Nuda v servisu

Pondělí dopoledne je čas, kdy kšefty moc nejdou a  člověk ani nemá chuť po víkendu něco dělat. Zvlášť, když je venku vedro, že pečený mouchy padaj k zemi a člověk musí bejt navlečenej v montérkách, aby byl připraven vyplnit každé přání jakéhokoliv zákazníka našeho autoservisu. Vedra trvaj už několik dní a tak raděj chodím pod modrákama naostro, on se člověk tak nějak míň potí. Přemýšlím si o tom, co mě dneska ještě čeká, když slyším, jak nám na dvorku někdo zprudka zastavil.

Netrvá to příliš dlouho a z mého rozjímání mě vyruší nějaká slečna, prý má nějaký problém s motorem a  jestli prý bych se jí na to nekouknul. „Jasně, že kouknul, zajeďte s tím tady do garáže“, povídám a přitom zjišťuju, co mi to sem vítr přivál . . .

Mladá holka, víc jak dvacet jí určitě není, s  šibalským kukučem a velmi vhodným oblečením do parného dne… trochu jsem zalapal po dechu a šel otevřít kapotu jejího červenýho bouráku.

„Co myslíte, že tomu je?“, ptá se asi po patnácti vteřinách, špulí na mě zadek a ostentativně si cpe do pusy červené lízátko. „Motor potřebuje asi jenom trochu vyladit“, povídám „A já bych taky potřeboval vyladit motor“, dodávám potichu pro sebe a můj klacek se začíná probouzet k životu.

„Mohl bys mě trochu ochladit zadeček, jsem tak rozpálená. Ten klíč co ho držíš bude určitě studený“, povídá a  dává si nohu na židli, abych viděl, kde jí mám chladit. Trochu jí s tím klíčem přejíždím po zadečku a  mezi půlkama.

nuda-04 Jí to evidentně nestačí a začíná si odkládat to nic, co má na sobě a povídá:“Tobě musí být ale horko, nechceš si ten mundúr sundat?“

A tak zatímco já vejrám na její trčící bradavky ona ze mě stahuje montérky a povídá:“Tak já začnu s tím vylaďováním motoru“ a můj ptáček, kterej právě vylít z hnízda vlítnul do její pusinky. Ochutnávala ho moc přátelsky a já jsem dostal chuť na její šťávičku.

Posadil jsem si jí na stůl a můj jazyk a prsty začaly hbitě zkoumat její úplně mokrou mladou kundičku. Moc se jí to líbilo, hlasitě sténala a vtlačovala mi hlavu víc mezi její nohy, takže jsem přestal s lízáním poštěváčku a jejích závojíčků a začal jsem kmitat jazykem přímo v její mušličce. Byla na vrcholu blaha a její orgasmus na sebe nedal dlouho čekat.

nuda-05 nuda-06 Jen co se trochu uklidnila, chtěla, abych jí bral vestoje zezadu. Bylo to šílený, málem jsem se udělal.

Trochu jsem zvolnil tempo, abych nabral dech a ještě nějakou chvilku jí vezl na vlně toho prvního orgasmu.

Podařilo se a tak se mi mohla posadit na můj, už opravdu hodně naběhlej kolík, zběsile se na něj nabodávat a přitom si honit kačenu.

Výsledek se dostavil poměrně rychle a ona byla úplně nepříčetná. Nevěděla, jestli mě má radši kouřit nebo se nechat šukat mým hučícím klackem. Nakonec mi, ale přece jen ten motor vyladila a labužnicky si vychutnávala můj mohutný výstřik, který zasáhl její pěknou pusinku a ksichtíček. Moc bych za to nedal, že se při tom zase udělala . . . no, ale teď jsem byl na řadě já, takže konec zábavy a zpátky do práce.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 56 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář