Setkání

Od posledního setkání uběhlo několik týdnů. Ještě ani nestačily vychladnout vzpomínky na jejich poslední schůzku a  už tu byla další příležitost se s ním setkat.

Byli domluveni na osmou večer takže měla ještě spoustu času na přípravu něčeho dobrého. Udělala pár chuťovek s křenovou pomazánkou a protože měla ráda různé kombinace ovoce s touto pomazánkou tak tam střídavě napichovala mandarinku, hroznové víno a ananas. Vypadalo to lákavě, hned by se do nich zakousla…. Ještě dala chladit víno a bylo hotovo….

Odešla do koupelny aby spláchla veškeré starosti z práce a už se jen nechala unášet proudem vlažné vody. Nastavila si sprchu na masážní pozici. Proud vody jí bubnoval do těla a pěkně ji rozproudil krev. V tom okamžiku dostala nápad. "Masáž…… kdo by ji neměl rád….." problesko jí hlavou. Nechala se unášet těmi myšlenkami, musela si přidat studenou vodu, aby se z toho trochu probrala. Stříkla si trochu sprcháče do dlaní a pěnu rozetřela po svém těle. Namydlila každičký kousíček.

Měla ještě slabou hodinku než měl dorazit. Tak se zachumlala do deky a pustila si zprávy. Samozřejmě že usnula. Vzbudil ji až drnčící zvonek. Pěkně s sebou trhla. Byla jen v kraťáskových kalhotkach a tílku.

Omlouval se, že dřív to nestihl. "Za to jsem ale něco přinesl….." a podával mi krabici . Pizza…., to bude určitě hawajka, řekla jsem si. A taky že jo. Byla to ta maxi rodinná se spoustou ananasu.

Usadila jsem ho do obejváku a odešla do kuchyně připravit pizzu na talíře. Po chvilce přišel za mnou, přistoupil ke mně zezadu. Ucítila jsem tu jeho známou vůni. "Moc ti to sluší…" pošeptal…, odhrnul vlasy a políbil na krk. Vysadil mě na linku a já omotala nohy kolem jeho pasu. Vzal kousek pizzy a dal mi kousnout….. Mlsně jsem se olízla. Já vzala kousky ještě teplého ananasu a dala jsem mu je do úst. Ananas… ten jsme měli rádi oba. Nadzvednul mě a odnesl do pokoje.

"Počkej chvilku…. já taky něco mám…" řekla jsem a odběhla zase do kuchyně. Vrátila jsem se z chuťovkama a s vínem. Zasvítily mu oči. Hned jsme se do nich pustili……

Objal mě a políbil. Měl mírně zarostlou tvář, jeho kraťoučké fousky mě příjemně škrábaly na tváři.

Posadil si mě na sebe a já ucítila jeho vzrušení. Začali jsem se líbat. Jeho jemné kousání do mého jazyka mou mušličku pěkně rozproudilo. Já mu oplácela jeho polibky a náruživé líbání tím, že mi vsunul svůj jazyk do mé pusinky a já ho sála…

Nadzvedl mi ruce a sundal tílko. Pohrál si s mými drobnými prsy a vztyčenými tvrdými bradavkami. Pěkně jednu po druhé poškádlil hbitým jazýčkem. Prohnula jsem se v zádech a on jazykem projel moji cestičku od prsou až k pupíčku.

Položil mě na bříško a náhle jsem na zádech ucítila cosi něco jako olej. "Byl tady na poličce tak mě napadla jedna jediná věc…." řekl a začal olej pečlivě roztírat. Sice ta masáž měla patřit jemu, ale v tomhle okamžiku už to bylo jedno a já se nechala unášet jen tou vůní olejíčku a vnímala jsem na sobě jeho ruce. Prstem mi sjížděl po páteři nahoru a dolů, promačkal mi má malá ramena, každý kousek na mých zádech jemně stiskával svými prsty…. a nejvíce se věnoval místečku nad zadečkem……, tedy v kříži…. Uvolnil mě dokonale. Hned jsem se cítila líp.

Stáhl mi kalhotky a věnoval se zadečku. Promačkal mi ty drobné půlky. Občas mě i lehce přes zadeček plesknul…..

Dlaní mi jezdil po zadečku a prsty se dostával do mé vlhké šterbinky. Vyšpulila jsem na něj zadeček, aby se tam snáz dostal. Projel mi prsty mou mokrou skulinku a pomalu tam zasouval jeden prstík po druhém. Překulil si mě na záda a lehl si vedle mě. Pomohla jsem mu vysvlíct se z trička a z riflí. Byl už pěkně vzrušený. Stáhla jsem mu boxerky a vysvobodila jeho vzrušený úd. Pohodlně se usadil do pohovky a opět si mě vzal na sebe. Omotala jsem nohy kolem jeho pasu a začala si hrát s jeho bradavkami. Měl na hrudi pár jemných chloupků. Pohrála jsem si s nimi a jazykem ochutnala každé jeho místečko. Pomalu jsem sjela k pupíku. Tam jsem ho vydráždila jazykem a rukou si pohrávala s jeho ztopořeným údem. Poklekla jsem na koberec a vzala jeho penis lehce do úst. Přehrnula jsem předkožku.., pod ní se zaleskla kapička touhy, kterou jsem mlsně slízla… Pohrála jsem si s jeho špičkou a za chvilku si ho zasunula celého do pusinky. Zaklonil hlavu dozadu a tiše povzdychl. Rukou jsem ho dráždila po celé jeho délce a zasouvala si jeho úd do pusinky…. Moje mušlička byla úplně horká a celá naplněná mojí štávičkou.

"Počkej chvilku…." zašeptal a vzal si mě k sobě. Položil mě na záda, nadzvedl mě v bocích, nohy přehodil přes svá ramena a už se jazýčkem věnoval mé skulince. Tak jak skousával můj jazyk v pusince tak skousával můj vzrušený klitoris. Potichounku jsem vzdychla…, bylo to vzrušující.

Jazykem se dostával dovnitř a pak zase s ním rejdil po celé délce mé skulinky. Prstem masíroval můj poštěváček a jazýčkem slízával moji štávičku. Vrátil se ke mě nahoru a políbil na ústa. „Chci tě…“ zašeptal. Vzala jsem jeho úd do rukou a jemně si s ním jezdila kolem mé dírky. Na chvilku, opravdu jen na chviličku jsem si kousek zasunula do mé mušličky. Pořád jsme se náruživě líbali. Uvolnila jsem mu cestu a on prudce zasunul svůj úd do mé štěrbinky. Dal mé nohy k sobě a nahoru a tím měl užší průnik do mé skulinky. Zasunul svůj úd nejdřív na kraj a pak opět prudce do mě vniknul. Takhle to dělal ještě chvilku. „Prosím… udělej mi to…. !" žadonila jsem.

Stoupnul si na zem a mě si přendal na pohovce na čtyři. Pěkně jsem na něj vystrčila zadeček, projel třemi prsty mou dírku.., stisknul a prohnětl můj hrášek a nastavil svůj penis na mou dírku. Úpně jsem se zachvěla vzrušením. Náhle prudce a nečekaně zasunul svůj úd dovnitř. Opřel se rukama o pohovku a  přirážel jako o život. Vyndal svůj nástroj a chvíli jím kroužil kolem ústí mě jeskyňky…. Tím mě pěkně rajcoval… Věděl co mi dělá dobře…, věděl jak mě přivést k vytouženému orgasmu. Píchal mě jako smyslů zbavenej. Ale přesně takhle jsem to měla ráda…. Pěkně náruživě zezadu…. Jeho úd jak se třel o můj klitoris, jak vyjížděl ven a dovnitř mě dovedl k maximálnímu vyvrcholení.

Prudce přirazil a já se už zmítala v divokém orgasmu.Vzal mě za vlasy otočil si mě proti sobě a zasunul mi penis do pusinky. Stačilo ucítit teplo mé pusinky, můj šikovný jazýček kmital po jeho naběhlém žaludu…….

a už po chvilce začal plnit moji pusinku horkým spermatem. Vystříkal mi mou pusinku, já mlsně slízla každou kapičku semene.

Lehl si vedle mě a ještě ztopořený penis otřel o moji kundičku. Byl to můj nádherný orgasmus, který jsem si takhle představovala. Bylo to něco co se nedá popsat.

Usnuli jsem vedle sebe já ho ještě dlouho do noci pozorovala. Moc se mi líbil. Měl vypracované tělo a byl strašně sexy.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 10 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Napište komentář