. A mně to pokaždé udělá náramně dobře. I teď mne to vzrušilo. Pevně jsem sevřel její štíhlé boky, a narazil si její prdelku na svůj dřík. „Aaah“ zasténala Pavla a začala si hladit mušličku. „Já se z tebe zblázním… já… já už zase…“

neco-34 „Co? Co zase?“ odpověděl jsem a prudce se zarážel do těsného zadečku.
„Já už… já už… už… buduuu!“ vykřikla a její prdelka se stáhla kolem mého pyje. To už jsem nevydržel. Cítil jsem jak to na mne přichází. Vysunul jsem se ven, abych své vyvrcholení ještě trochu oddálil, ale Pavlína hned vyskočila, posadila mne do křesla a začala mi ho honit rukou. Stačilo jenom pár okamžiků a vybuchl jsem v oslňujícím orgasmu. Pavla si nasměrovala horký výstřik mého semene přímo do svých krásných úst. Milovala tu hustou lepkavou tekutinu která ze mne tryskala, plnila jí ústa, stékala o tvářích a skrápěla jí ňadra. Křečovitě jsem se držel křesla a pozoroval jak něžně laská můj nástroj chrlící další a další dávky semene. Další a další výstřik se dral ven, a já se utápěl v tom nádherném vyvrcholení.

Uvolnil jsem se a blaženě přivřel oči. Jako v polospánku jsem slyšel hlas Pavly který říkal:
„Jen si pěkně odpočiň. Čeká tě ještě sposta práce.“ Na těle jsem ucítil chladný dotek kovu, a uslyšel zvuk zaklapnutých pout.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 150 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář