Poukaz na erotickou masáž

To bylo tenkrát v roce 2021, vzpomínám, jako by to bylo včera. Aneta ode mě byla o 19 let, já bych jí věkem mohl dělat taťku, ale vzhledově by ten rozdíl nikdo netypoval. S Anetou jsme spolu už jeden rok a okolí už si zvyklo, dokonce si zvykl i můj kolega z práce. Ano i kolega z práce, protože je to jeho dcera, kterou brzo ztratil a opět ji nalezl a mají spolu zase dobrý vztah. Vlastně jsem toho shledání příčinou já.

Ahoj, jmenuji se Viktor, všude mi říkají Viky s tvrdým a někdy mě nazývají i Viki s měkkým. Mám 41 let, pracuji v technologickém úseku jako administrativně technický referent. Koukám pořád do počítače a na našem pracovišti mám jen v týmu samé chlapy. Ale když si chceme pokecat, stačí zajít o dvě patra níž a tam je nespočet bab na drbání.

Bydlím ve středních Čechách v Berouně, takové menší město s dvaceti tisíci obyvateli. Do centra Prahy to je asi 20 kilometrů, takže když chci, zajedu se tam podívat na památky, projdu se po Karlovým mostě, dám si trdelník, občas se mě nějaké turistky zeptají „Kudy tudy na hrad“? Zajdu do Havelské Koruny kde se dobře najím, to je taková dobrá restaurace za přijatelné ceny a je to v centru Prahy, když vystoupíte metrem Na Můstku, jste tam coby dup.  

A jak už to tak bývá, před dvěma roky, jsem se rozvedl „od stolu i od lože“, moje Martička chtěla od života něco jiného, než já. A vlastně jsme to všechno vyřešili docela rychle. Já si našel menší byt 2+1, domluvili jsme se u soudu, že jí zbude velký 4+1 byt a po mě už nikdy nic nebude chtít. Mé dvě dcery zůstaly s ní a vídám se s nimi každý týden v neděli, když za mnou přijdou na kuřízek s bramborou kaší, rajskou se čtyřmi knedlíky, a nebo božské kuřecí rizoto. Uvařím pro ně cokoliv.  

Domů si nikoho nevodím, žádnou dámskou společnost, občas zabrousím na nějaké stránky pro dospělé kde je FREEVIDEO, zkouknu nějaké prsaté maminy, které jsou přiměřeně mému věku, ale nepohrdnu ani mladšími. U těch stříkám jako za mlada. Moje spotřeba vytahovacích kapesníků je enormní. Každý druhý týden zajdu do sauny, trochu se vypotit a odpočinout si, kór v zimě, kdy se člověk potřebuje prohřát a nabrat trochu elánu. Do práce chodím rád, ale mohla by být jen práce na 4 dny, a zbylé 3 by se odpočívalo. Tak snad to brzo někdo v Evropské Unii zavede.

Přesně před rokem moji kolegové dali k narozeninám poukaz na erotickou tantra masáž na 3 hodiny, prý mám zkusit něco jiného, než jen mastit klobásu na počítači. A že to objednali přes internet, a vlastně ani neví, kdo mě bude dělat masáž, jestli nějaká stará rachejtle, nebo ceckatá mlíčnice, či hubená studentka. Kluci si z toho dělali srandu a po zbytek dne se nebavili o ničem jiném, než o tom poukazu.

Objednal jsem se na dvacátého šestého prosince na osmnáctou hodinu, doma se na to pečlivě připravil, vyholil si péro a koule, pořádně oholil na tváři i v podpaží, dal si tuhý deodorant s holubicí, to mají ženský rády, vyčistil si mezizubní prostory, zuby vybělil bílou pastou, vytáhl hladkou světlemodrou košili, natáhl nové rifle, vyleštil černé lakýrky a tradá do Prahy. Za pár minut jsem přijel do cíle, tu pražskou čtvrť jsem dobře znal, protože tam občas nechávám auto a je to kousek na metro. Před osmnáctou jsem zazvonil na zvonek, bylo to v takovém starším rekonstruovaným pětipatrovým činžáku bez výtahu. Do telefonu se mi ozval dámský hlas, a že je to úplně nahoře. Trochu zadýchaný jsem se doplazil do pátého poschodí a přivítala mě nádherná holka s hnědýma očima, vlasy měla do culíku a byla oblečená do saténového červeného župánku, který končil přesně pod zadečkem. Slečna mi hned od začátku řekla, abych jí tykal, že to bude při komunikaci lepší a já se prý rychleji uvolním. Představila se mi jako Ála, ale já stejně věděl, že je to její přezdívka, kterou používá před klienty.  

Poslala mě rovnou do sprchy, abych se osprchoval, pořádně namydlil a pak za ní přijdu do pokoje. Asi za 7 minut jsem přišel omotaný osuškou do pokoje, kde byla na zemi velká žíněnka, všude zapálené svíčky, solná lampička a uklidňující hudba, která mě opravdu dala do pohody. Lehl jsem si na břicho a čekal co se bude dít. Ála si sedla vedle mě a začala se mě dotýkat konečky prstů, cítil jsem jak na mě kape teplý olej, který náramně voněl po skořici, jablku a citrónu. Pečlivě mě roztírala olej po celém těle, nevynechala ani centimetr pokožky, občas mi zajela mezi nohy a jemně se mě dotkla prstem přes varlata. V péru mě z těch doteků neskutečně cukalo.  

Po pár minutách si na mě lehla a já cítil její božská pevná ňadra se špičatými bradavkami. Do ucha mi hluboce sténala a vyvolávala ve mně sexuální pocity, které jsem nikdy předtím nezažil. Pak mě požádala, abych se otočil na záda a bude pokračovat v tantrické masáži mého nahého těla. To už jsem měl péro jako kámen a Ála si začala hrát s mými kuličkami, leštila je svojí naolejovanou rukou, stahovala mi velice pomalu předkožku a můj čurák by nejraději vystříknul do její mlsné pusinky. Jenže jako by to všechno cítila, a vždy to zarazila a začala se věnovat jiné části mého nadrženého těla. Kozičkami se otírala o moji hruď, můj penis se nejednou dotkl její svatyňki, ale nasednout na mě stále nechtěla.  

Můj chlapák a napěchované koule už prosily o rychlý výstřik, jenže Ála se nevzdávala a v klidu pomaličku si na mě zalehávala a prsíčkama a celým tělem se po mě klouzala, jako kdyby nikdy nechtěla zašukat. Můj ocas už byl v sedmém nebi, koule už přeplněné spermatem a hlava se mi motala jak na houpačce. Ála mě už masírovala dvě hodiny a pak to přišlo, nasedla na moje péro a desetkrát se po mě svezla a já začal stříkat do její těsné mladé velice úzké kundičky. Ála sténala rozkoší a já ji plnil horkou odměnou. Bylo toho tolik, že jsem přestal stříkat, až asi za dlouhou minutu. Chvilku na mě ještě seděla a pak se chtěla zvednout, jenže nečekala, že jsem ji naplnil tak půllitrem smetany, která bude muset z její kundy vytéct. Jakmile se nadzvedla, začalo to z ní proudit jak z kohoutku, Ála když viděla, že to stéká na moje břicho přispěchala s papírovými kapesníčky a na tolik mrdky spotřebovala snad třicet kapesníků a stále to bylo málo.  

Úžasem se na mě podívala a řekla „dělám tuto nádhernou práci několik měsíců, ale takhle statného hřebečka jsem tu ještě neměla“. Udělalo mi to neskutečnou radost a začali jsme se tomu smát. Ála jen odpověděla, že máme ještě jednu hodinu k dobru a jestli chci, tak mi splní každé přání. Měl jsem několik přání, ale největší jsem měl na to, ojet ji zezadu. Ála se v mžiku otočila na všechny čtyři, vyšpulila napuštěnou růžovou pičku a prý je připravena a oddá se mi na další hodinu. Pomalu jsem ji začala prstovat, klouzal jsem se v ní po svém spermatu a Ála si rukou hladila prsa a ždímala své vzrušené bradavky.  

Střídavě jsem do ní zajížděl pérem a třemi prsty, více jsem do Ály nedostal. Byla fakt těsná a neměla ji tak vytahanou jako moje bývalá žena, do které jsem normálně strčil celou pěst a až potom se udělala v orgasmech. Ále jsem nahmatal prostředníčkem její děložní čípek a trošku jsem si s ním pohrál. Začal jsem do Ály zběsile přirážet, koule jí pleskaly o kundu a netrvalo pět minut a znovu jsem ji napustil mlíkem. Oba dva jsme se schoulili na podložku a jen tak vedle sebe leželi.

Ála mě poprosila, že si dáme sprchu a pak dá vodu na čaj nebo kávu. Asi za deset minut jsme se sešli v menší kuchyňce, a začali si povídat. Prý už na masáž dnes večer nikoho po mě nemá, a protože jsem jí moc sympatický, nemusím brzo odcházet, a můžeme pokecat o životě. Ála se rozpovídala, řekla mi její pravé jméno „Alenka“ a že bydlela ještě před pár lety v Berouně, ale s tátou se nepohodla, protože nedodělala školu, kvůli jednomu klukovi, do kterého se zamilovala, ale vyklubal se z něj velký grázl a skončila den ze dne na ulici, a nechtěla jít prosit tátu a mámu, že udělala chybu, tak si našla podnájem v Praze a začala dělat tantrické masáže.  

Alence jsem řekl, že kdybych měl takovou dceru a pohádali se, byl bych radši, když by pak přišla a já bych na všechno zapomněl a odpustil to, co se kdysi stalo. Stávají se horší věci. S Alčou jsem kecal další dvě hodiny, asi do půlnoci. Při rozloučení mi řekla i její příjmení, a že prý za ní mohu přijet kdykoliv, že takhle sympatického chlapa ještě neměla a dá mě velkou slevu na další tantrickou masáž.  

Rozloučili jsme se a já se vydal k mému autu. Cestou do Berouna jsem myslel na to, co mi Alenka řekla a uvědomil jsem si, že svět je najednou krásný. Další týden byly vánoční svátky, do práce se už nemuselo jít a já čekal vánoční návštěvu, mé dvě dcery si přišly pro dárky. Když jsem je uviděl, hned se mi vybavila Alenka z tantrické masáže. Byly si tak podobné, jak věkem tak elánem do života.  

Do práce jsem přišel třetího ledna, a první co bylo, bylo to, že se mě chlapi ptali, jaká byla ta sexy masáž. Řekl jsem jim pravdu, že takhle sympatickou holku jsem v životě neviděl. Chlapi nechtěli slyšet o tom jak je sympatická, ale jaký měla kozy, co se mnou dělala, kolikrát jsem jí vystříkal. Něco jsem jim řekl, ale ne moc. Můj kolega Tomáš si povzdechl a začal povídat o jeho dceři, kterou už rok neviděl, a prý udělal asi chybu, že je prý někde v Praze v podnájmu, ale víc o ní neví. Začal jsem z něj dovolovat, jak se jmenuje, kolik jí je let, jak asi vypadá.  

Kolega Tomáš nám o ní začal vyprávět, že jí bude brzo 20 let, má hnědé vlasy, nejraději nosí vlasy svázané do culíku, do gumičky, jmenuje se Alenka, ale doma jsme jí říkali Ála. A mě to najednou docvaklo, že ta moje Ála, vlastně kolegy Tomáše Alenka, je jedna a tatáž osoba. Tomáš se na mě podíval a jakmile viděl můj zkamenělý ksift, jen řekl „ty víš kde je moje Alenka“?  

Musel jsem s pravdou ven. Že jak jeho kolega vybral ten vánoční dárek ve formě tantrické masáže, tak jsem byl na té tantrické masáži a podle jeho popisu, by to měla být ona. Tomáš jen vykulil oči a řekl „cože, ty jsi mi prznil dceru?“ Já jen odpověděl „ale já jsem to nevěděl, vy jste mi přece ten dárek koupili“!  

Tomáš si mě vzal stranou do druhé místnosti, vytáhl mobilní telefon a začal listovat fotkami, které mě uložené v mobilním telefonu. Po chvilce mi ukázal rodinnou fotografii, kde byla jeho celá rodina a veprostřed jeho dcera Alenka. Tomáš se sesypal do kancelářské židle a začal bulet. Po chvilce jen řekl „co budeme dělat?“ Dostal jsem plán, že jí napíši esemesku, jak se věci mají.  

Za nedlouho mi přišla zpráva, že bude lepší si napsat email, než psát tolik zpráv. Další den jsem napsal, neskutečně dlouhý email, že to musela být milionová náhoda, že s jejím taťkou dělám v kanceláři a že by si strašně rád přál, abych se vrátila domů a žila s rodiči. Od Ály přišel také dlouhý email, že chce také vidět rodinu, ale s rodiči už žít nechce, už je dospělá a chce svůj život. Proběhlo několik emailů, a dostal jsem druhý nápad. Tomášovi jsem řekl, že by mohla bydlet u mě v Berouně, že s tím sama souhlasila. No a já bydlím od Tomáše 800 metrů, takže by měl dceru v Berouně a on by byl klidnější, protože už by nedělala tantrické masáže a našla by si práci někde ve firmě u počítače.  

Tomáš se chvilku hrabal v bradce a pak říkal, máš pravdu je to dobrý nápad. Do měsíce jsem u mě doma připravil Alence pokoj, v Praze ukončila podnájem a masérské služby a přestěhovala se ke mně do Berouna. Můj kolega Tomáš je spokojený, moje dvě dcery, když přijdou za mnou na nedělní oběd mají novou kamarádku a já mám zdarma tantrické masáže od Ály, kdykoliv se mi zamane. Alenka si našla fakt dobrou práci, chodí od 9 do 14 do práce, překládá z angličtiny do češtiny a my dva si užíváme nuru relax masáže a domácí pohodu.

Nedávno jsme kolegovi koupili poukaz na tantrickou masáž. Když ho u dveří přivítala 150 kilová matróna, která smrděla potem, nechal tantrický poukaz u dveří a utíkal, sec mu nohy stačily 😀 A to je prostě život, který si nenalinkuješ.  

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili EROTIKA ZDARMA stránky“?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.

Rsk.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 22 návštěvníků   Průměr: 3.7]

Napište komentář